پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2-1 اینتر ( هفته پانزدهم سری آ ) - 29 اسکودتو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
279 پاسخ برای این موضوع

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
چه ربطی به این تاپیک داشت؟ :offtopic:

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
باري هم خوشبختانه به ناپولي باخت تا با روحيه ضعيف تر در مقابل يووه بازي كنه(البته اميدوارم) :Juveflag:

چه ربطی به این تاپیک داشت؟ :offtopic:

حق با تو بود.ببخشيد

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
چند هفته ای نبودم و بازهای یوونتوس را نگاه نکردم این بازی خیلی برام خیلی جالب نبود البته بازی با اینتر بازی اسانی نیست تمام بازی یک طرف گل مارکیزیو یک طرف گل بسیار زیبای بود

qed222

qed222

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 101 ارسال
آمائوری افتضاحه باید فصل نقل و انتقالات بفروشنش یووه به بازیکن گلزن احتیاج داره یکی مثل مروان شماخ بازیکن بوردو یا کانوته و ژکو بازیکن ولفسبورگ یا کیسلینگ بازیکن لورکوزن یه نگاهی به جدول گلزنان ایتالیا بندازین میبینین که هیچ بازیکنی از یووه در اون بالا جا نداره واین نشانه ضعف گلزنیه و نداشتن گلزن

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
[img width=480 height=332]http://cache.daylife.com/imageserve/03P8cQI0BCahO/610x.jpg[/img]

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال

آمائوری افتضاحه باید فصل نقل و انتقالات بفروشنش یووه به بازیکن گلزن احتیاج داره یکی مثل مروان شماخ بازیکن بوردو یا کانوته و ژکو بازیکن ولفسبورگ یا کیسلینگ بازیکن لورکوزن
یه نگاهی به جدول گلزنان ایتالیا بندازین میبینین که هیچ بازیکنی از یووه در اون بالا جا نداره واین نشانه ضعف گلزنیه و نداشتن گلزن

امائوری رو اصلا نباید بفروشن چون یه بازیکن توپ نگه دار هست و وقتی یوونتوس جلو هست و میخواد بازی رو نگه داره خیلی بدرد میخوره
قدرت سر زنی و شوت زنی بسیار بالایی هم داره مخصوصا سر زنی
من با فروشش کاملا مخالفم

گل مارکیزیو هم خیلی باهاش حال کردم مارکیزیو این دفاعی که جلوش بود خیلی قشنگ جا گذاشت و چیپشم خیلی قشنگ بود
در کل بعد از چنتا نتیجه ی بد برد جلوی اینتر حالا به هر صورتی عالی بود

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
پارازیت : یه مرد اینو کوچیک کنه به عنوان امضا به من هدیه کنه ;D

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

پارازیت :

یه مرد اینو کوچیک کنه به عنوان امضا به من هدیه کنه ;D

برو تو تاپیک امضا و آواتار برات ساختم

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
این هم دلیل پاک بودن هواداران یوونتوس :

http://www.up-00.com...es/cCJ76327.jpg

روی این پارچه نوشته شده : بالوتلی حتی اگر سفید بودی باز هم احمق باقی می ماندی.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
این برد مرا به خاطرات گذشته و عصر یوونتوس لیبی برد.

در ضمن با گفته دوستم که گفت امایوری باید فروش بره کمابیش موافقم بدین صورت که با این کیفیت نازل بازی حیفه کسی مثل او در ترکیب ثابت باشه و هر روز گازتا دلو اسپورت به لیبی فشار بیاره که اینو به تیم ملی دعوت کنه... خداییش امایوری چندمین مهاجم برتر جهانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
مدیریت وب سایت juworld.net ایمیل زده بود که بهترین بازیکن یووه در دیدار مقابل اینتر رو از دید هواداران وب سایتتون معرفی کنید تا با گرفتن اراء بقیه ی وب سایت ها برای باشگاه ارسال کنیم !!! من هم به دلیل اینکه توی سایت نظر سنجی نداریم به نظر سنجی فوروم اکتفا کردم و کاسرس رو براشون فرستادم با 60% ارا !!!

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
حسین حتما امار نهایی همه ی وب سایت هارو بذار.ممنون

schwarzenegger

schwarzenegger

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 25 ارسال
هورااااااااااااااا لعنت به اینتر کثیف مرسی واقعا کار بچه های یووه عالی بود واقعا اینترو کرده بودن تو قوطی به امید قهرمانی در کاچیو تیم دوباره راه افتاده ها

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
اصلا ً نتونستم از این برد لذت ببرم دلیلش این بود که کسانی کنارم بودن که نتونستم موقع گل استرس تخلیه کنم همون استرس رو بعد از بازی هنوز داشتم خیلی سخت بود حالا که نمیشه یه فحش نامه دسته جمعی واسه مزدک بفرستیم می تونیم حداقل بهش یادآوری کنیم آخرین پیروزی یوونتوس مقابل اینتر به سال 2005 مربوط نمیشه فکر کنم با اون مغز کوچیکش اون برد اولین فصل بازگشت رو یادش رفته

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آمار بازی :

مالکیت توپ :
یوونتوس 48.2% - اینتر 51.8%

شوت در چهارچوب :
یوونتوس 8 - اینتر 4

شوت خارج از چهارچوب:
یوونتوس 0 - اینتر 1

شوت بلوکه شده :
یوونتوس 1- اینتر 3

کرنر :
یوونتوس 5 - اینتر 9

سانتر :
یوونتوس 23 - اینتر 26

پاس :
یوونتوس 295 و 76.27% صحیح.
اینتر 317 و 75.08% صحیح.

خطا :
یوونتوس 19 و اینتر 17

کارت زرد :
یوونتوس 3 - اینتر 3

کارت قرمز :
یوونتوس 1 - اینتر 0

پاس تمام هافبک بین 30 تا 35 و صحت حدود 80 تا 85 درصد بود. طبیعیه چون آمار پاس یووه نصف بازی های دیگه بود.

نمودار پاسکاری :

تصویر

جهت های حمله :

تصویر

تصویر

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
میگم کسی میتونه بگه گل اول یوونتوس را کی زده؟ بعد از گل ملو کلی خوشحالی میکنه و کارگردان برنامه مینویسه فلیپه ملو پایان نیمه اول مینویسه الکس دلپیرو و حالا سایت گل مینویسه کیلینی. راستی از دید سایت گل از یوونتوس چیرو فرار بهترین شد و از دید هواداران نوشته مارکیزیو بهترین شد!!!!!!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

میگم کسی میتونه بگه گل اول یوونتوس را کی زده؟

بعد از گل ملو کلی خوشحالی میکنه و کارگردان برنامه مینویسه فلیپه ملو پایان نیمه اول مینویسه الکس دلپیرو و حالا سایت گل مینویسه کیلینی.

راستی از دید سایت گل از یوونتوس چیرو فرار بهترین شد و از دید هواداران نوشته مارکیزیو بهترین شد!!!!!!

گل رو کیه لینی زده و به نام اون ثبت شده .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

میگم کسی میتونه بگه گل اول یوونتوس را کی زده؟

بعد از گل ملو کلی خوشحالی میکنه و کارگردان برنامه مینویسه فلیپه ملو پایان نیمه اول مینویسه الکس دلپیرو و حالا سایت گل مینویسه کیلینی.

راستی از دید سایت گل از یوونتوس چیرو فرار بهترین شد و از دید هواداران نوشته مارکیزیو بهترین شد!!!!!!

من امروز داشتم بازی رو تو الجزیره می دیدم، تقریا مطمئنم گل رو کیلینی زد. کیه لینی، دلپیرو و لوسیو توی فاصله ی کمی از هم قرار داشتند، الکس پاشو بلند کرد که ضربه بزنه، ولی روی هوا کیلینی با سر زد، توپ به لوسیو ( و شاید الکس) برخورد کرد و مسیرش عوض شد. اما ضربه رو کلینی زد.اصلا برای همین سزار به اون طرف رفت. ملو هم پشت لوسیو بود، اصلا ملو تو آفساید بود.

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
کسی میتونه dvd این بازی رو برای من تهیه کنه با صدای اصلیه استادیوم ؟ هزینش هم مهم نیست

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
اینتر هم بعد این باخت در سری آ خیلی بد نتیجه میگیره.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی