پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2-1 اینتر ( هفته پانزدهم سری آ ) - 29 اسکودتو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
279 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

تصویر

بیانکونری - نراتزوی

[size=13pt]هفته پانزدهم سری آ
شنبه 5 دسامبر - 14 آذر
استادیوم المپیکو - تورینو
ساعت 20:45 به وقت ايتاليا - 23:15 به وقت ايران

[size=13pt]

[size=10pt]بازی قبلی

کالیاری 2-0 یووه
اینتر 1-0 فیورنتینا

بازی بعدی

باری - یوونتوس
آتالانتا - اینتر

[center]تصویر

[center][size=11pt]برای مشاهده آخرین وضعیت جدول و برنامه سایر مسابقات هفته کلیک کنید

[center]تصویر

[center]تصویر

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
یاد قبل از بازی هفته سی و هفتم فصل پیش با سیه نا افتادم ، همون جمله معروف فرارا : "من از تیمم 7 امتیاز از دو بازی میخوام" ... من دلم برای اون کسی میطپه که یووه از وجودش هستش و وقتی میبازیم ناراحتی و خشم تو وجودش و چشمش موج میزنه . فرارا تو سخت ترین روزهاست ، یووه هم تو سخت ترین روزهاست ، ما کلی ستاره داریم تا برنده بشیم ولی به هر دلیلی نمیشیم ! تو یه مجموعه یک نفر مقصر ناکامی نیست ، من میگم فرارا هم مقصر نتایج بد اخیر هستش اما بازیکنان و عوامل دیگه هم مقصر هستند . من مطمئنم که این بازی شروع مجدد یووه و فرارا هستش ، یه شکوه و عظمت بالا ... من کاری ندارم به کی باختیم و چرا باختیم و کی مقصره ، برای من این مهمه که چجوری اینتر شنبه هفته بعد بفهمه که چرا 17 سال جام نگرفت و وقتی گرفت اونا رو دزدید . برای من مهمه که چیرو همه مشکلات رو کنار بزنه و اینتر رو نابود کنه . من مطمئنم که فرارا درسی به مورینیو میده تا همه بفهمن که فقط اتفاقات بد باعث شدن که یووه نوسان داشته باشه . من فقط میخوام که جام دزدها رو له کنیم ...

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
من به این هفته سری ا خیلی امیدوار بودم. چون فکر میکردم یوونتوس با اقتدار کالیاری را میبره. اینتر مساوی میکنه. دربی ایتالیا حساس تر میشه و ما دربی را هم میبریم و میریم برای سوراخ کردن بایرن. من خیلی خوش خیال هستم. همه نتایج بر عکس شد. ما با بدترین شرایط و روحیه بازیکنان در المپیکو تورین باید به مصاف اینتر بریم. تاکتیک ها ، صحبت ها ، فریاد ها ، اشارات چیرو فرارا دیگه برای یوونتوس کارساز نیست. باورم نمیشه اون چیرو فرارایی که پارسال بازی سیه نا با یوونتوس به قول دوستمون گفته بود "من از تیمم 7 امتیاز از دو بازی میخوام" داره یوونتوس و نابود میکنه. باورم نمیشه اون فرارایی که بازی با سیه نا اینقدر فریاد زده بود اینقدر بالا و پایین پریده بود اینقدر این ور و اونور رفته بود که آخر بازی کل لباسش خیس عرق شده بود . پیراهنش از شلوارش زده بود بیرون وو حسابی آش و لاش شده بود برای نتیجه گیری یوونتوس داره یوونتوس تخریب میکنه!!!!!!!!! باورم نمیشه!!!!

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال
این داورهای ایتالیا نامردن اگه مساوی بشه یا ببازیم تقصیر داوره اگه ببریم شاهکار چیروست

amirabas

amirabas

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 3 ارسال
man alan daram az daneshgahe shahid chamrane ahwaz baraton nazar mizaram...man motmaenam havadara ta akharin lahze bara ferara doa mikonan chon juventuse bozorgo dos daran!!!!forza majico juventus!!!!!!!!!!hora :flag3: :Juveflag: :biggrin: من الآن دارم از دانشگاه شهید چمران اهواز براتون نظر میذارم...من مطمئنم هوادارا تا آخرین لحظه برا فرارا دعا میکنن چون یوونتوس بزرگو دوست دارن!!!! :biggrin: :flag3: :Juveflag: forza majico juventus!!!!!!!!!!hora

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
امکان پیروزی یوه خیلی زیاده...اگه همه چی خوب پیش بره ... قطعا پیروزیم... یووه به اینتر باج نمیده

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
دیشب مورینیو در اقدامی عجیب به کوآرسما بازی داد ! حتی وقتی تعویضش هم کرد بجاش مانسینی رو آورد تو بازی . کوآرسما بازیکنی هستش که اصلاً مورینیو قبولش نداره و حتی خیلی از اوقات روی سکو میشینه ولی دیروز 70 دقیقه بازی کرد اونم در سمت راست . یه برداشتی که میشه کرد اینه که مورینیو با اینکار میخواست کوآرسما رو برای مقابله با مدافع چپ و کلاً جناح چپ ما آماده کنه چون چه گروسو برسه چه قرار باشه مولینارو یا گریگرا اون سمت بازی کنن ، همگی مدافعین ذاتاً کندی هستند که راحت جا میمونن و با توجه به سرعت و تکنیک کوآرسما میشه گفت که یجورایی گوشه های زمین میتونه پاشنه آشیل ما باشه . کاسرس به همراه کیه لینی سریعترین مدافعین ما هستند که مشکل خاصی ندارند ولی بقیه بازیکنان دفاعی قطعاً شب سختی برابر اتوئو ، کوآرسما و حتی بالوتلی خواهند داشت .

Aref

Aref

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 97 ارسال
حمایت از فرارا به امید شکست اینتر

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
ديگه بايد از فكر باخت ديروز بيرون بيايم و به فكر دربي باشيم.چون اگه اينتر و ببريم دوباره به رقابت بر مي گرديم.هفته بعد حساس ترين هفته نيم فصل اول و شايد فصل باشه و بايد 2 تا برد ارزشمند تو تورين بدست بياريم و از بحران خارج شيم.اميدوارم چيرو ثابت كنه كه بي دليل مربي پر افتخارترين تيم ايتاليا نشده :Juveflag: هر تيمي دوراني از فصل رو افت مي كنه.حالا افت اينتر هم مونده.اميدوارم چيرو از اين باخت عبرت بگيره و اين باخت آخرين باختمون تو نيم فصل باشه :Juveflag:

juju

juju

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 3 ارسال
ما نمیتونیم اینتر رو ببریم .. جدی میگم حداکثر مساوی ... اونا خیلی قوین

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
بابا اینقدر نا امید نباش! بازی یووه اینتر ربطی به وضعیت تیم نداره! بازی حیثیتیه و نتیجه ش ربطی به فاصله ی فنی دو تا تیم از هم نداره! سر روکم کنی همه زورشونو میذارن! میبریم رفیق!! ;)

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
داشتم به این فکر میکردم که اگه فرارا به هر دلیلی این بازی را ببازه چه جوی علیه ش خواهد بود. امیدوارم نراتزوری را در المپیکو تورین به زانو در بیاریم.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
اگر توتواسپورت را ارگان غیر رسمی یوونتوس بدانیم که تقریبا چنین است امروز دیدیم که هشدارهای جدی از سوی الکان به فرارا داده شده.. ان چیزی که مشخص است تا بازی با بایرن موضوع اخراج احتمالی فرارا در کار نخاهد بود و خیلی بعید است که چنین شود. نتیجه بازی با بایرن در تعیین سرنوشت فرارا مهم تر از بازی اینتره

juju

juju

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 3 ارسال
نامردا اونا مربی توپی هم دارن ! شاید شماها بگین که نراتزوری رو به زانو در می آریم. اما اگه یه کم واقع بین بشین ، می بینین نه اینطوری ها هم نیست.. درست نمی گم ؟

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
با این فراز و نشیبای زیاد یووه هرچی فکر میکنم نمیتونم چیزی رو پیش بینی کنم / درسته اینتر تو اروپا اصلاً خوب نتیجه نگرفت ولی بازی تو ایتالیا و اروپا خیلی فرق داره / الان اینتر با این همه بازیکن آماده واقعاً خیلی قوی شده !! درسته بازی تو تورین ولی هیچی قابل پیش بینی نیست / البته این بازیم اصلاً ربطی به شرایط حال و حاضر تیما نداره ولی خب نمیشه از ضعفای یووه هم گذشت !! فقط امیدوارم فرارا بهترین تصمیم رو تو این بازی بگیره و یه ترکیب خوب و هماهنگی رو وارد زمین کنه !! بخدا دیگه تحمل این همه تحقیر سخته / باخت به تیمایی مثل پالرمو و کالیاری خیلی بد بود / فقط امیدوارم که یووه تو این بازی نبازه / فقط همین !!!

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
چیرو تا قبل از بازی دیروز باید 9 امتیاز می گرفت ، حالا تنها 6 امتیاز پیشرو داره و خودش هم میدونه که این 6 امتیاز مساوی است با سرنوشت مربیگری اون ، امیدوارم که در این بازی اینتر رو ببریم هر چند در بدست آوردن امتیاز و ارائه بازی خوب پرفراز و نشیب بودیم :Facepalm:

juju

juju

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 3 ارسال
خوب اروپا تا سری آ جداست.. الان ما توی سری آ با اینتر بازی داریم نه تو لیگ قهرمانان ... اینتر تو سری آ که خودت میدونی ... فقط امیداورم تحقیر نشیم. یا علی

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
فعلن چیرو مربی است همچنانکه رییس باشگاه گفته پس ما انتظار تغییر در مدیریت تیم را نباید داشته باشیم. چیزی که می تواند عوض شود چیدمان بازیکن ها است.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
به نظر می رسه فرارا توی این بازی دوباره از سیستم 4 . 3 . 1 . 2 استفاده کنه و بازیکنان تیم هم نقریبا مشخص هستند ! گروسو اگه نرسه ده چلیه بدون شک بازی خواهد کرد و امیدوارم فرصتی برای نمایش مولینارو نباشه :دی: !!! اینتر هم به نظر می رسد با همین سیستم بازی کنه و خوب مایکون رو هم در اختیار نخواهد داشت !!!

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
من خیلی از سرعت مهاجمین اینتر می ترسم!یه آفسایدگیری غلط مساویه با گل. کاناوارو اگر قرار باشه مثل بازی با کالیاری بازی کنه از اتوئو در حال سینه خیز رفتن هم جا می مونه! به احتمال خیلی زیاد حتی توی حملات هم یک نفر از بین ملو و سیسوکو عقب و نزدیک به خط دفاع بازی می کنن.به همین خاطراگر عناصر بازی ساز یووه مثل بازی های قبل باشن نباید به برد امیدوار بود اما اگر یه تغییراتی ایجاد بشه به برد هم میشه امیدوار بود.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی