Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

یوونتوس 2-1 اینتر ( هفته پانزدهم سری آ ) - 29 اسکودتو

- - - - -

• Please log in to reply
279 replies to this topic

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9,091 posts
شبکه رای ترکیب احتمالی دو تیم رو پیش بینی کرده و نمیدونم چرا کامورانسی تو ترکیب نیست!!! :cry:

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,772 posts
حتما چيرو مي خواد كامو رو نيمه2 به زمين بياره و با توجه به تازه نفس بودن و نبود مايكون از راست فشار بياره :yes:در هر صورت اميدوارم چيرو از اين آزمون سخت سربلند خارج شه و فاصله با اينتر به 5امتياز برسه scarf: ميلان هم كه جلوي سمپدوريا داره بازي ميكنه و 3-0 جلو افتاده.تا دقيقه80.با اين برد ميلان فعلا در رتبه 3 باقي مي مونيم :rtfm:ولي رقيب اصلي ما اينتره و با برد امشب به كورس قهرماني برمي گرديم :Juveflag:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9,091 posts
ترکیب احتمالی یووه از نگاه rai بوفون کانا کیلینی گروسو کاسرس ملو سیسوکو مارکیزیو دیگو دل پیرو امائوری

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,772 posts
بازي ميلان-سمپدوريا تموم شد/ميلان3-0سمپدوريا :sorry:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
  • LocationOttawa , ON ,CA
برای همیشگی شدن چیرو همه با هم دست به دعا میشیم .... :worship:

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,772 posts
غايبين اينتر:1.مايكون 2.اسنايدر 3.كوارسما(كورشما) 4.سانتون____همه چيز واسه تحقير اينتر رديفه :pleaseantry:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
مایکون محرومه فک کنم ! اشنایدر هم مصدوم ! سانتون هم کلا به درد نخوره ! کوارسما هم بیخیال !! میدونم همه ی اینها براشون بهانه میشه برای لاپوشالی لوله شدن

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6,684 posts
ترکیب مشخص شد و پیش بینی ها درست بود ، کامو روی نیمکته : بوفون - کاسرس - کاناوارو - کیه لینی - گروسو - سیسوکو - ملو - مارکیزیو - دیه گو - دل پیرو - آمائوری . سزار - زانتی - لوسیو - ساموئل - چیوو - مونتاری - کامبیاسو - تیاگو موتا - استانکوویچ - اتوئو - میلیتو .

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9,091 posts
بابک دلیل خاصی داره که کامو رو نیمکت نشسته؟

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
سبا چی ؟

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6,684 posts

بابک دلیل خاصی داره که کامو رو نیمکت نشسته؟

مشکل فیزیکی که اصلاً نداره و فقط نیمکت نشینیش تاکتیکی هستش . اصلاً متوجه نشدم که تو تفکر چیرو چی میگذره که کامو رو روی نیمکت گذاشته چون از ابتدای فصل به همراه بوفون و کیه لینی ثابت ترین بازیکنان یووه بوده . البته بازی حساس سه شنبه با بایرن میتونه یکی از دلایل ضعیف این تصمیم باشه ولی هرچی هستش مربوط به خود همین بازی امشب هستش . احساس میکنم که چیرو با سیسوکو و ملو خیلی برنامه ها داره .

اینا هم روی نیمکت هستند : منینگر ، لگروتالیه ، مولینارو ، جووینکو ، کامورانزی ، پولسن و تره زگه .

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9,091 posts
استرس عجیبی دارم نمیدونم امشب چه اتفاقاتی می افته ولی امیدوارم که چیرو بتونه سربلند بیرون بیاد .برام فرقی نمیکنه کی بازی کنه فقط یووه بتونه بازی رو ببره اون موقع خیلی چیزها ثابت میشه.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
به جون بچه ام ، بر عکس تو اصلا استرس ندارم !! چون ما دل پیرو رو داریم و همین کافیه عین س.. از ما بترسند !!!! بسیار دلم قرصه

platini

platini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 702 posts
همه چیز به جنگ میانه میدان مربوط میشه ! یک جنگ تمام عیار ! قدرت بدنی حرف اول رو میزنه ! از یه طرف سیسوکو ، ملو و مارکیزیو از طرف دیگه موتا ، کامبیاسو و مونتاری . امیدوارم مقابل بازی درگیرانه اینتر کم نیاریم ! از لحاظ قدرت بدنی با وجود استانکوویچ برای اینتر و وجود مارکیزیو و دیه گو برای ما به نظر کفه ترازو به نفع اینتره ولی در مقابل ما از خلاقیت بیشتری تو بازی میتونیم استفاده کنیم ! با وجود لوسیو و چیوو و ساموئل در خط دفاع اینتر به نظرم الکس ضربات آزاد خوبی گیرش بیاد که امیدوارم بتونه استفاده کنه !

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 posts
من تا دیروز نسبت به این بازی خیلی بد بین بودم همش حرص میخوردم ولی امروز یه احساسی بهم میگه راحت اینتر رو میبریم اونم مقتدرانه !! امیدوارم که همین اتفاقم بیاقته / به نظر من فرارا بهترین ترکیب رو واسه این بازی انتخاب کرده منم همینطوری پیش بینی میکردم البته تعجب کردم کامو رو بازی نداده ولی فکر کنم میخواد نیمه اول بازی رو دستش بگیره تا نیمه دوم با اوردن کامو و شاید جووینکو تیم و هجومی تر کنه !! البته به نظر من اگه بخواد تو این بازی نتیجه بگیره باید از اول هجومی بازی رو شروع کنه / چون اگه اینتر به بازی مسلط بشه با توجه به افکار مورینیو و بازیکنای اینتر کار یووه خیلی سخت میشه !!

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9,091 posts
استرس به خاطر فرارا ست نمیتونم تحمل کنم که خدایی نکرده یووه ببازه فرارا تو چه وضعیت بدی قرار میگیره. :confused2:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
همین الان یدفه یاد بازی افتادم ! نشسته بودم یدفه گفتم ااااااااااا بازی یووه ! خوب که به موقع یادم اومد !!! ممکنه فرارا بخواد ارسال بلند بازی کنه، هرچی که هست خیلی احتیاط کرده.بازی فیزیکی خواهد بود و شاید نخواسته از لحاظ فیزیکی کم بیاریم. چون ما معمولا انسجام تیمی نداریم و اینتر داره.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
اگه فرارا رو برکنار کنند اوج کم خردیه

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9,091 posts