پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس - لخ پوزنان (بازی اول مرحله گروهی)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
82 پاسخ برای این موضوع

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

تصویر

یوونتوس ایتالیا - لخ پوزنان لهستان
استادیوم الیمپیکو تورین
پنجشنبه ۲۵ شهریور (۱۶ سپتامبر) ساعت ۲۱:۳۰ به وقت ایران

پوزنان از تیم های قدیمی و نسبتا مطرح لیگ لهستان هست که تا به حال ۶ قهرمانی و ۳ عنوان سومی در لیگ دسته یک این کشور,۵ قهرمانی و ۱ نایب قهرمانی در جام حذفی و ۴ قهرمانی و ۳ نایب قهرمانی در سوپر کاپ لهستان رو به دست آورده.
پوزنان بین سال های ۱۹۷۸ و ۲۰۰۹ در ۵۰ بازی اروپایی شرکت کرده.بهترین نتیجه ای که به دست آوردن هم مربوط به فصل ۱۹۹۰-۱۹۹۱ میشه که در مرحله دوم حذفی جام یوفا مغلوب مارسی شدن.
این تیم فقط یک بار سابقه بازی با تیم های ایتالیایی در جام های اروپایی رو داره که در اون هم با نتیجه ۴-۳ در مرحله حذفی جام یوفا فصل ۲۰۰۸-۲۰۰۹ بازی رو به اودینزه واگذار کردن.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
مطمئنا لچ تیمی نیست که بخواد جلوی یووه رو بگیره اگر همین بازی با سمپدوریا رو انجام بدیم ، مطمئنا 4 5 تا میخورن امیدوارم تو این بازی به بازیکنانی که کمتر بازی کردن فرصت داده بشه تا به شرایط مسابقه برگردن مثل آکوئیلانی و یاکوئینتا باتشکر

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
به احتمال فراوان یاکوئینتا و آکوئیلانی تو این بازی فیکسن...همینطور ممکنه موتا هم نیمکت نشین بشه... اما اگه من جای دلنری بودم موتا رو تو زمین می ذاشتم از اول تا خودشو زودتر پیدا کنه. ما روی موتا حساب جدی باز کرده بودیم اگه نتونه اونی بشه که انتظارش رو داریم با مشکل جدی مواجه میشیم. این بازیهایی که حریف تیم چندان قدری نیست موقعیت خوبیه تا تازه واردا خودشونو با تیم مچ کنن.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال

لچ ( چه اسم زشتی داره :دی: )، فعلا با 2 برد، 2 مساوی و یک باخت در رتبه هفتم لیگ لهستان قرار داره،
اکثریت بازیکنهاش لهستانی هستند، اما از کشورهای پاناما، صربستان، بوسنی، کنگو، لیتوانی و بلاروس هم بازیکن داره تو تیمش،
آخرین بازیش در لیگ رو 2-1 برد؛

با توجه به آمدگی نسبی یاکوئینتا و آکوئیلانی احتمالش زیاده که از ابتدا در ترکیب قرار بگیرند،
باید دید استوراری تو دروازه می ایسته یا منینگر،

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دل نری : - رسانه ها حرف های من رو تحریف کردند. من نگفتم یووه در حد قهرمان نیستی، برای یووه هیچ سقفی وجود نداره، و ما هیچ محدوده ای برای خودمون مشخص نمی کنیم. - من یک یوونتوس خوب رو نیمه دوم مقابل سمپدوریا دیدم. هرچند هنوز باید خیلی پیشرفت کنیم و همه ی اینا جزو یک پروسه است. - بازیکنان من از لحاظ فیزیکی برای یه برنامه ی بازی فشرده آماده هستند و الان هم برای لیگ اروپا خیلی با انگیزه هستند. - هدف ما فعلا رد شدن ازین مرحله است. ما می تونیم توی این تورنمنت با تیم های بزرگی روبرو بشیم، همونطور که در گروه ما منچستر سیتی هست. و بازم باید تکرار کنم، ما هیچ حدی برای موفقیت قائل نمیشیم. - پوزنان تیم جالبیه که فوتبال رو کاملا فیزیکی بازی می کنه. و البته بازیکن های تکنیکی خوبی هم دارند. - اونا در مقابل سپارتاپراگ با اختلاف کمی شکست خوردند و از لیگ قهرمانان باز موندند. فکر می کنیم این سخت ترین بازی ما از جولای تا به امروز باشه. - در مورد خط دفاع هم باید آمادگی دچلیه رو بررسی کنیم، گزینه های آماده ی دیگه مثل گریگرا و کیلینی برای اون پست هست. - یاکوینتا کسی که می تونه نقطه اتکای یه تیم در حملات باشه، کمتر بازیکنی در ایتالیا با این قد و این سرعت فرار وجود داره.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
مربی پوزنان هم گفته یووه برای ما مثل بارسا است !!!! :دی:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال

امشب کوالیارلا که نمیتونه بازی کنه، همینطور آکوئیلانی،
ترکیب پیش بینی شده :
ستوراری - موتا - بونوچی - کیه لینی - دچلیه - کراسیچ - ملو - مارکیزیو - په په - الکس و یاکوئینتا.
کراسیچ بیشترین رای رو بهش دادن و گفتند که ستاره امشب بازی خواهد بود !

لخ در 5 دیدار اروپایی اخیر خودش صاحب 1 برد، 1 مساوی و 3 باخت شده،

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
اگه یووه نتونه به این تیم سه تا بزنه دیگه نمیشه این فصل روش حساب کرد !!! :waiting:
فک کنم یه بازی پرگل باشه !!
ولی نباید انگیزه بازیکنای لخ پوزنان رو هم نادیده گرفت . مطمئنا میان که یه نتیجه ای بگیرن !!

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
بازیکنان دعوت شده برای بازی : 2 Motta 3 Chiellini 4 Felipe Melo 5 Sissoko 8 Marchisio 9 Iaquinta 10 Del Piero 13 Manninger 19 Bonucci 20 Lanzafame 21 Grygera 23 Pepe 26 Rinaudo 27 Krasic 29 De Ceglie 30 Storari 31 Costantino 33 Legrottaglie 36 Giandonato 41 Giannetti

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
يكي از بازيكناي لخ گفته : من فكر مي كنم يووه ممكنه تواناييهاي مارو دست كم بگيره و بطور كامل رو اين بازي متمركز نشه. اگه اينجوري باشه، ما شانسِ خوبي خواهيم داشت كه با يه نتيجه ي معقول و راضي كننده به خونه برگرديم. گفته گروهمون سخت و در عين حال جذابه. و گفته كه مي دونه كه شانسِ زيادي ندارند، ولي نهايت تلاششون رو مي كنند تا بهترين نتيجه هارو بگيرند... با اين اوصاف و چنين روحيه اي من لخ رو تيم خيلي دست و پا بسته اي نمي بينم...اميدوارم شاهدِ درخشش كراسيچ باشيم، ضمن اينكه درسته كه زوج ياكي-الكس خيلي زوج هماهنگ و نوراني اي رو تشكيل نميدن، ولي من به جفتشون خيلي خوش بينم.... ياكويينتا مثه هميشه با تعصب و سخت كوش، دل پيرو هم كه تو اين بازيهاي اخير خيلي از وضعيت آرمانيش دور نبوده...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال

ترکیب یوونتوس : منینگر، گریگرا، لگروتالیه، کیه لینی، دچلیه، کراسیچ، سیسوکو، ملو، لانزافامه، الکس و یاکوئینتا،

فعلا که لخ بیشتر صاحب توپ بده ! :دی:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
ملوي كبير يه پنالتي مفت داد و گل خورديم !

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال

البته این دچلیه بود که اونجا رو خالی کرده بود،
من نمیدونم دچلیه کلا تو زمین چیکار میکنه !

هین مونده بود که از لخ هم گل بخوریم؛

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
سلام بازی رو از کجا میبینید من بد موقع ماهوارم خراب شد :furious:

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
ترکیب رو که دیدم گفتم دست کم گرفته و اول بازی یه حال اساسی ازش گرفته می شه ولی مطمئنم تا آخر بازی ورق بازی 100% برمیگرده.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
2-0 شد

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
واقعا خیلی زشته !!!! نمی دونم چرا اینجوری شده

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
نیمه اول تموم شد ! 2 - 1 باختیم !

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال

دچلیه به قدری هنرمندانه بازی کرد که دلنری صبر نکرد بین دو نیمه تعویض کنه؛ همین دقیقه 45 نیم اول موتا رو اورد جاش :دی:
یک گل امید بخش هم کیه لینی زد همن ثانیه آخر بازی !!!
یوو اصلا خوب نبود، نه قدرت پاسکاری داشت تیم، نه خطر جدی روی دروازه حریف ایجاد کرد و نه تنها به خودش زحمت ندادند ! خیلی ریلکس و با آرامش بازی رو دنبال کردند :دی:
ولی تیم نیمه دوم درست میشه فکر کنم؛ خیلی دست کم گرفتند لخ رو، خیلی؛
الکس هم به جز سانتر آخر بازی که منجر به گل شد، دیگه اصلا تو بازی پاس نداده بود !! هر موقع توپ رو می گرفت "باید" با توپ میرفت جلو و شوت میزد !

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
یوونتوس همچنان توی دفاع خیلی آسیب پذیره.مشکل هم فقط از خط دفاع و بازیکنان نیست,ساختار دفاعی یوونتوس اصلا مطمئن نیست. تیم هایی که ۲-۴-۴ فلت بازی می کنن روی ضد حملات همیشه آسیب پذیر هستن و این یکی از معایب این سیستمه.اما این یوونتوس حتی قادر به اجرای کار های دفاعی این سیستم هم نیست!اگر به حرکت دو مدافعی که روی گل اول پوزنان سمت چپ حرکت می کردند دقت کنید متوجه می شید.یا حتی روی گل دوم بزرگترین مشکل اینه هیچ دفاع هیچ نظمی نداره!باز هم اگر به موقعیت لانزافامه دقت کنید می بینید چقدر این دفاع بی در و پیکره! حالا با تمام این مشکلات وقتی توی تیم بازیکنی مثل لانزافامه باشه که موقع سانتر توپ را با پای چپ بزنه به پای راستش و یاکوئینتایی که توی محوطه توپ رو به سمت وسط زمین هد می زنه انتظار نتیجه ای بهتر از این هم نمیشه داشت!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی