پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس - لخ پوزنان (بازی اول مرحله گروهی)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
82 پاسخ برای این موضوع

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

انصافا لانزافامه در حد تیم یوونتوس دات ای ار هم نیست.. چه برسه به یوونتوس اصلیه!

گفتی یوونتوی دات آی آر !

تو یه صحنه که گریگرا تو دو متری توپ رو اشتباه پاس داد !

به خدا من همونجا گفتم وجدانا حتی من هم تو تیم دات آی آر همچین اشتباه تابلویی نمیکنم !

قشنگ خودمو تو دفاع راست فرض کردم گفتم من اگه الان تو تورین بودم آیا همچین سوتی ای میدادم آیا ! :دی: بعید میدونم

یعنی خیلی بی خیال اند !

کراسیج اواخر خودشو کلا کشوند وسط زمین ، مارکیسیو اومد سمت راست که سوتی داد ، موتا توپ رو گرفت عین اسب دوید که توپ رو لو داد ، کل سمت راست خالی شد !

موتا حتی حوصله (شاید هم نای) برگشتن نداشت !

خیلی بی برنامه است این تیم !

ولی درست میشه

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
يووه امسال شده استيل آذين فصل پيش ! هر چقدر كه اينور گل ميزنه از اونور هم گل ميخوره و بازي هاش پر گل از آب در مياد! اما چه فايده كه پشت سر هم امتياز از دست ميديم!؟ اميدوارم ‍ژانويه يكي دو دفاع خوب بگيرن وگرنه اين فصل علي رغم تيم نسبتاً خوبي كه داريم(نسبت يه دو سه فصل گذشته) بازهم به هيچ جايي نمي رسيم!

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
خيلى جالبه ، تيم خيلى خوب به گل هاى دريافتى واكنش نشون ميده و بهتر از اون به گل هاى زده شده ، اين يوونتوس بيشتر از اينكه از ناحيه ى تاكتيكى ضعيف باشه ، از لحاظ روانى مشكل داره ، تيمى كه هر موقع بخواد گل ميزنه و هر وقت حريف اراده كنه گل ميخوره ميتونه نشانه ى عدم اعتماد بنفس باشه ولى من به اين تيم ايمان دارم ، ماروتا هم گفته بود 6 هفته صبر كردن براى تيمى با 11 ورودى ميتونه مناسب باشه ، هنوز زود هست بخوايم تيم در حد مدعى بازى كنه ...

blackwhite

blackwhite

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 31 ارسال
من از الآن نگران تراژدیم که این تیم میخواد مقابل اینتر رقم بزنه امیدوارم تا اون موقع وضع بهتر شه فکر میکنم این یوونتوس پتانسیل این رو داره که همه رکوردهای بدترین شکست هارو برای یووه جابه جا کنه نگران نباشید این فصل میتونیم تاریخ ساز شیم. :clapx:

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
این بازی دیگه وضعیت اسفناک خط دفاع تیم رو به خوبی نشون داد... دیگه سه گل خوردن از تیمی گمنام عمق فاجعه دفاع تیم رو نشون میده. امیدوارم این مساوی وضعیت روانی تیم رو بهم نریزه و مثل پارسال نره تو بحران. اگه به تیم فرصت داده بشه و مجموعه تیم تحت فشار قرار نگیرن میشه امید داشت که پیشرفت کنه. وضعیت دفاعی اگه درست بشه به این تیم میشه امیدوار بود.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
نمرات خودم به بازیکنان منینگر 5.5 - لگروتالیه 3 - کیه لینی 7.5 - گریگرا 5 - ده چلیه 5 - کراسیچ 7 - لانزافامه 4 - ملو 5.5 - سیسوکو 6 - دل پیرو 7 - یاکوئنتا 4.5 - په په 5.5 - موتا 6

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دل نری - این نتیجه باید باعث بشه ما نگاهی به خودمون بندازیم. - ما به سختی تلاش کردیم که از موقعیت سختی خارج بشیم و اوضاع رو تغییر بدیم، ولی درست در موقعی که باید بازی رو کنترل می کردیم گل خوردیم. - ما اینقدر با شدت به دنبال گل سوم بودیم که بعد ازون سرعتمون و تمرکزمون کم شد. - یه گل دیرهنگام همیشه ممکنه رخ بده، مخصوصا یه گل فوق العاده مثل این. ولی مشکل یووه خوردن گل سوم نبود، مشکل یووه نداشتن تمرکز و توجه کافی توی بازیه. - یووه اعتماد به نفس نداره، امروز من یه حریف با کیفیت ندیدم، بلکه یک یوونتوس پر از اشتباه دیدم. - توی این بازی ها شما برای اشتباهات کوچیک هزینه های سنگینی می پردازید. نتایج عجیبیه، چون توی این بازی ها دروازه بان های ما بیشتر بازی رو بیکار بودن، ولی با این حال گل های زیادی خوردیم. - ما باید روی روحیه تیم کار کنیم و یاد بگیریم با شدت بیشتری بازی کنیم. هنوز توی کنترل سرعت بازی مشکل داریم و تمرکز تیم باید بالا بره.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
مدياست تيتر زده يووه ابكش هست ! :lol:

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
در برابر تیمی امتیاز دادیم که احتمالا همه تیمها ازش امتیاز میگیرند واقعا حیف یوونتوس هست که به این روزگار افتاده

juve1897

juve1897

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 205 ارسال
تو گروه خودمون
اول منچستر سیتی
دوم لخ
سوم یووه
چهارم سالزبورگ

خوبه دیگه جلوی منچستر مانچینی تصویر هم یه گونی گل میخوریم ( ته وز ، آدبایور ، بری و....)

طبق برنامه 25 سپتامبر با چلسی بازی میکنه و 5 روز بعد با یووه که خدا کنه خسته باشن.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

تو گروه خودمون
اول منچستر سیتی
دوم لخ
سوم یووه
چهارم سالزبورگ

خوبه دیگه جلوی منچستر مانچینی تصویر هم یه گونی گل میخوریم ( ته وز ، آدبایور ، بری و....)

طبق برنامه 25 سپتامبر با چلسی بازی میکنه و 5 روز بعد با یووه که خدا کنه خسته باشن.

یووه هم همین شرایط رو داره
سه روز بعد بازی با من سیتی ، با اینتر بازی داریم
باتشکر

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
یادش به خیر شاکی بودیم چرا کاپلو همه بازی ها رو 1-0 می بره !!! گرچه این بازی ها هنوزم برای من جذابیتش بیش تر از یووه کاپلوست !!! اما من هنوز هم خوشبین هستم به این یوونتوس !!! چون مشکل گل نزدن رو خیلی بزرگ تر از مشکل گل خوردن می دونم !!!! دفاع با تمرینات شدید می تونه به هماهنگی برسه به نظر من ! اما وقتی نمی تونستیم فصل پیش موقعیت بسازیم واقعا نمی تونستیم !!!! البته مساوی توی تورین از شکست بدتر بود اما کاریش نمی شه کرد !!! در کل ما اگر بتونیم از من سیتی 1 مساوی بگیریم صعودمون قطعیه !

juve1897

juve1897

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 205 ارسال

یووه هم همین شرایط رو داره
سه روز بعد بازی با من سیتی ، با اینتر بازی داریم
باتشکر

شرایط یووه با من سیتی فرق داره کمال جان
اونا بعد از بازی با چلسی میان و ما بعد از بازی با من سیتی میریم به جنگ اینتر.

البته مساوی توی تورین از شکست بدتر بود اما کاریش نمی شه کرد !!!

در کل ما اگر بتونیم از من سیتی 1 مساوی بگیریم صعودمون قطعیه !

برد 3-2 هم برای یووه شکست بود.
از من سیتی تو 2 تا بازی 1 امتیاز بگیریم؟؟؟؟
تو خونه شاید ولی تو منچستر نه ، فکر نکنم.
من سیتی خوبه بالوتلی رو نداره و افکار مانچینی برای بازی ایتالیایی ها و یووه کافیه.

ولی در کل یووه کار سختی رو برای صعود داره
2 تا بازی با منچستر سیتی
بازی برگشت با همین تیم لخ... تو خونش
سالزبورگم که تیم خیلی معمولیه ولی شاید بازم وا بدیم .

talebloo

talebloo

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 1 ارسال
سلام بچه ها شما از چه شبکه ای بازی رو دیدید؟

raminh

raminh

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 52 ارسال
این بازی به عینه نشون داد که یووه تو حمله فوق العاده قویه ولی تو دفاع فوق العاده ضعیف. مدیران تیم و سرمربی باید یه فکر اساسی به حال این دفاع ضعیف بکنن وگرنه بازم این دفاع مشکل ساز میشه. من شنیدم که مدیران یووه به فکر خرید سردار تاسکی مدافع اشتوتگارت هستن. امیدوارم با خرید تاسکی مشکلاتمون کمتر بشه.

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
من بازي رو نديدم ولي بازم يه خط حمله خوب و يه دفاع افتضاح نميدونم چه تصميمي گرفته ميشه ولي من يووه اي رو دوس دارم كه 1 بر صفر ببره نه 4 بر 3 من عاشق اون نوع يووه هستم بازم ميگمئ به اين تيم ميشه اميد داشت الكس هم كه يه گل عالي زد نشون داد كه الكس هنوز امادس

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نمیشه با قضاوت از روی این بازی گفت خط حمله خوب ! ما دو گل روی سانتر های عالی الکس از روی ضربات آزاد زدیم با قدرت سر زنی کیلینی، و یه گل هم روی مهارت فردی الکس. هیچکدوم از گل ها با برنامه و کار تیمی خاصی نبود. در مورد الکس هم بگم، الکس مجموعا اصلا خوب بازی نکرد، ولی خوب با تجربه اش و توانایی هایی که داره تونست تاثیر بسزایی توی بازی بزاره و یووه رو توی بازی نگه داره.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

نمیشه با قضاوت از روی این بازی گفت خط حمله خوب ! ما دو گل روی سانتر های عالی الکس از روی ضربات آزاد زدیم با قدرت سر زنی کیلینی، و یه گل هم روی مهارت فردی الکس. هیچکدوم از گل ها با برنامه و کار تیمی خاصی نبود.

در مورد الکس هم بگم، الکس مجموعا اصلا خوب بازی نکرد، ولی خوب با تجربه اش و توانایی هایی که داره تونست تاثیر بسزایی توی بازی بزاره و یووه رو توی بازی نگه داره.

دقیقا میخواستم همینو بگم
نه تنها سه گل این دیدار ، بلکه سه گل بازی با سمپدوریا هم زیاد تاکتیکی نبود
گل مارکیزیو که خودشو رسوند و یه شوت زد ، کاملا فردی بود
گلی که رو سانتر کراسیچ زده شد هم که روی خلاقیت کراسیچ بود
گل سوم که روی کار په په به ثمر رسید
همش روی کار فرد ما داریم کار میکنیم ، یه کار تمرین شده ، یه دو تا پاسکاری اصلا نمیکنیم
تیم امسال یووه تنها تیمی از یووه است که میبینم هر بازیکن برای خودش بازی میکنه و هر وقت گیر میکنه سعی میکنه شوت کنه سمت دروازه
الکس که واقعا بقیه رو حساب نمیکنه و همونطور که بهمن گفت تنها پاسش تو این بازی به جز ضربه آزادهاش پاسش به کراسیچ بود
واقعا این تیم به یه دیه گو احتیاج داره ، نمیدونم چطوری میخوایم توی لیگ اروپا با یاکوئینتا ، آمائوری و الکس گلزنی کنیم

فقط میشه به این امید داشت که فرض محال محال نیست
ممکنه یکهو آمائوری بشه یه گلزن بالفطره و این فصل همش برامون گل بزنه و کراسیچ هم ندود بشه
فلیپه ملو هم یه پا ژاوی بشه ، همه اینها ممکنه ولی خوب در حالت محال
باتشکر

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
یعنی با این تیم هم باید هماهنگ باشیم که ببریم؟ این تساوی یعنی شکست. 3 گل از تیمی خوردن که حتی نمیشه اسمشو به خوبی تلفظ کرد. بازی رو ندیدم ولی اینجوری بخوایم پیش بریم که کارمون با کرام کاتبینه. یووه به نظرم ساختار دفاع تیمیش مشکل داره. البته جدا از دفاع گوش هاش.بازیکنای حریف خیلی راحت میان تو 18 قدم یووه. حالا هم که قراره گریگرای احمق بیاد چپ. خدا رحم کنه به این تیم.

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
با نظر محسن کاملا موافقم
این تساوی یعنی شکست . تا کی الکس باید یووه رو نجات بده !!
حالا هی بگید ما نقل و انتقالات خوبی داشتیم !! کجاش خوبه آخه ؟؟
اینجوری عمرا به جایی برسیم !! یووه داره هر سال ضعیف تر میشه و این اصلا خوب نیست :Dispute:

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی