پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

الساندرو ماتری - Mitra

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
909 پاسخ برای این موضوع

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
ماتری متولد ۱۹ آگوست ۱۹۸۴ سابقه بازی برای تیم های میلان,پراتو,لومتزانه,ریمینی و کالیاری رو داره.در ۱۱۴ بازی که برای کالیاری انجام داده موفق شده فقط ۳۷ گل به ثمر برسونه! (۱۱ گل برای فصل ۲۰۱۰-۲۰۱۱ هست) تا پایان فصل در ازای پرداخت ۲.۵ میلیون یورو و نصف حق مالکیت آریائودو برای یوونتوس بازی خواهد کرد.حق خرید این بازیکن در پایان فصل ۱۵.۵ میلیون یورو هست که در سه مرحله به کالیاری پرداخت خواهد شد.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من که به شخصه از خریدش خیلی خوشحال هستم و امیدوارم همون گلزن همیشگی باشه

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
با این وضعیت تمرین باید یه تخت جراحی براش رزرو کنیم

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
این خرید از لحاظ اقتصادی قیمتش خیلی عصاب خورد کن و خنده داره اما از لحاظ فوتبالی خرید بسیار مفید و اینده نگرانه ست . خوشحالیم !

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
خرید بدی نیست امیدوارم ترزگه جدید باشه اما استیل داره.....

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
ماتری واقعا بازیکن خوبیه ولی خوب مشکل گشا خط حمله یوونتوس نیست این تیم نیاز به کسی مثل فورلان داشت بهرحال بعد از این همه انتظار برای ژانویه آخرش فقط یه ماتری رو گرفتیم باتشکر

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

نهایت قیمت ماتری دیگه خیلی بخواد گرون باشه 8-9 میلیون بیشتر نمیرزه!

با این حال خریدش بهتر از هیچیه!

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
15.5 میلیون!!! میشد با این قیمت یه بازیکن با کلاس تر گرفت دعا می کنم از خریدش پشیمون نشیم اونم تو این وضعیت

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
امیدوارم در پایان فصل ارزش واقعیش به رقم درخواستی رسیده باشه.... در این دوران بی مهاجمی فوتبال ایتالیا یکی از گزینه های خوب وطنی به شمار میاد و اگر در یووه بدرخشه شانس بالایی برای ملی پوش بودن هم خواهد داشت . در این فصل برای کالیاری بسیار خوب بوده ، امیدوارم برای ما هم خوب باشه....

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
به نظر من که ماتری بازیکن خیلی خوبیه و مهاجم گلزن خوبی هم هست به اعتقاد من میتونه جای خالی کوالیارلا را برامون پر بکنه.راستی من همه سایت ها را چک کردم هیچ منبعی نگفته شمارش 32 هست. حتی سایت یوونتوس هم به ماتری اصلا شماره نداده.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
الساندرو مترى متولد 19 آگوست 1984 سانت آنجلو واقع در لومباردينى ، مترى فوتبال رو با جوانان ميلان آغاز كرد و در سال 2003 براى نخستين بار و در برابر پياچنزا در تركيب تيم اول ميلان قرار گرفت ، وى خيلى زود و بصورت قرضى به پرادو در دسته ى 3 ايتاليا منتقل شد و در 32 ديدار 7 گل زد ، فصل بعد به لومينازى در همان دسته ى 3 ايتاليا منتقل شد و در 32 بازى 14 گل زد ، در ابتداى فصل 2006 - 07 به ريمينى در سرى ب منتقل شد و در 24 بازى 5 گل زد ، مترى در ژوئن 2007 به كاليارى پيوست و در اين تيم 114 بازى انجام داده و 73 گل بثمر رسانده ، وى در فصل جارى 11 گل زده .

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
فکر کنم تو مايه هاي فلي÷و اينزاگي باشه......... يعني بايد کاملا تغذيه بشه و يک ضربه نهايي زننده استتا يک بازيکني مثل کواليارلا

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
ماتری واقعا مهاجم خوبی نشون داده این فصل ! تو این وضعیت خط حمله خریدش خیلی خوب بوده و میتونه به تیم کمک زیادی کنه ، به شرط این که مصدوم نشه ! هر چند به نظرم قیمتش خیلی بالا به نظر میرسه ! ولی در هر صورت امیدوارم که اونقدر خوب کار کنه که ماروتا حاضر بشه با این قیمت گزاف قرار دادش رو تمدید کنه ! البته احتمالا من زیادی امیدوارم ... !

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
از این بدتر نمیشه ! :Facepalm: :Facepalm:
هر روز داریم بدتر میشیم !!!

هدف مدیران باشگاه یوونتوس : نابود کردن تیمه :stopsign:
این بازیکن در حد یه تیم مثه باری یا چزناست !!

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
به نظر من یکم باید در مورد آینده ی ماتری صبر و حوصله به خرج داد و به این زودی نسخه ی ماتری رو واسه خروج از باشگاه نپیچیم، مسئله ای که هم برای په په به وجود اومد و هم لوکا تونی. گذشت زمان درستیه این ترانسفر رو نشون میده. اگه ماتری مصدوم نشه و بتونه همیشه با ترکیب بمونه در کنار، یاکوئینتا و الکس و تونی، میتونند خط حمله ی نیم فصل اول رو برای ما برگردونند.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
ماتری فوق العاده بازیکن سر زنی هست با جاگیری های مناسب ، یعنی اگه ما به امائوری میگفتیم سر زن این یکی دیگه بیورهوف در مقابلش :1: تک به تک های خوبی هم میزنه مثلا 3 تا گل تک به تک به خود مازده ! :1: به نظر من بازیکن بسیار مناسبی هست .

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
مترى : " همه چيز تمام شد ، خوشحالى من قابل وصف نيست ، قبل از هر چيز از باشگاه كاليارى تشكر مىكنم چرا كه پيشرفت خود را مديون آنها هستم ، احساس عجيبى دارم از اينكه روز شنبه بايد رو در روى دوستان خود قرار گيرم .

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
امیدوارم جواب بده این خرید. تا پایان فصل خیلی مونده ولی این رقمی که بابای ماتری روش گذاشته خیلی مسخرس. 18 میلیون؟ زلاتان 20 میلیونه .اون موقع این 18 تا؟؟؟؟؟؟؟؟ 2 میلیون یووه سرش میزاره میره زلاتان رو میخره که خودش یه تنه داره میلان رو میچرخونه.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

واسه چی اینقدر خوشحاله؟

قراره با امثال گروسو و گریگرا و بارتزالی و دچلیه و په په و مارتینز و حمیدزیچ و یاکی و ... بازی کنه!

بازیکن هایی که همه در سطح خودشن و شاید از اون پایینتر هم باشن! هم بازی بودن با اینها خوشحالی داره؟

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
اینم در نظر بگیر محسن که زلاتان 30 سالشه و ماتری 26 ! ولی اگه این پول رو به فورلان 31 ساله میدادن من حرفی نداشتم :1:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی