پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مثلث قدرت !

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
354 پاسخ برای این موضوع

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6396 ارسال
  • LocationRasht
لوچانو موجی :

« سود داریم تا سود! (اشاره به پروندۀ اخیر تراز مالی که علیه یوونتوس باز شده) من زیدان رو 7 میلیون یورو خریدم و 77.5 میلیون یورو فروختم ، به این میگن سود! بالاخره یه سری چیزها هستن که تراز مالی رو مثبت میکنن... »

=> البته نقش مربیای بازیکن سازی که اونموقع داشتیم رو هم نباید فراموش کرد... حالا فقط پوگبا و دیبالا برامون موندن!

• حامد, eⁿzº, GG.B1 و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS
اقای فراز عزیز
یخورده در مورد الگری جان هم بی انصافی میشه این وسط . ما بنتانکور رو الگری جان پروش داد. دیبالا همینطور مویزه کین همینطور الانم داره گونالو ارژانتینی رو رو میکنه حالا بماند و نمیخوام ب احیا کردن خدیرا متیودی برناردسکی اشاره کنم
ولی بد نیست وقتی صحبت از مربیان بازکن ساز هست به الگری جان هم اشاره ای داشته باشی
  • GioVanni Agnelli, Orphée, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6396 ارسال
  • LocationRasht

موجی :

- بعد از 9 سال قهرمانی یووه ، یک سکسکه طبیعیه...

- اینتر میتونه جایگاهش بعنوان قهرمان ایتالیا رو مستحکم کنه و برخلاف دوران موراتی که مُدام مینالیدن از رقبایی که تنها به دلیل قدرتمندتر بودن در زمین ، مقابل اینتر پیروز میشدن...

• حامد, GG.B1, Aminvo و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6396 ارسال
  • LocationRasht

موجی :

- سوپرلیگ محکومه به بقاء ... اتفاق خواهد اُفتاد!

- با آلگری که میگه هنوز وقت هست موافقم. ولی از طرفی با فلسفۀ بازیش موافق نیستم. تیم همه ش در حالت تدافعی قرار داره. خط میانی کاستیهایی داره و خط حمله هم زیادی استریله!

- یووه چه در خرید CR7 و چه در فروشش اشتباه کرد...

- جیرائودو یه روزی گفت : [عملکرد] مدیرانی که پس از ما میان رو هم خواهید دید...

• حامد, El rey leon, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6396 ارسال
  • LocationRasht

موجی : « ولاهوویچ؟ یوونتوس بچۀ جالبی رو خریداری کرده... »

- مارچلو کیریکو ، ژورنالیست ایتالیایی : « بنظرم داری کمی غلو میکنی لوچانو! اینکه فقط یه بچۀ جذاب میدونیش ، بنظر من نوعی کتمان حقیقته! »

موجی : « بذار شفافسازی کنم ، از بازیش خوشم میاد! ولاهوویچ هنوز خیلی جوونه ، نمیشه ازش انتظار تجربۀ کریستیانو رونالدو رو داشت ولی بازیکن جسور و با شخصیتیه.

مطمئن نیستم که اگه جای مدیرای یووه بودم ، پول زیادی براش خرج میکردم ولی شاید این اقتضاء زمانه ست... [فدریکو] گاتی از طرفی خرید محشریه ولی در بلندمدت... »

• Hossein Salehi, saeed-nedved, حامد و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6396 ارسال
  • LocationRasht

i#ilCapo

moggi-chiellini1_m1ja.jpg

کاپلو : « کیه لینی بصورت فول تایم یه رهبر بود ؛ چه در زمین و چه در رختکن. خدمات زیادی به یووه در تمامی زمینه ها کرد.

جورجو باید میرفت رُمی که من مربیش بودم. پریماورای لیورنو با رم بازی داشت و رفتم ببینمش و بهم گفت که بزودی بازیکن رم میشه (سال ۲۰۰۳ بازیکن جوانان رم شد)

به مدیران رم گفتم که عاشقشم و میخوامش. ولی موجی فرزتر بود و بُردش به یوونتوس... »

• حامد, mory, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6396 ارسال
  • LocationRasht

موجی : « استفاده از ولاهوویچ مستلزم داشتن بازیکنی هست که بتونه دریبل بزنه ، فضاسازی کرده و به ولا خدمت کنه. دی ماریا به مجموعۀ یوونتوس زینت میبخشه ولی از نظر من یک اولویت نیست. من اگه باشم ، اول میرم سراغ تقویت خط میانی و بعد هم دفاع. لوکاکو یک خرید تبلیغاتی برای اینتره... »

• حامد, mory, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6396 ارسال
  • LocationRasht

موجی :

« طبیعیه که دلیخت رو خیلی ها بخوان چون یوونتوس بازیکنان معدودی برای ارائه در بازار نقل و انتقالات داره. اگه پیشنهاد 70 میلیونی بیاد ، دلیخت میره. برای جایگزینش من هم کولیبالی میگیرم ، هم برمر.

ناپولی بلحاظ کیفیت کادرش ، قدرتمندتر از میلانی بود که اسکودتو گرفت ولی نتونست با فشار بازیهای مهم کنار بیاد... »

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6396 ارسال
  • LocationRasht

موجی در مورد تاپیکهای مربوط به یووه :

fwm2alzxeamtjki_wnu4_thumb.jpg

« پوگبا بازیکن ایده آلی برای یوونتوسه ولی باید دید که آیا با ذهنیت مناسبی به یوونتوس پیوسته یا خیر. او الان مرد بالغیه که دستاوردهای ورزشی زیادی داشته. اما این نکته نباید فراموش بشه که در منچستر مسیرشو گُم کرد.

دی ماریا یک خرید پیرایشیه. بازیکن خوبیه ولی 34 سال سن داره. اما بهتره یووه روی تشکیل یک خط میانی کارا که قابلیت تغذیه ولاهوویچ و کیه زا رو داشته باشه تمرکز کنه. و مهمتر از همه چیز باید جای خالی کیه لینی رو پُر کنیم.

امسال دفاع یوونتوس به نسبت سالهای گذشته گُلهای بیشتری خورده. دیدن کیه لینی با یک لباس غیر یوونتوس؟ بعد از سالها مایه گذاشتن از سر و پاهاش ، رفت که کمی خوش بگذرونه و در مورد آینده ش هم باید بگیم که هوش لازم برای تبدیل به یک مدیر خوب رو داره... »

موجی در مورد تاپیکهای غیر یووه :

« مالدینی و ماسارا غیرقابل جایگزینی هستن. اگه جای مالدینی بودم ، کلاً تو همچین موقعیتی قرار نمیگرفتم. هر کس که مالک میلان بشه ، نمیتونه بدون این دو کار کنه. صبر کردن بیشتر مساوی هست با گرفتن یک قرارداد بهتره و اوناییم که از دلواپسی رنج میبرن هم میتونن درخواست یک قرارداد بکنن!

کنجکاوی برای دیدن مونتزا در سری آ؟ صعود به سری آ براشون یک چالش بود و حالا برای موندن یک تیم خوب خواهند بست. »

• حامد, mory, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6396 ارسال
  • LocationRasht

موجی :

« بعید میدونم جلسۀ مابین یووه و کولیبالی تعیین کننده باشه. ناپولی برای تمدید با کولیبالی حمله میبره ولی اگه امضاء نکنه ، بنظرم ممکنه دلائورنتیس اجازه بده که سال بعد رایگان بره. پس یوونتوس بهترین جایگزین برای اوست.

آیا کولی بخاطر هوادارای ناپولی ، پیشنهاد یوونتوس رو رد میکنه؟ فرضیاتی وجود داره که زاییدۀ ذهن هواداراست ولی واقعیت کمی متفاوته. دیگه نمادهای باشگاهی مثه توتی و دل پیرو در فوتبال مدرن وجود خارجی ندارن!

بنابراین باور دارم که اگه کولیبالی پای برگۀ تمدید قرارداد با ناپولی رو امضاء نکنه ، تردیدی برای پیوستن به یوونتوس نخواهد کرد ... »

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6396 ارسال
  • LocationRasht

لاکی لوچانو :

« درحال حاضر اگه از من بپرسید که کدوم بازیکن بین برمر و زانیولو بیشتر به کار یوونتوس میاد ، بهتون میگم برمر! با اینحال بعد از خرید برمر ، بهتون خواهم گفت که برای زانیولو هم اقدام کنید... »

• حامد, mory, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6396 ارسال
  • LocationRasht

موجی :

« هوادارای یوونتوس همیشه دوست دارن همۀ جاما رو درو کنن و به دیگران فخر بفروشن. برمر مدافعیه که به قوارۀ یوونتوس میاد چون به بهترین شکل جای کیه لینی رو پُر خواهد کرد و میدونید که جایگزینی کیه لینی کار راحتی نیست! بنظرم بهتر از دلیخت کار میکنه. بونوچی ۳۵ سالشه و کیه لینی از نظر سازماندهی به دفاع و تحریک هم تیمیهاش در طول بازی ، با اهمیت بود. برمر شاید از پس اینکار بر نیاد ولی از نظر تاکتیکی همیشه در جای مناسبی قرار داره و میدونه توپ کجا فرود میاد و مهاجم حریف کجا میخواد بره. هوادارا دنبال اسامی دهن پُرکن هستن و اهمیتی نمیدن که خصوصیات این اسامی به سبک بازی تیمشون میخوره یا نه. و این مسئله زیاد پیش اومده که یووه رو بخاطر اسم بزرگی که خریده تحسین کردن و در پایان سال و وقتی که بازیکن خوب کار نکرده ، باشگاه رو مورد انتقاد قرار دادن... آره برمر در پُست خودش بهترین خرید تابستون بود!

دلیل موفقیت ما در گرفتن برمر این بود که اینتر نتونست اشکرینیار رو با ۷۰ میلیون به PSG بفروشه. وگرنه از قطار جا میموندیم چون برمر با اینتر توافقات شخصی کرده بود. دلیخت اشتباهات متعددی مرتکب شد و پنالتیهای بسیار زیادی داد. نزدیک شدن حریف به دروازۀ یووه ، معمولاً ضرباهنگ دلیخت رو میگرفت و اون شد سرچشمۀ هندها ، پنالتیها و اشتباهات بعدی. مدیران یوونتوس زدن به خال! دلیخت خوب فروخته شد و همون موقع هم اینو گفتم. و میدونید دیگه کی خوب کار کرد؟ رافائله پیمنتا! (ایجنتش) و من بهش گفتم که عجله کنه ، چون اول از همه میتونست بازیکنش رو به بهترین تیم ممکن ببره و در درجۀ بعدی میتونست به یووه در خرید زودهنگام برمر یاری برسونه. بغیر از دلیخت یووه یه مدافع دیگه میخواد. هر چند گاتی هم هست و من باشم زیر نظرش خواهم گرفت. گاتی میتونه ذخیره ای باشه که به بازیکن فیکس تبدیل میشه. گاتی منو یاد کیه لینی میندازه که موقع خرید داشت واسه لیورنو بازی میکرد و بی نام و نشان بود ، به فیورنتینا قرضش دادم ، درست همون کاری که یووه با فروزینونه و گاتی انجام داد. گاتی به من حس یک یارگیر رو نمیده ولی از نظر فیزیکی و روحی-روانی قویه. آیندۀ درخشانی داره و باید حفظ بشه...

از نظر من بازیکنی که یووه باید برای گرفتن تلاش کنه ، پاردس PSG هست! زانیولو یه بازیکن اشباع شده ست. داریم در مورد بازیکنی صحبت میکنیم که ۲ مصدومیت جدی داشته و آوردنش به تیمی که ممکنه توش تبدیل به ذخیره بشه ، خطرناکه. اگه ولاهوویچ بازی کنه و وقتی کیه زا برگرده ، یوونتوس قادر به بازی با سه مهاجم نیست. بخصوص وقتی بازیکنی رو داریم که مایل به بازگشته و اسمش موراتاست و یووه هم داره برای پایین آوردن درخواست اتلتیکو چونه میزنه ، من روی او شرط میبندم! زانیولو متخصص نیست ولی خب در زمین میجنگه و بازیکنهای روبروش رو شکست میده و بله به سمت دروازه شوت میزنه ولی اون کاری که یووه احتیاج داره رو انجام نمیده : خدمت به ولاهوویچ! بلوتی بعنوان بازیکن آزاد؟ من باشم نمیگیرمش و متاسفم براش که اینو میگم ولی او اون جنس بازیکنی نیست که بتونه با سبکی که یوونتوس میخواد ارائه بده منطبق بشه... با حضور دی ماریا ، یوونتوس اروپایی تر میشه و پوگبا هم حلقۀ مفقودۀ یووه در خط میانی بود! »

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6396 ارسال
  • LocationRasht

موجی در ۲۰۲۱ و در مورد زیرپا گذاشتن قوانین کرونایی :

« یه زمانی کامورانزی رو بخاطر نیومدن به اردوی تنبیهی (حضور شبانه روزی بازیکنها در تیم) یوونتوس ، ۲۰۰ هزار یورو جریمه کردم. درواقع با یه تیر دو نشون زدم ، جیرائودو بابت بودجۀ اضافه خوشحال بود و از طرفی نظم رو هم در رختکن برقرار کرده بودم... »

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6396 ارسال
  • LocationRasht

موجی :

« تا اونجایی که مربوط به مدیریت مصدومیت پوگبا میشه ، من اصلاً با انتخاب های انجام شدۀ توسط یوونتوس موافق نیستم! باشگاه اجازه داد که بازیکن براش تصمیم بگیره! در زمان من ، پوگبا مجبور میشد که عمل کنه...

تیم آلگری هنوز در مرحلۀ ساخت و سازه ولی بزودی ظهور میکنه... »

• حامد, mory, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

Luciano Moggi

باور من این است که اگر در روند شکل‌گیری، رشد و تجربه‌اندوزی فجولی و میرِتی مدیریتی خوب اعمال شود، آینده‌ای خوب در انتظار آنها خواهد بود.

فراز جان، جسارتِ این حقیر، در مشابهتِ ناخواسته‌ی انتشار اظهارات موجی در خصوص «پوگبــــا» را پذیرا باش.  :77:  

• Orphée, mory, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6396 ارسال
  • LocationRasht

موجی ؛

« بهترین پنجره؟ اینتر و رم و یووه شرایط خوبی دارن ..

ناپولی؟ خلاء شخصیتی در تیم وجود داره. اینسینیه ، مرتنز ، کولیبالی و اُسپینا رفتن. امسال ، سال گُذار خواهد بود و جایگزینی بازیکنان با شخصیت آسون نیست...

دیبالا؟ خرید محشریه. او ، ماتیچ و واینالدوم کمک زیادی به رُم میکنن. آیا مایه پشیمانی یوونتوس میشه؟ نه ، او اون فراورشی که میتونست رو به یووه نداد...

مالکین خارجی در سری آ؟ مال پالرمو میتونه یکی از بهترینها باشه و یک پایندنامه ست. جنوا و اسپتزیا نه اونقدرا. مالکین این دو کمی تا قسمتی گُمنام هستن ، بخصوص مال جنوا... »

• حامد, GG.B1, El rey leon و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

Luciano Moggi

وقتی یک بازیکن در پست دلخواه و تخصصی‌اش قرار بگیرد طبیعتاً خوب عمل کرده و در زمین می‌درخشد. (اشاره به دیبالا)

این رویکرد متأسفانه در یوونتوسِ سالهای اخیر مغفول مانده است؛ ما شاهد خرید بازیکنان خوبی هستیم که به دلیل استفاده‌ی غیرصحیح هرگز متبلور نمی‌شوند.

برناردسکی و کولوسفسکی دو نمونه از نتایج مشهود این شیوه هستند.

برناردسکی بازیکن بسیار خوبی بود که تقریباً در تمام پست‌ها برای یووه بازی کرد الا جایی که همیشه دلتنگش بود: «نزدیک به دروازه‌ حریفان!»

یا مثلاً کولوسفسکی که در تورین هیچ‌کاره بود اما در تاتنهام به یکی از بهترین‌های لیگ برتر تبدیل شده است.

• mory, Aminvo, Signora Omicidi و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6396 ارسال
  • LocationRasht

موجی :

« اوناییکه میگن باخت یووه به PSG آبرومندانه بود ، یادشون میره که در فینال سوپرکاپ اروپا ۱۹۹۷ ، یووه ۶-۱ همین تیمو در هم کوبید! در ۲۰۰۳ هم فینال سی ال تمام ایتالیایی بود. فوتبال ایتالیا رو به موته و ایتالیاییها جام جهانی رو از تلویزیون نظاره گر خواهند بود... »

فراز جان، جسارتِ این حقیر، در مشابهتِ ناخواسته‌ی انتشار اظهارات موجی در خصوص «پوگبــــا» را پذیرا باش.  :77:  

اختیار داری. راحت باش داداش... :6: :53:

• حامد, mory, GG.B1 و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6396 ارسال
  • LocationRasht

لوچانو موجی :

« بنظرم مشکل واقعی یوونتوس نه مربیه و نه بازیکنا! خواهید دید وقتی همۀ مصدوما برگردن ، تیم خودشو بازیابی میکنه و بسیار بهتر کار خواهد کرد. افزون بر این مشکلی اصلی یوونتوس آمادگی بدنیه!

تیم تا یه دقیقه ای از بازی خوب کار میکنه ولی بعد به مشکل میخوره. در این زمینۀ وقفۀ بازیهای ملی پیش رو میتونه برای رسیدن به یک آمادگی بدنی مطلوب ، مهم باشه... »

• حامد, mory, alireza.de710 و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6396 ارسال
  • LocationRasht

موجی : « اگه پوگبا به "من" میگفت که میخواد بعد جام جهانی عمل کنه ، بهش میگفتم بره حقوقشم از فرانسه بگیره... » :1:

• حامد, mory, GG.B1 و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی