پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

منچستر سیتی - یوونتوس (بازی دوم مرحله گرهی)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
123 پاسخ برای این موضوع

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
تو این فصل این چندمین گلی بود که روی خنگ بودن دچلیه می خوردیم؟؟؟ می تونست راحت چند قدم بیاد جلو آفساید گیری کنه

delpiero kabir

delpiero kabir

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 139 ارسال
خوب بود واقعا ،اگرچه نتونستم ببینم بازیو ولی گزارش لحظات خوندم ، خوبه تیم احساس می کنم داره شکل خودشو پیدا می کنه، اگرچه هنوز به این دلنری خوشبین نیستم و اعتقاد دارم یکی مثل رانیریه که تو جاهای مهم کم میاره

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
واقعا ملو محشر بود تو این چند مین که بازی کرد کلا تیمای مانچینی خوب از الکس ایستگاهی میخورن

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
قشنگ ترین لحظه بازی برا من این بود :
ببینید ملت چقدر از ضربه الکس میترسن که همه دستا رو بردن طرف توپ که نره طرف دروازه . :2qcmh45: خوب حق هم دارن بدبختا . هارت ننه مرده چه طور میتونه شهاب سنگ پینتوریکو رو بگیره . به لطف تیر , سیتی جون سالم به در برد . :wagfinger2:

[img width=480 height=299]http://www.freeimagehosting.net/uploads/3301fc8e52.jpg[/img]

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
- ما منچستر سیتی رو مجبور کردیم بد بازی کنه، و کاملا مستحق امتیاز گرفتن ازین بازی بودیم. - من از نتیجه بازی خوشحالم، خصوصا که خیلی ها می گفتند ما امشب می بازیم و گل های زیادی هم می خوریم. - شاید لازم بود کمی بیشتر حمله کنیم و برای پیروز شدن قدم هایی برداریم، ولی با شرایط فعلی یووه نمی شد. برای اون کار نیاز به یووه منسجم تر و هماهنگ تر بود. - بازی خوبی بود اگر نگاهی به آینده داشته باشیم. تست مهمی برای یووه بود. ولی حالا باید به فکر ثبات باشیم. - گل که خوردیم روی کم تجربگی بود، ولی خوشحالم که موقعیت های زیادی بهشون ندادیم. - امروز در کل ازینکه تا آخرین لحظه در بازی بودیم و تونستیم تمرکزمون رو حفظ کنیم خوشحالم. - بازی با اینتر ؟ من آرومم. ما داریم پیشرفت می کنیم و من خوش بین هستم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
دل پیرو : با گفتن این مسئله که تغییر کردیم متوقف نمی شویم، می گویند که خوب بودیم و در دو دیدار نتایج خوبی گرفتیم اما راه ادامه را یافتیم و این راه را باید حفظ کنیم و پیش رویم مهم ادامه موفقیت است که می تواند ارزش زیادی داشته باشد. باید بازی به بازی بهتر شویم و این حرکت را دامه دهیم خوب دیدار برابر سیتی و اینتر اسان نیست و در لحظات مهم و حساسی به سر می بریم، باید از اینکه با این نمایش و نتیجه از سیتی خارج می شویم خوشحال باشیم اما باید بهتر شویم. راستی مانچینی هم گفته : افرین یووه ! حالا نوبت اینتر است

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
دم مانچینی گرم

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
این مانچو چقدر به یووه ابراز محبت میکنه چرا ؟ اصلا ازش خوشم نمیاد . مربی بزرگی نیست اصلا . از 100 نمره همیشه 70 هست . عکسی که صفحه قبل گذاشتم ببنید .

hosseinjuve

hosseinjuve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 458 ارسال

خیلی خوب بودیم و نمایش ضعیفی نداشتیم، یوونتوس امروز به هیچ وجه ناکام نبود. ما یک یووه بزرگ را دیدیم و تا پایان نشان دادیم که پیروزی را می خواهیم و برای نتیجه برتری مبارزه می کنیم.ما هرگز در حفظ نتیجه بازی نکردیم

مشخصه که دلنری دست پیش رو گرفته که پس نیفته!
بند خدا هنوز هیچی بهش نگفتن میگه اصلا ضعیف نبودیمو هرگز در فکر حفظ نتیجه نبودیم.

هرچند که به شدت از این قضیه که سیتی واسه ما شده بود بارسا و 9نفره دفاع کردن عصبانی بودم ولی کلا با این شرایط و محدود بودن بازیکن معقولانه به نظر میرسه تصمیم دلنری.
و یه نکته دیگه اینه که واسه اولین بار تعویضهای عاقلانه و مفیدی انجام داد.کلا این بازی نمره قبولی میگیره
منینگر هم نمایش بدی نداشت به غیر از دریافت گل که میتونست بهتر عمل کنه.
بونوچی هم خیلی بهتر از بازی های قبل دفاع میکرد
دچلیه هم روال طبیعی خودش رو طی میکرد
گریگرا بیشتر از حد انتظار بود تاجایی که خواست با اعصاب توز بازی کنه :دی:.چندتوپ گیری خیلی خوب داشت
سیسوکو خوب بود تو دفاع کردن.شوت آخر رو میتونست خیلی بهتر بزنه
مارکیزیو هم بد نبود ولی اصلا توپ بلند واسه وینگر ها و خط حمله ارسال نمیکرد بر عکس آکوئیلانی.
کراسیچ زیاد توپ لو داد و به نسبت انتظار کمتر بود ولی خب خود تنها بود
مارتینز هم هنوز مشخصه که جا نیفتاده تو تیم
الکس هم خوب بود و تاثیر گذاری خودش رو مثل همیشه داشت
یاکوئینتا هم خیلی دونده و موثر بود تو خط حمله.گلش هم خیلی قشنگ بود
په په هم تو همون چند دقیقه خوب ظاهر شد هم تو حمله و هم تو دفاع خوب شرکت میکرد
ملو هم که حرفی واسه گفتن نداره دیگه.این بشر چقد زیبا بازی میکنه؟حرکاتش هم تیم و هم ما رو تحت تاثیر خودش قرار میده. :دی:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
نمرات من به بازیکنان : منینگر 6.5 - گریگرا 6.5 - کیه لینی 6.5 - بونوچی 6 - ده چلیه 5 - کراسیچ 6 - مارکیزیو 6 - سیسوکو 6 - مارتینز 5.5 - دل پیرو 7 - یاکوئنتا 8

hosseinjuve

hosseinjuve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 458 ارسال
نمرات توتویووه به بازیکنان :دی: منینگر:6 گریگرا:6 دچلیه:5.5 کیلینی:6.5 بونوچی:6 سیسوکو:6.5 مارکیزیو:6 مارتینز:5 کراسیچ:7 په په:6 ملو:6.5 یاکوئینتا:7 دل پیرو:7

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
الله اکبر از ضربه الکس که نرفت تو گل ... تیر دروازه دنیای فوتبال رو از یه گل استثنایی محروم کرد بازی ملو وقتی اومد تو زمین اینقدر تماشایی بود که من یه لحظه فکر میکردم این ریوالدوئه داره میتازه تو زمین. خیلی تکنیکی شده بود امشب، هر جوری میخواست می تونست وارد محوطه جریمه بشه ، چند بار خیلی عالی رفت تا پشت محوطه که اگه به موقع شوت میکرد میتونست توپ رو بچسبونه به تور، سیسوکو هم بسیار امیدوارکننده بود خیلی بهتر شده و داره میشه همون سیسوکوی اماده،. کاملا مشخصه که تیم پیشرفت کرده و داره بهتر میشه، من وقتی بازیهای این تیم رو می بینم خودبخود دچار هیجان میشم سالها بود که همچین بازیهای روون و شناوری رو از یووه ندیده بودم. واقعا دلنری داره سبکی متفاوت از بقیه تیمهای ایتالیایی اجرا میکنه. یکی دو تا از عکس العملهای منینگر واقعا چشم نواز بودف فکر کنم دیگه الان خودشو تو دروازه تثبیت کرده به جای استوراری. خیلی با اعتماد به نفس و جدی بود، از استایل چهرش خیلی خوشم اومد تو این بازی.

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
بازی نسبتا خوبی بود درسته که 2 امتیاز از دو بازی بسیار نا امید کننده است ولی منچستر سیتی تیمه بسیار خوبیه که تونستیم تو زمینش یک امتیاز بگیریم برای صعود به برد نیاز داریم نه تساوی

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3772 ارسال
بازی بدی نبود و توی قسمتهایی از بازی یووه خوب میدان داری میکرد (چیزی که نیاز یووه است ) . به نظرم منینگر خیلی خوب بود و حقشه که دلنری بیشتر بهش بازی بده ... مارکیزیو چند تا بازیه که خیلی گمه توی زمین و اصلا صاحب توپ نمیشه امیدوارم وضعیت بهتری پیدا کنه ... مشکل یووه خط هافبک بود که در غیاب ملو کسی رو برای بازیسازی نداشت و از وقتی که ملو اومد فشار یووه روی من سیتی بیشتر شد . امیدوارم بهتر بشیم .

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
خوب بالاخره یه بازی هم این فصل من دیدم که بازیه خوبی بود !!! کیفیت بازی یووه خیلی خوب بود !! حرکات ترکیبی ، حملات ، تاکتیک ها همه چیز 10 ها برابر زمان مربیان قبلی پیشرفت کرده بود !! بزرگ ترین مشکل به عقیده من سرعت پایین الکس و یاکوئینتا بود که باعث می شد نتونند با کراسیچ نابود کنند تیم رو ! بدون شک فوق العاده تریم بازیکن و چشم نواز ترین بازیکن یووه کراسیچ بود !!! یعنی اگر الان در تیم مثل بارسا با اون سرعت گردش توپ بازی می کرد ، قیمتش دور و بره 40 میلیون بود ... همه بازیکنان بازی نسبتا خوبی رو به نمایش گذاشتند و روی گل من حقیقتا کسی رو مقصر نمی دونم چون پاس یایا توره اینقدر فوق العاده بود ، و فراره جانسن هم اینقدر عجیب و غیرقابل مهار بود که واقعا گل سیتی قابل تحسین بود !!! ********* راستی مارتینز رو اصلا یادم رفت !!! این چه بازیکنیه بابا !!!خداییش 1 میلیون هم زیادشه جدا په په خیلی مفید تر هست ...

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
مهمترین بخش بازی دفاع خوب بود بجز صحنه گل که دچلیه افساید رو پر کرده بود خداییش اون دتا توپ کراسیچ مخصوصا اولی خیلی مشکوک بود به پنالتی وای اگه اون 2 تا کاشته الکس یکیشون گل میشد ولی من که به این تیم امید وارم دیشب خنده دار ترین صحنه این بودکه داور اومد به دلنری گفت من داورم نه تو فهمیدی و جیجی هم خنیدید

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
یک نکته ای که در بازی دیشب خیلی خوشحالم کرد، صدای هواداران یوونتوس بود. اگر دقت کرده بودید بعد از گل یووه، کل استادیوم را فریاد JUVE , JUVE هواداران با تعصب یوونتوس پر کرده بود هر کی نمیدونست فکر میکرد بازی تو زمینه یوونتوسه!!! حمایت از تیم اونم در انگلیس و خارج از خانه جوری که صداش تمام استادیوم را پر بکنه واقعا قابل تحسینه!!! دقیقا بر عکس پارسال، که هواداران با اون وضع در لندن برای تشویق تیم حاضر شدند!!!!!

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
هنوز فکر می کنم ضربه ی الکس رفته تو گل؛ وقتی از تو سایت خوندم یه کاشته پشت محوطه جریمه برای یووه به دست آمده؛ گفتم این بازی رو دو بر یک برد؛ موقعی خوندم توپ خورد به تیرک خورد و از خط رد نشد؛ می خواستم سرم رو بکوبونم به دیوار. ولی از تیم خیلی راضی بودم؛ به نظرم با اضافه شدن آکوییلانی به خط هافبک و قرار گرفتنش در کنار ملو در بازی مقابل اینتر عالی بشه؛ زوج خط حمله خوب بود و نباید عوضش کرد؛ دروازه بانها خیلی باهم فرقی ندارند؛ استفاده ی جداگانه از اونها در هر جام به نظر کار عاقلانه ای می آید؛ باعث می شه هر دوتا آماده بمونند؛ فکر کنم مننینگر را در جام حذفی هم استفاده کند خوب باشد و استوراری را برای سری آ نگه دارد تا موقعی که بوفون عزیزم برسد؛ موضوع امیدوار کننده در این بازی دفاع خوب بازیکنان بود که بیش از 90 درصد بی اشتباه بودند؛ امیدوارم یووه با کسب عنوان قهرمانی لیگ اروپا پنجمین مدل از جامهای اروپایی را از آن خود کند و از این حیث در بین تمام تیمهای اروپایی یکه تاز باشد.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
پیشاپیش بگم من پست قبلیا رو حسش نبود که بخونم اگر حرف تکراری میزنم نخونید :دی: 1-1نتیجه خوبی بود.(قابل قبول هم نه،خوب).تازه اگر داور ابله اسپانیایی دو تا پنالتی روی کراسیچ رو میگرفت چه بسا نتیجه به نفع ما بود.اما خب به هر حال من فکر میکنم لخ پوزنان و سالزبورگ حتی همین تساوی رو هم نتونن بگیرن از من سیتی.چون من سیتی از لحاظ نفری از همه ی تیمهای این گروه بهتره. یووه تو این بازی از لحاظ دفاع تیمی خیلی خوب کار کرد و فضاها رو به خوبی بست روی بایکنای سیتی.یه چیزی تو مایه های بازی پارسال با بایرن تو آلیانز."حتی یک اینچ فضا هم به آنها ندادیم".اما گلی که خوردیم روی تیزهوشی جانسن جوون به دست اومد و اون فرار زیباش که به نظر من هیچ دفاعی نمیتونست اون گل رو نخوره.از حیث دفاع نفری هم یووه خیلی بهتر از بازی های قبلش بود و تونست عنان حمله ی سیتی رو به دست بگیره.مشکل یووه به نظر من در سری آ دست کم گرفتن حریفاش بوده که اینقدر گل خورده وگرنه دیشب نشون دادن که خوب بلدن فضاها رو بگیرن.شما اگر نگاه کنین میبینین گلایی که یووه در سری آ خورده در اثر "باز" بازی کردنش خورده.نمونه اش بازی با کالیاری به خصوص سر گل اولش.گل دوم کالیاری شباهت عجیبی به گل دیشب سیتی داشت.اون هم از نظر من برمیگرده به کم کاری دو تا هافبک وسط یووه که راحت اجازه ی پاسوری دادن به بازیکنای حریف. اما "کراسیچ".این بشر در اوج آمادگی به سر میبره و هر کاری میخواد با بازیکنای حریف میکنه لب خط.به نظر من بعد از بازی با انتر باید چند روز استراحت کنه.چون تمام بازی ها رو داره بازی میکنه و با این فوتبال درخشانی هم که داره ارائه میده سطح توقعات رو به شکل عجیبی بالا میبره از خودش.به هر حال بد نیست یه بازی بد بازی کنه :دی: محض تنوع. یه نکته ای هم راجع به دچلیه.دچلیه تکنیک و پا به توپ خوبی داره.سانترهای مواج و زیبایی انجام میده و در کارهای تهاجمی مهره ی کارآمدیه.اما...اما به همون اندازه که در کارهای تهاجمی خوبه،در کارهای دفاعی اسفناکه.اگر بشه یه بازی دچلیه رو توی خط هافبک(هافبک چپ) تست کنن خیلی عالیه میشه و راحت میشه فهمید تو خط هافبک چند مرده حلاجه.البته مشکلی که وجود داره نبود یه دفاع چپ آماده اس.اگر یبشه کیه لینی(یا حتی گریگرا) یه بازی به عنوان دفاع چپ ایستا بازی کنه،و دچلیه فقط تمرکش رو بذاره روی کار تهاجمی به نظرم بشه یه نتیجه ی امیدوارکننده از این کار گرفت. در مورد کارهای تهاجمی هم خیلی نظر خاصی ندارم.چون با توجه به این که اکثر بازی دست من سیتی بود یووه خیلی نتونست عیار خودش رو در حمله نشون بده که خب حیف شد :دی: در نهایت ما الان دو امتیاز از دو بازی گرفتیم که کمه.شانس یووه اینه که بازی سوم و چهارمش با سالزبورگ،ضعیف ترین تیم گروهه.یووه اگر در این دو بازی شش امتیاز ممکن رو بگیره و من سیتی رو در تورین شکست بده(کاری که قادر به انجامش هست)،راحت میتونه صعود کنه.البته هدف ما نباید صعود باشه.هدف فقط و فقط باید قهرمانی باشه

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
ولی به نظر من یووه اصلا پرس نمیکرد . واسه همین هافبکای اونا راحت بازی سازی میکردن . برعکس اونا حتی مهاجماشون هم رو مدافعین ما پرس داشتن . چند ده بار یوونتوس از رو ناچاری زیر توپ میزد

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی