پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-4 بایرن ( هفته ششم لیگ قهرمانان ) - یادواره روبرتو به تگا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
402 پاسخ برای این موضوع

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
goaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
خدارو شکر نیمه اول زودتر تموم شد! این بایرن روی سانتر ها خیلی خطرناکه چرو باید یک فکر اساسی واسه نیمه دوم بکنه خیلی شانس اوردیم که فقط یکی خوردیم! این اولیچ هم اومده واسه ما رونالدو شده اه! دیه گو اصلا جالب نبود ترجیح میدم سبا به جای او بیاد تو زمین!

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
بایرن داره از نبود کیه لینی کمال استفاده رو می کنه امیدوارم فرارا نیمه دوم یه تدبیری بیندیشه خیلی افتضاح بودیم سر گلی که خوردیم اول لگرو بعدش کاسارس مقصر بودند یوونتوس وقتی توپ رو در اختیار داره باید بازی رو اروم کنه نه اینکه سرعت بده به بازی

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
قلبم داره میاد تو دهنم!چقدر حمله کرد بایرن. یووه اصلا وسط زمین رو در اختیار نداره به همین خاطر بیشتر حملات برای بایرن بود.اشتباهات فردی و پاس های اشتباه هم که بیداد می کنه.از الکس و کامو بگیر تا ملو و کاسرس که پایین تر از سطح انتظار بودن! یووه باید وسط زمین رو مال خود کنه.البته نیمه اول طرح فرارا استفاده از فضای زیاد بین مدافعین وسط بایرن با ارسال های بلند بود که موفق هم شد اما هیچ تضمینی برای اینکه با همین روند دروازه یووه نیمه دوم باز نشه وجود نداره.اگر جووینکو به جای مارکیزیو به زمین بیاد روی ضد حملات میشه به گل رسید اما تدی سمت چپ میشه اتوبان! فکر نمی کنم فرارا بخواد دفاع صرف کنه و همین نتیجه رو حفظ کنه چون احتمال اینکه بایرن به گل برسه خیلی زیاده.احتمالا یووه نیمه دوم رو با حملات زیاد شروع میی کنه و اگر به گل رسید بازی رو دفاعی تر می کنه.(سیستم بشه ۲-۴-۴ و پولسن به بازی بیاد)

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
خیلی ضعیف بودیم !!! فقط ترزگه خوب بود و تا حدودی مارکیزیو !!! الکس ، خط دفاع یوونه افتضاح بودند !! اشتباه کاسرس واقعا بچگانه و ناشی از بی تجربگی محض بود ! اصلا توپ گل نمی شد !!! اولیچ و سواین اشنایگر فوق العاده بودند !!! خط هافبک دفاعیی یووه واقعا به معنای کلمه گند زدند ، می بینند شواین اشنایگر بسیار علی شوت می زنه اما بازهم موقع شوت زدند نمی رفتند تو پاش !!! خیلی ضعیف بودیم !!! واقعا هم اعصاب رو این نیمه اول خورد کرد هم دارم حرص می خورم ، هم با شک نکنید با تکرار این بازی نیمه اول ، حذف می شیم ! فرارا باید یه کاری توی رختکن بکنه ، می خواد روحیه بده ، تاکتیک رو عوض کنه ، در هر صورت با این وضعیت می بازیم !!! جووینکو بازهم می تونه خوب باشه !!! گل ترزگه هم خیلی زیبا بود ! وواقعا بازهم نشون داد چه 4چوب شناس خوبیه !

kianoosh

kianoosh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 ارسال
کاش کیه لینی بود به نظرم اگه تو بازی بود خیلی بهتر بازی میکردیم بایرن رو سانتر خطرناکه :Facepalm: این صحنه هم میتونست پنالتی نگیره

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بایرن با همه ی توانش داره حمله می کنه، یووه هم در ابتدای بازی جلو بود و در نتیجه فضای خیلی زیادی به بایرن دادیم، فشار خیلی زیاد شده بود و طبیعی که زیر فشار اشتباه ها زیاد میشه، یکی دوبار اشتباه کردیم تا بالاخره پنالتی دادیم. بعد ازون یووه عقب تر کشید و تاحدودی از زیر فشار خارج شد اما شانس موقعیت هاش هم خیلی کمتر شد. جووینکو برای همچین بازی فوق العادست، ولی اینکه جای کی بیاد خیلی مسئله ی بزرگیه، همینطوریش هم ما تحت فشار هستیم و اضافه کردن جووینکو فقط جای الکس منطقیه که اونم کار جالبی به نظر نمیاد. یووه نباید به امید حفظ نتیجه بمونه، چون دو برتری محسوس داره بایرن، یکی اینکه تمام ضربات سر رو اونا می زنند و به شکلی عجیبی روی بازی هوایی مغلوب هستیم ! و دوم اینکه بازیکن شوت زن زیاد دارند و هرلحظه ممکنه از راه دور هم گل بخوریم پس اصلا حاشیه امنیتی نیست. باید گل بزنیم. عجب گلی زد ترزگه، مثل همیشه، بدون مکث، بدون استپ، خیلی سریع کار رو تمام کرد. و عجب پاس هایی میده مارکیزیو با هر دو پا ! واقعا این بشر عالیه. از طرفی ملو بد داره سوتی میده باز! چندین بار سوتی هاش نزدیک بود کار دست یووه بده. اما چهار نفر خط دفاع در مجموع و با حساب فشاری که تحمل می کردند خوب بودند به نظر من.

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
فشار زیاده رو تیم. این جوری پیش بره گل دوم رو هم میخوریم. باید بازی رو نگه داریم. میتونیم پولسن رو بیاریم تا تیم دفاعی تر بشه

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
اقا این چه بازیه که داریم میکنیم به شوان اشتایگر تا حالا 10 تا موقعیت شوت دادیم جای مومو واقعا خالیه 2 تا حمله درست حسابی نتونستیم بکنیم فقط داشتیم دفاع میکردیم اینطوری پیش بریم حذفیم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
مشکل ما توی نیمه ی اول فقط اینه که وسط زمین رو از دست دادیم به صورت کامل !!!! ملو و کاسرس هم زیاد سوتی می دن !!! الکس هم کمی با استرس زیاد بازی می کنه !!! ترزگه یه توپ یه گل :دی:

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
عجب بازی بدی داره میکنه یوونتوس حالم بهم خورد . 4 تا پاس نمیتونن بهم بدن !!! حالا خوبه روبن و ریبری و تونی و کلوزه نیستن وگرنه تو همین نیمه 6 تایی میشد یووه !!! اگه قراره با همین کیفیت بازی کنه یووه اصلا حذف بشه خیلی بهتره چون مایه آبروریزیه سبک فوتبال بازی کردن اینا !!!! قطعا تحقیر میشه یوونتوس اگه بره مرحله بعد !!! من هنوز موندم چرا یووه نمیتونه بازی کنه حالا خوب بازی کردن بخوره تو سرشون هنوزم بچه های فروم میگن فرارا مربیه مناسبیه برای یووه؟!؟!؟!؟!؟؟!؟!؟! کی میخواد خودشو نشون بده این فرارا فصل تموم شد !!!!

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
نمیدونم کاسرس و مائو میتونن خیلی با هم هماهنگ باشند چون سبک بازیشون شبیه همه اما به جز یه صحنه ترکیبی چیزی ازشون ندیدیم مارکیزیو هم خوب توپ سازی نمیکنه ولی پاس گلش فوق العاده بود اگه همینطور کرنر بدیم 100 درصد با بازکنایی مثل گومز میتونن گل بزنن

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
اضافه کنم که : به فرارا بگید 1 هفته کامل تمرینش رو این بزاره که دیگو سانتر کنه ، مهاجمام هد بزنند و مدافعان تمرین کله زدن بکنند ! اون از بازی اینتر که روی هد گل خوردیم ! اینم این بازی که محض رضای خدا 1 ضربه سر رو مدافعان یووه نزدند ! ******** در ضمن به نظر من حتما سیسوکو باید بین 2 نیمه به جای ملو بیاد ! چون هرچقدر ملو امروز بده و سوتی می ده ! مومو می تونه توپ های باستین رو بزنه و زمین رو اداره کنه !!! و این رو بگم که کاملا خودم باخته بودم این نیمه و هنوز توی شوک هستم !

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
مصدومه!

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
رو هوا هرچی توپ اومد اونا زدند. وسط زمین رو که دودستی تقدیم کردیم به اونا. هرچی توپ میومد سریع با دفاع هامون رو در رو میشدند. بازی آروم نشه اوضامون بی ریخت میشه.

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
من فکر ک

عجب بازی بدی داره میکنه یوونتوس حالم بهم خورد . 4 تا پاس نمیتونن

بهم بدن !!! حالا خوبه روبن و ریبری و تونی و کلوزه نیستن وگرنه تو همین نیمه

6 تایی میشد یووه !!! اگه قراره با همین کیفیت بازی کنه یووه اصلا حذف بشه

خداییش راست گفتی 4 تا پاس سالم نمیتونن بدن
اگه ریبری و کلوزه و تونی و روبن بودن ....................

من برم داره شروع میشه

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
وای اعصابم داره خورد می شه.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
تمام شد!!!!!!!!! نوش جون بایرنی ها چون واقعا حقشون بود! بریم واسه جام یوفا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
خاک بر سرمون کنند !!! واقعا متاسفم !!! الان فقط و فقط دارم به رانیری فکر می کنم !!! بوفون امشب نه تنها دفاع خراب رو سامون نداد ،بلکه خودش کمک کرد !!!

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
مرسی فرارا.این تعویضهاش واقعا طلایی هستش. باید تو تاریخ ثبت کنن به عنوان طلایی ترین تعویض های تاریخ باشگاه. بالاخره حدش همین هستش نمیشه توقع بیشتر داشت. بازی با اینتر هم هیچی نگفتم چون بازی رو بازیکنا بردن نه فرارا. بریم رانیری رو بیاریم فقط دورش بگردیم بازی با چلسی با این همه مصدوم و بی بازیکنی چه با ابرو خداحافظی کرد با لیگ قهرمانان.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی