پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-4 بایرن ( هفته ششم لیگ قهرمانان ) - یادواره روبرتو به تگا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
402 پاسخ برای این موضوع

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال
مـــــــــــــــــــــــــــــــــــا فقط ما

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
تو این بازی اگر کامو و ملو کارت بگیرن از بازی بعد محروم میشن . بعد هنوز وضعیت بوفون و صالی حمیدزیچ برای بازی قطعی نیست و هنوز بطور قاطع نمیشه گفت که جیجی بازی کنه هرچند که به نوشته Juventus.com مشکلی نداره و بازی میکنه . در سمت مقابل هم سوای ریبری و کلوزه و تونی که غایب هستند ، فن بویتن و روبن هم وضعیتی مشابه بوفون و حسن دارند و هنوز وضعیتشون قطعی نیست . حتی در ترکیب احتمالی بایرن خبری از روبن نیست ! کلاً همه این حدس و گمان ها تا کمتر از یک ساعت دیگه که ترکیب اعلام بشه مشخص میشه .

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
بابک مگه به جزءکسانی که اخراج میشن اون های دیگه کارت هاشون بخشیده نمیشه تو مرحله حذفی؟

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

بابک مگه به جزءکسانی که اخراج میشن اون های دیگه کارت هاشون بخشیده نمیشه تو مرحله حذفی؟

نه بابا اون یه قانونی هستش که بلاتر گذاشته برای جام جهانی که خیلی مسخره هستش ! تو اروپا تازه اگر این فصل اخراج بشی فصل بعد بازی اول نیستی مثل کیه لینی ! کلاً بخشش در کار نیست و با توجه به نحوه بازی این دو نفر هیچ بعید نیست که کارت بگیرن و بازی حساس رفت در مرحله بعد در المپیکو رو از دست بدن .

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
اگه اینجوره پولسن جای کامو بازی کنه بهتره چون معمولا زود عصبانی میشه بعد حذفی حسرت نبودنش رو می خوریم

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
مرسی بابک ترکیب احتمالی یووه از نگاه rai بوفون کاسرس کانا لگرو گروسو پولسن ملو مارکیزیو دیگو دل پیرو ترزه گل

tozihat

tozihat

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 14 ارسال
آقا این بازی امشب عجب هیجانی داره!!! بعد این مردک تو اخبار ورزشی میگه مهم ترین بازی ها توی گروه میلان و رئال برگزار میشه!!! ایشالا مثل بازی رفت، هیجانی و خوب!! با اجازه تون امیدوارم بایرن بره بالا!! موفق باشید!

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
>:(

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
تا کمتر از 2 ساعت دیگه استرس در بدن من شروع میشه. کلا من وقتی یوونتوس بازی داره استرس میگیرم این بازیهای حساس مثل یوونتوس - اینتر در شنبه شب گذشته و این بازی فوق العاده حساس یوونتوس - بایرن که برای یوونتوس نوعی بازی مرگ و زندگی به حساب میاد من کل 90 دقیقه بازی را به خاطر استرس فراوان ایستاده تماشا میکنم. کیلینی نیست بوفون شاید در ترکیب باشد خودش گفته هر کاری میکنم که باشم ولی باقی چیزا را باید تا شروع بازی صبر کنیم. امیدوارم هر کی جایگزین این نفرات میشه بهترین بازی را بکنه. ما با یک تساوی 0-0 هم صعود خواهیم کرد ولی باید به فکر برد باشیم تا شاید به تساوی برسیم.

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
به اميد يك سوپر جي جي(مثل هميشه) :pleaseantry:ولي واقعا حيف كه مومو اين بازي رو از دست داد. خيلي روش حساب مي كرديم.راستي مومو به بازي با باري ميرسه يا نه؟ :Facepalm:

hamed.alex

hamed.alex

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 219 ارسال
اینم اظهار نظر یکی از بازیکنان خوب بایرن باستين شواين اشتايگر،هافبک باشگاه بايرن مونيخ در مصاحبه اي با خبرنگاران ايتاليايی اعلام کرد که ،ما برای برد به تورين آمده ايم و ميخواهيم که به دور بعدی ليگ قهرمانان صعود کنيم. او در اين باره ادامه ميدهد: تيم ما آمادگی کامل را برای برد دارد و من ميدانم که اين بازی هم برای ما و هم برای يوونتوس بسيار مهم است،ما چيزی برای از دست دادن نداريم و با تمام توان خود سعی ميکنيم که برنده بازی باشيم. تيم ما امروزبازی متفاوتی با ديگر بازیها انجام خواهد داد و من مطمئن هستم که ما مستحق برد هستيم،بايرن مونيخ تازه خود را پيدا کرده است و ميتواند تا مراحل بالاتر هم صعود کند.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ترکیب رسمی : بوفون گروسو لگرو کانا کاسرس ملو مارکزیوی کامورانزی دیگو دلیپرو ترزگه درضمن روبن هم از روی نیمکت شروع خواهد کرد.

kianoosh

kianoosh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 ارسال
Buffon Gianluigi Caceres Martin Legrottaglie Nicola Cannavaro Fabio Grosso Fabio Camoranesi Mauro German Melo Felipe Marchisio Claudio Diego Del Piero Alessandro Trezeguet David 4-3-1-2 Butt Hans-Jorg Badstuber Holger Van Buyten Daniel Demichelis Martin Lahm Philipp Van Bommel Mark Schweinsteiger Bastian Olic Ivica Muller Thomas Pranjic Danijel Gomez Mario 4-2-3-1

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
خب ترکیب بازی مشخص شد :

بوفون - لگروتالیه - کاناوارو - کاسرس - گروسو - ملو - کامورانزی - مارکیزیو - دیه گو - دل پیرو - تره زگه .

بوت - بدستوبر - فن بویتن - دمیکلیس - لام - فن بومل - شواین اشتایگر - مولر - اولیچ - پرانیچ - گومز .

منینگر - گریگرا - پولسن - حمیدزیچ - تیاگو - جووینکو - آمائوری .

کرافت - برافهلد - برنو - آلتینتوپ - تیموسچوک - روبن - کلوزه .

پ.ن : کی گفت شما زوتر بنویسید ;D خلاصه منم نوشته بودم که گفتم حالا بفرستم ;)

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
ایول.دیوید از ابتدا بازی می کنه. خیلی خوب شد. چی بود همش آمائوری ثابت بازی میکرد. ایشالاه که می بریم. فقط هم 1-0 ببریم. چون من اینجوری پیش بینی کردم. :grin:

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
چرا کیه لینی نیست؟ بازی با اینتر که ترکوند.

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
کیه لینی مصدوم شده. از ناحیه ساق پا فکر کنم.

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
ای خداااااااااااااااااااااااااااااااا! بوفون هم که انگار خیلی سالم نیست. خدا کنه خوب بازی کنه.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
به امید برد !! ترکیب خیلی خوبه !!! به نظر من حتما جووینکو توی این بازی لازم می شه !!! اگر بازی اداره شده یووه جواب نده ، حتما باید جووینکو بیاد تو تا 1 رونقی به خط هافبک بده !!! ولی به نظر من که امشب : شب رونمایی اصلی از مثلث : الکس ، کامورانسی ، دیگو خواهد بود !!!

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
آره به نظر منم جووینکو حتماً باید بازی کنه !! آخه با سرعتش خیلی میتونه به خط حمله ی کند یووه کمک کنه !!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی