پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مثلث قدرت !

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
354 پاسخ برای این موضوع

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

موجی :

« یووه داره بد بازی میکنه ، این یه واقعیته. علاوه بر اون بازیکنایی رو حس میکنم که بد تمرین داده شدن ، شاید دلیل اینه که باشگاه ترجیح داده به یه تور در ایالات متحده بره که از هیچ لحاظی تدارکاتی نبود..

اظهار نهظرات دلیخت ، کولوسفسکی و زکریا هم در همین زمینه طبقه بندی میشن... »

• mory, GG.B1, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال

b9668b42-1b09-4f85-966f-497224048d4d_5av

:8:   بویژه واسه دو تا وسطی   :8:

مارچلو لیپی کبیر و آنتونیو کونته، لوچیانو موجی، فابریتزیو راوانلی، چیرو فرارا، تاکیناردی، پروتزی، پستو، دی لیویو و لگروتالی، پائولو مونترو و ... پ.ن : اینجا ویارجو مرکز ورزشی داوید لیپی، پسر مارچلو لیپی است

منبع کانال تلگرام یوونتوس https://t.me/juventusNews_ir

• حامد, Orphée, mory و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

توریچلی پروتزی مونترو هم هستند توی عکس

• Orphée, mory, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

نتیجه ای که شخصاً از پروندۀ تراز مالی و -15 امتیاز گرفتم این بود که مشکل فقط لوچانو موجی بدبخت نبود..

خود موجی هم میگفت من تو اون بلبشو داشتم گلیم یووۀ خودم رو از آب بیرون میکشیدم. من یکی که برام یقین شد این "سیستم" ـه که تا بُن دندان فاسده...

ایشالله متعاقدین و متعاملین وضعیت فعلی هم آرزوی نابودی یووه رو مثه جاچینتو فاکتی ، به گور خواهند بُرد... مثه روز برام روشنه.

الکس و بوفون و... لوبیای سحرآمیزی رو رشد دادن که ریشه کن کردنش به این راحتی نیست! DNA باشگاه قابل حذف و کسر امتیاز نیست..

یا رَب روا دار که دشمنای یووه هم اینو یه روز بفهمن...

• GioVanni Agnelli, mory, alireza.de710 و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

موجی گفته 15 امتیاز کسر شدۀ یووه که مربوط میشه به پروندۀ پلاسوالنتزا امکان برگشت داره ولی نمیتونه در مورد پروندۀ حقوقها اظهارنظر کنه...

P.S : موجی چند وقت پیشم گفته بود یووه زیادی منفعله و همه ازش انتقاد میکنن و یوونتوس همیش سکوت کرده...

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

موجی :

« خیلی از اوناییکه زیر نظر من کار کردن ، حالا جزو بهترین مربیان دنیا هستن! دشان قهرمان جهان شد و زیدان ، کنته و گسپرینی ، جملگی با من بزرگ شدن. یوونتوس به اونا بزرگی رو یاد داد... »

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

موجی :

« کار من خوب بازی کردن تیمها بود و نیازی به خرید داورها نداشتم. در برلین 2006 ، 5 بازیکن ایتالیا مال یووه بودن ، اون سمتم تورام و ترزگه و ویرا رو داشتیم. انگار بازی یووه A با یووۀ B تو ویلار پروزا بود. یه روز در دوران فعالیتم در یوونتوس ، نامه ای از پالرمو دریافت کردم ، اول زیاد اهمیتی ندادم. از طرف یه خانم بود و فکر کردم دنبال مطرح شدن تو رسانه هاست. بعدِ 2-3 سال ، حس کردم میفهمم چی میخواست بهم بگه. یه زن 80 ساله اومد و گفت چند وقت پیش خواب یه گله گوسفندو دیده بهمراه یه چوپان * با چهرۀ پادره پیو ** که گفته 'به موجی بگو عاشقشم'. باورتون نمیشه که چقدر هیجان زده شدم. خودکشی؟ به اونم فکر کردم. اولش خیلی حس بدی داشتم ولی ایمان کمکم کرد. »

* چوپان و گلۀ گوسفند اهمیت زیادی در انجیل و دین مسیحیت دارن ، تا جاییکه به مسیح میگن "چوپان خوب" ..

** پیو پیتر لچینا ؛ یک کشیش ایتالیایی که توسط کلیسای کاتولیک در 1990 ، قدیس اعلام شد...

• حامد, GioVanni Agnelli, mory و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

موجی :

« در مورد کیه زا باید صبور باشید. یادمه در مورد دل پیرو [که دچار مصدومیت مشابهی بود] مجبور شدیم یه سال و نیم منتظر باشیم که دوباره بتونه تو یه سطح قابل قبول بازی کنه. حتی بدون 90 دقیقه بازی کردنم گل زد. دی ماریا بازیکن قدرتمندیه و مایۀ تأسفه که هر سه بازی ، یک بار بازی میکنه... »

• حامد, GioVanni Agnelli, mory و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

افشاء گری پائولو برگامو در برنامۀ Report امشب :

« کلک موجی و جیرائودو به وسیلۀ یک پیمان اقتصادی بین ترونکتی پروورا * و لوکا کوردرو مونتتزمولو ** کَنده شد! چرخشگاه برای سوزوندن بتگا ، موجی و جیرائودو به این دلیل بود که اونها به آمبرتو آنیلی و پسرش آندره آ آنیلی نزدیک بودن ، درحالیکه خانوادۀ آنیلی میخواست الکان در صدر قدرت قرار بگیره... »

میشه گفت عملاً همونچیزی هست که قبلاً اینجا پُست کردم....

* اسپانسر فوتبال ایتالیا ، سهامدار بزرگ اینتر و رفیق شصتی موراتی که مالک Telecom Italia و کمپانی خواهرش TIM Mobile که نه تنها مکالمات شنود شده رو در اختیار موراتی قرار داد بلکه اسپانسر تمامی رقابتهای داخلی فوتبال در ایتالیا شامل سری آ، کوپا ایتالیا و سوپرکاپ بود... او همچین مالک Pirelli اسپانسر دیرین اینتر و LA7 (شبکۀ بزرگ تلویزیونی ایتالیا) بود...

** لوکا کوردرو مونتتزمولو (مدیر سابق فراری و فیات) از نزدیکان سناتور آنیلی و از حامیان جان الکان!

• حامد, GioVanni Agnelli, mory و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

fxpf4m4wyaikcuo1_elr.jpg

موجی و بتگای عزیزم در یووه 0-1 میلان در ورزشگاه حضور داشتن و موجی نوشته ، "علامت تعجب ، چه سورپرایزی ... * "

اگه این 2 تا همین الان به یووه برگردن ، قطعاً از این بوروکراتهای نوکر جان الکان ، بهتر کار خواهند کرد...

* اسم یه برنامۀ تلوزیونی معروف تو ایتالیا هم هست که داخلش خویشاوندانی که مدتها همدیگه رو ندیده بودن رو بهم میرسوند....

• حامد, GioVanni Agnelli, mory و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

لوچانو موجی :

« یوونتوس رو در 2-3 سال آینده چطور میبینم؟ این سوالو باید از اونایی بپرسین که چنین نگرانی هایی دارن. من حتی نمیدونم مالکین فعلی یوونتوس رو حفظ خواهند کرد یا نه. تقسیم بخشی از سهام هم بسیار محتمله. من دلم نمیخواد اینطور پیش بینی هایی بکنم... »

• حامد, GioVanni Agnelli, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

لوچانو موجی :

« بنظرم جونتولی مدیر خوبه. ولی اگه فرض رو بر این بگیریم که مونکادا رمز موفقیت میلانه ، من میگم میکلی در ناپولی هم همچین وضعیتی داره و کسیه که بازیکنهای جدید رو پیدا میکنه. جونتولی خوبه ، ولی نمیدونم آیا اون ویژگیهای لازم برای یوونتوس رو داره یا نه ، چون در یووه باید خودت تصمیم بگیری. بذارید یه مثال بزنم : من ویری رو فروختم ، درحالیکه به سناتور گفته بودم نمیفروشمش ، بعد موقعیت فروشش فراهم شد و تصمیم آخر رو گرفتم و بعد به سناتور اطلاع دادم. بجاش پیپو اینزاگی رو آوردم. این وسط 21 میلیون به نفع یووه شد! ولی در ناپل ، جونتولی باید برای چراغ سبز دلائورنتیس صبر کنه. در یووه همچین چیزی نیست و هیچوقت "بله" در اینگونه موارد از بالا نمیاد... »

P.S : خُب ولی موجی نفگت که واقعاً چه گزینۀ بهتری در حال حاضر داریم؟ راه حل چیه؟

• حامد, GioVanni Agnelli, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

لوچانو موجی :

« یوونتوس به یکی مثه پیرلو در میانۀ میدان نیاز داره. فقط وقتی همچین نمایه ای پیدا شد میتونی به زانیولو ، SMS و فراتزی فکر کنی. اینگونه ابر بازیکنانی هستن که مغز متفکر یک تیمن... »

• حامد, GioVanni Agnelli, alireza.de710 و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

موجی :

« امروزه روز باید به چیزی که یوونتوس بهمون میده راضی باشیم. تیفوسی ها باید انتظار یک تیم متواضع رو داشته باشن و اُمیدوار که به رتبۀ 5 یا 6 برسن.

اسکاناوینو ، فررو ، کالو ، در حیطه های دیگه آدم های توانایین مثه بازرگانی ولی نه فوتبال. اینها حسابدارن. این روزها باشگاه های فوتبال کمپانی های واقعی هستن نه باشگاه های ورزشی!

اینکه پُشت ولاهوویچ ، ربیو رو بذاری اشتباهه. ربیو از نظر هواداران بهترین بود ولی از دید من یکی از بدترین ها چون 40 متر توپو با خودش حمل میکنه... »

• GioVanni Agnelli, Prince Claudio, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

موجی :....

ربیو از نظر هواداران بهترین بود ولی از دید من یکی از بدترین ها چون 40 متر توپو با خودش حمل میکنه... »

و با یه پاس به عقب فرصتی که میتونه تبدیل به گل بشه رو در کمال آرامش به باد میده

هر بازی هم دو سه بار مخصوصا روی ضد حملات این حرکت رو تکرار میکنه که طبعا یه همچین حرکاتی توی هیچ آماری ثبت نمیشه و مربی تیم هم فاقد عقل لازم برای تشخیص این ضعف هاست
  • GioVanni Agnelli, Orphée, Prince Claudio و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

موجی :

« یوونتوس بدون درخشش مقابل یک امپولیِ محقر موفق به پیروزی شد ، امپولی ـی که در جدول آخره بدون حتی یک گل زده! بنابراین یووه بعد از 2 تیم میلانی سومه و اگه بتونه از عدم حضورش در اروپا استفادۀ بهینه کنه ، قادره برای قرار گرفتن در بین 4 تیم ، هدفگذاری کنه... »

• mory, L'Avvocato, D E L P I E R O و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

موجی :

« اینتر شانس اصلیه ولی نیم نگاهی هم به یوونتوس داشته باشید...

یووه میتونه به لیگ قهرمانان صعود کنه چون میتونه روی سُکانداری کسی در قد و قوارۀ جونتولی حساب کنه و وقتی به مراحل حساس سری آ رسیدیم ، برخلاف گذشتۀ مشغلۀ سی الو نداره!

پیروزی مقابل لاتزیو بیشتر بخاطر استراژی اشتباه لاتزیو بود چون فراموش کرده بودن که یووه بهترینشو وقتی ارائه میده که بهش حمله میشه. نکتۀ مثبت بازی یووه ، سماجتشون بر پازپسگیری توپها بود.. »

• mory, alireza.de710, L'Avvocato و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

f499g-gxkaa5mws_eh6v.jpeg

نِگا استیلِ گنگو ، نِگا ترکیب و رنگو ... :435:

• mory, L'Avvocato, D E L P I E R O و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

i#Cent'anni

capture331_c355.jpg

حالا میفهمیم منظور موجی و جیرائودو چی بود ؛ « میتونید ما رو بیرون کنید ولی خواهید دید راهزنها و بی عرضه هایی رو که بعد از ما خواهند آمد... »

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

موجی :

« جونتولی نیازی به توصیۀ من نداره ولی قطعاً به یک هافبک جدید نیاز داره! نمیدونم اگه من بودم ، چطور قضیۀ فاجولی یا پوگبا رو مدیریت میکردم اما اگه من هنوز در یووه بودم ، این دو اتفاق هرگز نمیوفتادن! مسئله اتمسفریه که اونها توش همچین کاری رو انجام دادن... اگه روی تیم خودت یا لیگی که توش بازی میکنی شرط ببندی ، لایق مجازاتی. دیگه شدتش بر عهدۀ گراویناست.

فاجولی؟ همیشه بحث در مورد بازیکنان یوونتوس آسونتر از دیگرانه ولی دو بازیکن دیگه هم درگیر این قضیه ان ، چرا ما همه ش روی فجولی کلید کردیم؟

در ایتالیا ما بیشتر از جنگ اوکراین و اسرائیل ، روی بازیکنایی که شرط بندی میکنن صحبت میکنیم... » :1:

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی