پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

الساندرو ماتری - Mitra

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
909 پاسخ برای این موضوع

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
خیلی خوب والی میزنه امیدوارم این فصل بدرخشه ولی هر چقدر هم بدرخشه 18 میلیون نمی ارزه :1:

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
ديشب نشون داد يه چيزايي از فوتبال حاليش هست ! اما به قيمتي كه واسش گذاشتن اصلاً نمي ارزه !

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

البته فکر می کنم ماروتا یه قیمتی گفته که دهن مدیرای کالیاری رو ببنده تا ماتری بیاد یووه!

همونطور که گفته واسه آکو حاضر نیست بیشتر از 12 میلیون بده احتمالا اگه قصد خرید ماتری رو داشته باشه حسابی چونه میزنه!
هرچند که همین 15.5 میلیون رو م قراره قسطی و سه ساله به کالیاری بدیم!

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
خیلی جالب بود که تو دومین بازیش که با تیم سابقش بود پاش به گل وا شد و دوتاشو هم خیلی قشنگ زد :1: الان تو گلزنان هم رده زلاتان و اتوئو شد ازش خوشم اومده ! فکر کنم بیشتر هم پیشرفت کنه خریدنش با این قیمت شاید ارزش داشته باشه

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

البته فکر می کنم ماروتا یه قیمتی گفته که دهن مدیرای کالیاری رو ببنده تا ماتری بیاد یووه!

همونطور که گفته واسه آکو حاضر نیست بیشتر از 12 میلیون بده احتمالا اگه قصد خرید ماتری رو داشته باشه حسابی چونه میزنه!
هرچند که همین 15.5 میلیون رو م قراره قسطی و سه ساله به کالیاری بدیم!

خرید کارمندی از نوع ایتالیایی :1:

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
جای کوالی رو میتونه پر کنه چون سبک بازیش به کوالیه خودمون میخوره

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
گفته که الان تو رویاهاش داره زندگی میکنه ! :1: زندگیم توی 7 روز از این رو به اون رو شده ! اول از همه اومدن به یوونتوس و بعدش دعوت شدن به تیم ملی از اینکه تو بازی قبل منو هو کردن تماشاچیا ناراحت شدم ، هوادارا باید منو بیشتر درک کنن ، هرچند که من میخوام به این رویاهام ادامه بدم ! بعدش ازش پرسیدن تو و پاتزینی تو تیم ملی ، چجوریاست ؟ گفته که : فکر نکنم مشکلی خاصی بینمون باشه ، شاید فقط تو رسانه های اینطوری باشه اینو میدونم که وقتی تو تیم باشم به رقابت با پاتزینی فکر نمیکنم و به کار خودم ادامه میدم فکر کنم ما میتونیم کنار هم بازی کنیم

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
به نظر میاد این دفعه یووه تیرش خوب خورده به نشونه بازیکن باحالیه گلهاش خیلی عالی بودن همین قدرت شوتی که داره خیلی خوبه

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
تو نیم فصل اول هم خوب نشون داد و میشه روش حسای کرد تمیدوارم بتونه خوی گل بزنه و احتمالا زوج ثابت رو باتونی تشکیل بدن با توجه به سن و سالش بازیکن خوبی میتونه باشه

princeofpersia_7

princeofpersia_7

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 343 ارسال

ديشب نشون داد يه چيزايي از فوتبال حاليش هست ! اما به قيمتي كه واسش گذاشتن اصلاً نمي ارزه !

الان دیگه مشخص نیست واقعا ارزش پول چه قدره ...دارن بنت هم تقریبا با وضعیت شبیه همین ماتری ، با 24 میلیون پوند ( نه دلار و یورو :دی: ) از ساندرلند به استون ویلا رفت..24 میلیون پوند واقعا برای خودش رقمی " بود " ...وقتی اندی کارول 35 میلیون پوندی میشه...دیگه ماتری هم مشخصه باید برچسب 18 میلیونی براش بزنن..

ا.متاسفانه الان تنها مهاجم جوان ایتالیا که میتونه آینده ای بین المللی داشته باشه بالوتلیه ! که طبیعتا قرار نیست گذرش به حوالی تورین برسه....

چه ساده کیکو ماکدا فراموش شده :1: ..یادمه چندی پیش بخش بین الملل سایت گل یه مقاله گذاشته بود درباره تیم های ملی در جام جهانی سال 2014 و ترکیبشون ، که کیکو و بالوتلی جز نفرات اصلی و مهاجمین ایتالی بودن..

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال

چه ساده کیکو ماکدا فراموش شده ..یادمه چندی پیش بخش بین الملل سایت گل یه مقاله گذاشته بود درباره تیم های ملی در جام جهانی سال 2014 و ترکیبشون ، که کیکو و بالوتلی جز نفرات اصلی و مهاجمین ایتالی بودن..

من خودم ماکدا را دوست دارم.....ولی الان تو دست انداز افتاده . امیدوارم تو سامپا خوش بدرخشه ، وگرنه به احتمال بالا مسیری که جوزپه روسی طی کرد را طی خواهد کرد و درخششش به تاخیر میفته . ولی گذشته از اون.....انصاف داشته باش ! :1: قابلیت های بل قوه بالوتلی خیلی فراتر از ماکدا نشان داده....منتها خودش آدم نیست . :1:

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

قابلیت های بل قوه بالوتلی خیلی فراتر از ماکدا نشان داده....منتها خودش آدم نیست . :1:

با این جمله خیلی موافقم
اگر بالوتلی اخلاق ماتری رو داشت ، خیلی بالاتر از این حرفها بود
باتشکر

princeofpersia_7

princeofpersia_7

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 343 ارسال

من خودم ماکدا را دوست دارم.....ولی الان تو دست انداز افتاده . امیدوارم تو سامپا خوش بدرخشه ، وگرنه به احتمال بالا مسیری که جوزپه روسی طی کرد را طی خواهد کرد و درخششش به تاخیر میفته . ولی گذشته از اون.....انصاف داشته باش ! :1: قابلیت های بل قوه بالوتلی خیلی فراتر از ماکدا نشان داده....منتها خودش آدم نیست . :1:

تقریبا میشه گقت در یک سطح بودن ولی بالوتلی بیشتر به طور ثابت بهش اعتماد شد و واسه همین بیشتر پیشرفت کرد. کیکو با اومدنش به سامپا این فرصت رو داره. به تازگی برای تیم ملی هم گلزنی کرده و امیدوارم روی فرم خوبی قرار بگیره. جوزپه روسی مثل فورلان بدشانس بود که با مهاجم های بزرگی مثل رونی و فان گل و ساها و... همدوره شد...ولی قبول دارم حیف شد..خودم دوسش داشتم و فکر میکردم یووه به جای همین ماتری ، برای جذب روسی اقدام بکنه. به خصوص که روسی با توجه به بازی کردنش در خارج از ایتالیا تفاوت های زیادی با سبک بازی جاری در سری آ داره و همین میتونه یه نقطه قوتی هم برای یووه باشه. ایتالیایی هم هست و با قوانین جالب ایتالیا به مشکل بر نمیخورد..ولی مثل اینکه ترجیح دادن به جای مذاکرات دشوار با ویارئال فعلا ماتری رو به طور موقت جذب کنند. ولی با این سبک بازی بعید میدونم ماروتا قانع بشه برای ماتری 18 میلیون پرداخت بکنه...

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
به نظرم پراندلی باید به بازیکن هایی که تست نشدن بازی میداد پاتزینی که تست شده بود ، باید به ماتری بازی میداد تا ببینیم چه میکنه واقعا حیف شد بازی نکرد باتشکر

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
وقتی شنیدم تو بازی اولش دو تا گل زده خیلی تعجب کردم خیلی هم خوشحال شدم که بالاخره یه مهاجم درست درمون گرفتیم که از همون اول امیدوارمون کرد امیدوارم این یکی کپی آمائوری نشه یا مثل کوالیارلا از دور خارج نشه به هر حال از داشتن یه مهاجم وطنی آماده خیلی خوشحالم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خیلی خوبه که آدم تیمش "مهاجم" داشته باشه ! :1: شاید ماتری خیلی بازیکن فوق العاده ای نباشه، ولی بهرحال مهاجمه ! نعمتی که یووه مدتی ازش بی بهره بود :1: امیدوارم مصدومیتش هم جدی نباشه.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

خیلی خوبه که آدم تیمش مهاجم داشته باشه :1:

حدود یک ماه بدون مهاجم بودیم و این بدترین دوران این فصلمون بود!

خدا کوالیارلا و ماتری رو واسمون نگه داره :1:

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
جدی نیست.. فکر کنم ضرب دیده... ولی به هر حال یکی از کاندیداهای شماره ۱۰ دل پیرو پیدا شده تا اینجا به نظر من.. امیدوارم مصدوم نشه (اوج دعا برای یه بازیکن یوونتوس اینه ;D )

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21147 ارسال

فکر کنم دنده ش ضرب دیده باشه؛ امیدوارم جدی نباشه و از بازی بعدی دوباره در ترکیب قرار بگیره.

بازیکن فوق العاده ای نیست، ولی یک مهاجم قابل قبول هست و عملکردش تا به این لحظه عالی بوده؛
یووه گلزن میخواد و ماتری میتونه این نیاز رو تا حد زیادی برطرف کنه.

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
چطوری میگین فوق العاده نیست شماها؟!!! ۳ تا بازی.. بازی اول یه جلسه تمرین. بازی دوم بازی با تیم قبلیش توی زمین اونا در حالی که هو میشد. بازی سوم دربی ایتالیا.... توی همین ۲ بازی و نصفی ۳ تا گل زده... حتی امکان اماده شدن هم نداشت. استرس این سه بازی مهم به کنار... موقعیت گل منم می دونم از دست داده. ولی اینا رو بذارید به حساب اومدن به تیمی که فشار روی مهاجماش خیلی زیاد بوده.. شوت زن و سر زن و سرعتی و خوش تکنیک.. فقط امیدوارم کوالیارلا سال دیگه مثل امسال اماده باشه و این دو کنار هم بازی کنن.. (البته یه مهاجم خوب دیگه ۱۰۰٪ لازم داریم . بحث اون جداست)..

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی