پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

منچستر سیتی - یوونتوس (بازی دوم مرحله گرهی)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
123 پاسخ برای این موضوع

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
خب منم مثل امیرحسین اومدم فقط بنویسم بعدا میشینم همه 8 صفحه رو میخونم :دی: اول میخوام کلا فقط بازی منچسترسیتی - یووه رو بگم بعد یه خورده بازتر نگاه میکنم. بازی که اصلا دست ما نبود.فاصله ی زیاد مهاجما و خط هافبک و خط هافبک کاملا خنثی بخوام بررسی کنیم عملکرد هافبکمون رو نمره قبولی نمیگیره تک به تک بررسی بکنیم مارتینز که اصلا نمیشه چیزی گفت راجع بازیش.سیسوکو هم فقط یکی دو تا توپ خراب کرد وگرنه تک تکه پاس هایی که دادش اشتباه.مارکیزیو من خیلی توقعم ازش بیشتر از ایناها بودش و هستش توی تک تک ِ مصاف هایی که با یحیی توره داشتش دائم در حال جا موندن بود انگار لیونل مسی داره دریبل میکنه.زیاد قدرت هدایت تیم و جلو بردن تیم رو نداشت فکر کنم وظیفه ی مارکیزیو باشه فکر نمیکنم سیسوکو همچین وظیفه ای داشته باشه.من بازی قبلی اشاره کردم به بازی مستقیمی که از خط دفاع به خط حمله ختم میشد اون موقع فکر میکردم به خاطر بازیکنای قد بلندی مثل آما و یاکی کنار هم هستش اما این بازی هم این روند با یه خورد کاهش هنوز ادامه داشت الان که فکر میکنم به این نتیجه میرسم این فقط و فقط میتونه به خاطر ضعف خط هافبک باشه که نمیتونه توپ رسونی رو خوب انجام بده. این وضعیت اینقدر اسفناک بود توی رسوندن توپ به مهاجما که ما یاکی و الکس رو میانه ی زمین ِ خودمون میدیدیم. نیمه اول رو دیدم فکر کردم گفتم الکس خیلی داره سنگین بازی میکنه اما نیمه ی دوم و با اومدن ملو معلوم بود الکس منتظره یه همکاری هستش چون بعد از اون یه طراوتی پیدا کرد هم بازی یووه هم بازی الکس دلپیرو.ملو یه جونی داد به بازی یووه.با کارهای پا به توپش کاری که مارکیزیو اصلا ابدا نتونست انجام بده حتی برای چند دقیقه ای. راجع به خط دفاع هم نمیشه درست و درمون اظهار نظر کرد اما بخوام از بینشون ضعیف ترین رو انتخاب کنم مسلما ده چلیه هستش که واقعا نمیدونم این بشر چی جوری میتونه به این زیبایی آفساید ها رو به تنهایی و بدون دخالت کسی پر بکنه! نکته هایی مثبت بازی گل زنی یاکی بازی پرتلاش کراسیچ مثل بازی های قبل و ضربه آزاد های الکس بود. =================================================== خب بخوام یه خورده از جنبه ی مثبت قضیه نگاه کنم و بگم دلنری مربی خوب و حرفه ای هستش باید یه همچین طرز فکر رو براش در نظر بگیرم. الویت های دلنری فکر میکنم: 1.سری آ 2. یوفا 3.جام حذفی باشه. چون اینجوری بازی ندادن یکی از بهترین بازیکنهای تیم(ملو) و استفاده از سیسوکوی ناآماده فکر نمیکنم دلیلی جز این داشته باشه که بازی با اینتر مهم تر از بازی من سیتی هستش.

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
بازي خوبي بود.خيلي حيف شد ضربه الكس گل نشد.ولي تيم نشون داد كه پيشرفت كرده.ولي هدف اصلي بايد بازي با انتر و بردن يا امتياز گرفتن تو مه آتزا باشه

alieneslami

alieneslami

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 136 ارسال
منم تا حدودی همینطوری فکر میکنم البته توجه کنیم که این تیم منچستر سیتی هست و اینقدر خرج کرده که در مقابل ما 10 یا 20 برابره هرچند در کل میتونستیم این بازی رو ببریم اما متاسفانه داور و تیرک نزاشتن

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
اقا من اون کاشته الکس رو ندیدم این اخبار لعنتی هم نشون نداد اگه یکی لطف کنه یه کم حجمش رو برای دانلود بزاره ممنون میشم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی