پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مثلث قدرت !

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
353 پاسخ برای این موضوع

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان
با هر متر و معیاری ماروتا در حد موجی نیست این دیگه واضحه
  • Orphée, mory, Signora Omicidi و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

^^^^^^^

داداش زمان موجی هم همین جو بود. اون موقع امکانات ارتباطی انقدر فراگیر نبود که به این شدت باشه اما داستان قدیمی که می خوام براتون تعریف کنم. نستا رو به یووه و موجی برای خرید پیشنهاد دادن اما موجی گفت مدافع خوبی نمی شه نخریدشو احتمالا براش پول حروم کردن بوده ! اینو مقایسه کنیم با داستان درکسلر. حالا من به خرید امرسون و آوردن کاپلو کار ندارم. اشتباه انسانیه دیگه. 

آدما می یان می رن. موجی جزو تاریخ باشگاهه. اعتبار باشگاهه. کارای زیادی کرده. اما اسطوره سازی نکنید. هر آدمی یه نقصی داره همیشه. ماروتا هم همینطور موجی هم همینطور. مدیر قبل موجی که بدتر. 

یه چیزی در مورد گذشتگان هست که ما همیشه تاریخ سازشون می کنیم با داستان سرایی هامون. اونا هم انسانن با خطا و اشتباه های خودشون. موجی تو دوران خودش همین کار اقتصادی رو می کرد که الان ماروتا داره به شیوه خودش می کنه.

اصن یه مدت من با خوندن کارای مدیرای قبلیش فکر می کردم که یه کاغذ دستورالعملی گذاشته آنیلی بزرگ که طبق این قواعد باید کار کنید! چون شباهات های غیر قابل انکار رفتاری این آدما وجود داره. نخالشون بین سربی بی تا ماروتاست. 

در نهایت برای من هیچکدوم اسطوره یووه نیستن در نهایتم از موجی دلچرکینی داشتم اما رفع شد. به هر حال مدیر بزرگی بود و تموم شد دورانش مثه خیلیا دیگه مثه ماروتا احتمالا دو سه سال دیگه شایدم امسال ولی هر دو کارای بزرگی برای این باشگاه کردن

• mory, El rey leon, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6350 ارسال
  • LocationRasht

موجی :

imageproxy_php12.jpg

- با کاپلو در مورد تیم ملی تماس گرفتن ولی نه گفت...

- من هیچوقت از داوری نخواستم که اجازه بدی بازی ـی رو ببرم، درحالیکه مدیر اینتر (فاکتی) با برتینی اینکارو کرد...

- دیبالا یه بازیکن کاملاً بزرگ (پدیده) نیست ولی نباید فروخته بشه چون در ایتالیا تفاوتها رو رقم میزنه...

- کاستا نباید حتماً مقابل ناپولی فیکس باشه، میتونه تبدیل به یه تعویض طلائی بشه. بهتره کوآدرادو از اول بازی کنه...

- برناردسکی آیندۀ یوونتوسه. خوب شوت میزنه، تکنیکیه و سریع! ولی مقایسه ش با دل پیرو ریسکیه...

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6350 ارسال
  • LocationRasht

مصاحبۀ موجی نکات تازه و مهمی داشت. بقیه ش رو منابع دم دستی گذاشتن، فقط ترجمه نشده ها / مهمترین ها رو میذارم...

« کالچوپولی؟ مشکل اصلی این بود که یووه تسلیم شد تا ما رو بیرون کنه! عمدتاً به این خاطر که خونوادۀ آنیلی (جان الکان و لاپو الکان) از بابت آنتونیو جیرائودو، گماردۀ شخص آمبرتو آنیلی، احساس نگرانی میکردن. فکر میکردن داره زیادی قدرتمند و زیادی خطرناک میشه... »

p74l_dlwpxf_x4aafbn__thumb.jpg

« ایتالو آلودیِ (مدیری که موجی شاگردش در یووه بود) امروز؟ دیگه وجود خارجی نداره. پیرپائولو مارینو داشت خیلی خوب کار میکرد ولی متوقف شد. ایگلی تاره در لاتزیو داره اسم و رسمی برای خودش بهم میزنه. ماروتا؟ مدیر خوبیه ولی متممٌِ فنی ـی بنام فابیو پاراتیچی داره... »

« اگه من جای مدیرای یووه بودم، اول هگوان رو با 50 میلیون میفروختم و بعد میرفتم سراغ رونالدو! وقتی فهمیدم پرز مدیر رئال میشه، میدونستم که زیدان رفتنیه. پس بلافاصله و مخفیانه بر سر خرید ندود، بوفون و تورام توافق کردم. اونوقت بود که خبر فروش زیدانو به رسانه ها درز دادم. اگه لاتزیو و پارما قضیۀ زیدانو میدونستن، اون 3 بازیکن قطعاً بسیار بیشتر برای ما تمام میشدن... »

khyt_dlwwkyzxsaabzdx_thumb.jpg

« وقتی کوبولی از زلاتان خواست که بگه میخواد یووه رو ترک کنه، ایبرا بهش گفت : 'نگرتان نباش، اگه مدیرای قبلی هنوزم بودن، قطعاً تو سری بی میموندم ولی با وجود شما در اینجا، نخواهم موند!' زلاتان برعکس چیزیه که بنظر میاد، اگه براتون احترام قائل باشه، همه چیزشو بهتون میده... »

« وقتی در یووه استعدادیاب بودم، پائولو روسی، گائتانو شیره آ، فرانکو کائوزیو و مارکو تاردلی رو کشف کردم... »

o4iq_dlwjgxuxcaehgv8_thumb.jpg

حرفش در مورد موراتوپولی و بدبینی الکانها به جیرائودو جالبه ولی بنظرم در مورد رونالدو اجحاف داره و ایده آل گرایانه نگاه میکنه. بعید میدونم اگه خودش تحت شرایط قرار میگرفت میتونست به این خوبی که میگه تصمیم بگیره... :76:

• Hossein Salehi, GioVanni Agnelli, mory و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

مگه داریم مثلث قدرت خفن تر از آنیلی-ندود-ماروتا؟

خدایی جیرائودو و موجی اگه الان بودن قطعا نمی تونستن به این خوبی کار کنن

ما شیفتگان مثلث "نما" (ندود ماروتا آنیلی) زین پس مثلث قدرت را به نام این عزیزان خواهیم شناخت :8:  :8: 

باشد که شما نیز رستگار شوید

• Orphée, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

• مهمان
همین آقای ندود از شاهکارهای موجی هستش :1: کتاب موجی رو بخونید ببینید چطوری خریدش.

نصف اسطوره های یووه رو موجی بزرگ خرید.

12 ساله از فوتبال رفته کنار هنوز که هنوزه کاپیتان یوونتوس خریده موجیه

ماروتا کارش خوب بوده اما مقایسه بی اساسی کردی که لازم دونستم پاسخ مناسب بدم. البته نظر شما محترمه. به امید موفقیت ماروتا

در ضمن این تاپیک مخصوص مثلث قدرته خواهشا از ماروتا خواستی تعریف کنی تاپیک مدیران بهتره که حساسیت ایجاد نشه. چون نظرات متفاوته و برای من موجی بهترینه
  • Orphée, mory, eⁿzº و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
ببخشيد ميپرسم ولي شما از برادراي عزيز حوزه هستيد؟
چون ميبينم زياد صحبت ميكنيد و راجع به همه چيز فتوا ميديد و نظر خودتون رو نظر جمع مي دونيد و امر به معروف و نهي از منكر ميكنيد و چندين مورد بنده رو مورد عتاب قرار داديد از اون جهت گفتم
اگر نيستيد حيفه واقعا اين همه استعداد هدر بره
  • Georgia از این پست تشکر کرده است

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6350 ارسال
  • LocationRasht

موجی :

- دیبالا تابستون بعدی هم 100 % میمونه...

- بوغبا و ساویچ قطعاً ژانویه نمیان. هر دو تو پازل تاکتیکی أليغري جا میگیرن، هر چند ساویچ این فصل اون بازیکن بزرگی که تفاوتها رو رقم میزد نیست و بوغبا هم بیشتر بفکر جروبحت با مورینیوـه تا فوتبال...

- از تیم فعلی کانسلو و کاستا شگفت زده م کردن! یووه تو پنجرۀ قبلی بهتر از این نمیتونست کار کنه؛ به گروهی که 7 سال قهرمان شدن، رونالدو اضافه شد...

- طریقۀ متوقف کردن این یووه؟ خلق یه کالچوپولی دیگه... shlak%20(16).gif

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6350 ارسال
  • LocationRasht

موجی چند روز پیش یوونتوسشو تو چند جمله توضیح داد :

« اگه به برِ من بود، هگوان رو 50 میلیون میفروختم و فقط اونموقع خرید رونالدو رو علنی میکردم! رفتیم بوردو-میلان رو ببینیم. بعدش من زیدان رو با 5 میلیون خریدم و میلان دوگاری رو با 18 میلیون... »

بنظرم این نظریه که ماروتا خیلی قبلتر ازینکه یووه متوجه بشه با اینتر تموم کرده بود، منطقیه! « شاید واسه همینه که مدیریت فعلی اینقدر سرد در مورد ماروتا حرف میزنه... »

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6350 ارسال
  • LocationRasht

موجی : قدرت یووۀ من [از کجا سرچشمه میگرفت] ؟ [از اونجا که] اینتر هاکان شوکور و ومپتا رو میگرفت و من زلاتان و زیدان رو...

DlxAGz1W4AAcUI81.jpg

« البته الانم اونا ناینگولاخ دارن و ما CR7... :1: »

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3846 ارسال
  • LocationAhWaS
راستی یه سوال ؟
مگه قرار نبود یه دادگاه برگزار بشه محرومیت ماداملعمر موجی بخشیده بشه ؟
همینجوری الان به این فکر کردم که دفتن ماروتا و عدم جایگزینش شاید یه دلیلی داشته باشه که راه ها رو برا ورود موجی به یوو باز کنه هرچند من اطلاع دقیقی ندارم ک موجی بخشیده شده ؟ یا بخشیده میشه ؟
  • Orphée, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6350 ارسال
  • LocationRasht

EFc_sPbU4AA646l1.jpg

موجی : بهترین حرکت یووه در تابستون، نخریدن لوکاکو بود! [در پنجرۀ قبلی] صحبت از معاوضه ش با هگوان شد ولی حالا مشخصه که کی سود کرده... 2v11blzop4agsyt550uv.gif

• mory, GG.B1, El rey leon و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6350 ارسال
  • LocationRasht

D_Mm0SXsAUZrAw1.jpg

- موجی : پاراتیچی زیرکه و فن مذاکره رو بلده، اینو از رویکردش به لوکاکو متوجه شدم؛ همۀ گفتن یووه میخوادش ولی مکاتبات با منچستر فقط برای بالا بُردن قیمت خریدِ اینتر بود! [آقای کاپیتان] اینسینیه بازیکن تاپی نیست، بازیکن خوبیه ولی حریفا سبک بازیش دستشون اومده و واسه همینم دم به دقیقه به کایخون پاس میده...

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6350 ارسال
  • LocationRasht

موجی : « من [درست قبل از کالچوپولی] داشتم جرارد رو میخریدم و اونا ترسیدن... »

جیجی مایفردی – مربی سابق یووه – هم گفته بود که : « موجی تقریباً رونالدو و جراردو خریده و پایه های سلطۀ یووه ریخته شده بود و مطمئناً حداقل 20 سال ادامه پیدا میکرد... »

I00007cfvjkkH9DQ12.jpg

مارکیزیو هم چند وقت پیش گفت که اُلگوش جراردو و لمپارد بودن و جرارد هم عکسی از پسرش با لباس رمزیِ یووه تو اینستا گذاشته بود...

تصور کنید جرارد، ندود، رونالدو، زلاتان، دل پیرو و بوفون رو تو یه تیم! ترسناک نیست؟ :39:

• GioVanni Agnelli, mory, GG.B1 و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6350 ارسال
  • LocationRasht

کوتاه از موجی :

EM0QwvfXkAALW8t12.jpg

- یووه فقط باید کمتر گل بخوره!

- بازی ریاض نشون داد که تیم یه هافبک میخواد؛ کولوسفسکی خرید مهمیه، میتونه خیلی به یووه کمک کنه چون جوونه،

در بازیسازی و به سرانجام رسوندن حرکات تیمی خوبه و بهتر از لیاندرو پاردس ـه!

- کیه زا تو یه تیم بزرگتر به مشکل میخوره!

- زلاتان در 38 سالگی بهترین بازیکن میلان خواهد بود در باشگاهی که در زمین و پشت میز مدیریتی، شخصیت پایینی داره!

• Hossein Salehi, mory, GG.B1 و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6350 ارسال
  • LocationRasht

موجی در مورد باخت به ناپولی :

باخت به لاتزیو در ریاض برای ساری کافی نبود و بجای اینکه در بازیهای کم اهمیت تری چون با کالیاری و پارما در خونه از مثلث دیبالا-هگوان-رونالدو استفاده کنه، جلوی لاتزیو و ناپولی میچیندشون و تیم گتوزو رو دست کم میگیره! ساری بیش از حد روی بازی تمرکز میکنه و با استفاده از 4-3-1-2، از جناحین غافل میشه و بنابراین قابل پیش بینی تر بازی میکنه و این مثلث از بُرندگی رو فُرم ترین بازیکن فعلی یووه یعنی دیبالا، میکاهه! این نیست که هر چی مهاجم بیشتر تو زمین بذاری، بیشتر گل میزنی. مثلاً در بازی مقابل ناپولی، یووه فقط یه شوت بسمت دروازه داشت!

موجی در مورد فروش آنری :

s9q9_epdemt7x0aaj7ro_thumb.jpg

کارلو آنچلوتی بهم گفت آنری مُفید نیست و بهتره به اودینزه قرضش بدیم. وقتی به آنری گفتم میخوایم قرضش بدیم، شروع به گریه کرد. بعدِ چند روز پیشنهاد آرسنال به باشگاه رسید...

لعنت بهت کارلتو... :22:

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6350 ارسال
  • LocationRasht

موجی در پاسخ به حملات کومیسو که رسانه های ایتالیایی بدجور دارن بولدش میکنن [و آدمو یاد روزگار پیش از موراتوپولی میندازن] ، چقدر زیبا یوونتوس رو توصیف کرده! :

یوونتوس یه جور [سبک] زندگیه که در ایتالیا پیروز میشه و [مطمئناً] کسایی هستن که میخوان بهش شلیک کنن، اما مشکل اینجاست که یووه قوی ترینه و بهترین بهمراه اینتر...

بازنده ها در مورد داوری صحبت میکنن. واقعیت اینه که وقتی یوونتوس پیروز میشه، آزار دهنده ست و چونکه عُمریه در حال بُردنه، سبک وجودیش [خیلیا] رو اذیت میکنه...

• mory, GG.B1, Signora Omicidi و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6350 ارسال
  • LocationRasht

موجی :

D9Z3gJ7XUAA6efK1.jpg

- یووه از خروج ماروتا متضرر شد؟ پاراتیچی کار فوق العاده ای انجام داده و داره میده و یووه دست آدم مطمئنیه..

- درست مثه کالچوپولی، واکنش ایتالیا به ویروس کرونا، اغراق آمیزه...

- ساری ابقاء بشه یا پپ بیاد؟ من به اولی باور دارم. نتیجه گرفتن با اون بارسا آسون بود، بعد که پپ به آلمان رفت، اون نتایج تکرار نشد!

و بعدم در سیتی با اون همه ریخت و پاش چیزی نبُرد. بهمین دلیل میگم گوآردیولا هم سنگ ساریه...

- آیا این یووه از 2006 قویتره؟ نه اصلاً! ما اونموقع 7 خواهرانو داشتیم و تو سالای اخیر یووه با اختلاف 20 امتیازی قهرمان شده..

- بهترین خریدم؟ یکیشون ایبرا بود که در 40 سالگی هنوز داره میلانو به جلو میکشه و این اصلاً چیز کوچیکی نیست...

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6350 ارسال
  • LocationRasht

همه از انتقال نافرجام کریس به یووه در 2003 خبر دارید ولی موجی جدیداً فاش کرده که حتی رونالدو آزمایشهای پزشکیش در لباس یووه رو انجام داده بود و ارزش انتقال 2.5 میلیون + سالاس بود که با امتناع سالاس کل قضیه مالیده شد. توجه داشته باشید که بازیکن گندۀ اون سالها زیدان بود که 25 میلیون یورو میرزید و حاجیتون با یک دهمش داشت رونالدوی 18 ساله میخرید! :22:

• Hossein Salehi, mory, GG.B1 و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6350 ارسال
  • LocationRasht

موجی :

zs4s_mup_thumb.jpg

- من اینتری متولد شدم ولی بعد از ملاقات با مدیرانش، نظرم رو تغییر دادم...

- وقتی به یووه اومدم، دیدم دل پیرو رو به پارما فروختن! 14 روز رفتم نیویورک برای مذاکره با مدیران پارما و بالاخره راضیشون کردم که دینو باجو رو بهشون بدم نه دل پیرو!

- جدایی ماروتا تاثیر منفی روی ویترین باشگاه گذاشت. او همیشه میدونست که چطور با رسانه ها صحبت کنه. یووه [یجورایی] کاملتر بود ولی هنوز هم داره نتایج عالی میگیره...

- میلینکوویچ-ساویچ جورترین وصلۀ موجود در بازار با خط میانی یوونتوسه؛ هم دفاع کناره، هم هافبک وسطه و هم مهاجم. خط میانی یووه رو باهاش تقویت میکنم. تونالی؟ میخرمش، یکی از مستعدترین جوونای حال حاضره...

- آیا دل پیرو مدیر یوونتوسِ موجی میشد؟ او اشتباهاتی داشت، مثه قرارداد سفید امضاء کردن با بیانکونری. شاید همین مسئله اوقات مدیریت یووه رو تلخ کرد! ولی از اینم نمیشه گذشت که بازیکنای خوب همیشه مدیران خوبی از آب در نمیان. از قرار معلوم آنیلی همکارانی رو انتخاب کرد که بهش اعتماد به نفس میدادن ولی خب بیشتر از این نمیتونم قضیه رو باز کنم...

• GioVanni Agnelli, Pinturicchio, Amir Delpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی