پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2-1 اینتر ( هفته پانزدهم سری آ ) - 29 اسکودتو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
279 پاسخ برای این موضوع

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
یکی از خطرهایی که تهدیدمون می کنه ضربه های راه دور ناگهانی استاکوویچه این فصل به اندازه کافی از این نقطه غافلگیر شدیم

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

یکی از خطرهایی که تهدیدمون می کنه ضربه های راه دور ناگهانی استاکوویچه
این فصل به اندازه کافی از این نقطه غافلگیر شدیم

دقیقاً چیزی هستش که میخواستم به پست بالام اضافه کنم . نه تنها در این فصل بلکه در فصول پیش هم گلهای بدی مثل گل امسال دروسی و ننه خوردیم . حالا نه تنها استانکوویچ بلکه بازیکنانی مثل چیوو و اتوئو هم شوت زن هستند . کلاً خیلی بیشتر از خیلی باید مراقب باشیم ! هر جایی که ما نقطه ضعف داریم احساس میکنم یعنی مطمئنم که اتوئو برامون خطرناکه !

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
توی روزنامه گل خونده بودم که ماتراتزی گفته بود : برای ما بازی با یوونتوس مثل بازی با لیورنو می مونه !!!!! امان از وقتی که مارکو مقابل ما قرار بگیره !!!!! دخیره ثابت پرمدعا رو باید ادبش کرد !!!! ************* ولی واقعا خط حمله اینتر خطرناکه ! فرصت نباید بهشون داد ،وگرنه گل رو خوردیم ! میلیتو چهارچوب شناس خوبیه و اتوئو خیلی خوب فرار می کنه ! اما من مطمئنم غیرت کاناوارو و کیلینی ،باعث می شه دفاع روز متفاوتی با بازی های اخیر داشته باشه !

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

دقیقاً چیزی هستش که میخواستم به پست بالام اضافه کنم . نه تنها در این فصل بلکه در فصول پیش هم گلهای بدی مثل گل امسال دروسی و ننه خوردیم . حالا نه تنها استانکوویچ بلکه بازیکنانی مثل چیوو و اتوئو هم شوت زن هستند . کلاً خیلی بیشتر از خیلی باید مراقب باشیم ! هر جایی که ما نقطه ضعف داریم احساس میکنم یعنی مطمئنم که اتوئو برامون خطرناکه !

اتوئو رو اصلا یادم نبود.. همچنین شوتها رو ... فکر کنم اگه سیسوکو بازی کنه، وظیفه اونه که جلوی شوتزنی ها رو بگیره ... اصلا دوست ندارم یووه وقارش رو توی بازی از دست بده وعجولانه بازی کنه ... با ارامش بازی کردن وپاسهای کوتاه کوتاه و گه گاه عمقی میتونه ما رو به قلب اینتر برسونه ... ذهنیت من اینه ... نظر شماها رو نمیدونم ؟!

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
هیچ نظری نمیتونم بدم راجع به بازی . یووه پر نوسان هستش و اینتر هم داره نتیجه میگیره.اگه روز خوبمون باشه که خداروشکر.روز بدمونم باشه باید دعا کنیم مثل فصل پیش تحقیرمون نکنن...

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
اوه راست گفتی فصل قبل وقتی یووه گل تساوی رو به اینتر زد اصلا خوشحالی نکردم و پیش خودم گفتم این تیم مستحق شکست بود امشب چاره جز برد نداریم حتی تساوی با اینتر قدرتمند هم هیچ ارزشی ندارد اگر چیرو این بازی رو نبره باید عوض بشه بالاخره باید جلوی یه تیم قدرتمند و درجه 1 اروپایی نتیجه بگیریم برابر بایرن و بوردو که موفق نبودیم بازی با تک مهاجم خیلی محتاطانه است و به نظر من با این فاصله 8 امتیازی که بین ما و اینتر هست اصلا سیستم خوبی نیست باید با سیستم 2-1-3-4 یا 2-3-1-4 بازی کنیم بوفون گروسو کنانوارو کیه لینی کاسرس سیسوکو سبا(مارکیزیو) دیگو کامو امائوری(الکس) دیوید

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
بعید می دونم 2-3-1-4 بازی کنیم ما، سیسوکو تنها اون وسط فکر نکنم کار خاصی بتونه بکنه، مخصوصا که خیلی هم رو فرم نیست! من فکر می کنم که اینتر با میلیتو و اتوئو شروع کنه، چون جدا به نفعش نیست که بالوتلی ـُ بذاره تو زمین، به همسر شیره آ هم درسته که باید احترام بذارن، ولی نباید حرفشو گوش کنن تماشاگرا! اگه بالوتلی بازی کرد، من یکی که هیچ دلیلی نمی بینم واسه شعار ندادن... :دی: :دی: ترکیب توتو : Buffon Caceres- Cannavaro -Chiellini -Grosso Sissoko- Melo -Marchisio Diego Amauri- Del Piero من پولسن رو جای ملو ترجیح می دم! بقیه اش خوبه...

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

به همسر شیره آ هم درسته که باید احترام بذارن، ولی نباید حرفشو گوش کنن تماشاگرا! اگه بالوتلی بازی کرد، من یکی که هیچ دلیلی نمی بینم واسه شعار ندادن... :دی: :دی:

و البته وقتی این اتفاق تلخ بیفته بعدش یووه حداقل از یک یا دو بازی خانگی بدون تماشاگر محروم میشه و کلی هم جریمه مالی میشه قطعاً ! من خودم پایه هو و سوت زدن هستم چون تو فوتبال اجتناب ناپذیره این چیزها ولی اصلاً موافق شعارهای نژادپرستانه نیستم چون دور از انسانیت هستش ! بعد اینکه ما هم سیاه پوست داریم ، سیسوکو هم یک سیاه پوست هستش . اصلاً تو شخصیت باشگاهی مثل یووه نیست این رفتارها . سری آ باید از فصل 2005-2006 درس بگیره که بازی مسینا و اینتر انقدر اینتری ها تو ورزشگاه شعار علیه زورو مدافع سیاه پوست مسینا دادن که میان بازی با اشک ریختن بازی رو ول کرد و به بیرون زمین رفت !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
البته شعار علیه بالوتلی اصلا نژادپرستانه نبوده، ولی خوب توهین آمیز بوده.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
با عرض پوزش من كه هيچ ايرادي نميبينم عليه بالوتلي (ني ني كوچولوي 6 ماهه ي انتري ها كه واسه يه پنالتي قهر ميكنه) و مونتاري شعار نژادپرستانه بدن.من كه پايه ام.... خلي دوست دارم امشب فيليپه ي جيگر شبش باشه و به سگ آقاي پتيبل يه درس درست حسابي بده

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
من هم اصلا ناراحت نم شم بر علیه بازیکنانی که اخلاق لجنی دارند شعار داده بشه !!! حالا باز سیسوکو و مونتاری و اینا مسلمانند و جایز نیست ! اما بالوتلی 1 بچه فسقلی بی اخلاق ،کافره ! و بیرون ورزشگاه باید هرجور شده بهش توهین کرد ! اما توی ورزشگاه چون ضرره نه !

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
یووه این بازی رو نبره دیگه باید بی خیال قهرمانی بشه. هر چند به نظر من اگه هم ببریم قهرمان نمیشیم . اما واسه بازی بعد مقابل بایرن روحیه تیم بالا میره.در کل امیدی ندارم یووه این فصل جام بگیره.

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
عرفان برو بوق بزن بابا :Facepalm: چه ربطی داره که مسلمونن و جایز نیست ؟ از یه یوونتوسی بعید اینجوری فکر کنه ! :Facepalm: همین پس فردا به از مونتاری مسلمون تر کلی توهین می کنن چقدرم حال میده ;D منم موافق اینم که سوت بزنن وو هو کنن ولی بهتره توهین نکنن خیلی وضعیت ورزشگاها خوب که حالا بیایم بدترشم کنیم

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
امشب اگه نبریم نه قهرمان جام حذفی , سری ا و حتی صعود از گروه خودمون در لیگ قهرمانان اروپا میشیم

.JUVENTUS F.C

.JUVENTUS F.C

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 5 ارسال
مییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییبریم.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
ترکیب تیم یووه توسط توتو اسپورت اعلام شد که بر این اساس چیرو تیم رو با سیستم 4-3-1-2 به زمین خواهد فرستاد : بوفون - کاناوارو - کیلینی - کاسرس - گروسو - ملو - سیسوکو - مارکیزیو - دیگو - آماوری - الکس .

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
یعنی کامو بازی نکنه ؟! احتمالش 1% هم نیست !

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
خیلی غیر منطقیه.. کمتر از ۱٪ ... من فکر کنم کامرانزی - سیسوکو - مارکیزیو (اگه ۴-۳-۱-۲ باشه) ملو این هفته تمرین درست حسابی نکرده.. بازی کردنش هم توی یک ماه گذشته اصلا خوب نبوده..

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
تازه این در حالیه که کامو همیشه توی دیدارهای یووه مقابل اینتر خوب بوده !!!

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
اگه ببازیم فاصله مون 11 تا میشه ولی اگه ببریم فاصله مون میشه 5 تا به نظرم این برد 6 امتیاز ارزش داره فکر کنم همه متوجه این قضیه شدن اگه ببازیم با چیرو رفتارهای خیلی بدی در ایتالیا میشه امیدوارم نبازیم ولی اگه اینطور شد مستحق رفتار بدتر هم خواهد بود

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی