پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس - لخ پوزنان (بازی اول مرحله گروهی)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
82 پاسخ برای این موضوع

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
کل پست پائینمو تو همین چند کلمه خلاصه میکنم : "اصلا فایده نداره" تیم لخ پوزنان به قدری ضعیفه که حتی تو دقایق اولیه یدونه پاس صحیح هم به سختی میتونستند به هم بدن ! توپ به پای الکس خورد اما 10 متر اونطرف تر به خاطر ناگهانی بودن ضربه الکس (!!!) مدافع حریف لایی میخرود ! میلوش هر وقت اراده کرد هر بازیکن تیم حیفو که میخواست دریبل دو طرفه میداد (حیف که فقط کراسیچ بازی رو درک کرده بود) گریگرا یه عوضیه تمام عیاره ، از اون بدتر اگه بخوام اسم ببرم بدون شک دچیلیه رو میتونسم بگم ! عین دو گل رو بهخاطر سوتی های پائولو خوردیم ،گلاول که اصلا سرجاش نبود ،ملو از اونور زمینخودشو رسوندو فقط نذاشت بازیکن تک به تک شه تمام تلاش شو کرداما خب سرعت زیادش باعث شد پمالتی بده گل دوم هم از تو 6 قدم ، دچیلیه توپ رو چپوند به مهاجم و اونها هم زدند تو گل ! یاکی تلاش کرد اما بی فایده ، دل پیرو هم فقط به تک روی های بی فایده ی خودش اصرار داره این نتیجه حاصل زحمت های دل نریه بدون شک ! وقتی لانتزافامه و گریگرا و دچیلیه تو زمین باشن و موتا و مارکیسیو بیرون ، بهتر از این نمیشه ! دارم فکر میکنم چقدر تو این بازی شماره 20 سبا به تن لانتزافامه گشاد بود ! راستی ،الکس نزدیک بود زیباترین و هنرمندانه ترین گل تاریخ فوتبال رو بزنه که متاسفانه نشد ! باپشت پا و زاویه بسته از بالای سر گلر حریف !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بازی یووه اصلا چیزی برای گفتن نداره، من هم خیلی درست بازی رو ندیدم و نمی تونم نظر قطعی بدم، ولی یه چیزی که من خیلی تعجب کردم بازی سیسوکوئه ! این سیسوکو اینطوری نبود، بازیکن فوق العاده ای بود، ولی به شکل عجیبی افتضاح بازی می کنه، خیلی خیلی فاجعه است بازی سیسوکو، نو توپ میگیره و نو می تونه یه بغل پای ساده بده، واقعا به معنای واقعی کلمه یه پاس دو متری هم نمی تونه بده، تعجب من از همینه که خودشو خفه کرد، تمام پاساش مستقیم میرسید به بازیکن های حریف. این چرا اینطوری شده ؟ همش توپ لو میده فقط. مدتی هست بد بازی می کنه ولی الان دیگه شورشو درآورده. ولی کلا بازی جالبی، به لخ (!) نمی تونیم حمله کنیم، آخرشم باید روی ضربه آزاد بعد از 2-3 بار رفت و برگشت توپ گل بزنیم ! دفاع هم که مثل همیشه افتضاح !

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
:help:
نه نه نه نه نه نه نه
من حتما خوابم ... دارم خواب می بینم ... یکی نیشگونم بگیره تا مطمئن بشم دارم خواب می بینممممممم

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
چقدر هوادار داشتن لخی ها ، همه شون هم لخت :دی: لخت پوشان :دی: ------------------- خب الان موتا رفت سمت راست ، اما مشکل ما سمت چپ بود ، با دچلیه بد بودیم ، الان با گینگ گریگرا بدتر هم میشیم بی شک ! تو این بازی ، یه کوالیالا کم بود ! الان واقعا به کارمون میومد ! یعنی واقعا مدافع های لخ شاسکولن ! میزنن زیر توپ ، کاری که ما باید میکردیم رو اونها همون 20-25 دقیقه اولانجام دادن

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
گل دوم : باز هم کیه لینی / دقیقه 47 / نیمه دوم / ایشالا به بازی برگردیم
په په به جای لانتسافامه اومد / موتا هم که بچه ها گفتن به جای دی چلیه پر امید و دوست داشتنی گذشته و این روزها پر از سوتی و دشمن تراش به بازی اومد / حاج آقا ممد سیسوکو مون هم یه کارت زرد گرفت نیمه اول.

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
تو این نیمه تا الان کراسیچ داره نسبت به بقیه بهتر بازی می کنه / تیم لهستانی همچنان خیال کوتا اومدن نداره. اینا رسما اومدن امشب ما رو ببرن مثل اینکه! / روی ضربه کاشته دل پیه رو، کیه لینی نزدیک بود هت تریک کنه / گل سوم - دقیقه 23 نیمه دوم - الساندرو دل پیه رو / ممنون کاپیتان /

juventus_farzad

juventus_farzad

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 693 ارسال
واییییییی این شلیک توپ بووود؟؟؟؟؟ forza alex 3-2

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
اینم از دل پیروی بزرگ که گل سوم رو زد

j_2006_n

j_2006_n

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 78 ارسال
ای ول الکس

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21166 ارسال

یه اتفاق بزرگ افتاد الان،
الکس به کراسیچ پاس داد ! واقعا از الکس بعید بود :دی:
فعلا که روون تر بازی کردیم به نسبت نیمه اول؛

گل الکس هم سوپر گل بود، با پای غیر تخصصی بد جوری شوت زد !

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
بچه ها باور کنید بردن لخ سختره تو این شرایط از بارسلونا :دی: من یکی یوونتوس رو امید اول قهرمانی میدونم

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
یه بازیکن جوون رو نیمکت یووه نشسته که ناشناسه - جَنه تی نی کُلُ = Giannetti Niccolò / چهارمین کارت زرد برای بازیکنای پُزنان / مارکیزیو به جای یاکینتا وارد بازی می شه - هر دو تا تیم، سه تعویضشون رو انجام دادن.

juventus_farzad

juventus_farzad

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 693 ارسال
مارکیزیو اومد جای یاکوینتا الکس تک مهاجمه

amirlp

amirlp

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 148 ارسال
  • LocationTehran
زنده بااااااااااد الکس!!!! مگه اینکه غیرت بازیکنایی مثل لکس و جورجو به داد یووه برسه!

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
3 - 3 تمام / نتیجه ای که هیچکس پیش بینی نمی تونست بکنه / واقعا ناراحتم، واقعا / انتقاد ها اما شاید وقتی دیـــگـــر... :sorry:

www.fcjuventus.ir

www.fcjuventus.ir

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 60 ارسال
ای بابا یوونتوس چرا اینقدر خط دفاعش ضعیفه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21166 ارسال
Rudnevs سوپر گل ! دقیقه 92،
3-3 تموم شد؛ تنها نکته نیمه دوم بازی خوب موتا بود که امیدوار کننده بود این بازیش،
په په و ملو هم بسیار دونده و پر تلاش بودند,

برای شرع واقعا بد بود این بازی...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یه بازیکن کاملا ناشناخته از یه تیم کاملا ناشناخته میاد توی تورین جلوی یووه هتریک می کنه ! جالبه.

juve1897

juve1897

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 205 ارسال
بازی مگه تموم نشده؟
من تو سایت دیدم نوشته بازی 3-3 تموم شده

-------------------------------

ویرایش کردم :smile:

آقا خیلی خوبه ، من به یووه امیدوار شدم
وقتی جلوی کبریت سازی لهستان تو خونه خودش مساوی میکنه من راضیم.
یووه با این بازی هایی که میکنه همه رو شوکه کرده :fighting29:
فکر کنم فصل تموم بشه ولی دلنری هیچ کاری نکنه ( بنده خدا بهترین تیمی که توش مربیگری کرده همین سمپدوریا بوده که به رتبه 7 رسوندتش :)) ( حالا رتبش مهم نیست)) چون بلد نیست

[glow=red,2,300]

یوونتوس به قهقرا داره میره

[/glow]

www.fcjuventus.ir

www.fcjuventus.ir

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 60 ارسال
کرویتس هتریک کرد :waiting:

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی