پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس - لخ پوزنان (بازی اول مرحله گروهی)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
82 پاسخ برای این موضوع

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 ارسال
هنوز 5 بازی مونده.......... خیلی زوده برای نا امید شدن........ درسته کم کم داریم از سطح اول فوتبال دور میشیم.......... ولی ما باید صبر کنیم به امید یوونتوسی بهتر و قدرتمند تر

ariobarzan

ariobarzan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 200 ارسال
با این روندی که من تو این دو تا بازی دیدم اگه تیم ملی قهرمان آسیا شد یووه هم سهممیه لیگ قهرمانانو میگیره (البته به نظر من احتمال اولی بیشتره :دی:) البته واقعا برای قضاوت زوده و این جمله رو فراموش نکنید "انسان به امید زنده است"

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
چند روزیه دوباره تو خودم فرو رفتم و احوالات فوتبال بی خبرم.....فقط میخواهم نکته را ذکر کنم و بروم.... این بازی را ندیدم و بعدش هم به دنبال هایلایت هایش نرفتم.....اما اینها هیچ کدام از سر نا امیدی زودرس نیست. این تیم بسیار ناهماهنگه و به فاکتوری به نام " زمان "نیاز داره تا قوام پیدا کنه و من امیدوارم ما یوونتوسی ها - که از دروگی های توی استادیوم تا ما کاربران اینترنتی ایرانی- همه کم طاقت شدیم ، این زمان را به تیم بدهیم و با 4-5 تا نتیجه ناخوشایند فشار را روی مجموعه زیاد نکنیم . امیدوارم بازی های ضعیف بازیکنانمون در این روز ها باعث شنیده شدن دوباره سوت های ممتد در استادیوم ها و دیده شدن رفتار های مثلا متعصبانه ولی عملا ویرانگر هواداران تیفوسی تیم نشه.......من فکر میکنم اگر این تیم از این دوستی خاله خرسه کردن های داخلی جان به در ببره ، توان احیای خودش در گذر زمان را داره.............. پ.ن : چه لذت تلخی میبرم وقتی میبینم هواداران لیورپول در سیاه ترین روز های باشگاه ، برای بازیکنان ناکامشون you'll never walk alone میخوانند........ _____________

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی