پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-4 بایرن ( هفته ششم لیگ قهرمانان ) - یادواره روبرتو به تگا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
402 پاسخ برای این موضوع

mahsa

mahsa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
افتضااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااح ================= ما

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
واقعا لیاقت مون همین تیممون بیش از این شخصیت نداشت بایرنی که جلو میفته و بازم حمله میکنه و یوونتوسی مه به عنوان تیم دوم قرن توان یک حمله رو هم نداره ای کاش اینتر ما رو میبرد چون مورینیو لیاقت برد داره ما اصلا تاکتیک نداشتیم چیرو خواهش میکنم بروووو دیگه نمون همین امشب برو قدر کلودیو رانیری رو ندونستیم و هی بهش توهین میکردیم تازه فهمیدم رانیری باعث شخصیت تیم ما تو اروپا بود

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
بچه ها دارم گریه می کنم واقعا نمی تونم این تحقیر رو تحمل کنم!!! :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray:

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
الان گوشیم داره پشت به پشت اس ام اس میخوره با بدترین حرفها 4 بر 1 تیم ما باید بره دسته دوم با پیره زنها بازی کنه

mahsa

mahsa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
یکی به من بگه ما داشتیم تو زمین خودمون بازی می کردیم یا اونا . خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا 4

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
[quote author=Ali Godfather link=topic=2882.msg180338#msg180338 date=1260308073]

علی خودت پستت رو ویرایش کن قبل از اینکه دوباره مسئله پیش بیاد !!!

مطمئن باش من الان توی گلوم 1000 برابر تو فحش به فرارا گیر کرده !!!

امیدوارم ، آرزو می کنم که فرارا خودش امشب با عشقی که به یووه داره بفهمه که در حد یوونتوس نیست

و استعفا بده !!!

منتظر هستیم فرارا توی این مسئله شعورش رو نشون بده !!!

به بایرن تبریک می گم ! امشب فوق العاده بودند !

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال
اینجا فوروم یوونتوس هستا چتونه شما؟ به امید خدا 5 تا جامو میبریم جام یوفا.لیگ ایتالیا.حذفی ایتالیا.سوپرکاپ ایتالیا.جام بین قاره ها هنوزم دیر نیست ما اخرش تو لیگ قهرمانان حذف میشدیم پس این همه ناراحت نشید

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
واقعا خسته نباشند کل تیم با این بازی کردنشون. 4 تا خوردیم. اگه تو زمین نمیرفتید 3-0 میشد. فرارا هم نشون داد که دیگه باید بره. نا امیدم کرد. زوده که رو نیمکت یووه بشینه.

kianoosh

kianoosh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 ارسال
نمیدونم چی بگم :no:

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
این تیم درست بشو نیست بعد از بازی اینتر هم بحث فنی نکردیم ولی یووه تو بازی با اینتر رو کار تیمی به گل نرسید به نفعه فرارا هستش که خودش استعفا بده تیم روز به روز داره بدتر میشه از بازی امروز مطمئن شدم با فرارا به هیچ جا نمی رسیم

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
یه بنده خدایی اومده بود میگفت تیم رانیری شخصیت قهرمانی نداشت وبرای همین فرارا اومد :D حالا باید شاهد همین نمایش آشغال تو جام اروپا باشیم اونجا هم 4 تا از اورتون یا هوفنهایم بخورن دیگه حله .

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
gوای بر تو فرارا چه کردی با یووه لطفا تا اطلاع ثانوی کسی ازش حمایت احمقانه نکنه از این تحقیرانه تر نمیشد من باز هم میگم یووه افتاده دست یه مشت بچه اون مدیریت قشنگ باید شعور داشته باشه این رو نزاره مربی

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
اینقدر فلک زده شدیم نتونستیم یه حمله بکنیم الان نقرت تمام وجودمو گرفته حالم از هر چی سیاه سفیده بهم میخوره از اسم ...................... نمیدونم چی بگم حیف که فحش ممنوع هست وگرنه ..........

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
خوب که این طور به امید فتح یورو لیگ

mahsa

mahsa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
مشکل فرارا نیست. مشکل اون احمق هایی هستند که به امثال رانیری و فرارا اجازه می دهند تو یووه مربی گری (کارآموزی)کنند. ------------------------ خداااااااااااااااااااااااااااا! این بازی هیچی برای دفاع نداشت.

Guest_BALOTELLI_*

Guest_BALOTELLI_*
  • مهمان
دو عدد 4 به یاد ماندنی در فصل 10-2009 به ثبت رسید

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال
هووووووووووووووووو شما یه جوری حرف میزنید انگار دنیا به اخر رسیده که لیگ قهرمانان 1000 سال دیگه هم هستش اخر بهش میرسیم جام یوفا رو ببریم بهتر از اینه که تو مرحله ی بعد لیگ قهرمانان حذف میشدیم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
حذف شدیم به درک !!!! اما فقط حذف نشدیم بلکه تحقیر شدیم ! تحقیر

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال

اینجا فوروم یوونتوس هستا

چتونه شما؟

به امید خدا 5 تا جامو میبریم
جام یوفا.لیگ ایتالیا.حذفی ایتالیا.سوپرکاپ ایتالیا.جام بین قاره ها

هنوزم دیر نیست

ما اخرش تو لیگ قهرمانان حذف میشدیم پس این همه ناراحت نشید

الان اعصاب همه خورده یکم فکر کنید بعد پست بدید لطفا

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

هووووووووووووووووو

شما یه جوری حرف میزنید انگار دنیا به اخر رسیده که

لیگ قهرمانان 1000 سال دیگه هم هستش اخر بهش میرسیم

جام یوفا رو ببریم بهتر از اینه که تو مرحله ی بعد لیگ قهرمانان حذف میشدیم

طرز فکرت کاملا با اسم یوزرت هم خوانی داره!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی