پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-2 رم ( هفته بیست و یکم سری آ ) - یادواره جانکارلو برچلینو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
217 پاسخ برای این موضوع

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
من قبلآ هم گفتم که اگر همین روند پیش بره یوونتوس با 15 باخت دهم میشه,واقعآ این رم چیزی نبود که نشد بردش,بازهم اشتباهاته بچه گانه,فصل 2010 - 2009 بدترین فصل تاریخ یوونتوس و تمام یوونتوسی های جهان. :cry2:

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
پنالتی رم رو گروسو داد نه کیه لینی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! یعنی واقعا ندیدین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
یووه افتضاح بازی کرد ولی حقش باخت نیود این جوری جام باشگاه های اروپا هم از دست میره یه سری بازیکن رو یووه اخر فصل باید بندازه بیرون گریگرا, حسن,لگروتالیه,گروسو و از همه مهم تر امائوری واقعا همشون افتضاحن نمی دونم چه بلایی سر یووه اومده که نمی تونه حتی بازی رو مساوی بکنه فقط می بازه مارکیزیو هم نشون داد بازیش بگیر نگیر داره

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
واقعآ متاسفم در سالروز درگذشت آنیلی بزرگ تحقیر شدیم ......................... بازی با کیه وو که بیشتر دوستان باخت رو به زمین نسبت دادند هم گفتم ما برنامه نداشتیم حالا بازهم میگم در زمین خوب هم برنامه نداشتیم ..... این رم از رم اسپالتی هم دست و پا بسته تر بود نمیدونم دیگه چی میخواستن ؟؟؟؟؟

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

خیلی حیف شد، واقعا حقمون باخت نبود، خیلی بهتر از رم بودیم. رم واقعا هیچکاری برای پیروز شدن نکرد.

امیدوارم یاکوینتا زودتر برسه تا از آمائوری راحت بشیم. اصلا شم لازم برای یه مهاجم رو نداره. بازی آمائوری، حسن و لگرو چندان دل چسب نبود ولی بقیه تقریبا خوب بودند. در مجموع هم یووه خوب بود به نظرم و واقعا گل های بدی خوردیم برخلاف جریان بازی. وقتی آدم ضعیف بازی می کنه و می بازه خیلی ناراحت کننده نیست، ولی این جور باختن ها واقعا زور داره.

منم دقیقا همینطوریم.. روزایی که ضعیف بود یوونتوس مشکلی با باخت نداشتم.. ولی امشب واقعا نمی دونم طلسم یا چیه که حتی توی بهترین حالت هم یوونتوس باید ببازه. .امشب از هر نظر یوونتوس بهتر از رم بود.. اصلا توی کتم نمی ره که یوونتوس بازی رو باخت..
اون گروسو هم که هیچ کاری که نکرد و یه دریبل بچگانه هم خورد و پنالتی داد.. فاتحه قهرمان جهان رو باید خوند با این دفاع چپ.
حتی مساوی هم میشد گفت که حق رم نبود.. چه برسه برد.. چقدر اون امائوری خراب کرد.. ترزگه حداقل می تونست ۲ تاشو گل کنه..

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال

يه آفسايد بسيار واضح با هوشياري مسلم كمك داور گرفته شد!!!

چرا پنالتی تابلوی رو دیگو رو نمیگی ؟؟؟؟ داور واقعا توی دو صحنه گند زد !

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
من قبول ندارم لگرو بد بود آمائوری و حسن و گروسو خیلی بد بودند مو مو هم بدون شک ستاره یوو بود منم اصلا حق یوو رو باخت نمیدونم تو این بازی . نمیدونم چرا تیم یهو بهم میریزه اصلا نمیتونم هضم کنم افت به یباره یوو رو تو بازی !

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال

خیلی حیف شد، واقعا حقمون باخت نبود، خیلی بهتر از رم بودیم. رم واقعا هیچکاری برای پیروز شدن نکرد.

قطعا نتیجه مساوی عادلانه ترین نتیجه بود !!!!

در ضمن رم اگرچه هیچ کاری نکرد اما یوونوس چه کار کرد ؟؟؟ مسئله این بود !!!

رم اتفاقا کاملا هشیار و با زیرکی خاصی بازی کرد !!

و روی ضد حملات برنامه داشت !!

خیلی خوب کاملا دفاع کرد تا یوونتوس جلو بکشه و بعد روی ایراد همیشگی یووه به گل رسید !!

آمائوری ، گریگرا و حسن در حد سری ب هم نبودند !و کاسرس ،کامو و ترزگه نبودشون به چشم اومد که آقایون بدنساز قطعا باید جوابگو باشند !!!

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
حسین صالحی چه باحال نوشته! :دی: مشخص نیست مسئولان باشگاه یوونتوس بر چه اساس و مبنایی همچنان از چیرو فرارا سرمربی نا کار امد خود حمایت می کنند تا شاهد شکست های سنگین و تحقیر کننده ی بانوی پیر در مقابل حریفان باشد و در اخرین شیرین کاری وی یووه در تورین پس از نه سال در مقابل جیلاروسی شکست خورد و بازنده میدان شد تا پرونده ی ناکامی های یووه به همراه فرارا به خوبی تکمیل شود.

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال

پنالتی رم رو گروسو داد نه کیه لینی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! یعنی واقعا ندیدین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

كيه ليني سوتي داد توپ رو اينقدر انداخت جلو براي ضد حمله رسيد به بازيكناي رم توپ برگشت تو محوطه و ....اصلي ترين سوتيش رو كيه ليني داد

پروتا تو بي ناموس ترين بازيكني هستي كه تا حالا ديدم :2mo5pow:

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
باور کنید خسرو حیدری از گریگرا بهتره!این بشر حتی نمیتونه یک پاس معمولی بده.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
تنها واژه ای که برای گریگرا پیدا می کنم "کسل کننده" است ! هیچ انتظاری ازش نمیشه داشت! حتی از زبینا هم انتظار جرقه های میره، ولی گریگرا اگر بازی 3 روز هم طول بکشه امکان نداره چیز خاصی ازش ببینی ! لگرو هم عموما توی زمین کارهای می کنه که وظیفه ی اون نیست انجام بده، خیلی سعی می کنه خودش رو به شکلی نشون به ولی وظیفه ی یه مدافع این کارها نیست. گل اول رو روی مجموعه اشتباهات فردی خوردیم. در زمانی که بوفون حتی یک بار هم مجبور نشده بود واکنشی نشون بده.حیف شد.

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
الان باز میاد میگه که من راکی هستم. مشت میخورم ولی تسلیم نمیشم. بعد با مدیرا یه جلسه میزارن. به ریش ما هوادارا میخندن میان از جلسه بیرون. و همچنان تحقیر ها ادامه دارد. اگه خیلی ادعای تعصب داری میبینی یووه با تو نتیجه نمیگیره برو از تیم. به زور که نگهت نداشتن.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
اي بابا،اي بابا، من ديگه نميدونم تيم بايد در چه شرايطي باشه كه ببره،در روزي هم كه باخت حقمون نيست،داور ميبازونتمون

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال

پروتا تو بي ناموس ترين بازيكني هستي كه تا حالا ديدم :2mo5pow:

و همینطور کثافت بیشعور تادی !!! نکبت حرومزاده تمام بازیکنان ما رو زد و داور یه کارت داد !!!

البته یه صحنه هم کیه لینی نذاشت توتی توپ رو بگیره و توتی هم مثل عقده ایها گردن جورجو رو گرفت و کشید و بعدشم خندید !!!! توتی ماتحتش سوخته بود !

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خدایا " کاش امشب را کسی پنهان کند" وضعیت از این اسفناک تر نمیشد. مهمترین دستاوردهای مستر چیرو فرارا مربی تمام ناشدنی یوونتوس و اسطوره ای که هیچ اثری از یک اسطوره یوونتوس را به همراه ندارد. - باخت به رم پس از 9 سال. - اوج بی برنامه گی در یوونتوس. - نابود کردن و خورد کردن یوونتوس به طور کامل اولین بار در طول حیات باشگاه. - تمام آمار های یوونتوس به طور کامل و ٪100 از بین رفت. - اخراج بازیکن با تعصب یوونتوس بهترین دروازه بان جهان جی جی بوفون( ما تا حالا ندیده بودیم بوفون کارت زرد بگیره چه برسه به اینکه اخراج بشه) - فرارا : جا برای نابودی یوونتوس هنوز هست. و مهمترین دستاوردهای این بازی. - هیچ یک از مدیران یوونتوس بلان - بته گا - سکو در استادیوم حاضر نشدند چون میدانستند تحقیری دیگر در کار هست و پس حمایت به حد نهایت رسید. - تحقیر توسط رم. توسط رم کلودیو رانیری. مربی اخراجی یوونتوس. - بدترین روحیه در آستانه بازی با اینتر در کوپا ایتالیا. - فردا جلسه ای دیگر به مدت 10 ساعت برگزار خواهد شد و نتیجه جلسه ابقای فرارا تا پس از بازی با اینتر در سری آ خواهد بود!!!!!!! - و پایان فصل باشگاه یوونتوس ایتالیا به کل منحل شد. با تشکر

kianoosh

kianoosh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 ارسال
درسته که حق رم برد نبود و ما بهتر از رم بودیم ولی ما هم عالی نبودیم . چون ما چند وقته بازی های بسیار بدی میکنیم تو یه بازی که یکم نسبت به روزهای قبل بهتر بازی میکنیم بعضی از طرفدارا فکر میکنن ما خوب بازی میکنیم . آخه ما یوونتوسیم نباید با این نوع بازی بگیم که خوب بازی کردیم هر تیمی وقتی میره تو زمین برنامه داره اینم نه یکی چند تا مثل خیلی از تیمها که اگر با یک برنامه جواب نداد با سرعت برنامه ی بعدی رو روی کار میارن ولی یووه حتی یک برنامه ی درست هم نداره شما دقت کنین تمام حملهای یووه یه جور بود و هیچ زیبایی من یکی ندیدم ...

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

منظور سوتی قبل پنالتی بود.....

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
آقا بیخیال جون داداش من یکی که ککم نگزید!من 1 هوادار تکامل یافته هستم که خودم رو با شرایط وفق دادم!:دی: زنده باد چیرو!!!!!!!!!!!!!!!

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
یوونتوس فقط از لحاظ مالکیت توپ برتر بود اون هم بدلیل وجود سیسوکو بود نه چیز دیگه ، در حملات هم چیزی نداشتیم هیچکدام از حملات یوونتوس برنامه ریزی شده نبود بیشتر روی ارسال ها بوجود می آمد .... از الان بمدت 24 ساعت عزای عمومی اعلام میشه و مدیران به احترام این رکوردشکنی ها سکوت خواهند کرد و فردا همان آش و همان کاسه آقا امیر مطمئنی ما به داوری باختیم ؟؟؟؟ شاید هم حق با شما باشه ولی ما هم برنامه نداشتیم چرا باید کار ما به جایی بکشه که یک روز زمین ، داوری ، مصدومیت ، تماشاگران رو مقصر بدونیم آخه همه چیز مثل روز روشن بود تیم برنامه نداشت

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی