پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

منچستر سیتی - یوونتوس (بازی دوم مرحله گرهی)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
123 پاسخ برای این موضوع

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
من فکر کنم بازی پر گلی از آب در بیاد. دو تیم پتانسیل گل خوردن و گل زدن رو با نسبت بالایی دارن مگه اینکه مانچینی بخواد تدافعی بازی کنه که با توجه به اینکه میزبانه بعید میدونم. اما قطعا دفاع در مقابل این تیم مشکل خواهد داشت، مهاجمای سیتی خیلی سریعن و دفاع ما هم که وضعش مشخصه. بازی جذابی از آب در میاد.

alieneslami

alieneslami

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 136 ارسال
واقعا جالب در میاد فقط امیدوارم توز به این بازی نرسه که واقعا ترکونده اگه ببازیم من دیگه مدرسه نمیرم

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
کسایی که رفتن منچستر ! 2 Motta 3 Chiellini 4 Felipe Melo 5 Sissoko 8 Marchisio 9 Iaquinta 10 Del Piero 13 Manninger 19 Bonucci 20 Lanzafame 21 Grygera 23 Pepe 25 Martinez 26 Rinaudo 27 Krasic 29 De Ceglie 30 Storari 31 Costantino 33 Legrottaglie 36 Giandonato 41 Giannetti

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
بايد اين رو گفت: وقت انتقام از اينگليسيها فرا رسيده. مانچيني از نظر من همون مانچيني قبله. در سرعت كه يووه چيزي كم نداره. دفاعش هم داره درست ميشه. من كه منتظر درخشش كراسيچ هستم. البته فكر نكنم هتريك كنه. ولي يك يا دو پاس گل رو ميده.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
خوب شبکه سوم سیما هم این بازی رو نشون میده باتشکر

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
ويرا : " ما به هماهنگى نرسيده ايم ، با وجود اينكه بازيكنان خوبى داريم اما مدت زيادى در كنار هم نبوده ايم ، در چند فصل اخير يووه همواره مىخواست به رقابت ها بازگردد و اين فصل با اين تيم توانائى اين كار را خواهد داشت ، سالهاست كه از يوونتوس دور هستم و آشنائى زيادى از آن ندارم ، من از يووه جدا شدم بدليل اينكه حاضر به بازى در سرى ب نبودم و اين براى بازيكن حرفه اى كاملآ طبيعيست اما با اين وجود تجربه ى خوبى بود و پيراهن يووه زيباترين بود ، با دعوت الكس بازخواهم گشت "

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

ويرا :

" با اين وجود تجربه ى خوبى بود و پيراهن يووه زيباترين بود ، با دعوت الكس بازخواهم گشت "

اینم با رفتن از یووه به خاک سیاه نشست،حالا منتظر کارت دعوت از الکسه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
چند نکته !

منچستر سیتی توی 6 بازی این فصل فقط 2 گل خورده، یک پنالتی، و یک اشتباه فردی ! و می دونیم که یووه برعکس، توی 6 بازی این فصلش 13 گل خورده ! منچستر سیتی با یه سیستم دفاعی 4-5-1 بازی می کنه که از کناره ها با داشتن وینگر و دفاع کناری های خوب خیلی خطرناک اند و معمولا با تسلط به فضاها و عرض زمین بازی می کنند. دی یونگ ستاره ی این فصل اونا بوده که همراه با یحی توره و بری (و البته ویرا روی نیمکت) خط هافبک قدرتمندی ساختند.

اخیرا سیتی اینطوری بازی کرده :

تصویر

مانسینی هم توی کنفرانس خبری قبل از بازی گفته : من هیچوقت از یووه متنفر نبودم. هیچوقت دشمن یووه نبودم. درواقع باید بگم من از بچگی یه طرفدار بزرگ یووه بودم. برای همین الان هم احترام خاصی برای یووه قائلم و اگر من در تیم حریفشون نبودم، حتما طرفدار موفقیتشون بودم. و حس عجیب و خاصی داره که من با یک تیم انگلیسی رودروی یووه قرار بگیرم.

من فکر می کنم ما می تونیم ظرف 6 ماه آینده یه تیم قدرتمند اروپا بشیم. چیزی که مهمه ی پیروزی های مداومه. یووه و سیتی هردو تیم های تازه بازسازی شده و درحال رشد هستند. ولی من فکر می کنم لیگ برتر انگلستان از سری آ قوی تره، ایتالیا نیاز داره ستاره های بیشتری به لیگش باز گردونه.

در راستای بازی فردا هم آسوشیتد پرس تیتر زده : منچستر سیتی به مصاف یوونتوس در حال محو می رود.

-

صحبت های دلنری :

- (در مورد گل های زیادی که یووه خورده و گل های کمی که منچستر ستی خورده) در بازی های بزرگ، آمار بی معنی اند. در اینطور بازی ها میشه آمار رو نقض کرد.
- ما برای ثبات و ادامه ی راهمون نیاز به موفقیت در این بازی داریم. در نتیجه باید به این ارقام بی اعتنایی کنیم.
- ما باید رودروی تیم مهمی در لیگ انگلیس و اروپا قرار بگیریم. در نتیجه باید خوب عمل کنیم.
- آیا برای بازی با اینتر به بازیکنانم استراحت می دم ؟ نه من بازی به بازی پیش میرم. ما فردا رودروی تیمی قرار خواهیم گرفت که ساخته شده تا پیروز بشه. برای همین تست مهمی برای ما خواهد بود تا بتونیم بلوغ تیمی خودمون رو بسنجیم.
- من فکر می کنم در شرایط فعلی، آمادگی روانی اهمیت بیشتری داره تا آمادگی جسمانی. پس باید فردا فوتبال خوب ارائه بدهیم.

princeofpersia_7

princeofpersia_7

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 343 ارسال

اگر آدام جانسون هم بازی بکنه واقعا دفاع های کناری یووه روز سختی خواهند داشت. این بازیکن الان در بهترین روزهاش هست.

آرون لنون و اشلی یانگ و والکات رو به نیمکت تیم ملی فرستاد :whew:

پرس ها و جنگندگی توز ملعون هم میتونه خیلی به دفاع یووه و بازیسازی از عقبشون فشار بیاره..

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
فرداشب دفاع و استوراری شب سختی رو خواهند داشت با توجه به عدم تمرکز وهوشیاری که تو دفاع کردن تیممون می بینم، بازی با احتیاط رو به بازی حجومی ترجیح میدم. فورواردهای منچستر خیل سریعن که این تو برگشتها خیلی خطرناک میکنه کار رو ، بازی هم که تو زمین خودشونه و جو بازی هم کاملا به نفع اوناست و روحیه بهتری هم نسبت به ما دارن. بخصوص که سیستمشون تدافعیه و تیم ما هم میل به هجوم داره پیش بینی میکنم منچستر رو ضد حملات خیلی خطرساز بشه. اما تیتر آسوشیتدپرس خیلی بهم برخورد،کاش تو انگلیس لهشون کنیم تا حساب کار دست همه بیاد

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
الساندرو دل پیرو و لوئیجی دلنری

تصویر

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
در مورد من سیتی - رضا به نظرم روشی که من سیتی بازی میکنه بیشتر 4-3-3 هست تا 4-5-1 - کولارف مصدومه ؟ اگر مصدوم باشه که عالیه ، چون زابالتا آی کیوش به مراتب کمتر از گری گرا هست و میتونیم از این فرصت استفاده کنیم - این بازی واقعا سنگ محک مناسبی برای یوونتوس جدیده و تمرین عالی برای بازی با اینتر - آدام جانسن و میلنر دو بازیکن جوونی هستن که تازه خودشونو تو لیگ انگلستان مطرح کردند و واقعا با استعداد هستند ، برای همین تو این بازی ضعف کناره هامون واقعا تو ذوق خواهد زد - توز مهاجم سریعیه ولی سر زن نیست ، اگر مدافعین ما بر خلاف بازیهای قبلی مارکینگ خوبی انجام بدن فکر نمیکنم توز کاری از پیش ببره - این خط دفاع خیلی شاخ نیست که آمارش بخواد مارو بترسونه ، کولوتوره در کنار کومپانی زوج خوبی هستن ، در کناره ها هم که زابالتا و بوآتنگ رو دارن ، بوآتنگ تو جام جهانی نشون داد بازیکن خوبیه ولی خوب به نظرم این خط دفاع شکننده است - خط هافبک سه نفره من سیتی هم عالیه ولی خوب بیشتر خط هافبک قدرتی هست تا پاسور ، یایا توره ، گرت بری و دیانگ آنچنان پاسور نیستن و فکر مکینم اساس حملات من سیتی روی فرار میلنر و جانسون هست حالا در مورد یووه - ما تو این بازی فقط دو مهاجم داریم ، یاکوئینتا و الکس ، البته مارتینز و لانزافامه میتونن مهاجم بازی کنند ولی همونطور که همه میدونیم این دو بازیکن تو پست تخصصی خودشون هم مشکل دارن چه برسه به پست غیر تخصصی - تو خط هافبک عجیبه یه جاهایی اسم سیسوکو رو در کنار مارکیزیو دیدم و یه جاهایی ملو در کنار سیسوکو که به نظر من همه اینها اشتباهه و قطعا زوج خط هافبک ما مارکیزیو - ملو خواهد بود که بارها نشون دادن نقطه قوت یووه هستند - در کناره ها اگر زابالتا واقعا دفاع کنار من سیتی باشه ، باید بگیم شاهد یه درخشش دیگه از کراسیچ خواهیم بود ، چون زابالتا ذاتا یک بازیکن کنده و مطمئنن جلوی کراسیچ کم میاره ، هر چی که هست مطمئنا مانچینی کراسیچ رو شناسایی کرده و قطعا یک یار برای مهارش میزاره - در خط دفاع جایی که واقعا معضل یووه هستند همون چهار نفر همیشگی رو داریم ، از حق نگذریم گری گرا نسبت به دچلیه یه پا اشلی کوله ولی بازم برای دفاع کنار یووه کوچیکه ، در دفاع راست فکر میکنم شاهد بازگشت موتا باشیم ، چون بقیه مدافعین راست ما واقعا نابود هستند ، زوج دفاع مرکزی هم که مشخصه ، جورجو و بونوچی ، امیدوارم تونسته باشن با هم هماهنگ بشن - در دروازه هم استوراری رو داریم ، واقعا بعضی اوقات فوق العاده کار میکنه ولی باید قبول کنیم خیلی ایراد داره ، مخصوصا در خروج از دروازه ، اصلا از رو خط تکون نمیخوره بهرحال بازی سختیه ، فقط امیدوارم هر نتیجه ای که بدست میاد با یه بازی امیدوار کننده از یووه همراه باشه راستی جالبه مانچینی که این همه حرف پشت یووه زده یکهو شده هوادار یووه ، مردتیکه دو رو باتشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
ترکیب احتمالی یووه :Facepalm:

Manninger, Grygera, Legrottaglie, Chiellini, Motta, Pepe, Sissoko, Marchisio, Krasic, Del Piero, Iaquinta

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21166 ارسال

چی شده همه یک مرتبه طرفدار یووه شدند ؟!
بالوتلی هم مصاحبه کرده و گفته " من طرفدار یوونتوس بودم " !
کلی هم درد و دل کرده ! :دی:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

چی شده همه یک مرتبه طرفدار یووه شدند ؟!
بالوتلی هم مصاحبه کرده و گفته " من طرفدار یوونتوس بودم " !
کلی هم درد و دل کرده ! :دی:

پدر تنی ماریو نه پدرش توی خانواده ی بالوتلی، این رو گفته. خود بالو نگفته. درضمن پدرش حتی گفته شاید اون یادش نیاد ولی اون موقع مثل من یه طرفدار یووه بود.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
امیدوارم علاوه بر ملو به کراسیچ هم استراحت بده تو همه بازی ها تا الان بازی کرده و تو این فشار ممکن هست که مصدوم بشه

alieneslami

alieneslami

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 136 ارسال

اینم با رفتن از یووه به خاک سیاه نشست،حالا منتظر کارت دعوت از الکسه

برای منم خیلی جالبه که اینا کم نمیارن
حالا خیلی واقعا خوشبینه
الکس بیاد از ویرا دعوت کنه؟!!!!!!!!!!!!!

حالا خیلی جالبه که همه یهو میشن طرفدار یووه

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
اگر به کراسیچ استراحت بده که یووه کاری از دستش بر نمی آد؛ حالا که آکوئیلانی کواریارلا نیستند؛ استراحت برای کسی معنی نداره؛ فقط دعا کنید کسی مصدوم نشه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
ترکیب یووه : Storari; Grygera, Chiellini, Bonucci, De Ceglie; Krasic, Sissoko, Marchisio, Martinez; Iaquinta, Del Piero.

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
چرا مارتینز ؟ چرا دچلیه ؟ این یارو مغزش پوکه . سیتی هم اینه : نمیدونم چرا گیون نیمکته . بازی سیسوک و ویرا مقابل هم هم جالبه . 25 Hart Joe 5 Zabaleta Pablo 28 Touré Kolo 4 Kompany Vincent 17 Boateng Jerome 24 Vieira Patrick 18 Barry Gareth 42 Touré Yaya 9 Adebayor Emmanuel 11 Johnson Adam 32 Tevez Carlos

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی