پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس - لخ پوزنان (بازی اول مرحله گروهی)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
82 پاسخ برای این موضوع

www.fcjuventus.ir

www.fcjuventus.ir

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 60 ارسال
آره تموم شده بازی

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
همون رانيري رو نگه ميداشتيم بهتر بود!ساختار دفاعي كه ميگفت اين بود!اين خط دفاع ساختارش از ساختار خط دفاع تيم ملي هند بدتره! :rtfm:

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
یوونتوس اصلا نمی تونه بازی رو کنترل کنه!بزرگ ترین و هجومی ترین تیم های دنیا هم زمانی که بازی باخته رو می برن و فقط ۳ دقیقه مونده بازی تموم بشه بازی رو در دست می گیرن و نتیجه رو حفظ می کنن اما یوونتوس اینقدر به حریف فضا می ده تا بازی رو از دست بده!دقیقا داستان بازی با سمپدوریا تکرار شد.

juve1897

juve1897

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 205 ارسال

همون رانيري رو نگه ميداشتيم بهتر بود!ساختار دفاعي كه ميگفت اين بود!اين خط دفاع ساختارش از ساختار خط دفاع تيم ملي هند بدتره! :rtfm:

تازه برو تو سایتش ببین تو 5 بازی 8 امتیاز داره
اگه تیم درست و حسابیی بود که آبکش بودیم

http://www.lechpoznan.pl/index.php

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
تبریک میگم واقعا نمیدونم به چی باید امید داشت مربی تیم که تا بحال نایب قهرمانی ندیده چه برسه به قهرمانی بازیکن هامون که به جز الکس هیچ کس تا بحال طعم قهرمانی رو نچشیده بعد چطوری ما انتظار داریم این تیم قهرمان بشه ؟ حداقل بازیکن آس نمیخرن ، یه مربی آس بیارن بالا سر این تیم باتشکر

juve1897

juve1897

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 205 ارسال
کمال جان اول سلام دویوم خیلی خوبه که تازه تساوی کردیم. سیوم دل نری آدم نیست که بخواد تازه مربی باشه که باز اونم رتبه ای داشته باشه ( تو پست قبلیمم گفتم ). چهارمم این ماروتای ..... چی حالیشه؟ رفته یه بچه .... از آرسنال گرفته مصدومه ( انداختن ) ، اون بازیکن لیورپول کیه؟ یه فصل آویزون آنفیلد بود با تیپا کشیدنش و انداختنش بیرون و بازم ماروتا رفت قرضی گرفت. سران یووه این همه پول دادن دستش بجای خرج درست و خرید بازیکنی که تشنه قهرمانی باشه رفت همه ستاره هامونم فروخت که به پولا اضافه کنه و هرچی بازیکن قرضی و مفت و کج و کله و تعطیل رو گرفت. بیچاره با اون چشای چپولش بهترین تیمی که رفته همون سمپدوریا بوده و کاسانو رو خریده.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
همون ، اصلا فایده نداره !

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
امسال نیز در حسرت بانوی پیر...

mahsa

mahsa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
من مطمئن بودم ،دیگه این بازی را می بریم :13: مثل اینکه امسال از همین اول شروع شده ..... :fighting29: --- لطفا یکی از دوستان ، لینک گل الکس را بذاره.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21166 ارسال

کمال جان اول سلام
دویوم خیلی خوبه که تازه تساوی کردیم.
سیوم دل نری آدم نیست که بخواد تازه مربی باشه که باز اونم رتبه ای داشته باشه ( تو پست قبلیمم گفتم ).
چهارمم این ماروتای ..... چی حالیشه؟ رفته یه بچه .... از آرسنال گرفته مصدومه ( انداختن ) ، اون بازیکن لیورپول کیه؟ یه فصل آویزون آنفیلد بود با تیپا کشیدنش و انداختنش بیرون و بازم ماروتا رفت قرضی گرفت.
سران یووه این همه پول دادن دستش بجای خرج درست و خرید بازیکنی که تشنه قهرمانی باشه رفت همه ستاره هامونم فروخت که به پولا اضافه کنه و هرچی بازیکن قرضی و مفت و کج و کله و تعطیل رو گرفت.
بیچاره با اون چشای چپولش بهترین تیمی که رفته همون سمپدوریا بوده و کاسانو رو خریده.

جناب رضا؛
مثل اینکه شما خیلی عشق موجی هستی، اما این دلیلی نمیشه که هر چی از دهنت در میاد بگی،
چون به همن اندازه که شما از موجی خوشت میاد، من ازش تنفر دارم؛
پس لطفا در درجه اول احترام خودت، و بعد هم احترام عشقت رو نگه دار، وگرنه بستن چشم و دهن باز کردن رو همه بلندند؛

ضمنا، این چشم های چپولی که شما گفتی، موجی هم داشت؛ :چشمک:

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
نتیجه جالبی نگرفتیم ، اونم تو زمین خودمون یه مسئله که بدجوری تو ذوق می زنه و آدم افسوس می خوره ، اینه که هم تو بازی با سمپ هم اینجا با اختلاف دو تا جلو بودیم ، اما به راحتی بازی رو از دست دادیم و گل خوردیم ! خط دفاعی خیلی آسیب پذیر و جوون شده پارسال اگه خط دفاعیه خوبی هم نداشتیم ، حداقل یه بوفون رو تو دروازه داشتیم ... از لحاظ هجومی به شدت دفاع ضعف نداریم ، که مثلا بگیم اگه کوالیارلا اینا بیان همه چی درست می شه اینا کم تجربگی تو تیم داد می زنه هر چه قدر می خوام خودمو خوشبین نشون بدم بگم بهتر می شه اولشه اینا این بی تجربگی خیلی به چشمم میاد و حس می کنم جوون گرایی اونم به این شدت، زیاد آدمو امیدوار نمی کنه ... اگه بخواد اینجوری پیش بره ، روحیه بدی تو تیم حکمفرما می شه و شاید ... فعلا

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
شاید بشه از این تساوی گذشت اما اگه تیم به تساوی و باختن عادت کنه کار خیلی بد میشه و دیگه نمیشه جمش کرد !!! نمیدونم توی سر دل نری چی می گذره ولی ترکیب خط دفاعیمون خیلی نا متمرکز و به هم ریخته بازی می کنه

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال

یه مسئله که بدجوری تو ذوق می زنه و آدم افسوس می خوره ، اینه که هم تو بازی با سمپ هم اینجا
با اختلاف دو تا جلو بودیم ،
اما به راحتی بازی رو از دست دادیم و گل خوردیم !

بازی با سمپا

0-1
1-1
2-1
2-2
3-2
3-3

juve1897

juve1897

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 205 ارسال
دوست عزیز من دهنمو باز نکردم و چشمم رو ببندم. یه جا گفتم شماره 10 حقه الکس هست کمال جان گفت شماره تو یووه برای کسی نیست و الحق راست گفت. حالا مدیریت هم ماله کسی نیست و اگه عاشق موجی هستم برای اینکه یووه با حضوره موجی چه بازیکنایی میگرفت؟ امرسون زلاتان ویرا لگروتالیه که تو چند سال اخیر بود و بگیر برو آخر مربی هم که آخریش کاپلو بزرگ بود. موجی تیمی ساخته بود که خاری شده بود تو چشم موراتی که اونم با اون خرج پول یووه رو به جهنم برد و هرکی 2 دقیقه فکر کنه میفهمه یووه ای که تو جام جهانی اون همه بازیکن رو تو تورنمت داشت نیازی به خرج بیهوده و خرید داور و ... رو داشت؟ از ندود و گلیگرا که تو چک بود بگیر تا فینال که 8 یا 9 یا بلکه بیشتر از بازیکنان یووه ای بودن. ولی موجی رفت و دستش درد نکنه با این حال که رفت بازم لرزه رو انداخت تو تن موراتی ولی بازم.... حالا که رفت ولی آیا کسه خوبی اومده یووه؟آیا کسایی که اومدن بازیکن بزرگی گرفتن ؟ بازیکنه خوبی که یووه اورده کراسیچه که اونم خودش میخواست بیاد وگرنه اونم میشد ژکو. من حرفم به مدیریت ارشد یووه بود به خاطر مدیریت اشتباهشون قصد بی احترامی به کسی یا کسانی رو نداشتم و از کل بروبچه ها معذرت میخوام. به قول موجی یووه تا 3 سال دیگه یووه نمیشه و تازه بعد از 3 سال شروع به رشد میکنه ( این جمله ای بود که بعد از حکم دادگاه گفت )

ALEX 10

ALEX 10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 435 ارسال
من که بازی رو ندیدم ولی مطمئنم یه چیزی تو مایه های بازی با سمپ بوده اول گل میخوریم بعد حمله حمله حمله دوباره بازی رو ول میکنیم گل میخوریم.به یووه ی امسال هم نمیشه دل بست :20: :20: :20:

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
شما از اونایی هستید که ۲دقیقه امام حسین غافل میشد ازتون چراغ رو خاموش می کرد در رو می اومدید بیرون!!! نقاط ضعف تیم مشخص هست و راحت میشه درستشون کرد. بجز لانزافامه که ادم نیست اصلا. بقیه کم و زیاد داره ولی همه پیشرفت می کنن.. به قولی کل یوما ۳ تا بازی رسمی دیدیم از این تیم از اول فصل.. دارید اینطوری نتیجه گیری می کنید...؟ درسته بازیکنایی مثل دچلیه و سیسوکو و لگرو تالیه و گریگرا و یاکوینتا و لانزافامه و منینگر خیلی از ایده ال بودن به دور هستند.. ولی از طرفی په په و موتا و کراسیچ و بونوچی و کوالیارلا و ملو و مارکیزیو هستند که ادم بهشون امید داشته باشه.. در کنارشون هم کیه لینی و دل پیرو و به زودی بوفن هم پشتوانه برتری تیم هستند... من به این تیم امید دارم... به کارهای ماروتا هم امید دارم... چون حس می کنم هم تیم هم ماروتا دارن هدفی رو دنبال می کنن. و این ارزش داره. من الان نمی گم تیم خیلی قوی هست.. تیمی که ۶ تا گل تو ۲ بازی بخوره قوی نیست.. ولی امید هست..

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3752 ارسال

حالا با تمام این مشکلات وقتی توی تیم بازیکنی مثل لانزافامه باشه که موقع سانتر توپ را با پای چپ بزنه به پای راستش و یاکوئینتایی که توی محوطه توپ رو به سمت وسط زمین هد می زنه انتظار نتیجه ای بهتر از این هم نمیشه داشت!

دیگه چه انتظاری میشه داشت...
امیدوارم وضعیت تغییر کنه .

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال

بجز لانزافامه که ادم نیست اصلا.

واقعا به نکته ی خوبی اشاره کردی !!

به کرات تو این بازی این پاش به اون پاش گفت "خفه شو زر نزن" !!

یعنی اعجوبه است این بازیکن !

یه سختی میشد بدترین بازیکن رو از بین لانتزافامه و دچیلیه و گریگرا انتخاب کرد

----

یه نکته ی دیگه اینکه منینگر هم اصلا روحیه ی مناسبی نداشت تو این بازی !

چند بار بی کنترل بود و استرسی نشون میداد

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
هیچ امیدی به این یووه ی که الان هست نیست شاید در فصل بعد یک چیزی بشه دوستان این همه گفتین و بگیم و ..... آیا مسئولین یووه می شنوند و ..... خودتون مقایسه کنید بعداز رفتن به سری B چند تا بازیکن خوب و مفید گرفت یووه دیگو ی که این همه روش مانور می دادند چه سخت آمد و آیا اون نتیجه دلخواه رو داد و چقدر راحت رفت آیا بهتر نبود به سباستین بیشتر اعتاد می کردن آیا این دفاع با دفاع زمان کاناوارو و تورام و .... قابل مقایسه است!!!!!!!

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

واقعا به نکته ی خوبی اشاره کردی !!
به کرات تو این بازی این پاش به اون پاش گفت "خفه شو زر نزن" !!
یعنی اعجوبه است این بازیکن !
یه سختی میشد بدترین بازیکن رو از بین لانتزافامه و دچیلیه و گریگرا انتخاب کرد
----
یه نکته ی دیگه اینکه منینگر هم اصلا روحیه ی مناسبی نداشت تو این بازی !
چند بار بی کنترل بود و استرسی نشون میداد

انصافا لانزافامه در حد تیم یوونتوس دات ای ار هم نیست.. چه برسه به یوونتوس اصلیه!

فقط این بازی هم نیست.. چند بازی هست که نشون داده شوت صاف حتی نمی تونه بزنه.. امشب هم اینقدر بد بود که دچلیه بازیش به چشم می اومد جلوش..

منینگر هم افتضاح بود.. سر پنالتی ایستادنش رو که دیدم گفتم عمرا اگه توپ بگیره این.. که گل هم خورد. چند بار هم توپ از دستش ول شد...

سیسوکو هم خوب نیست اصلا... ملو خوب بازی می کنه ولی اشتباهی که می کنه هرجای زمین باشه یه حمله جدی میشه واسه تیم مقابل ;D یکی طلسمش کرده احتمالا!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی