پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اینتر میلان 1 - یوونتوس 0 (هفته سیزدهم سری آ) دربی ایتالیا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
148 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
چرا اتفاقا ! مورینیو در واکنش به کوبولی که گفته یوونتوس می بره گفته : من با مدیر باشگاه های دیگه کاری ندارم.آخرین باری که مدیر تیمی گفت تیمش تیم من رو می بره توی پرتقال بود که باختند.اصلا نمی دونم این آدم کیه و کنجکاو هم نیستم بدونم.برای من این بازی مثل بقیه بازی هاست و مثل هر بازی دیگه ای برای بردن می رم توی زمین. در مورد رانیری هم گفته،دشمنی من و رانیری ربطی به این بازی و این چیزا نداره.و به خودمون ربط داره.رانیری در سن سیرو با مربیای دیگه هیچ فرقی نداره. از رانیری پرسیدند به نظر تو مورینیو مربی خوبیه ؟ گفته کسی که همه ی بازیکن هاش اینقدر ازش تعریف می کنند مطمئنا مربی خوبیه.من مشکل فنی با مورینیو ندارم،ولی با این اخلاقش کی سعی میکنه هرچند وقت یه بار تنش و حاشیه ایجاد می کنه و بقیه تیم ها رو درگیر حاشیه میکنه کار درستی نیست. از رانیری پرسیدند که به مورینیو حسادت می کنه ؟ گفته به هیچ وجه،شاید مورینیو به قول خودش خیلی جام برده باشه ولی من نبرده باشم،ولی من سالهای زیادی در فوتبال بودم و تجربیات خوبی داشتم و از خودم راضی هستم. --- کیه لینی گفته بازیکن کلیدی یوونتوس ندود خواهد بود. توی لیست یووه به جای کیمنتی دروازه بان جوانان دعوت شده.

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

چقدر با این شعار حال میکنم . یک هفته هستش دارم میخونم و یه حسی بهم القا میشه . همه نفرتم از اینتر و عشقم به یووه رو حس میکنم این شعار بیان میکنه ...

یوونتوس حمله الکس باید گل بزنه یوونتوس حمله اینترو آتیش بزنه یوونتوس حمله الکس باید گل بزنه یوونتوس حمله

به نظر من این شعار قشنگه تر و پر معنا تره:

در حضور هزاران نفر در استادیوم و میلیون ها نفر در خانه،خطاب به تک تک اینتری ها...

We got two words for ya:
SUCK IT

[size=6pt]© HHH, HBK

این هم یک حس خاصی به من القا می کنه ::)

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال

به نظر من این شعار قشنگه تر و پر معنا تره:

در حضور هزاران نفر در استادیوم و میلیون ها نفر در خانه،خطاب به تک تک اینتری ها...

We got two words for ya:
SUCK IT

[size=6pt]© HHH, HBK

این هم یک حس خاصی به من القا می کنه ::)

ایول، همینه
یونتووس زلزله ، همینه همینه ;D

SUCK IT اینو خوب اومدی

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
هرچی به بازی نزدیک تر میشیم بی قرارتر میشم ! الآن هم رفتم پیش پسرخالم که انتری هستش و باهاش سر یه پیراهن اصل یووه شرط بستم . له میشن ... شاهرگم رو گرو میذارم که امشب انتر نابود میشه ...

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
بابک هر وقت کری خونده به ضررش شده . ;D داداش من از این کارا نکن . ;D

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
تاپیک بازی تو یوونتوز 40 صفحه رو رد کرد و هنوز بازی شروع هم نشده !

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
امشب جام دزدها رو آدم میکنیم . بهشون میفهمونیم که آخر و عاقبت دزدی چیه . بهشون میفهمونیم که با جامی که یووه فتح کرده نمیتونن پز بدن و به ستاره دوم فکر کنن . امشب شب بیانکونری هستش ...

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
هرکی این صفحه رو می خونه با پا بکوبه به در اتاقش که این بابک امشب تیمو چشم نزنه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال

تاپیک بازی تو یوونتوز 40 صفحه رو رد کرد و هنوز بازی شروع هم نشده !

تا بود الجزیره رو به رخ ما می کشید حالا که ضد حال زدیم بهش یوونتوز رو تو سر ما می زنه !!!!

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
خوب امیدوارم بازی خوبی انجام بدیم و به مورینیو بفهمانیم که اینجا ایتالیا هست نه انگلیس ....!!!! در بازی به نظر من نقاط ضعف اینتر بهترین بازیکنان انها خواهد بود ................ مایکون و بوردیسو و ابراهیموویچ و ویرا نقاط ضعف انها خواهد بود ..... ما باید با توکل به خدا وارد زمین شویم ..... در همون اول کار باید حمله کنیم و یه شک به اینتر وارد کنیم ..... تمام هواداران نیز نباید هیچ گونه استرسی داشته باشیم و همین جا تاکیید میکنم اگر دوست داریم قهرمان شیم نباید از هیچ حریفی بترسیم !!!! باید از نقاط ضعف ساموئل و بوردیسو نهایت استفاده کرد ... به نظرم راحت میشه اینتر رو 10 نفره کرد (کافی روی بوردیسو فشار بیاریم ......) در این بازی کامورانزی خیلی نقش مهمی رو بازی میکنه و همینطور اما و الکس و سیسوکو و کیلینی و ...(تمام گلادیاتور های ما.....) باید به همه ثابت کنیم که یووه MADE in ITALY هست....!!! در پایان تاکید میکنم ما از هیچ حریفی نخواهیم ترسید >:(

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
دیگه چیزی به شروع بازی نمونده . بچه ها هر نتیجه ای که بدست اومد ما یوونتوسی هستیم و یوونتوسی میمونیم چون تو سخت ترین روزها یووه رو فراموش نکردیم و باهاش زندگی کردیم . این بازی مثل زندگی میمونه و نتیجه خیلی مهمه چون میتونه سیلی محکمی بر صورت اینتری ها باشه که دو سال هرچی خواستن پشت ما گفتن و فکر کردن علی آباد هم شهر شده ! امشب به مورینیو یاد میدیم که اینجا پرتقال و انگلیس نیست که هر اراجیفی خواستی بگی . اینجا ایتالیاست و وقتی اسم یووه کبیر میاد هیچکس نباید گستاخی کنه . امشب شب تحقیر نراتزوری هستش ...

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من یه چیز دیگه بگم و برم ... امشب ببینید مائورو چه اشکی ازشون در بیاره . همین ...

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
امشب ترکیب اینتر رو که دیدم به محض اینکه چشمم به میانه میدانشون افتاد گفتم چه شب سختی
دو هافبک میانی ویرا و مونتاری و پشت سرشون یه هافبک دفاعی محکم مثل کامبیاسو می تونه کار وسط زمین رو واسه ما سخت کنه
ولی وقتی مرکز دفاع اینتر رو دیدم حدس زدم کامبیاسو مجبوره به بوردیسو و ساموئل کمک کنه
در حقیقت باید بره تو قلب دفاع ;D
چون مدافعان مرکزی اینتر مطمئنا ً از پس الکس و آمائوری بر نمیان
مرکز دفاع اینتر امشب می تونه بساط خنده ما رو فراهم کنه
جابجایی مایکون و زانتی هم نشون از ترس مورینیو از خط دفاعشه
زانتی دفاع راست و مایکون هافبک راست خواهند بود
خدا رو شکر سمت چپ هم بالوتلی جای کوارشما رو گرفته
من حدس می زنم مورینیو دچار سردرگمی شده
امیدوارم
راستی مدافع سمت چپ اینتر هم خوراک کامورانزیه یعنی مکسول ;D
ولی احتمالا ً بالوتلی گریگرا رو به زحمت میندازه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خوب نیست ! خوب نیست ! بعضی لحظات خیلی سست میشه یووه ! وای، جو ورزشگاه وحشتناکه ! من اینجا تو خونه کنار بخاری وقتی صدا می دن می لرزم به خودم ! همش خدا خدا می کنم کسی اشتباه نکنه که صداشون در نیاد ! وقتی سوتی داد گریگرا کل ورزشگاه خندیدن خیلی ناجور بود. خیلی جو بدیه ! بهرحال هیچی قابل پیش بینی نیست ! بازی تاکتیکی نیست ! کاملا احساسیه برای هردو تیم.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
نیمه دوم کامورانزی باید به بازی بیاد!انرژی الکس با این آمادگی نباید به خاطر بازی سازی هدر بره. آمائوری خیلییی احساسی بازی می کنه!نصف اون چیزی که همیشه هست هم نبود!هیچ توپی رو بدون خطا نتونست بگیره. ندود هم واقعا ضعبف بود!هم جاگیری هاش و هم پاس هاش اشتباه بودن. تکل های سیسوکو فوق العاده هستن!دو-سه بار خیلی عالی با تکل های بلند جلوی ضد حمله های اینتر رو گرفت. اگر نیمه دوم بازیکنی مثل کامورانزی به بازی بیاد که بتونه برای الکس موقعیت سازی کنه احتمال رسیدن به گل خیلی زیاد میشه.

faryansaba

faryansaba

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 103 ارسال
salam...mibakhshin farsi nadaram...inja alan saat 6.30 sobe!bebinin ba che reshadati sobe 1shanbe bidarshodam baziro az internet bebinam....har natije i bedast biad ma hamishe juventusi mimonim....bazi juve ziad jaleb nabod va faghat sissoko dasht ye karayei mikard....be omide bazi behtar to nimeye dovvom....

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مورینیو از رانیری باهوش تره ! یووه با دفاع مطلق تونست دوبار رئال رو با اون همه عنصر تهاجمی ببره.روی ضدحملات ! اما مورینیو اومده تیم رو کشیده عقب و برخلاف همیشه 2 مهاجم نوک گذاشته. اینطوری یووه رو می کشه جلو و روی ضدحملات بهش ضربه می زنه که با درخشش منینگر و تاحدودی دفاع تونستیم دوام بیاریم تاحالا. رانیری نباید تیمش اینقدر بره جلو ! مورینیو کاملا با سیستم جدیدی اومده.نه بالوتلی،نه کوارشما نه مانسینی ! هرچی وینگر داشته کشیده بیرون و می خواد روی ارسال های بلند و ضدحمله کار کنه. این خیلی برای یووه خطرناکه !

atlass13

atlass13

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1177 ارسال
لعنت به موراتی لعنت به اینتر لعنتتتتتتتتتتتتتت به هر دوشون >:( لعنت به اینااااااااااااااا >:(

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
داور واقعا رو مخ من بود. ندود افتضاح بود. اصلا کلا هافبکا به جز سیسوکو تعطیل بودن

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بازی بدی نبود،هرچند می شد بهتر بازی کرد. کامورانزی تو همون 10 دقیقه نشون داد باید 90 دقیقه بازی می کرد.تو همون 10 دقیقه خیلی خوب بود. حیف شد باختیم.بهرحال بازی توی سن سیرو و جلوی 80 هزار تماشاگر اینتری بود. از نکات مثبت بازی، ضایع شدن زلاتان برای بار دیگر بود ! و کیه لینی که فوووووووووووووووق العادهههههههههههه بود ! کیه لینی بهترین دفاع دنیاست ! بدون شک بهترین دفاع دنیاست ! به نظر من کیه لینی و سیسوکو بهترین های یوونتوس بودند. بین نیمه گفتم، این بازی روی اتفاقات تمام میشه نه روی تاکتیک.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی