پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مثلث قدرت !

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
353 پاسخ برای این موضوع

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

موجی :

- بعد بازی با آتالانتا زیدان رو از رختکن کشیدم بیرون. به شدت داشت برای رفتن به اسپانیا فشار میاورد. بهش گفتم به فلورنتینو پرز خبر بده که نمیذارم بری. اینطور بود که پرز فهمید برای بدست آوردن زیدان، باید مبلغی رو پرداخت کنه که هیچوقت فکرشم نمیکرد...

- یکی از دلایلی که اینزاگی یووه رو به مقصد میلان ترک کرد این بود که زوجش با دل پیرو، هارمونیک نبود! اینطوری میگم تا از حرف زشت تری استفاده نکنم! :1:

INZSJ1.jpg

• mory, Amir Delpiero, GG.B1 و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

i#Moggi83

CaptureMTP1.jpg

موجی دوست داشتنی 83 ساله شد... دُشمنا نمیتونستن به لِوِلت برسن، پس فارسوپولی رو راه انداختن تا تو رو از یووه ات محروم کنن ولی هر دو قویتر از قبل برگشتیم! سایه ات هیمشه بالاسرمون باشه...

JB.png

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال

همین زیدان نمونه ی بارز یک استعدادیابی موفق توسط موجی و تیمش هست ...

امیدوارم در زمینه ی استعدادیابی بتونیم بسیار بهتر از زمان فعلی کار کنیم .

• Orphée, Aminvo, Signora Omicidi و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

زلاتان در مورد دورانش در یووه ؛ [یروز] داشتم دوش میگرفتم و آب زمینو برداشته بود. فکر کردم خیلی ضایعس. موجی بیرون وایستاده بود و رو کردم بهش و گفتم :

goj_2.jpg

"این مسئلۀ طبیعی نیست، ما یووه ایم!" او جواب داد : "یادت باشه که تو برای داشتن احساسات خوب اینجا نیستی، تو اینجایی برای پیروزی!" [از اون روز] جمله ش رو آویزۀ گوشم کردم : « پیروزی همه چیزه! »

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

موجی گفته یووه بدون ابداعات دیبالا و رونالدو، یه تیم معمولیه! ادامه داده که به مدت 9 سال، یووه همه رو به نظردهی در مورد پیروزیهاش عادت داده تا شکستهاش و بحث همیشه سر این بوده که تو فلان پیروزی، تیم خوب بازی کرده یا بد... :hang:

• mory, GG.B1, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

زلاتان در مورد دورانش در یووه ؛ [یروز] داشتم دوش میگرفتم و آب زمینو برداشته بود. فکر کردم خیلی ضایعس. موجی بیرون وایستاده بود و رو کردم بهش و گفتم :

"این مسئلۀ طبیعی نیست، ما یووه ایم!" او جواب داد : "یادت باشه که تو برای داشتن احساسات خوب اینجا نیستی، تو اینجایی برای پیروزی!" [از اون روز] جمله ش رو آویزۀ گوشم کردم : « پیروزی همه چیزه! »

:39:  :39:  :39:

داشته چکار می کرده مگه زیر دوش؟! :speechless:

• Orphée, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

^^^

جدا از شوخی منظورش اینه که سیستم تخلیۀ حموم یووه مشکل داشته و فکر میکنم نمونه ش رو همه مون تو استخرها تجربه کردیم! :4: + هشتگ تبریک به موجی، تو یه بُرهه 8 اُمین ترند برتر ایتالیا شد! heart.gif

بیشتر از بقیه لایقش بودیم

موجی گفته این قهرمانی بیشتر بخاطر بی لیاقتیِ بقیه بود تا لیاقت یووه! ولی ادامه داده که 9 قهرمانی نمیتونه شانسی باشه و نتیجۀ کار جدی و متداوم باشگاهه...

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

موجی گفته انتخاب پیرلو قُمار شجاعانه ایه... اینم بگم که موجی از انتخاب کنته در 2011 و آلگری در 2014 حمایت و این دو انتصاب رو صحیح دونسته بود، بخصوص در مورد آلگری سعی کرده بود هوادارای عصبانی یووه رو آروم کنه...

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

i#MiglioriAcquisizioni

abUR9tMa61.jpg

بهترین خریدای موجی به مناسبت فوت مارادونا ... [ممکنه بعضی ها رو فقط موقعی که استعدادیاب بود تور کرده باشه...] heart.gif

• mory, GG.B1, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

لوچانو موجی : متوسط بودن بازیکنای پارما تاثیر زیادی در زیبا نشون دادن یووه در اون بازی داشت. یوونتوس بازیکنای فیزیکی زیاده داره ولی از کسی که ضرباهنگ بازی رو دیکته کنه بی بهره ست. رأی بازی یووه-ناپولی؟ [اگه من مدیر یووه بودم] قطعاً ساکت نمیموندم! با این حکم تیمها دنبال راه خواهند بود برای طفره رفتن از بازی... من قطعاً برخورد خوبی با این رأی نمیکردم و احتمالاً دلیل حذفم هم همین بود ، چون داشتم چیزایی رو میگفتم که هیچکس نمیخواست بشنوه...

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

لوچانو موجی :

بیاید زیاد از پیروزی برابر اینتر خوشحال نباشیم! من بُردن رو دوست دارم و اگه جلوی اینتر بدست بیاد یعنی یه تیم بزرگ رو بُردیم ولی باید به "چطور بُردن" هم توجه کنیم وگرنه امر بر ما مشتبه میشه. ما دو گل زدیم چون میشد فهمید که بازیکنهای اینتر قبل بازی الکل مصرف کرده بودن... اشلی یانگ بسیار بچه گانه رفتار کرد و سر گل دوم هم اگه من مدیر اینتر بودم ، وارد زمین میشدم و یه سیلی به هندانوویچ میزدم و فقط آخر بازی دلیل رو براش توضیح میدادم! :1: اون تیپ از اشتباه رو کسی حتی در ردۀ آماتور هم مرتکب نمیشه. پیروزی ۲-۱ در کوپا ایتالیا بیشتر از اونکه بر اثر لیاقت یوونتوس باشه ، بخاطر بی لیاقتی اینتر بود...

• mory, Senmorta, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

فراز این مصاحبه های موجی رو از کجا میاری؟ تو اون دو سه تا سایتی که من روزانه چِک میکنم، کسی صحبت های موجی رو پوشش نمیده.

رسانه های بزرگ کلا دیگه زیاد این بنده خدا رو آدم حساب نمیکنن

• Orphée, ace of glass و D E L P I E R O از این پست تشکر کرده است

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

والا سینا جان تک و توک تو پیجش لینک مصاحبه هاش در سایتهای دیگه رو میذاره ولی اگه موضوعش خیلی مهم باش مثه افشای مکالمات موراتوپولی ، خودش مینویسه و پُست میده... در مورد جدی نگرفتنش هم والا من دوسش دارم ، دست خودم نیست ، همونطور که از ایکاردی و پپ و کنته (مربیگریش) خوشم میاد. اینجا هم میذارم حرفاشو اگه جالب بود ، شاید به درد کسی خورد...

لوچانو موجی ، مدیر سابق یووه :

درگیری کنته-آنیلی؟ قضیۀ رستوران 10 یورویی و ترک یووه پس از گذشت 2 روز از شروع تمرینات ، چیزهایی هستن که یه مدیر نمیتونه فراموششون کنه ، حتی بعد از 10 سال! [نیکولو]  رُوِلا یکی از بهترین استعدادهای ایتالیاست اگه نگیم بهترینشون! من باشم بنتانکور رو هم حفظ میکنم ولی رابیو رو نه... در مورد فاجولی یووه باید صبر پیشه کنه. کیه زا و کولوسفسکی آیندۀ یوونتوسن ولی امسال خط میانی و ساختار یووه اجازۀ استفادۀ همزمان از این دو رو نداده...

پورتو رو خیلی خوب میشناسم ، تیم سریع و فنی هستن که توپ رو با سرعت به گردش درمیارن ولی برای دفاع کردن بسته نشدن. نباید دست کمشون گرفت، اونها به بازی در لیگ قهرمانان عادت دارن. باید بهشون حمله کنی و تیمی هستن که میشه بهش غلبه کرد. کریس رونالدو به تنهایی برای ترسوندنشون کافیه...

یوونتوس هنوز در کورس اسکودتوست ولی باید جسورانه تر بازی کنه. مشکل یووه خط میانیشه که پیرلو مجبور شد از بازیکنا جوری بازی بگیره که براش ساخته نشدن ، مثلاً بنتانکور و رابیو... اونها بیشتر هافبک تخریبین ولی انتظار سازندگی و دادن پاس آخر ازشون میره. انتقاد زیادی به پیرلو وارد نیست ، او داره بهتر از اونچه که ما فکر میکنیم تیم رو ارنج میکنه و ثابت میکنه که در حد پُستی که براش انتخاب شده هست ، علی رغم تمام شک و شبهات که خیلیها در موردش داشتن...

• حامد, mory, GG.B1 و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

لوچانو موجی :

اینتر شانس اصلی کسب اسکودتوست ولی مواظب یووه باشید چون اگه ناپولی رو ببره ، به میلان خواهد رسید! مشکل اصلی یووه فقدان هافبکیه که بتونه پاسهای عُمقی بده...

• حامد, mory, GG.B1 و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

لوچانو موجی ، مدیر سابق یوونتوس :

بنظر من یوونتوس با پیرلو ادامه خواهد داد و اطمینان هم دارم که یووه به لیگ قهرمانان صعود میکنه. اگه فردا [مقابل ناپولی] نتیجۀ دلخواه کسب نشه، من اگه جای مدیرای یووه باشم مربی رو عوض نمیکنم! پیرلو یه قماره ولی تقصیر زیادی متوجهش نیست. یووه بازیکنای بزرگی داره ولی "تیم" نیستن! جوونا باید کم کم جای سناتورهای یووه رو بگیرن ولی نمیشه این پروسه رو یکجا طی کرد! الان یوونتوس نیاز به یک انگیزه دهنده داده ولی اون فرد نمیتونه پیرلو باشه! وقتی بازیکنای خارجی زیادی در تیم هستن ، بله... وظیفه شون رو بعنوان کارمند انجام میدن ولی از این فراتر نخواهند رفت! هیچی کسی نیست که دستور بده و بر اجرای اون دستور نظارت کنه...

• حامد, mory, GG.B1 و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

« بنظر من یوونتوس باید یه گوشش در باشه یه گوشش دروازه و به اونچه که از بیرون مجموعۀ یووه گفته میشه توجه نکنه. نمیتونیم آنیلی ، پاراتیچی و ندود رو مقصر بدونیم ، اونها ۹ اسکودتوی متوالی بُردن!

ولی لازم به ذکره که اونها بودجۀ زیادی در اختیار داشتن و من [در زمان مدیریت خودم بر یووه] یک پنی هم دستم نبود! یووه با داشتن کولوسفسکی ، روولا و کیه زا ، بهترین بازیکنهای شاغل در ایتالیا رو به خدمت گرفته و به استثنای بارلا ، تموم بازیکن های آس پیرامونش رو خریده!

معاوضۀ دیبالا-ایکارد دیوانگیه ، بنظر من دیبالا در فصل پیش نقشی که رونالدو این فصل داره رو ایفا کرد و من از دیبالا قطع اُمید نمیکنم. رونالدو هم قطعاً در یووه میمونه چون هیچ تیم دیگه ای نمیتونه حقوقی که یووه داره بهش میده رو براش تضمین کنه. رونالدو از جانب خودش کمکاری نمیکنه ، مشکل اینجاست که CR7 باعث میشه کل تیم برای او بازی کنه و وقتی یک تیم فقط روی یک بازیکن متمرکز بشه ، مشکلات آغاز میشن... »

• حامد, mory, Pinturicchio و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

« آیا آنیلی باید استعفاء بده؟ ابداً! طی سالها او نشون داده که مدیر مجرب و موفقیه. انتقادات به او از سوی کسانیه که هیچ چیزی در سالهای اخیر نبُردن. شاید در راه اندازی سوپرلیگ اشتباهاتی صورت گرفته ولی واکنشهای تند چفرین و بقیه نشون میده که او به خوب جایی ضربه زده و دیگه برگشتی در کار نیست! آنیلی و پرز الان زیر تیغ انتقادن ولی خواهید دید که به مرور زمان ، رهبران تمام باشگاه ها از آنیلی تشکر خواهند کرد بخاطر این ابتکار که باعث شده پول بسیار بیشتری به جیب باشگاه ها بره... چون موجب تغییر در یوفا شدن و خیرش به همه رسیده.

[این روزها] مدام صحبت از "فوتبال مردم" هست و اینکه یوفا و فیفا میخواستن از هواداران محافظت کنن. من یه سوال میپرسم ؛ چرا سوپرکاپ های ایتالیا ، در امارات متحدۀ عربی برگزار میشه؟ چرا جام جهانی رو در قطر و فصل زمستان برگزار میکنن؟ پاسخ ساده ست ، چون این کشورها قادرن پول بیشتری رو برای میزبانی این بازیها پرداخت کنن که بیشترش میره به جیب یوفا و فیفا و مقدار کمیش به تیمها میرسه... »

• حامد, mory, GG.B1 و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

لوچانو موجی :

« مانچینی ستارۀ اصلی آتزوری در یورو 2020 بود و ایتالیا مثه یک ارتش ، استراتژی های ژنرالش رو پیاده کرد. اگه اجزاء یک تیم اهداف مشترکی رو دنبال کنن ، رهبری مربی رو بپذیرن و برای وظیفه ای که بر عهدۀ هر کدومشون گذاشته شده احترام قائل باشن ، یک تیم خوب تبدیل به یک تیم قهرمان میشه!

یورو 2020 آینۀ تمام نمای رجحان مکتب مربیان ایتالیایی بود. مانچینی با تعویض غافلگیرکنندۀ کریستانته بجای بارلا و بازی دادن به براردی در پُست مهاجم و اضافه کردن قدرت بدنی و فاکتور پیش بینی ناپذیری ،  این برتری رو به رُخ کشید. کریستانته بدون مزاحمت گاهی بعنوان مهاجم چهارم اضافه میشد و به این دلیل بود که بعد از یک نیمۀ اول بی رنگ و لُعاب ، آتزوری در نیمۀ دوم درخشید...

در طرف دیگه ساوتگیت رو داشتیم که با دادن ضربۀ پنالتی آخر به ساکای 19 ساله ، بار تغییر تاریخ فوتبالی 55 سال گذشتۀ یک ملت رو بر دوش این پسربچه گذاشت! »

• GG.B1, Signora Omicidi, AliReZaZa و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

موجی : « اساساً یوونتوس باید برای پیروزی به ناپل میرفت ولی حالا [با این تعداد غائبین] باید برای نباختن وارد زمین بشه. طی یکی دو فصل ، یوونتوس دوباره هماوردگر میشه و همین الانشم بازیکنان جوان با اهمیتی داره... »

• حامد, Signora Omicidi, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
juir1411330445lqhsna_1als.jpg

کتاب " il pallone lo porto io " یا " توپی که من دارم (حمل می کنم) کتابی است که به قلم لوچیانو موجی مدیر سابق یوونتوس منتشر شده است . وی خاطرات خود را به صورت کتابی در آورده است که بسیار مورد توجه فوتبال دوستان بخصوص در ایتالیا قرار گرفته .
تو ی بخشیش اشاره داره :
مدارک و دلیل موجی برای اینکه اینتر باید به سری بی سقوط میکرد :

واقعا حالم به هم می خورد ، کسانی که فکر می کردن یوونتوس تقلب کرده همان کسانی بودند که در سال 2000 در پرونده ی رکوبا بخشیده شدند ، بازیکن اروگوئه ای که با پاسپورت و مجوز جعلی بعنوان بازیکن اروپایی به اینتر آمده بود ، برای قانونی کردن این تخلف یکی از مدیران اینتر 80 هزار دلار به فان براگ پرداخت کرد ، طبق قانون اینتر باید در تمامی بازی هایی که رکوبا در آن ها به میدان رفته بود بازنده اعلام می شد به علاوه کم کردن امتیاز ؛ اگر بخواهیم امتیازهای اینتر در فصل 1999 – 2000 و 2000 – 2001 را بشماریم به این نتیجه می رسیم که باید 56 امتیاز از اینتر کم می شد و این تیم به سری ب سقوط می کرد.

سوال اینجاست که چرا رئیس فدراسیون فوتبال فرانکو کارارو دخالت نکرد ؟ دادگاه رکوبا و مدیر اینتر را گناه کار شناخت و مدیر اینتر را به 6 ماه حبس محکوم کرد ، موراتی گفته بود که اگر رکوبا محروم شود اما دادگاه او را تبرئه کند ، اینتر چه سودی می کند ؟ ، به مالک اینتر اجازه داده شد تا از بازیکنی با مدارک جعلی دفاع کند این در حالی است که در 2006 و پرونده ی یوونتوس کسی حتی جرات نمی کرد به آن فکر کند .
  • saeed-nedved, حامد, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
«بر بالشی که از مرگ پرنده‌ها پُر است،
نمی‌توان خواب ِ پرواز دید...»

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی