پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

منچستر سیتی - یوونتوس (بازی دوم مرحله گرهی)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
123 پاسخ برای این موضوع

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
عجب داور ..............بود. دو تا پنالتی %100 که روی کراسیچ انجام شد را نگرفت بعد بهش کارت هم داد............ بازی %100 به نفع سیتی پیش میره با این داروی !!!! هر سال بازی های خارج از خانه داورا به ضرر یوونتوس سوت میزنند. من حواسم نبود آدام جانسون تو سیتی بازی میکنه. خیلی بازیکن توپیه برای تیم ملی انگلیس هم دفه پیش خیلی خوب بازی کرد و یک گل هم زد بدجوری از راست به تیم صدمه میزنه و از اون طرف توز از چپ حرکات بی نظیری میکنه. خیلی باید خو شانس باشیم که امتیاز از دست ندیم البته با بیرون کشیدن مارتینز میشه یه کارای کرد.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
نميدونم چرا دلنري خواست همون اشتباهي رو مرتكب بشه كه البرت زاك تو كرن كتيج مرتكب شد ، اون بازي هم دقيقا يه گل زود هنگام زديم در حالي كه بازيمون ريتم خوبي داشت و نياز به دفاع نداشت ولي زاك خواست با اون دفاع افتضاح 80 دقيقه دوام بياره ! الان هم دقيقه همون اتفاق افتاد در حالي كه داشتيم خيلي خوب بازي ميكرديم بعد از گل دلنري تصميم گرفت اتوبوس پارك كنه درحالي كه ميدونست اين دفاع شكننده است . اي كاش همون ريتمي رو ادامه ميداديم كه قبل از گل داشتيم .

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
ضربه آزاد اله از چند سانتی رفت ببرون ! سیلوا داره میاد ! داشتم فکر میکردم بازیکنای یووه چقدر خنگن :دی: حالا میگم چرا :دی:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21224 ارسال
  • LocationDeutschland

خب،
الان نیمه اول ما تموم شد ! :دی:
یووه اصلا بد نبود ! دفاعی بازی کردن دلیلی بر بد بودن تیم نمیشه، و دفاع از اون چیزی که من تصور میکردم بهتر بودند،
ولی خب؛ قطعا عالی و بدون نقص نبودند،؛
سیسوکو نشون داد چه بازیکن با کیفیتی هست فقط اگه این پاس های اشتباهش هم کم تر بشه واقعا عالی میشه،
کراسیچ مثل همیشه خوب و الکس و یاکوئینتا کم کار،
مارتینز هم خنثی بود !

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
سوپر ضربه کاشته الکس زیرتاق خورد و از رو خط برگشت ! واقعا حیف شد !!! سیتی تحلیل رفته تیمش!

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 ارسال
اون گلی هم که خوردین روی جا موندن دسیلیه...............بود.............. یوونتوس هنوز هم نقطه ضعف هایی تو کناره ها داره.........

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 ارسال
1-1 تموم............. لخ هم برد............. ما رفتیم سوم................... تنها چیز خوب این بازی........... خوب دفاع کردن یووه بود...............

juventus_farzad

juventus_farzad

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 693 ارسال
وای اگه ایستگاهی اله گل میشد..................... کاشکی یووه 1 بازیکن دیگه مثل ملو داشت یووه توی تورین این تبمو میبره

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
1-1 تموم شد بل بدشانسی تو نیمه دوم مساوی شدیم ! شوت مومو تو دقیقه آخر و یا کاشته الکس حتما باید گل میشدن که بدشانسی آوردیم ! طبق معمول گریگرا و مخصوصا دچیلیه دو خوکچه فراموش نشدنی بودن :دی: گریگرا رو رسما مشید یار دوازدهم سیتی دونست ! سیسوکو خیلی خوب تو کارهای دفاعی کا کرد ! و ! و و ! ملو ! همون 10-20 دقیقه حضورش هم کافی بود که یووه 4-5 موقعیت گل خوب گیر بیاره ! فوق العاده موافق حضور ملو و سیسوکو همزمان کنار هم ام ! میتونستیم بازی رو ببریم ! آهان خریت بازیکنا :دی: مارکیسیو از وسط زمین به الکس پاس عمقی میده :دی: یاکوئننا کنار خط اون نزدیک کرنر الکس رو با قد 174 ساتیمتر تو محوطه در کنار 4-3 تا مدافع بلند قد میبیه سانتر میکنه بهش :دی: لونوچی و کیه لینی با هم کشتی فرنگی میگیرن و هر دو همدیگه رو خاک میکنن زمین و ته وز سانتر میکنه ! :دی:

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
رو صحنه گل آفساید گیری دچیله رو داشتین؟ جدا نگاه کنید بعد به شعور این بازیکن تا یه ساعت بعدش بخندین. مارتینز که هیچی. 12 تا واسه این دادیم!!! انگار داره تو پارک قدم میزنه.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
نتیجه 1-1 اصلا نتیجه عادلانه ای نبود دو خطای %100 که پنالتی گرفته نشد و ضربه ایستگاهی الکس که گل بود و گل گرفته نشد!!!!! هر سال باید پدیده های اروپایی در گروه یوونتوس رو بشند پارسال بوردو فرانسه امسال "لخ پوزنان لهستان"، امشب این تیم 2-0 سالزبورگ را در لهستان شکست داد و اگر اشتباه نکرده باشم رفت صدر و منسیتی هم دومه ما هم با 2 امتیاز سومیم!!!! باید بازی بعدی که رد لیگ اروپا داریم حتما سالزبورگ را ببریم و منسیتی هم این تیم لهستانی را ببره تا ما بیایم دوم. اوضاع دقیقا داره مثله پارسال میشه و سخت، خدا کنه همه چیز به بازی آخر نیفته!!!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خوب نتیجه بدی نبود، روحیه بخش و مناسب برای این مقطع از بازی یووه. سیتی میشه گفت تیم بهتر بازی بود ولی یووه نیمه ی دوم خیلی خوب بازی رو کنترل کرد، خصوصا وقتی ملو به بازی اومد، مارکیزی شد هافبک راست که توی کارهای دفاعی شرکت می کردف سیسوکو، ملو و اونور هم په په ! بعد ازین ترکیب بود که دیگه سیتی نتونست روی دروازه فشار بیاره و یووه مسلط شد به بازی. کاش ضربه آزاد الکس گل می شد ! عجب ضربه ای زد. در مجموع بازی بدی نبود هرچند بازیکن های یووه مجبور بودند 2 برابر خودشون بازی کنند تا توی بازی باقی بمونند. ضعف های دفاعی هنوز مشهود بود، خصوصا نیمه ی اول که ما با تمام نفرات دفاع می کردیم ولی همچنان بهم ریخته. دست دل نری هم برای خط حمله بسته بود، نه کوا و نه آمائوری در اختیارش نبودند و مجبور بود 90 دقیقه خط حمله رو ثابت نگه داره. در مورد بازیکنان ضعیف، دچلیه بازی پا به توپش عالیه! خیلی خوب حرکات روبه جلو انجام میده، ولی کسی یادش میاد دچلیه حتی 1 بار توپی از جانسون و بعدش سیلوا گرفته باشه ؟ اینور گریگرا باز بهتر بود، برعکس توی حملات شرکت نمی کرد ولی توپ گیری هایی انجام داد، هرچند چندان هم عالی نبود ولی خوب یه کاری می کرد ! مارتینز باهوش نشون میده ولی خیلی شدید نا هماهنگه و خنثی بازی می کنه. این بازی رو هم می تونستیم ببریم، هم می تونستیم هم ببازیم. برای همین نتیجه ی بدی نیست.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
یوونتوس نیمه دوم کاری که باید انجام می داد رو به شکل فوق العاده خوبی اجرا کرد.دفاع کاملا منسجم و البته به شکل غیر قابل پیش بینی (حداقل برای من) دقیق بود!پاس های کوتاهی که در زمان دفاع بین هافبک ها و مدافعین رد و بدل می شد و در نهایت به مهاجمین یا وینگر ها می رسید بارها و بارها صحیح انجام شد و من فکر نمی کنم امشب توپی توی یک سوم دفاعی یوونتوس لو رفته باشه.و اما ضربه آزاد فو العاده الکس که با بدشانسی محض گل نشد!قدرت توپ به حدی زیاد بود که هارت با وجود اینکه ی متر هم با توپ فاصله نداشت نتونست به موقع عکس العمل نشون بده و به توپ برسه.در مجموع یوونتوس با یک برد کاملا ایتالیایی فقط ۱۰ سانتی متر فاصله داشت. اما من از نتیجه ای که به دست اومد به دو دلیل راضی هستم. یکی اینکه یوونتوس در بهترین شرایط هم تیم اول ایده آلی نداره!امروز با مصدومیت آمائوری و نبودن کوالیارلا و آکوئیلانی و البته استراحت کردن ملو و په په یوونتوس توی هیچ کدوم از خطوط نفرات اصلی رو نداشت که همین باعث شد کیفیت بازی تیمی کمی پایین بیاد با این حال تلاش همه بازیکن ها و تمرکز بالاشون روی بازی باعث شد یک امتیاز از بازی به دست بیاد. دوم اینکه یووه اصلا عادت به این سبک بازی نداره!یووه ای که تا اینجای فصل دیدیم تیمی هجومی بوده که به هیچ وجه پوشش دادن فضاها و بازی دفاعی مطلق قسمتی از برنامش در هیچ شرایطی نبوده.اما امروز به خاطر سبک بازی منچستر و حساسیتش و البته نبودن خیلی از بازیکن ها مجبور به ارائه همچین بازی شد و البته خیلی هم خوب از پسش بر اومد. داور بازی هم خیلی جالب بود!کلا هیچ اعتقادی به سوت زدن نداشت و به طرز عجیبی هم اصرار داشت بازیکن ها رو بعد از خطا ها از زمین بلند بکنه!طوری که توی این بازی حتی یک بار هم پزشکان دو تیم وارد زمین نشدن! البته روی صحنه ای که نیمه اول مارکیزیو روی زمین افتاده بود و بازیکن ها یووه توپ رو به بیرون زدن داور و دل پیرو بالای سر مارکیزیو اومدن و داور هر جوری بود مارکیزیو رو از زمین بلند کرد و بازی رو ادامه داد.اما زمانی که منچستری ها توپ رو پرتاب کردن مارکیزیو دوباره روی زمین افتاد (نیم خیز شده بود که بلند بشه اما متوجه شد هنوز نمی تونه) و داور مجددا بازی رو متوقف نکرد و با اداهایی که در میاورد انگار می گفت : پاشو,به من ربطی نداره :دی: اوایل نیمه اول هم وقتی دل نری داشت بهش اعتراض می کرد اومد کنار زمین و به دل نری گفت : من داورم,نه تو!اوکی؟ که دل نری هم کاری نتونست بکنه به جز لبخند زدن!

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
فكرش رو هم نميكردم كه بازي رو نبازيم ! بين 2 نيمه خيلي عصبي شده بودم . يووه نيمه دوم خيلي خوب بازي كرد ، بازي گريگرا هم خوب بود ولي دچليه همش اسكورت ميكررد جانسن رو ! يووه واقعا تيميه كه بايد فوتبال تهاجمي بازي كنه ميتونه شناور بازي كنه به نظر من يووه نبايد تدافعي بازي ميكرد . هر موقع اراده كرد تونست دفاع سيتي رو بهم بريزه ولي خب دلنري اجازه هجوم نميداد متاسفانه . در كل بازي قابل قبولي بود ولي باز هم ميگم اي كاش به جاي دفاع همه جانبه يه بازي پا يا پاي انجام ميداديم با سيتي !

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال
بازی منم نیمه اولش رو دیدم تیم داره با هم مچ می شه فقط یه مشکلی بود !!!! الکس خیلی عقب وایستاده بود!!!چرا؟

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
دفاع نشانه هايى از بهبود رو در نيمه ى دوم از خودش نشون داد ، امروز ثابت شد كه مركز خط ميانى ميتونه در استحكام بخشيدن به دفاع تاثير زيادى داشته باشه ، خوب بودن كارهاى تدافعى امشب مديون خوب بودن سيسوكو ، ماركيزيو و ملو بود هرچند تفكر دلنرى هم نقش بسزايى داشت ، بنظر ميرسيد كه دلنرى از من سيتى در خيال خودش يك اينتر ساخته بود واقعا اگر يووه 45 دقيقه ى دوم 90 دقيقه برابر اينتر قرار بگيره چه ميشه ...

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
پیشرفت توی بازی سیسوکو دچلیه و بونوچی کاملا محسوس بود.. هر سه نسبت به چیزی که بودن خیلی پیشرفت کردن.. سیسوکو بازیکن معمولی بود توی فصل ولی این بازی خوب بود.. دچلیه نسبتا ضعیف بوده تا الان ولی امشب بد نبود.. بجز اینکه سر گلی که خوردیم بازیکن او در رفت و گل زد.. ولی بقیه بازی خوب پا به توپ میشد. بونوچی هم که بازیکن خوبی بوده امشب واقعا قشنگ بازی کرد.. یه نکته خیلی جالب بازی خیلی قوی روی زمین بونوچی هست.. بازیکن مقابل خیلی سخت می تونه ازش رد بشه.. امشب هم یه توپ از روبرو توی محوطه جریمه گرفت (که سیسوکو دور کرد) که واقعا ممکن بود گل بشه.. در کل من از اول گفتم هنوز هم می گم.. سبک بازی یوونتوس داره نشون می ده که با شیب خیلی زیادی داره پیشرفت می کنه تیم.. من قبل از دیدن بازی ها از ماروتا تصوری نداشتم و نمیتونستم حمایتش کنم..تازه دیه گو رو هم فروخت که عصبانی هم شدم.. ولی الان هم از ماروتا و هم از دل نری کاملا حمایت می کنم چون هدفی که دارن رو خیلی جدی دارن دنبال می کنن و همین ارزشمنده.. همین ۳-۴ ماه پیش بود که حتی تیم های رده اخر جدول سری ا می اومدن تورین می ترکوندن و می رفتن.. الان توی انگلیس با یه تیم پر ستاره و رو فرم مساوی کردیم.. ما روی اوج هم که بودیم زمان لیپی به ارسنال و من یونایتد می باختیم.. زمان کاپلو هم به لیورپول باختیم.. الان هم من سیتی تیم درجه ۱ انگلیسی هست که ما باهاش مساوی کردیم...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21224 ارسال
  • LocationDeutschland
دلنری یک آفرین طلبکاره !
یوونتوس سالهاست که در انگلیس در مقابل تیم های مختلف شکست میخوره، ولی امشب اگه احتمال باختمون بود، احتمال برد یووه هم کم نبود و نیمه دوم فوتبالی رو بازی کردیم که واقعا منچستری ها مونده بودند تو خودشون !
کیه لینی و بونوچی یکی از بهترین بازی های این فصل خودشون رو انجام دادند، بونوچی خیلی بهتر بود،
سیسوکو بسیار امیدوار کننده و در کارهای دفاعی فوق العاده بود، بدون شک نقش بسزایی داشت در موفقیت کارهای دفاعی تیم،
و ضربه الکس ... واقعا حیف شد.

یووه و دلنری بسیار هوشمندانه بودند، هم تونست به بعضی از بازیکن ها استراحت بده، و هم نتیجه قابل قبولی بگیره،

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
واقعا عالی بود
مساوی تو انگلستان یعنی برد
کارشون عالی بود . ولی خیلی ضعف داشتیم . امیدوارم بهتر شیم .
فک نمیکردم همچین نتیجه ای بگیریم . میتونستیم ببریم ولی نشد دیگه !!

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
خداییش از هیچ مهره ای تو این بازی اصلا نمیشه گله کرد. حتی به نظر من بد نبود بازی مارتینز. یوونتوس شایسته پیروزی هم بود خصوصا تو دقایق پایانی بازی. وای خدای من با این دل پیرو. کسی نیست بگه اخه عزیز دل من ، دلت برای این منچستری ها نمیسوزه از اونجا میخوای تورشون رو پاره بکنی :دی: بدون شک بهترین بازیکن بازی دل پیرو بود برای یوونتوس. خیلی خط حمله و هافبک رو سازماندهی می کرد. خیلی خوب بود یوونتوس در کل و راستی من حدم درست بود 1-1 شدیم :دی:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی