پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-4 بایرن ( هفته ششم لیگ قهرمانان ) - یادواره روبرتو به تگا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
402 پاسخ برای این موضوع

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
نه دیگه خداییش اینو نگو

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
حتی Juventus.com هم وضعیت جیجی رو نامشخص اعلام کرده ! با این اوصاف الآن احتمال نرسیدنش یزره بیشتر از رسیدنش هستش ! به شخصه دوست ندارم سلامتیش فدای این بازی بشه چون قطعاً در ادامه فصل خیلی بهش بیشتر نیاز داریم . احساس میکنم که منینگر میتونه جای خالیش رو پر کنه و مشکلی پیش نمیاد فقط تنها مسئله ای که هستش اینه که منینگر چند ماهیه که بازی نکرده هرچند در آخرین بازیش در حد یک ستاره درخشید . من کلاً نظر جالبی نسبت به بازی کردن بوفون ندارم هرچند اوج بدشانسی اینه که هم زمان کیه لینی هم نیست و این کار رو سخت میکنه ولی با همه این تفاسیر ترجیح میدم که بوفون بازی نکنه تا مشکل زانوش وخیم تر نشه تا بعدها حسرت نخوریم .

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
به نظر من منینگر یه دروازبان بسیار شایسته است و ما نباید از این که او درون داروازه است نگران باشیم فصل پیش منینگر خیلی عالی جای بوفون رو پر کرد و من به شخصه خیلی منینگر رو دوست دارم یکی از دلایلش گرفتن پنالتی ماتراتزی تو هفته 37 لیگ بود که داغ قهرمانی تو سن سیرو رو به دل اینتری ها گذاشت.

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
اميدوارم لگروتاليه در اين بازي كه بعد از چند بازي فيكس بازي ميكنه نمايش خوبي داشته باشه.چون الان وقت اشتباه نيست و يك اشتباه كافيه تا تيم حذف شه.اميدوارم غيبت جورجو در اين بازي احساس نشه :scarflong:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خودش که گفته همه تلاشم رو می کنم بازی کنم ولی تکلیف نهاییش فردا مشخص می شه !!!

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
شبکه رای ایتالیا گفت کیلینی 20 روز باید استراحت کند

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
ما دروازه بان بزرگی به نام منینگر داریم پس نباید اصلا در باره حصور یا عدم حضور جیجی نگران باشیم اون پارسال شخصیت خودشو نشونه تمام یوونتوسی های نگران دادا و مارو خاطر جمع از بابت دروازه کرد حلا شاید از شرایط مسابقه به دور بوده باشه که این یه ذره نگران کننده است توی این بازی هم بهتره که 2 مهاجمه بازی کنیم چون بایرن چیزی برای از دست دادن نداره البته بهتره مائو از اول بازی کنه و سبا هم جایگزین مارکیزیو بشه

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
بعد از برد در برابر اینتر بچه ها بهم میگفتن که شانسی بردین منم جوابشونو میدادم و کلی مسخره شون کردم اما در اخر گفتم پس ببینید فردا شب منظورم امشب با بایرن چی کار میکنیم اگه امشب ببیرم معلوم میشه بردمون شانسی نبوده اما اگه ببازیم ....................................

schwarzenegger

schwarzenegger

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 25 ارسال
واقعا بازی غیر قابل پیش بینیه بچه ها. ولی هیچ وقت فکرشم نمی کردم بایرن یووه بخوان واسه صعود ناپلئونی اینجوری بجنگن. فکر میکردم بایرن و یووه میرن بالا و بوردو هم میره یوفا تحقیر میشه که نمیدونم چطور شد که اینجوری درستمون کردن این بوردویی ها

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
می خوایم امشب ببریم و بعد از برد باواریا بنوشیم ;D پس چه بهتر حریفمون باواریایی باشه ;D

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
در اين بازي بيش از هر چيز به دروازه بان و مدافعيني مطمئن احتياج داريم.چون اگر بخواهيم با هجوم بازي رو آغاز كنيم بايد مراقب ضدحملات هم باشيم.راستي كسي نميدونه وضعيت ريبري و روبن چطوره و به اين بازي ميرسند كه اگه نرسند نصف مشكلاتمون حله. :yes: :Juveflag:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

توی بازیهای رسمی نه ! ولی جای نگرانی نیست چون بایرن در غیاب ریبری فقط یک بازیکن سرعتی داره که اونم روبن هستش که زیاد با مدافعین میانی کاری نداره . تازه خود روبن هم مصدوم بوده و خیلی آماده نیست .

مثل اینکه یادتون رفته یا بازیهای یوونتوس ندیدید.

در بازی با بردو در اولین دیدار لیگ قهرمانان مدافعین ما کیا بودن => کاناوارو - لگروتالیه (کیلینی محروم بود)

در بازی یوونتوس و لاتزیو هم اگه اشتباه نکنم بار دیگر => کاناوارو و لگروتالیه مدافعین ما بودند.

و چند بازی دیگر در سری آ که دقیقا یادم نیست!!!!!

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
خدارو شکر ونگال با تونی چپه بهش بازی نمیده وگرنه با اون ضربات سرش پدر مارو در میاورد امیدوارم امشب شب خوب لگرو باشه وگرنه کارمون زاره

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال

خودش که گفته همه تلاشم رو می کنم بازی کنم ولی تکلیف نهاییش فردا مشخص می شه !!!

معلوم نشد بوفون به بازي ميرسه يا نه؟!؟!!؟

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
خبر خوب : بوفون به بازی میرسه و با تیم تمرین کرده . خبر بد : سیسوکو دچار مشکل عضلانی در پا شده و به بازی نمیرسه !

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
بوفون عاليه كه به بازي ميرسه ==== به نظرم خبر خوبه خبر ِ‌ بد رو خنثي كرد چون ملو بازي قبل با بايرن خيلي خوب بازي كرد به نظرم بتونه جاي سيسوكو رو پر كنه. بغلش هم كه ماركيزيو هستش اونم كه داره براي يووه خوب بازي ميكنه

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
خیلی خوب شد که بوفون بازی میکنه / درسته که منینگر دروازبان خوبی ولی بعضی وقتا اشتباهای بدی مثل بازی فصل پیش با لازیو میکونه که نمیشه جبرانش کرد !!! ولی حیف شد که مومو نمیرسه / تازه آماده شده بود خیلی خوب بازی میکرد/ ولی با این اوصاف و با وجود پولسن آماده فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد !!!

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال

به نظرم خبر خوبه خبر ِ‌ بد رو خنثي كرد

چون ملو بازي قبل با بايرن خيلي خوب بازي كرد به نظرم بتونه جاي سيسوكو رو پر كنه. بغلش هم كه ماركيزيو هستش اونم كه داره براي يووه خوب بازي ميكنه

به نظر من خبر نرسیدن ملو خیلی خبر بدیه هیچکی نمیتونه جای بازیکن مورد علاقه من مومو رو پر کنه اون شاه کلید خط هافبک ماست

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
امیدوارم بتونیم با پیروزی به مرحله بعدی صعود کنیم چون 2 پیروزی بزرگ خیلی میتونه به روحیه تیم کمک کنه و هواداران هم حسابی حال کنن از 2تا برد حساس تو تورینو. ولی من خواب دیدم بازی 0_0 میشه :Facepalm:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
تصویر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی