پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

منچستر سیتی - یوونتوس (بازی دوم مرحله گرهی)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
123 پاسخ برای این موضوع

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

تصویر

منچستر سیتی انگلستان - یوونتوس ایتالیا
استادیوم ایستلندز منچستر
پنجشنبه ۸ مهر (۳۰ سپتامبر) ساعت ۲۲:۳۵ به وقت ایران

نتایج بازی های قبل:
یوونتوس ۳ - ۳ لخ پوزنان
سالزبورگ ۰ - ۲ منچستر سیتی

برنامه بازی های بعد: (۲۱ اکتبر)
سالزبورگ - یوونتوس
منچستر سیتی - لخ پوزنان

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
یک بازی سخت و باور نکردی مقابل منچستر سیتی داریم. عیار یوونتوس فقط تو این دیدار مشخص میشه تو لیگ اروپا. مطمئنا بهترین تیم یا حداقل جز 3 تیم برتر لیگ اروپاست این منچستر سیستی حداقل از لحاظ بازیکن. تیمی که از مربی با دانشی مثل مانچینی بهره میبره و بارها سابقیه بازی کردن با یوونتوس رو داره . دروازبانش که شی گیون هست که مطمئنا خیلی از دروازبان های ما بهتر و اماده تره. خطوط حمله ی این تیم واقعا بی نظیره وقتی تیمی 3 مهاجمش بالوتلی و ادبایور و ته وز باشه دیگه رو به روی این تیم دفاع نقش مهمی داره تو پیروزی که متاسفانه ما اینو نداریم و خیلی نکته ی دیگه که بعدا در مورد صحبت می کنیم

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
توی این بازی باید خط دفاعیمون معجزه بکنن چون واقعا روبروی همچین تیمی که 3 مهاجم قدرتمندی رو در اختیار داره مدافعان و خط دفاعی نقش اصلی رو باید بازی بکنن که با این حال و روزی که این روزها خط دفاعیمون داره بعید به نظر میرسه + دروازبانمون !! کلا منچستر سیتی جز اون تیم هایی هستش که زمینی و عرضی باز میکنن زیاد کار با توپ های بلند رو ندارن !! همچنین باید اشاره کرد که توی نیمکتشون یک ایتالیایی تمام عیار رو دارن که با سبک و بازی تیم های ایتالیایی کاملا آشناست ! منچستر توی جدول لیگشون با 11 امتیاز توی رده ای 4 رم جدول قرار داره ! الانم که با یک گل در دقیقه ای 59 بازی توسط توز مقابل چلسی جلو افتادن و الانم دقیقه ای 73 بازی هستش !

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
آخ بزنیم این M-F English animals رو بترکونیم !! خیلی از این ملخ خور های عرب انگلیسی بدم میاد

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
میگم استادیوم منچستر سیتی اسمش "ایستلندز" هست؟ تو گل اسم استادیومش نوشته " City of Manchester Stadium — Manchester" ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کدوم درسته؟

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
مشخصات ورزشگاه : Stadium Name City of Manchester Stadium City Manchester Coordinates 53°28'59"N &nbsp2°12'02"W Built Year 2002 Surface Grass Seating General Seating: 48500 Teams Team: Manchester City Primary

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

http://en.wikipedia....chester_Stadium

The City of Manchester Stadium, also known as Eastlands or abbreviated as CoMS, is a stadium in Manchester, England and is the current home of Manchester City Football Club.

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال

آخ بزنیم این M-F English animals رو بترکونیم !!

خیلی از این ملخ خور های عرب انگلیسی بدم میاد

عربها به سوسمار خور معروف بودن،یعنی جناب فردوسی اینجوری فرمودن!
ملخ خور رو از کجا آوردی؟

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

عربها به سوسمار خور معروف بودن،یعنی جناب فردوسی اینجوری فرمودن!
ملخ خور رو از کجا آوردی؟

اتفاقا عرب ها به ملخ خور بودن معروفن
سوسمارم میخورن ، کلا عربها هر چی بهشون بدی میخورن :دی: ولی ملخ براشون مثل برنج برای ما میمونه :دی:

خوب من سیتی ، چلسی ای که یک مساوی هم تو لیگ برتر نداده بود رو شکست داد تا خودشو آماده بازی با یونتوس نشون بده
یادمون نره مانچینی جلوی یوونتوس بارها شکست خورده ، چه با لاتزیو چه با اینتر ، پس ما میتونیم شکستش بدیم
فقط باید به خودمون بیایم ، با غیرت بازی کنیم ( این تیم جلوی تیم های بزرگ کمپوت انگیزه است )
باتشکر

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
بي صبرانه منتظر اين بازي هستم ! برام مهم نيست كه قراره چه اتفاقي بيافته ، برام مهم اينكه يووه 4 تا بازي بين المللي مشتي انجام بده .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من سیتی هم امروز چلسی رو مغلوب کرد :دی:

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

همینه دیگه :دی: هرکی به ما میرسه شاخ میشه :دی:

حس میکنم موتا و دچلیه به مولینارو و گریگرا گفتن زکی :دی:

تمام ترس من تو این بازی مربوط به خط دفاعی مخصوصا تو گوش میشه! ما خیلی خوب حمله میکننیم خیلی خوب موقعیت سازی می کنن هافبکامون,جنگنده و سرعتی بازی می کنیم ولی خب خط دفاعی همه چیز رو به باد میده!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال

به این نکته هم توجه داشته باشیم که یووه همیشه جلوی تیم های انگلیسی مشکل داشته ! بخصوص تو زمین خودشون؛
اصلا بعید نیست که یک شکست سنگین رو متحمل بشیم ! با توجه به این وضع مدافعین کناری، که البته همین کیه لینی و بونوچی هم خیلی اوضاع خوبی رو ندارند؛
واقعا نمیشه هیچ جوره به این بازی امید داشت ! :دی:
خدا رو شکر هر کسی هم که به ما میرسه میره تو قله های اوج !

ناخودآگاه یاد بازی با فولهام افتادم ...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
واقعا گریگرا و موتا کار فوق العاده سختی در مقابل توز و سیلوا خواهند داشت ! البته سیلوا به صورت کلی خوب نبوده برای سیتی ولی حالا به ما که می رسه حتما فوق العاده می شه !!! بهترین بازیکن چند وقت اخیرشون هم نایجل دیانگ بوده که حتی توی بازی مقابل چلسی هم بهترین بازیکن زمین شد !!!

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
البته الان جو مثل زمان بازی با رئاله که همه فکر می کردیم می بازیم ولی بردیمو برگشتشم تو برنابئو بردیم :دی: امیدوارم باز تاریخ تکرار بشه :دی:کلا یه تیم که حداقل ظاهرا پر مهره تر و مربیه نامی تر داره جلومونه ما هم تو بحرانیم نمیشه توقع داشت فقط باید دعا کرد .

alieneslami

alieneslami

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 136 ارسال
امیدواریم حداقل اگه میبازیم با اختلاف نبازیم چون اگه ببازیم من نمیدونم با چه رویی برم مدرسه همینطوریش دارم کشون کشون اقتدار تیم رو تو مدرسه حفظ میکنم اگه ببازیم دیگه......................

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
همیشه اینو گفتم ، بازم میگم ما هیچوقت جلوی تیم های بزرگ مشکل نداشتیم بازیهای بزرگ رو معمولا موفق خارج شدیم مشکل یووه بازیهای کوچیکه ، تیم های کوچیکی که دست کم گرفته میشن و یکهو یووه رو زمین گیر میکنند وگرنه در مقابل تیم های بزرگ انقدر بازیکن هامون با انگیزه هستند که راحت نتیجه میگیریم بهتون قول میدم تو بازی با من سیتی یه یوونتوس متفاوت ببینید باتشکر

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

بهتون قول میدم تو بازی با من سیتی یه یوونتوس متفاوت ببینید

کمال جون اگر ندیدیم خودت 1 هفته نیا فروم که میکشیمت :دی:

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال