پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مثلث قدرت !

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
353 پاسخ برای این موضوع

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

موجی : حس میکنم هیگوآیین در ناپولی میمونه ولی اگه جای مدیرای یووه بودم، بدون شک پوگبا رو با چشمای بسته میفروختم و الساعه هیگوآیین رو میگرفتم...

بعد میرفتم پیش پورتو و هررا رو میخریدم و میذاشتمش جای پوگبا. هیچکس حتی متوجه خلاء پوگبا هم نمیشد... هیگوآیین بازیکن بسیار تعیین کننده ایه و شانس یووه برای فتح UCL بطرز قابل توجهی بالا میره...

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

دیروز عکسی منتشر شد که پسر زلاتان رو در کنار خودش با پیرن جدید یووه نشون میداد. حالا امروز اما امروز یکی از هوادارای یووه، اون عکس رو در کنار یه عکس قدیمی قرار داده [همون پسر زلاتان تو بغل موجی] و موجی هم ریتوییتش کرده...

7q51_11.jpg  y925_22.jpg

• eⁿzº, alexdelpiero, El rey leon و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

آقای مدیر، یووه به انتقال پوگبا نزدیکه [من همچنان باور نمیکنم :دی] ، این خروج رو چطور ارزیابی میکنید؟

موجی : نظر من اینه که پوگبا با قیمت درستش فروخته بشه. پول خوبی برای خرید هیگوآیین فراهم میکنه. منم بودم همینکارو میکردم، اونهم چشم بسته...

هیگوآیین خواهد آمد. نظرتون چیه؟

موجی : فروش پوگبا به خرید هیگوآیین کمک میکنه، حرکت درستیه. همچنین باور دارم که هیگ بازیکن بسیار تعیین کننده تریه و شانس یووه برای فتح ل.ق، افزایش پیدا خواهد کرد...

سیاست یووه بلحاظ تاریخی شامل پرداخت بندهای آزادسازی نمیشد، خرید هیگوآیین رو با این وضعیت چطور میبینید؟

موجی : تو دوران من اینقدر پول وجود نداشت ولی الان هست و میتونی باهاش فوق ستاره ای مثه هیگوآیین رو بخری و فکر میکنم که منطقیم هست. ارزش این بازیکن قابل مباحثه نیست، یووه یه قهرمان واقعی رو گرفت.

بلحاظ اقتصادی هم من این خریدو قضاوت نمیکنم، یووه خیلی با تجربه ست و میدونه که داره چیکار میکنه...

ورود هیگوآیین و خروج پوگبا... خریدای بیشتری در راهه؟

موجی : بنظرم یووه سعی میکنه جایگزینی برای پوگبا در خط هافبک پیدا کنه، بعدش دیگه کاملن و بسیار قوی، و نه تنها در ایتالیا...

• mory, eⁿzº, alex 4ever و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

دیگه موجی تایید کرد نباید نظر داد که پوگبا بره یا بمونه 

نمیتونین بگین از موجی وارد ترم! 

خیلی خوشم میاد از نظراش 

دقیقاً با من یکیه! 

• Hossein Salehi, Orphée, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

موجی : بلحاظ اقتصادی، ناپولی از انتقال ایگوآیین سود زیادی برده ولی خودشو برای جایگزین آماده نکرده، درحالیکه یووه با دو ضربه [پیانیچ و ایگوآیین] دشمنای اصلیش یعنی رم و ناپولی رو تصعیف کرده...

بعد چون مصاحبه کننده رادیوی کیس کیس ناپولی بوده، در مورد گزینه های جانشینی ایگ صحبت کرده :

ایکاردی؟ بنظرم من خرید بدیه، داریم در مورد بازیکنی صحبت میکنیم که برای خودش بازی میکنه نه برای تیم... توز و آگرو؟! فکر نمیکنم خریدای محتملی باشن. توز دیگه اون بازیکن سابق نیس و آگرو هم فقط میتونه از یار روبروش بپره! و تموم کننده نیس.

من بودم میرفتم سراغ موراتا یا سعی میکردم گریزمان رو بخرم، هرچند اتلتیکو در حال حاضر به ارقام عادلانه راضی نمیشه...

• Hossein Salehi, mory, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

2 تا مصاحبۀ اخیر موجی رو با هم مخلوط کردم؛ غذای ما آماده ست :

- اینتر همیشه تو هرج و مرجه و مانچینی کلاً در حال اشتباست. پارسال 7 بازیکن گرفت و همه شونو دوباره رد کرد. خرید ملو و شقیری چه معنی میده؟! شنیدم رفتنش از اینتر به این خاطره که میخواد manager بشه، همونطور که در انگلیس بود. ولی بازم برمیگردم به حرفی که زدم، با خریدایی که فصل پیش کرد، استحقاق همچین پستی رو نداره...

- اینکه یووه بوجبا رو مجانی گرفته و حالا 110 میفروشه، شایستۀ تقدیره. پر سود ترین معاملۀ تاریخ فوتبال!

- آیا ایگوآیین و بوجبا واقعاً اینقدر میرزن؟! نمیدونم، بستگی داره که چطور تو تیماشون جا بیوفتن. ایگوآیین یه ضربۀ همه جانبه ست، تصعیف دشمن شمارۀ یک که تبعات روانی زیادی هم در پی خواهد داشت. من در این پنجرۀ نقل و انتقالاتی به یووه +10 میدم!!! به بقیۀ ایتالیایی کمتر، مخصوصاً ناپولی که اشتباهاتی داشته و با فعال شدن بند آزادسازی ایگوآیین، برای پیدا کردن جانشینش، آماده نیستن...

- کمیسیون 23 میلیونی رایولا؟! قبلاً بارها با هم همکاری کردیم در رابطه با ندود، امرسون و بخصوص زلاتان. اگه بگم از ما درصدی نگرفت، اغراق کردم. ولی باید قبول کنیم که اون بدون شک در حال حاضر بهترین ایجنته. اتفاقی نیس که استعدادای بزرگی مثه دوناروما بطرفش جذب شدن... رایولا تو چه زمینه ای خوبه؟! اینکه چطور اعتماد ستارگان بزرگ و بخصوص اونا که قیمت بالایی دارن و حقوق بالا میگیرن رو جلب کنه. در مذاکرات یه سانتی متر هم عقب نشینی نمیکنه و ترس براش تعریف نشده! فوتبال رو هم خیلی خوب میفهمه...

- ایکاردی بهترین گزینه برای جانشینی ایگوآیین ـه؟! فکر نمیکردم هیچ کس بتونه پارسال 36 گل بزنه. ایکاردی و ایگوآیین خیلی با هم متفاوتن. گونزالو با و برای تیم بازی میکرد ولی ایکاردی چهارچوب شناس خوبیه ولی خیلی کم تو کارای تیمی شرکت میکنه...

- رقیب یووه در اسکودتو؟! در حال حاضر هیچ تیمی! یووه علاوه بر اینکه خریدای بزرگی کرده، محتمل ترین رقباش رو هم با گرفتن ایگوآیین و پیانیچ تضعیف کرده. یووه یه باشگاه فوتبال نیس، یه کمپانیه و مثه یه کمپانی هم اداره میشه، بخصوص تو زمینۀ بودجه. میدونن چطور داشته هاشونو ارزش گذاری کنن، بدون اینکه هر سال مثه تیمای دیگه یللی تللی کنن، 3-4 بازیکن رو برای چند پست خاص میگیرن و تمام. سورپرایز این فصل، ساسولو خواهد بود...

- آیا یووه حالا مدعی کسب UCL ـه؟! در ایتالیا که قوی ترینه ولی برای رسیدن به قهرمانی در اروپا باید بهتر بشه. قطعاً میتونه دابل داخلی کنه و فوتبال هم چیز عجیبیه و احتمال هر چیزی در اروپا هست. تیم بالغتر شده ولی باید ببینیم رفتن بوجبا چه تاثیری میذاره. با بوجبا خط هافبک یووه تکنیکی و غیر قابل پیش بینی بود، بدون بوجبا متشکل از تعداد بازیکن سخت کوشه. بهترین گزینه از بین اسامی که این روزها مطرح میشه، بنظر من ویتسل ـه. در مقایسه با بوجبا بیشتر سخت کوشه و کمتر انفجاری...

- نظرم در مورد روند رو به افزایش حضور مالکین چینی در فوتبال چیه؟! اونها دانش کمی از فوتبال دارن، باید ببینیم چطور خودشونو وفق میدن. مالکین چینی جدید اینتر که بنظر نمیرسه تمایل زیادی به کار در زمینۀ اقتصادی داشته باشن...

- 10 سال بعد از کالچوپولی، امروز چه حرفی دارم؟! همون حرفی که قبلاً هم زدم، یه نمایش کمدی! همین امروز بازیکنایی هستن که به دخالت در شرط بندی بازیا اعتراف کردن ولی هنوز دارن بازی میکنن ولی من ممنوع الکارم. امیدوارم که در دادگاه استراسبورگ سرانجام عدالت اجرا بشه، چیزی که خیلی بهش امیدوارم...

+ در پایان هم یکی از نقل و قولهای معروفشو میذارم که صد البته جدید نیس : فوتبال در یکشنبه ها یه ورزشه و در روزای دیگه یه صنعت...

• mory, Atomic Ant, alexdelpiero و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

موجی :

7fzq6lbzjqrnlzlu5qe1_thumb.jpg  3m9i3n1f3xaefr98lzr5_thumb.jpg  9oe66womkvmfj6l92s96_thumb.jpg

- پیش بینی رده بندی در پایان سری آ خیلی راحته، یووه مطمئناً برای پیروزی مبارزه میکنه و بقیه تند تند نفس نفس میزنن و شاید با اختلاف امتیازی بسیار زیاد!

- استراتژی نقل و انتقالاتی امروز یووه اینه : تقویت با تضعیف قوی ترین رقبا. بهترین بازیکن رم -پیانیچ- رو گرفتن که اگه فقط تواناییش در زدن ضربات آزاد رو محسوب کنیم، حداقل یک دوجین گل میرزه.. از ناپولی ایگوآیین رو گرفتن که زنگ خطر رو در نقطۀ قوتشون که خط حمله باشه رو بصدا درآورد...

- رم و ناپولی بزرگترین ضد قهرمانان یووه بودن و باید شکافشون رو با یووه کاهش میدادن که برعکس این شکاف افزایش پیدا کرده. تازه به این تیم یووه حتی کوآدرادو هم قراره اضافه بشه! بنابراین راحت تریم کار پیش بینی یک یووۀ بی رقیبه...

- اما در لیگ قهرمانان داستان متفاوته و در اروپاست که یووه باید نشون بده که رشد کرده...

+ پیش بینی موجی از رده بندی سری آ :

e9fw9hr162zkgbvy2yq9_thumb.jpg

• mory, Atomic Ant, alexdelpiero و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

مصاحبه ش مربوط میشه به قبل از انجام قرعه کشی ل.ق :

- در حال حاضر هر گروهی خوبه چون یووه تیم قدرتمندی داره، هر چند بین 3 تیم برتر نیس. بنابراین هر گروهی بنظرم اوکی هست..

- یووه در ایتالیا رقبای کمی داره چون یووه یه کمپانیه و بقیه هنوز باشگاه های ورزشی ان، تقاوت در اینجاست. تو اینتر من اغتشاش میبینم، رم و ناپولی هم هنوز یه پله پایینتر از یووه ان..

- آلگری انتظار تقویت تیم رو داره؟ کمپانی خیلی خوب کار کرده، شاید یه هافبک کم دارن. درسته که مارکیزیو هم هست ولی باید مدت زمان ریکاوریش رو هم در نظر بگیرید..

- خط حمله خیلی خوب تقویت شده. تکرار میکنم، تنها نقص کوچیک اینه که یه هافبک کم دارن...

+ هر وقت این آمار رو میبینم، یاد تگ لاین فیلم The Social Network میوفتم (البته با کمی دخل و تصرف!) :

8khxswm1ws901tbc1d0g_thumb.jpg

You don't get to 17 cups without making a few enemies... i

• Hossein Salehi, mory, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

چندین مصاحبۀ اخیر موجی به ترتیب از آخر به اول (صحبتاش در مورد اینتر و چندین مسئلۀ جالب دیگه رو تو پست بعدی سعی میکنم بذارم).. بعید میدونم تو هیچ سایت/فروم و.. انگلیسی بتونید پیداش کنید. بارها تو ترجمۀ همین خطوط ذیل یا صدر شده که معنی یه واژه رو تو چندین دیکشنری/سایت و... چک کردم چون واسم مهمه که به بهترین شکل منتقل بشه. در مورد سایر اشخاص هم حساسم ولی در مورد رِئیس حساستر. تو همین سطور از اصطلاحات تخصصی فوتبالی، ایتالیایی و... استفاده کرده که فهمیدنش سخته چه برسه انتقال دادنش! حمل بر خودستایی نشه و منتی هم نیس، فقط چیزی که هست رو دارم میگم! من ربات نیستم و تحمل بعضی چیزا واقعاً برام سخته، واقعاً! لُب کلام : اجسام از آنچه در پستهایشان میبینید پاره شده ترند! blackeye2.gif

- مقابل سویا یووۀ کم فروغی رو دیدم و یه سویای مجهز در دفاع و هافبک. بهرحال پیش میاد و تساوی عادلانه بود.

- بازیکنا قوین، تیم قویه و فقط باید سازماندهی بشه. این فقط یه بازی بود و خطری متوجه یووه نیس و در کل فکر نمیکنم ازین به بعد مشکلی پیش بیاد.

- یووه بعنوان یه باشگاه قدرت در اذهان مردم متولد شد، اما در واقع یه مدرسه ست و هر کسی توش کار کنه، تفاوتش با تیمای دیگه رو تشخیص میده و نتایجی که تا امروز گرفته هم بهمین دلیله.

- وقتی من در ناپولی بودم، میگفتن ناپولی قوی ترین باشگاه دنیاست ولی فقط به این خاطر بود که مارادونا بهترین بازیکن دنیا بود!

- کارمو بعنوان استعدادیاب شروع کردم و در طول زمان با به عهده گرفتن مهمترین مناصب بزرگ شدم. از صفر شروع کردن خیلی چیزا بهم آموخته...

- استایل ادارۀ یووه بیزینس واره، نگاه به درآمدها و مخارج. چیزی که در سایر باشگاه ها اتفاق نمیوفته و واسه همین اینقدر بدهکارن!

- امروز یووه بهترین بازیکن ناپولی و رم رو میگیره و ضعیفشون میکنه، با چی؟ به لطف استعدادیابهاش بوجبا رو با قرارداد آزاد میگیره و با فروشش ایگوآیین و پیانیچ رو میخره.

- کمی شبیه همون کاری که من کردم؛ زیدان رو با 150 م لیره فروختم و بوفون، ندود و تورام رو خریدم که ستون پایه های قدرت یووه بودن.

• alireza.de710, alexdelpiero, El rey leon و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

^^^

- باخت به اینتر؟ اینتر رو حیثتش قمار کرد، درحالیکه یووه اقتصادی بازی میکرد و برا نباختن به میلان رفته بود. اینتر با شایستگی پیروز شد. با این همه یووه همچنان قوی ترین تیمه. همچنین اینتر با شخصیتی که نشون داد میتونه پشت یووه قرار بگیره! :1:

- من با حملات به آلگری بعد از تساوی با سویا موافق نبودم، با این همه گذاشتن ایگ رو نیمکت بی تدبیری و تصمیم اشتباهی بود ولی تاثیری رو شانس یووه برای قهرمانی در آینده نداره. داشتن ایگوآیین و ترجیح مانژوکیچ بهش، نشون دهندۀ عدم اعتماد کافی آلگری به خط میانی بود.

- ایگ از مانژو مهاجم تره، مانژوکیچ بیشتر بدنبال کمک به یارهاشه، هافبکها یا مدافعین درحالیکه ایگوآیین همیشه بسمت دروازه کمین کرده، حریفا رو با صرف حصورش میترسونه و به تنهایی میتونست کل دفاع اینترو به دردسر بندازه!

- پیانیچ در جلوی دفاع؟ فکر میکنم اینو باید به دقت بررسی کرد. خط میانی درخشان نیس و دفاع مشکلاتی داره، بخصوص کیه لینی. شاید انتخاب مانژو هم به همین دلیله.

- سمپاتی تاوکیو (رئیس فدراسیون) به اینتر؟ هیچوقت پنهانش نکرده (طرفدار اینتره) *. ازون گذشته، طرفدار ضعفا بودن خودش نشونۀ یه نوع ترحمه! و واسه قدرتمندترین ها اتفاق نمیوفته! :1:

- ناپولی جدید؟ باور ندارم که میتونن برا اسکودتو بجنگن چون از همین الان تو دستای یووه میبینمش! ناپولی و اینتر میتونن واسه رتبه های بالای جدول رقابت کنن.

- میلیک بیشتر شبیه کلوزه ست یا ایگوآیین؟ انتخاب سختیه ولی جوون جالبیه و نتایج خوبی رقم زده. زمان میبره تا بفهمیم شبیه کیه. ولی قطعاً بیشتر شبیه کلوزه ست تا ایگ...

* در اینتر 1-1 پالرمو، تاوکیو در کمال ناباوری "وسط" توهیر (مدیرعامل اینتر) و ژانگ (مالک جدید اینتر) از VIP بازی رو دید. موجی علاوه بر غاصبانه خوندن حضور تاوکیو، فرداییش اینارو تو لیبرو نوشت :

اگه کسی شکی در مورد ایمان اینتری تاوکیو داشت، برطرف شد و همچنین پاسخ این سوال داده شد که چرا مدیر اجرایی سابق اینتر حالا سرپرست تیم ملی شده علی رغم محکومیت توسط دادگاه مدنی و از درجۀ اعتبار ساقط شدن توسط دادگاه ورزشی! :1: (گابریله اوریالی رو میگه. شاید بعداً در مورد این قضیه تو تاپیک موراتوپولی نوشتم)

#LongLiveMoggi

• Hossein Salehi, Signora Omicidi, Huceyn و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

Il Direttore :

- اینتر مدعی اسکودتو نیس! کلی خرج کردن و به هیچ جا نرسیدن! مبالغات زیادی وجود داره، مثلاً تشویق ایستادۀ غابیغول! تشویقی برای چی؟ برای کی!؟ :1: این آدم قطعاً تو برزیل خوب کار کرده ولی باید تو تحسین احتیاط کنیم، اول باید بازیکن خودشو نشون بده!

- یووه خوش شانس بود و با یه گل بخودی پالرمو رو برد ولی درین موارد، این حریفه که با فشارش شما رو وادار به این اشتباه (گل بخودی) میکنه! یووه نشون داد که یه تیم بزرگ حتی تو روزی که بد بازی میکنه هم میتونه ببره.

- آنتی یووه؟ وجود خارجی نداره! رقیبی وجود نداره. با روگ، دیاوارا و میلیک، فکر میکنم ناپولی داره خوب آینده سازی میکنه. میلیک عملاً بطور متوسط تو هر بازی 2 گل زده و اگه با همین فرمون بره، ناپولی قطعاً تقویت شده!

- ناپولی برا رقابت با یووه چی کم داره؟ شخصیت! ولی این بخاطر بازیکنای جوون زیادشه. شخصیتی که در مقابل، یووه داره.

- بوجبا؟ من ملاحظات خودمو دارم و بنظرم هر چی تو ایتالیا انجام داده رو اونجا هم انجام میده. ولی تو انگلیس باید بدویی و تا اینجا عملکردش خوب نبوده و بنابراین معضل فروشش به نکتۀ مثبتی برای یووه تبدیل شده که با پول فروشش چیز مهمی رو برای حالش ساخته.

- در حال حاضر خط میانی یووه یچیزی کم داره، ولی نباید فراموش کرد که مارکیزیو داره برمیگرده! یووه تا الان یه هافبک یارگیر محکم نداشته ولی خب استورارو هست که تقریباً برگشته و بطور خاصه مارکیزیو. بنابراین فکر میکنم مرکاتوی یووه بیشتر از خوب بوده.

- تو فوتبال قطعیتی وجود نداره ولی من در مورد اینکه یووه قدرت بردن ل.ق رو داشته باشه، شک دارم. هرچند قطعاً لیگ رو میبره، با اینکه ممکنه بازیای معدودی مثه پالرمو هم پیش بیان که یووه چهرۀ زشتشو نشون بده.

- مرکاتوی رم اشتباه بود و باعث تضعیف تیمشون شده. محیط رم؟ قطعاً یمقدار فشارش زیاده. مثلاً همین کنفرانسای مطبوعاتی اسپالتی، کل چیزی که ازش میپرسن اینه : 'توتی چطور؟'.

- اسپالتی سرزنش میشه اگه توتی رو بازی نده و اسپالتی سرزنش میشه اگه توتی رو بازی بده و فرانچسکو کاری نکنه. وضعیت حساسیه و شوخی بردار نیس.

- آیا یروز به فوتبال برمیگردم؟ این چیزیه که آینده خواهد گفت، نه حال... کادر مدیریتی فعلی یووه شبیه ماست؟ من کاری به شباهتها ندارم. مهم اینه که کادر فعلی بدون شک داره خیلی خوب کار میکنه.

• Hossein Salehi, mory, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

واقعا من به شخصه ارزوم هست که به فوتبال برگرده حتی اگه یوونتوس هم نیاد ولی بیاد و نگرش جدیدی رو توی بازار به وجود بیاره 

واقعا دیسیپلین و شخصیتی که این مرد داره بی نظیر هست و می تونه اصلا یه راه جدید توی بازار و نقل و انتقالات به وجود بیاره 

برای اون روز لحظه شماری می کنم

• Orphée, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

موجی دوست داشتنی 80 ساله شد!

به همین مناسبت از زیدان و زولا بعنوان بهترین خریداش و از Esnaider بعنوان بدترین خریدش نام برده و همینطور گفته که کیتا (لاتزیو) از همین الانشم بازیکن یووه ست!

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

پارتیزانی تیرانا، باشگاهی که موجی مشاور اون هست، مارک یولیانو مدافع سابق مارو بعنوان مربی انتخاب کرده. یولیانو در این مورد :

« افتخار میکنم که موجی منو آورد اینجا. اون واژۀ -پیروزی- رو اختراع کرد.. »

65.jpg

موجی گفته بود فقط در صورتی پول قبول میکنه که همه چی خوب پیش بره و مشاوره هاش مفید واقع بشن. چقدر حس خوبیه حتی دیدن عکس بودنش کنار یه تیم.. rainbowf.gif

JB.png

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4145 ارسال

“I see Juventus being competitive this year and they will be to the end. At the end of the day, everyone will say: they won even with VAR.

• mory, tecra, Escanor و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

نظرات موجی این سری خیلی به نظر بنده نزدیکتر بوده! a2.png :

- بیرون گذاشتن دیبالا به دلایل تاکتیکیِ مکس، اشتباه بزرگی خواهد بود و تیم با حضور دیبالا رقابتی تر و ترسناک تره...

- یووه نوعی شبه 4-3-3 بازی میکنه که در طول بازی به 6-3-1 تبدیل میشه؛ برای ایتالیا خوبه ولی در اروپا جواب نمیده...

- تا اینجا به یووه و آلگری هر کدوم 8.5/10 و به ساری و ناپولی هر کدوم 9/10 ولی به میلان بالاتر از 6/10 نمیدم...

- یووه در نهایت بازم قهرمان میشه چون قویترین نیمکتو داره که قادرش میکنه راه حلهای متفاوتی قبل و در طول بازی ارائه بده...

• mory, eⁿzº, GG.B1 و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

چقدر دلم برات تنگ شده رِئیس *... cry.gif کاری که تو میکردی اسمش تیم بستن بود، اونموقع هم ستاره ها میرفتن ولی تو چه جانشینایی انتخاب میکردی و ما کیا رو...

- بوفون بجا فن در سار، ترزگه بجا آنری، ندود بجا زیدان، ویرا بجا داویدز، کاناوارو بجا مونترو، زامبروتا بجا پسوتو، تورام بجا فرارا، ترجیح [نه خرید] دل پیرو به باجو...

- موتا بجا تورام، ترائوره بجا زامبروتا، کراسیچ جا ندود، مارتینز جا کامورانزی، کوآ بجا زلاتان، آکوییلانی جا ویرا، خدیرا جا ویدال، پیانیچ جا پیرلو + بوغبا، دشیلیو جا آلوز...

میدونم روش جایگزینی ماروتا فرق میکنه ولی چیزی که بچشم میاد اینه و تا الان بنظرم روش سنتی (!) موفقتر بوده و بیشتر به دل من یکی چسبیده...

* همونطور که گفتی از برگشتت به یووه میترسن وگرنه درگیر دعواهای حقوقی فرسایشی نمیکردنت...

• mory, eⁿzº, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

^^^^^^^^^^^^^^

فراز جان

جای زیدان کی رو آورد؟؟

و جانشین بلامنازع تراپ و لیپی؟؟ 

به نظرم اگه قرار به ایراد از ماروتا با این وضع اقتصادی باشه، نشونه اول به موجی بر می گرده چون تو دوران اوج بووه اومد. ماروتا تا الان بهترین بازیکن دنیا گیرش نیومده که بفروشه که قطعا می فروشه. شکی نیست چون اینجا یووست مدیریت حرف اول می زنه ! موجی  بازیکنی رو فورخت که افت نکرد و جام لیگ قهرمانان برای رئال آورد و درد ما رو بیشترم کرد ! البته یووه همیشه همین بوده و ما بوبو ویری هم الکی از دست دادیم. اما من از موجی دل چرکین بودم یه مدت کوتاه. بهترین بازیکنی که من به چشم دیده بودم رو فروخت.  اگه زیدان  نمی رفت، شاید فوتبال زیدان زودتر تموم می شد اما ما هم کلی جام دیگه می اوردیم (مخصوصا همون جامی که دوست داری) ولی خب کرد و دمشم گرم. مدیر بزرگی بود برای یووه و کم نذاشت. سر کالیچوپلی هم خانواده پشتش خالی کرد. 

امان از روزی که باشگاه بی پدر شد!

• Orphée, tecra, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Guest_A Tribute To Buffon_*

Guest_A Tribute To Buffon_*
  • مهمان

موجی تیمی بست که زیدان و رئال رو فرستاد خونشون اما فینال ... 

• Orphée, mory, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

موجی تیمی بست که زیدان و رئال رو فرستاد خونشون اما فینال ... 

اون که یه بازی بود مثه بازی ما با رئال. بازیکنا فوق العاده بودن. موضوع سر اینه که ما بهترین بازیکن جهان بدون افت از دست دادیم. ندود زیدان الکس ؟! بد بود؟! ماروتا هم ویدال داد بایرن بعد دوباره رفت فینال! آیا بایرن این مدت رفت  فینال؟ بحث من اینه اگه به فروش باشه که استاد یه چیزی فروخت تا قرن ها رو پیشونیمون می مونه. 

موجی مدیر بدی نیست. عالی بود برای ما اما از همین ترکیبا که برای ماروتا درست می کنید یه رویاییش برای موجی هم هست. 

• mory, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی