پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2-1 اینتر ( هفته پانزدهم سری آ ) - 29 اسکودتو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
279 پاسخ برای این موضوع

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال

بچه ها هیچکی نمیدونه بازی از کدوم شبکه پخش میشه؟

تو پخش زنده بازیهای یووه دنبالش بگرد

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

اینم واسه این بازی ساختم !!

بیکاریه دیگه ! با فونت فراری و گادفادر :دی:

تصویر

جالبه طرح دو پیراهن یکی هست. و اینکه روی هیچ کدام از پیراهن ها اسکودتو وجود نداره.

طرح امسال پیراهن اینتر امسال اینطوری نیست!!!!!

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
تمرینات امروز یووه با صحبت های چیرو فرارا و سکو شروع شد ، در میان صحبت ها چیرو از ندود و جنگندگی و تعصب این ستاره یاد کرد و در خطاب به بازیکنان گفت : من برای بازی برابر اینتر 11 ندود میخواهم.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

تمرینات امروز یووه با صحبت های چیرو فرارا و سکو شروع شد ، در میان صحبت ها چیرو از ندود و جنگندگی و تعصب این ستاره یاد کرد و در خطاب به بازیکنان گفت : من برای بازی برابر اینتر 11 ندود میخواهم.

Voglio 11 Nedved

:cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2:

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال

ما همون 1 ندودو فصل پیش داشتیم 2 شدیم حالا حساب کن اگه 11 ندود باشه چی میشه

انصافا الان باید قدرشو بدونیم که چقدر میدوید و چقدر زحمت میکشید

کاشکی نیم فصل برگرده دوباره فوتبالشو ادمه بده

تو بازی با اینترم اگه تیم روز بدش نباشه 100% میبریم چون اینتر کلا عددی نیست چه برسه مایکن هم نباشه

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

جالبه طرح دو پیراهن یکی هست. و اینکه روی هیچ کدام از پیراهن ها اسکودتو وجود نداره.

طرح امسال پیراهن اینتر امسال اینطوری نیست!!!!!

کلا نایک همینطوری میزنه !
لباس بارسا هم عین لباس ماست متاسفانه

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
ترزگل که می رسه گویا، ولی من مطمئن نیستم اونقدرا اماده باشه که بتونه مقابل اینتر کولاک کنه، هر چند که به امتحانش می ارزه چون آمائوری داره ناامید کننده بازی می کنه، به هرحال، اگه اوکی باشه ترز، من خیلی خوشحال می شم زوج ترز-الکس رو ببینم دوباره... و خیلی خوشحال تر می شم اگه الکس با یه ضربه آزاد کارشونو بسازه. و خیلی هم مشتاقم اتفاقا که جورجو به شدت حال زلاتان رو بگیره! کلا خیــــلی منتظر بازیم...
و بسیار منتظر اینم :
تصویر

:دی: :دی:

*یه مسئله ای که یه خورده نگران می کنه منو، مشکل خط میانیمونه، خط میانی اینتر خیلی قویه، کامبیاسو، مونتاری،موتا، استانکوویچ!
محروم بودن مایکون رو جدا می شه جزو الطاف الهی محسوب کرد، خیلی به نفعمونه. ولی میدفیلدشون خطرناکه! من ترجیح می دم پولسن و سیسوکو بازی کنند، درسته که سیسوکو خیلی رو فرم نیست، ولی باز بهتر می تونه دووم بیاره جلوشون تا مارکیزیو! پولسن هم خوب رو فرمه، باید بازی کنه...

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

ترزگل که می رسه گویا، ولی من مطمئن نیستم اونقدرا اماده باشه که بتونه مقابل اینتر کولاک کنه، هر چند که به امتحانش می ارزه چون آمائوری داره ناامید کننده بازی می کنه، به هرحال، اگه اوکی باشه ترز، من خیلی خوشحال می شم زوج ترز-الکس رو ببینم دوباره... و خیلی خوشحال تر می شم اگه الکس با یه ضربه آزاد کارشونو بسازه. و خیلی هم مشتاقم اتفاقا که جورجو به شدت حال زلاتان رو بگیره! کلا خیــــلی منتظر بازیم...
و بسیار منتظر اینم :
تصویر

الان اینایی که گفتی برای خنده بود یا واقعا نمی دونی زلاتان رفته بارسلونا؟! ;D

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال

و خیلی هم مشتاقم اتفاقا که جورجو به شدت حال زلاتان رو بگیره! کلا خیــــلی منتظر بازیم...
و بسیار منتظر اینم :
تصویر

شما مطمئنید که هنوز زلاتان تو اینتر بازی میکنه ؟؟؟

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال

الان اینایی که گفتی برای خنده بود یا واقعا نمی دونی زلاتان رفته بارسلونا؟! ;D

ال او ال! نه ، واقعا حواسم نبود! داشتم عکسای قدیمی یووه اینتر ـُ می دیدم، یه لحظه محو خاطرات شدم.. هاها،جالب بود! :lol:

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
مهار اتوئو و میلیتو و حتی بالوتلی ( در صورت بازی کردن ! ) خیلی سخت تره تا مهار فقط یک زلاتان ! اینتر سه فصل پیاپی فقط در زلاتان خلاصه میشد ، خط حمله اینتر که اصلاً فقط یک زلاتان بود ولی امسال خط حمله اینتر هم سریعه به واسطه اتوئو و بالوتلی و هم خلاق و خوش تکنیک ، میلیتو هم مهاجمیه که فرصتهای کوچک رو هم به سختی از دست میده ! کلاً اگر قرار باشه که فقط مثل دو فصل پیش در خط دفاعی روی کیه لینی برای مهار مهاجمین اینتر حساب کنیم قطعاً به مشکل خیلی بزرگی بر میخوریم . از کار انداختن میلیتو و اتوئو یک کاناوارو و یک ملو یا سیسوکوی آماده میخواد .

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
مورینیو مربی خیلی با هوشی است تو بازی با فیورنتینا اونها فقط میخواستن شیوه بازی با یووه رو ازمایش کنن که مهم ترین تاکتیک اینتر فرار از عمق دفاع بود که بار ها و بار ها تونستن از عمق فیو بگذرند امدوارم که بالوتلی بازی نکونه نه به خاطر این که میتونه خطر ناک باشه به این دلیل که از لحاظ روانی روی تیم تاثیر میزاره . بازیکنان برای مهار کردنش همه کاری میکنن که این باعث راحتر شدن کار دیگر مهاجم اینتر میشه .

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
به امید خدا اگه داور ها تاثیر خودشونو نذارند (که البته فک نکنم تو المپیکو جرات داشته باشن) میتونیم ببریم و اختلاف رو کم کنیم ببریم انگار 6 امتیاز گرفتیم ... امیدوارم گروسو برسه و اون نقطه ی خالی رو پر کنه سمت راست رو م بدن به کاسرس . و یه نکته الان به ذهنم رسید !! به نظم مهم ترین عامل نتیجه نگرفتن ما مصدومیت بازیکنان بوده . تاکید میکنم عملکرد مربیان رو زیر سوال نمیبرم وخوب کار کردند . با تمام احترامی که به چیرو عزیز قائلم فکر میکنم اگه لیپی رو داشتیم با همین وضعیت بد مصدومان هم حداقل با یکی دو امتیاز اختلاف دوم می بودیم (اگه اول نمیبودیم)

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
رسمآ بدبخت شدیم :Facepalm: بیشتر روزنامه های نزدیک به اینتر ترکیب احتمالی اینتر رو اینگونه پیش بینی کرده اند : 4-3-1-2 : سزار - چیوو - لوسیو - ساموئل - زانتی در خط دفاع ، کامبیاسو - مونتاری - موتا - استانکوویچ در خط میانی ، اتوئو - میلیتو در خط حمله :shok: که با این اوصاف دادن چندین مصدوم کاملا تضمینیست ، مورینیو بجای بازی دادن به بازیکن به یک عده کماندو بازی داده :scare:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
هنوز تکل وحشتناک مونتاری 4 سال پیش که تو اودینزه بود رفت روی پای ندود یادم نرفته :treaten:

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
ژوره آلتافینی مهاجم سابق یووه در مورد بازی شنبه شب گفته : "تنها نتیجه مناسب برای یووه در بازی شنبه شب پیروزی است زیرا تنها با چنین نتیجه ای میتوان به ادامه مسیر امیدوار بود . اینتر بازیکنان بزرگی دارد اما به بازی آنها برابر بارسلونا نگاه کنید ، آنها وقتی برابر تیمهای هجومی بازی می کنند به سختی خودشان را پیدا می کنند و به سازماندهی می رسند . این یک نشانه برای یوونتوس است که باید بدون ترس و برای پیروزی بازی کند . رسیدن میلیتو ( به بازی ) برای یوونتوس خطرناک است و همچنین اتوئو هم خطرناک است . در طرف مقابل هم دل پیرو ، تره زگه و آمائوری بازیکنان قاطعی هستند . همچنین شنبه شب می تواند فرصت مناسبی برای نشان دادن رفتار متمدن و بزرگ آنها باشد ."

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال

رسمآ بدبخت شدیم :Facepalm: بیشتر روزنامه های نزدیک به اینتر ترکیب احتمالی اینتر رو اینگونه پیش بینی کرده اند : 4-3-1-2 : سزار - چیوو - لوسیو - ساموئل - زانتی در خط دفاع ، کامبیاسو - مونتاری - موتا - استانکوویچ در خط میانی ، اتوئو - میلیتو در خط حمله :shok: که با این اوصاف دادن چندین مصدوم کاملا تضمینیست ، مورینیو بجای بازی دادن به بازیکن به یک عده کماندو بازی داده :scare:

خب توقع داشتی کی بازی کنه ؟! کلا همه انتریا وحشین تازه شانس اوردیم ماتراتزی نیست ولی این ترکیب ایده ال اینتر دیگه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
حالا به نظرتون اگه قرار باشه توی بازی مقابل اینتر با همون تک مهاجم بازی کنیم شما کی رو ترجیح می دید ؟؟ امائوری ؟ دل پیرو ؟ ترزگه ؟

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
به نظرم من اگه بين اين سه تا همه توي ِ‌ شرايط ايده آل باشن يعني روي ِ‌ فرم باشن آمائوري بازي كنه بهتره چون يه جورايي تلفيقي از ترزگه و دلپيرو هستش

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال

حالا به نظرتون اگه قرار باشه توی بازی مقابل اینتر با همون تک مهاجم بازی کنیم شما کی رو ترجیح می دید ؟؟

امائوری ؟ دل پیرو ؟ ترزگه ؟

واقیع اینه که هیچ کدوم تک جواب نمی دن!! آمائوری که تو چند بازی نشون داد اصلأ مهاجم قابلی نیست!! ترزگه هم یک یار لازم داره تا تمرکز مدافعین حریف رو به هم بریزه تا بتونه کارشو بکنه! :دی: دلپیرو هم که اصلأ مهاجم نوک نیست!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی