پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-4 بایرن ( هفته ششم لیگ قهرمانان ) - یادواره روبرتو به تگا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
402 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
آره ریبری نمیرسه ! من الآن رفتم چک کردم دیدم خبر برای سه روز پیش بوده ! رفتم الآن تو سایت بایرن که دیدم زدم نمیرسه .

schwarzenegger

schwarzenegger

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 25 ارسال
به به میبینم که همتون از نبود ریبری حسابی کیفور شدید که البته خب حق هم دارید! واقعا نمیتونم پیش بینی کنم چی میشه اما بازی واقعا زیبا میشه همیشه جدال فوتبال آلمان و ایتالیا جذاب و دیدنی بوده اما این دفعه واقعا بازی در حد فیناله ها. در کل بایرن در مقابل تیمای ایتالیایی مشکل داره و نمیتونه ازشون نتیجه بگیره اما اگه تو این بازی بتونه گل اول رو بزنه احتمالا بتونه نتیجه بگیره. با وجود فن بویتن مشکل دفاع تقریبا حل شدس اما نبود ریبری واقعا واسه بایرن مساله سازه. امیدوارم از دیدن بازی لذت ببریم. به امید برد ارتش سرخ باواریا بایرن مونیخ کبیر اما اگه یووه ببره امیدوارم امسال جام پر افتخار اروپا تو دست بچه های یووه باشه . . . پیش بینی من : FC Bayern Munchen 1 Juventus 0

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال

به به میبینم که همتون از نبود ریبری حسابی کیفور شدید که البته خب حق هم دارید!
واقعا نمیتونم پیش بینی کنم چی میشه اما بازی واقعا زیبا میشه همیشه جدال فوتبال آلمان و ایتالیا جذاب و دیدنی بوده اما این دفعه واقعا بازی در حد فیناله ها.
در کل بایرن در مقابل تیمای ایتالیایی مشکل داره و نمیتونه ازشون نتیجه بگیره اما اگه تو این بازی بتونه گل اول رو بزنه احتمالا بتونه نتیجه بگیره.
با وجود فن بویتن مشکل دفاع تقریبا حل شدس اما نبود ریبری واقعا واسه بایرن مساله سازه.
امیدوارم از دیدن بازی لذت ببریم.
به امید برد ارتش سرخ باواریا بایرن مونیخ کبیر
اما اگه یووه ببره امیدوارم امسال جام پر افتخار اروپا تو دست بچه های یووه باشه . . .
پیش بینی من :
FC Bayern Munchen 1 Juventus 0

تو هم با این پیش بینیت :grin:
تو ورزشگاه خودتون در نبود کاناوارو و سیسوکو و چنتای دیگه بازی 0 بر 0 شد حالا تو تورین با تیم کامل با روجیه ی خیلی بالایی که الان یوونتوس داره میخوایین ببرین؟؟؟
واقعا پیش بینیت دور از منطق بود شاید ببره بایرن ولی منطق میگه یوونتوس باید ببره مگر اینکه اتفاق خاصی بیفته
من پیش بینی میکنم با وجود کاناوارو و کاسرس اماده و حضور گروسو و کیلینی و بوفون درون دروازه بایرن نتونه 1 گل هم بزنه
ولی با حضور هافبک های بسیار اماده یوونتوس بتونه موقعییت های زیادی رو دروازه بایرن بجود بیاریم
فقط الان مشکل یوونتوس مهاجم اماده هست که اونم فکر کنم ترزگه و دلپیرو بتونن یه کاریش بکنن
من فکر کنم یوونتوس 2 بر 0 ببره

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
پیش بینی می شد در قبال بردن اینتر روحیه تازه ای به تیم تزریق بشه ولی من متاسفانه این روحیه رو نمی بینم من اصلا ً مشکل صرفا ً فنی نمی بینم بازی با اینتر نشون داد تیم از نظر روحی مشکل داره و این استرس زیادی ایجاد می کنه امیدوارم بازی مقابل بایرن دچار این استرس به این شدت نشه تیم یه توصیه هم به همه بچه ها دارم هر خبری رو که مسعود میذاره جدی بگیرید اخبار دسته اولش ردخور نداره :victory:

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
اتفاقا مانی، به نظر من یووه همیشه در این جور مواقع، با یه روحیه ی باورنکردنی و خدا میاد تو زمین. وقتی نوبت تیمای بزرگ می شه، یه انگیزه و روحیه ی خارق العاده تو تیم به وجود میاد. (همونطور که پارسال تو مرحله گروهی CL هم رفت، هم برگشت با باته مساوی کردیم، ولی اجداد رئال رو اوردیم جلو چششون...) بعید می دونم بازیکنا از برد اینتر غرّه شند و دست کم بگیرند بایرن رو، ضمن اینکه درسته که با یه تساوی 0-0 هم میریم بالا، ولـــی من ایمان دارم که تیم میاد واسه برد... من اخیرا بازیای بایرن رو ندیدم خیلی، ولی یه نکته ای که تو بازیشون هست و یه کم دست و پای بازیکنای ما رو می بنده، اینه که اغلب یه فوتبال خیلی منظم آلمانی ارائه می دن. یه فوتبال کاملا ماشینی و بانظم و منسجم. بایرن بیشتر از اینکه به نبوغ و تکنیک بازیکناش متکی باشه، رو مسائل تاکتیکی و نظم تیمیش حساب می کنه [بماند که بازیکنایی مثل روبن و ریبری از مستثناءات هستند و خود این "افراد" هم می تونند اتفاقات رو رقم بزنند...ریبری که نیست، ولی به شدت باید مراقب روبن بود!) تیم ما انسجام بالایی نداره، و این یه خورده نگران کننده است، هرچند که به نظرم چیزی که بیشترین اهمیت رو داره تو این بازی انگیزه است باز، تا تاکتیک تیمی...

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
یوونتوس - بایرن مونیخ هفته ششم لیگ قهرمانان باشگاههای اروپا ورزشگاه المپیک تورین .... تاسیس : 1932 .... آخرین بازسازی : 2005 .... ظرفیت : 27168 نفر زمان : سه شنبه 8 دسامبر 2009 نگاهی به بازی های گذشته دو تیم : یوونتوس و بایرن تا کنون 5 بار به مصاف هم رفته اند که در این میان یوونتوس 3 پیروزی و 1 شکست در کارنامه دارد و تنها در یک دیدار به تساوی دست یافته است، این هم نگاهی به دیدارهای دو تیم از نزدیک : 19/10/2004 : یوونتوس 1 - 0 بایرن .... ندود 03/11/2004 : بایرن 0 - 1 یوونتوس .... الکس دلپیرو 18/10/2005 : بایرن 2 - 1 یوونتوس .... دایسلر و دمکلیس برای بایرن ، زلاتان برای یووه گل زدند 02/11/2005 : یوونتوس 2 - 1 بایرن .... تره زگه دو گل برای یووه ، دایسلر برای بایرن 30/9/2009 : بایرن 0 - 0 یوونتوس داور بازی : Massimo Busacca داور سوئیسی برای قضاوت در این دیدار حساس انتخاب شد ، Massimo Busacca در دو سال اخیر یکی از برترین داوران اروپا بوده است در فصل پیش فینال رقابت ها بین منچستر و بارسا را سوت زد در این فصل هم بازی برگشت بارسا و اینتر را قضاوت کرد . غایبین یوونتوس : یاکوینتا - حمیدزیچ غایبین بایرن : ریبری نگاهی به سابقه ی دو باشگاه بزرگ : یوونتوس یوونتوس در این بازی سعی میکند به شکست ناپذیری خود در تورین ادامه دهد ، یوونتوس در 16 بازی اروپایی پیاپی در تورین شکست نخورده است ، آخرین شکست یووه در تورین به باخت 1 بر صفر برابر دپورتیوو اسپانیا در فصل 2003/2004 باز میگردد در شانزده بازی یووه خط دفاعی افسانه ای داشته است بطوریکه تنها 6 گل دریافت کرده است که در 11 بازی هیچ گلی وارد دروازه یووه نشده است و 6 گل تنها در شش بازی بثمر رسده اند ، آخرین پیروزی یوونتوس برابر آلمانی ها به فصل 2005/2006 بر میگردد که در مرحله یک هشتم نهایی با نتیجه ی 2 بر 1 و با گل های تره زگه و امرسون وردبرمن را شکست داد ، آخرین پیروزی آلمانی ها برابر یوونتوس در تورین به فصل 2000/2001 برمیگردد که هامبورگ با نتیجه ی 3 بر 1 یوونتوس را شکست داد ، یوونتوس در فینال لیگ قهرمانان 1983 با یک گل از هامبورگ شکست خورد ، دومین شکست یوونتوس هم برابر دورتمند با نتیجه ی 3 بر 1 بود در فصل 1997 ، در فصل 1993 یوونتوس با نتیجه ی 6 بر 1 دورتمند را شکست داد و قهرمان یوفا شد بایرن مونیخ در 9 بازی اروپایی خارج از خانه 6 برد 3 باخت و 3 تساوی رقم زده است که در سه دیدار اخیر خود برابر ایتالیایی ها در ایتالیا در فصل 2008/2009 برابر فیورنتینا 2 - 2 مساوی کرد و در فصل 2007/2008 برابر میلان نیز همین نتیجه را رقم زد ، در سپتامبر 2006 با دو گل اینتر را شکست داد ... الان کلاس دارم باید برم انشاء ا... بعد از ظهر ادامش رو مینویسم

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
ولی عاطفه اگه یادت باشه اون بردهای سال گذشته مقابل رئال در شرایطی به دست اومد که یوونتوس وضعیت بدی داشت یعنی من بیشتر دیدم در شرایط بد یووه انگیزه زیادی پیدا می کنه اون انگیزه قابل پیش بینی بعد از بازی با اینتر رو هم که اشاره کردم احساس می کنم به وجود نیومده

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
امیدوارم خط میانی یووه و مخصوصا هافبک دفاعی تیم، بتونه فضاهای بین دفاع و هافبکهای هجومی تیم را بخوبی پر کنه ... بایرن تیمیه که مختلط بازی میکنه وهمیشه برای رسیدن به گل شیوه های مختلفی رو استفاده میکنه ... هوشیاری دوتا دفاع اخرمون وهافبک دفاعی ما توی این بازی خیلی مهمه ... من که انتظار بازی تخریبی رو از طرف یووه دارم...

schwarzenegger

schwarzenegger

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 25 ارسال

تو هم با این پیش بینیت :grin:
تو ورزشگاه خودتون در نبود کاناوارو و سیسوکو و چنتای دیگه بازی 0 بر 0 شد حالا تو تورین با تیم کامل با روجیه ی خیلی بالایی که الان یوونتوس داره میخوایین ببرین؟؟؟
واقعا پیش بینیت دور از منطق بود شاید ببره بایرن ولی منطق میگه یوونتوس باید ببره مگر اینکه اتفاق خاصی بیفته
من پیش بینی میکنم با وجود کاناوارو و کاسرس اماده و حضور گروسو و کیلینی و بوفون درون دروازه بایرن نتونه 1 گل هم بزنه
ولی با حضور هافبک های بسیار اماده یوونتوس بتونه موقعییت های زیادی رو دروازه بایرن بجود بیاریم
فقط الان مشکل یوونتوس مهاجم اماده هست که اونم فکر کنم ترزگه و دلپیرو بتونن یه کاریش بکنن
من فکر کنم یوونتوس 2 بر 0 ببره

داداش عاشقیم دیگه به خدا اگه تو تمام مسائل زندگی اینجوری امیدواری و اعتماد به نفس داشتم الان کلی پیشرفت کرده بودم!!!
ولی چه بازی باشه ها بعد عمری یه بازی جذاب از شبکه 3!

kianoosh

kianoosh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 ارسال
روز دوشنبه باوارياييها مونيخ را به مقصد تورين بدون فرانک ريبری ترک خواهند کرد. چند روز پيش لوئيس ون گال سرمربی تيم بايرن اعلام کرد که ريبری هنوز آماده برای بازی نيست. اولی هوينس در اين باره گفت:متأسفانه بر طبق نظر مربيان تيم،ريبری هنوز آماده برای بازی نيست و نميتوانيم او را به تورين ببريم،او ابراز اميدواری کرد که در بازيهای بعدی فرانک ريبری حضور خواهد داشت. پزشکان بايرن مونيخ ميگويند:ون بويتن،مصدوميتی ندارد و روز دوشنبه به همراه تيم به ايتاليا خواهد رفت و ميتواند در مقابل يوونتوس بازی کند GOAL

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
به گزارش توتواسپورت کلینی به خاطر مصدومیت از ناحیه ساق پا امروز صبح در تمرینات شرکت نکرده و در این بازی هم بهش استراحت داده میشه.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
کیه لینی که به دلیل مصدومیت از ناحیه ساق پا 20 روز غایب خواهد بود ولی برای بازی فرداشب صالی حمیدزیچ رسید :

Buffon
Caceres
Felipe Melo
Cannavaro
Grosso
Salihamidzic
Marchisio
Del Piero
Amauri
Chimenti
Manninger
Zebina
Camoranesi
Trezeguet
Poulsen
Molinaro
Giovinco
Grygera
Sissoko
Ariaudo
Diego
De Ceglie
Tiago
Legrottaglie

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
اوه خدا رو شکر که ریبری فردا شب نیست پس سمت راستمون اطمینانی تر شد البته با وجود کاسرس دیگه این نگرانیها رو نداریم

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
من فکر می کنم در بازی با اینتر نیز یوونتوس کیفیت فنی یبرابر با اینتر نداشت و حتی امار و ارقام اینو نشون میده به عبارت دیگه یووه هنوز تو همون فراز و نشیب گذشته سر می کنه... از سوی دیگه با توجه به نیاز شدید بایزن به برد انها با جنگندگی وارد زمین خاهند شد... این بازی زمانی بغرنج خواهد شد که بایرن گل اول را بزنه............

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
نرسيدن كيه ليني خيلي بده !!!!!! فابيو و نيكولا تو اين فصل اصلا با هم تا حالا تو زمين بودن؟!؟!؟!؟؟!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

فابيو و نيكولا تو اين فصل اصلا با هم تا حالا تو زمين بودن؟!؟!؟!؟؟!

توی بازیهای رسمی نه ! ولی جای نگرانی نیست چون بایرن در غیاب ریبری فقط یک بازیکن سرعتی داره که اونم روبن هستش که زیاد با مدافعین میانی کاری نداره . تازه خود روبن هم مصدوم بوده و خیلی آماده نیست .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فرارا : - این یک فینال واقعی است. - در این بازی دو تیم تا آخر خواهند جنگید و فقط یک تیم صعود خواهد کرد.درسته ما با یک مساوی هم صعود می کنیم ولی یک تیم بزرگ نباید در خانه به فکر مساوی گرفتن باشه، من از تیمم پیروزی خواسته ام. - این پیروزی رو فقط برای صعود نمی خواهیم، ما در مسیر بهبود پیدا کردن و پیشرفت هستیم، این پیروزی رو برای تیم و هوادارها می خواهیم. - درسته بایرن فقط با پیروزی صعود می کنه، ولی فکر نمی کنم اونا بی مهابا دست به حمله بزنند و بازی متعادلی و منطقی انجام خواهند داد. - اگر روحیه ای مثل بازی با اینتر داشته باشیم عالی خواهد بود ولی کافی نیست، باید خیلی تمرکز و اشتیاق برای حمله هم داشته باشیم در این بازی. - می دونم تا به حال در بعضی بازی ها بد بودیم، و در بعضی بازی ها تلاش کمی برای رهایی از شکست کردیم. این عدم ثبات باعث شده قدم های بزرگی در رقابت ها برنداریم. با کمی ثبات بیشتر می تونیم خیلی موفق تر باشیم. - کیلینی در این مقطع یکی از مهمترین و با ارزش ترین بازیکن های ما بود. ولی من مطمئنم لگروتالیه به خوبی از عهده ی این پست برمیاد و اعتماد کامل بهش دارم. - بله من می دونم حتی با وجود اینکه ما نسبت به پارسال همین موقع وضعیت خیلی بهتری داریم از لحاظ امتیاز، اما شکاف قابل توجهی با اینتر داریم ولی ما می تونیم روی این شکاف پلی بسازیم و با ادامه ی این راه اختلافمون رو با تیم هایی که روبروی ما قرار دارند کمتر کنیم. - به نظر من ما چیزی کمتر از تیم هایی که بالاتر از ما هستند نداریم، هیچ تیمی شکست ناپذیر نیست، فقط مسئله این است که ما بیشتر از اون ها اشتباه داشتیم که عقب افتادیم. - من باور دارم با این بازیکن های بزرگی که در اختیار دارم اگر بخواهیم فقط چند قدم با رسیدن به جایگاه واقعی خودمون فاصله داریم. دلپیرو : - ما از اهمیت و دشواری این بازی آگاه هستیم. ولی حقیقت این است که ما روی این حساسیت برای بردن بازی به عنوان یک عامل موثر حساب می کنیم. - اینکه هر 3 روز یک بازی کنیم، کار ساده ای نیست، مسئله فقط فیزیکی نیست، از لحاظ ذهنی هم تا بخواهیم به این زودی از فکر بازی های قبل در بیاییم سخت است، ولی ما باید انجامش دهیم. - این یعنی ما باید با تمرکز و توجه خیلی بالاتر از متوسط وارد زمین بشویم. پیدا کردن این تعادل خیلی سخت است ولی ما باید اینکار رو در زمین کنیم. - من از بازی شنبه ی خودم راضی هستم چون تیم من پیروز شده، اما اگر فقط به خودم از لحاظ فیزیکی نگاه کنم باید پیشرفت کنم. - حس خوبیه که دیگو رو پشت سر خودم دارم در بازی ها ولی ما هنوز فقط 1 بازی با همدیگه داشتیم، هنوز زمان نیازه تا بشه کیفیت بازی ما رو آنالیز کرد. ولی مطمئنم هردو با ماکزیمم تعهد و تلاش در هر شکل ترکیبی حاضر خواهیم شد.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
احتمالاً آریائودو فرداشب روی نیمکت میشینه . لگرو جانشین کیه لینی میشه ولی دو جای سئوال ترکیب داره ، یکی خط حمله هستش که باید دید فرارا آمائوری رو ترجیح میده یا تره زگه رو که به شخصه دوست دارم آما استراحت کنه و دیوید و آله زوج خط حمله رو تشکیل بدن . یه علامت سئوال بزرگ دیگه هم کامو هستش که باید دید اگر قرار باشه بازی کنه جای چه کسی بازی میکنه ، سیسوکو یا ملو و یا مارکیزیو که من احتمال میدم اگر قرار باشه از ابتدا بازی کنه ( که احتمالش زیاده ) بجای ملو بازی کنه چون مومو و کلودیو شب موفقی رو برابر اینتر داشتند هرچند واقعاً کنار گذاشتن ملو هم سخته ! یه چیز دیگه هم اینکه درسته با بازگشت همه هافبک ها الآن خیلی هافبک آماده داریم ولی اصلاً دوست ندارم که پولسن رو در این روزهایی که آماده هستش توی بازی نبینم !

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال

احتمالاً آریائودو فرداشب روی نیمکت میشینه . لگرو جانشین کیه لینی میشه ولی دو جای سئوال ترکیب داره ، یکی خط حمله هستش که باید دید فرارا آمائوری رو ترجیح میده یا تره زگه رو که به شخصه دوست دارم آما استراحت کنه و دیوید و آله زوج خط حمله رو تشکیل بدن . یه علامت سئوال بزرگ دیگه هم کامو هستش که باید دید اگر قرار باشه بازی کنه جای چه کسی بازی میکنه ، سیسوکو یا ملو و یا مارکیزیو که من احتمال میدم اگر قرار باشه از ابتدا بازی کنه ( که احتمالش زیاده ) بجای ملو بازی کنه چون مومو و کلودیو شب موفقی رو برابر اینتر داشتند هرچند واقعاً کنار گذاشتن ملو هم سخته !
یه چیز دیگه هم اینکه درسته با بازگشت همه هافبک ها الآن خیلی هافبک آماده داریم ولی اصلاً دوست ندارم که پولسن رو در این روزهایی که آماده هستش توی بازی نبینم !

این دقیقا همون چیزیه که این یووه رو نسبت به قبل کالچوپولی قدرتمند تر می کنه مثلا رو نیمکت ملو ، پولسن و جوینکو می شینن که خیلی سر تر از جانی کدا و بلازی هستن
یووه تو دفاع مشکلی نداره یادمه تو همین مقدماتی جام جهانی یه بازی لیپی از زوج کانا - لگرو استفاده کرد که خوبم جواب داد

تو هافبکم ترکیب کامو - سیسوکو و مارکیزیو بهتره

شاید اگر حداقل یه نیمه جووینکو جای دیگو بازی کنه هم بد نباشه

من از آمائوری بازی پیش راضیم چون هر کار تونست کرد ولی آنچنان موقعیت نداشت که خراب کنه ولی تو این بازی باید یه فوروارد باشه که از توپای غیر ممکن گل درست کنه اون ترزگه است ، دلپیرو هم که همه متوجه وزن بازیش شدن و فرق بودن و نبودنش

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
قضیه بوفون داره جدی تر میشه و احتمال داره بازی رو از دست بده، مصدومیت زانوی بوفون تشدید پیدا کرده و رویترز نوشته احتمال داره منینگر مقابل بایرن بازی کنه.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی