پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اینتر میلان 1 - یوونتوس 0 (هفته سیزدهم سری آ) دربی ایتالیا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
148 پاسخ برای این موضوع

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

چون مصدومه
گزارشگر رای هم گفت

اصلا یادم نبود بد سوتی دادم
در هر شکل این یووه 3-4 تا بازیکن و مهره ی خوب میخواد مثل تورس(که فکر کنم من این ارزو رو به گرو ببرم)
دیه گو شواین اشتایگر بارزاگلی و شاید کریس (مدافع لیون)
من خیلی دوست دارم اون 3 تا اولیا رو با پیرهن یووه ببینم

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
همه بازی یووه یطرف اون شوت استثنایی مارکیزیو هم یه طرف . کی میگه کلودیو بد بود ؟ اگر خوب نبود بد هم نبود . جلوی اون همه تماشاچی به یکباره دقیقه 3 اومد تو زمین ولی پاسهاش فوق العاده بودن . فقط کم تجربه بود همین ...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
از حق نگذریم دیکه زورمون به اینتر نمی رسید !!!! تا فردا صبح هم با اون روش بازی می کردیم همین بود !!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آره،اینتر دیر یا زود باید گلش رو می زد. یه چیز دیگه،کامورانزی می تونست پشت محوطه خطا بگیره که توی همچین بازی خیلی حیاتی هستند این خطا ها. به نظر من ایرادی به ندود و دلپیرو یا آمائوری نیست. واقعا ساختار دفاع اینتر خیلی محکم و قدرتمند بود. هربار الکس یا ندود صاحب توپ بودند کاملا با 3-4 بازیکن محاصره بودند.

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3773 ارسال
من از تمام تیم تشکر می کنم انها تلاش لازم رو کردند. برای هزارمین بار به این مدیران میگم تیم مشکل نفری داره و با این بازیکنان جوان کاری نمی توان کرد شما ببینید با مصدومیت تیاگو (که بازیکن خیلی تاپی هم نیست) و امدن مارکیزیو ما عملا میانه زمین رو از دست دادیم. در دقایقی که توپ و بازی رو به دست می گرفتیم هم متاسفانه مثل بازیهای ابتدای فصل همه رو سانتر میکردیم ان هم سانترهای ضعیف برای مدافعان سرزن اینتر . یا نباید کامو را بازی میداد یا حداقل از ابتدای نیمه دوم میاوردش تا کارایی بیشتری داشته باشه . در کل تیم زحمته خودش رو کشید ولی ما ضعف بازیکن داریم مخصوصا در میانه زمین که نیاز به یک بازیساز توانا کاملا دیده میشود.

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
منینگر خوب بازی کرد به نظر من، فقط زمان گلی که خورد نباید می ایستاد و نگاه می کرد، هرچند هرچقدر هم تلاش می کرد اون اینتریه تو 6 قدم باهاش تک به تک بود و گل زد باز. مولینارو خیلی بد بازی کرد.. خیلی بدتر از چیزی که به نظر میاد بازی کرد. در حدی که اگر اصلا کسی اون سمت نبود مشکلات کمتر بود. گریگرا هم مثل مولینارو بد بازی کرد. اینجور جاها بازیکن بزرگ و بازیکن معمولی فرقشون معلوم میشه.. مثلا اگر امشب سمت چپ یا راست زامبروتا حضور داشت خیلی موقعیت میشد خلق بشه از کناره ها.. امشب فقط کیه لینی خوب بازی کرد که هم سمت مولینارو که احتمالا در اینده اتوبانی به اسمش توی تورینو نامگذاری میشه، رو جمع می کرد هم حواسش به وسط دفاع و هماهنگی با لگرو تالیه بود. خط هافبک هم خوب نبود ولی بد هم نبود.. سیسوکو که خوب بازی می کنه، و تقریبا تنها بازیکن جنگنده یوونتوس هست که بدن اماده برای بازی داره.. بقیه که انگار از پای منقل میان توی زمین. مارکیزو هم در حد توانش بازی کرد که دیگه همین بود توانش، یه شوت خوب زد قشنگ بود. اگر کامرانزی از اول بازی می کرد بهتر بود، چون از اون سمت باید می رفت داخل محوطه و دفاع رو بهم می زد.. اینکاری که مارکیونی می کرد که از بیرون سانتر می کرد مفید نبود، چون دو تا دکل توی دفاع اینتر نمی ذاشتن که مهاجمای یوونتوس سر بزنن.. ندود هم باید یه نفر درست حسابی کنارش باشه که باهاش کار بکنه.. از سمت چپ مولینارو در حد روزهای افت فرزاد مجیدی بازی می کرد، موقعی که باید میامد جلو و کمک ندود می کرد عقب می ایستاد و جالب اینجا بود که وقتی سمت راست اینتر حمله می کرد مولینارو توی دفاع نبود. رانیری اشتباه کرد، که امائوری رو گذاشت توی زمین. امائوری بازیکنی نبود که جلوی ماتراتسی و ساموئل موفق بشه.. باید رانیری یاکوینتا رو می ذاشت زمین که حداقل بتونه از قدرت بدنیش استفاده کنه.. بازی دلپیرو و امائوری با اینکه تاثیری در نتیجه نداشت، ولی بد هم بازی نکردند.. وقتی هافبک ها  خوب بازی نکنند و خود مهاجما مجبور بشن برای خودشون کار کنن همینطوری میشه که امشب شد.. در کل این نتیجه با این تیمی که توی زمین بود بد نبود.. اگر مثلا بازیکن به قدر کفایت داشتیم و می باختیم ناراحت می شدیم ولی تیمی که بعضی از بازیکناش در حد تیمای پالرمو و جنوا و از این دست هستند 1-0 باختن براش بد نیست خیلی.. ولی اگر یوونتوس بخواد خدایی نکرده گلاب به رویتون بازیکن درجه 1 بخره، اول باید دفاع کناری های خوبی بخره، بعد هم هافبک های بازیساز.. این دو مورد نیاز اصلی یوونتوس هست.. یه تشکر ویژه هم از بدن ساز تیم باید کرد که نه تنها قدرت خودشو توی مصدومیت بازیکنای یوونتوس نشون داده، بازیکنایی هم که به اصطلاح اماده هستند وقتی جلوی یک تیم قدرتمند و فیزیکی بازی کنند هیچی نیستند.. امشب گفتم فقط سیسوکو و کیه لینی فیزیکی و درگیرانه بازی کردند.. بقیه کسی جرات درگیر شدن نداشت.. **

ADEL

ADEL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1011 ارسال
باختیم تلخم باختیم اما به موقع بود اگه می خواستیم تو باد بردهای هفته های قبل بخوابیم توژانویه خرید خوبی نداشتیم این ومن به یه زنگ خطر واسه تیم  تعبیر می کنم که آماده باشه تا با حریفانی مثه اینتر باید بایه نیمکت قوی مبارزه کرد نه اینکه وقتی تیاگو آسیب دید کاسه چه کنم دستمون بگیریم و یه جوون کم تجربه رو مجبور شیم به بازی بیاریم تواین بازی ندود اون ستاره همیشگی نبود الکس هم با یارگیری فشرده ای مواجه شده بود ازسیسوکو تعجب کردم با اون قدرت بدنی بالاش دو بار در برخورد با مونتاری نقش زمین شد!!!مولینارو و گریگرا خیلی دویدن خیلی .ولی فقط دویدن!!مارکیونی خوب وتعثیر گذار بازی کرد اماازتعویضش تعجب کردم  !!چون هم خوب به گریگرا کمک می کرد هم بازی سازی می کرد هم به حمله اضافه می شد.کامو تودقایقی که تو زمین بود بد نبود اما اون کاموسر پنجه وچغر نبود باید زودتر میومد اونم جای ندود.!لگرو وجرجیو واقعا جنگیدن ازشون ممنونم .یار مقابلشون وببینین کی بود ؟تازه تو حمله غیر ازآدریانو وزلاتان استانکویچ ومونتاری هم اضافه می شدن!!آمائوری هم تلاش کرد اما به نظر من توتله اینتر گیر افتاده بود! اما مانینگر فوق العاده بود هر کی می گه نه یه بار دیگه فیلم بازی و ببینه .جا گیری خوب -خروجهای خوب-شروع مجدد خوب وروحیه جنگندگی عالی .توی گل اینتر هم که هیچ کاری ازدست هیچکی بر نمی ومد مطمئنا اگه جی جی تودروازه بود هم این توپ گل می شد در کل به نظر من ما به نیمکت ضعیف مون باختیم .خدائیش رانیری کسی رو نداشت واسه این بازی به زمین بفرسته  **

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مورینیو بعد از بازی گفته برای الکس برنامه مخصوص داشته. گفته من چندین بار بازی قبل یوونتوس - اینتر رو دیدم و دیدم که دلپیرو هرکاری دلش خواست با خط دفاع اینتر کرد، برای همین توی این بازی ما برنامه ای برای بستن فضای دو مهاجم یوونتوس داشتیم. -- من هنوزم می گم نقصی توی بازیکن ها نمی بینم ! یووه مشکل بازیکن نداره. به نظر من مورینیو باهوش تر بود و رانیری رو غاقل گیر کرد. رانیری احتمالا منتظر ترکیب 4-3-3 بود و بازی کروز پشت سر زلاتان و کوارشما و مانسینی در اطراف که سیستم همیشه ی اینتره. ولی مورینیو می دونست یووه مثل بازی با رئال بکشه عقب کارش تمومه. اومد یه تاکتیک تدافعی ریخت،از 4 هافبک اینتر هر 4 هافبک مرکزی-دفاعی بودند.کامبیاسو،مونتاری،زانتی و استانکویچ. هرچی وینگر داشت کشید بیرون و روی ارسال بلند برای 2 بازی کن قدبلند رو آورد. گل اینتر چطوری بود ؟ یکی از هزار سانتر بلند روی دروازه که بالاخره اتفاقی افتاد و از شانس خوب مونتاری همونجایی بود که شوت زلاتان داشت می رفت.برحال این اتفاق دیر یا زود می افتاد. ولی بازی رو، به نبود بازیکن نباختیم. باید اعتراف کرد این بازی رو مورینیو از رانیری برد. مولینارو و گریگرا هم خیلی بد نبودند.بازی های بدشون رو ندیدید شما ! فکر می کنم بیشتر از اینکه اونا بد باشند،دفاع اینتر واقعا خوب بود. طبیعیه،اینتر به جز زلاتان و آدریانو با 9 نفر در حملات یووه دفاع می کرد. شما به این مسئله توجه کنید که دفاع اینتر اینقدر پرس می کرد و فضا بسته بود که 90 دقیقه حتی 1 خطا هم پشت محوطه یا نزدیکی هاش نکردند ! این خودش گویای ساختار دفاعی سنگین اینتر بود. اومدن کامورانزی هم فقط به عنوان یه برگ برنده ی انفرادی در زمین می تونست کمک کنه. بهرحال این بازی رو باختیم و نباید دنبال مقصر بود ! همین بازیکن های 7 برد متوالی داشتند.تو هفته های اخیر که یووه رو از مکان 12 آوردند 3 جدول. اینتر با این تاکتیک ارسال بلند که نمی تونه موفق باشه،اون تاکتیک مورینیو هم بدجوری گیر داره. پس اگر یووه بر گرده روی نوار پیروزی بازم می تونه به صدر نزدیک تر بشه. **

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
منینگر نمیدونم چرا اونجا وایستاد نگاه کرد؟ عین آدمای ابله هر دفعه که آهسته رو نشون میداد از حرکت منینگر اعصابم خورد میشد. میتونست با پا بگیره. حیف شد. گل مفتی خوردیم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
توی این دیدار به نظر من لگرو و ندود ضعیف ترین بازیکنان بودند و سیسوکو و کیه لینی هم خوب بودند و بقیه خیلی معمولی و عادی !!!! من هم اصلا قبول ندارم که یووه این دیدار رو به خاطر کمبود و بازیکن و این حرفا باخت !!! فقط و فقط مورینیو تونست رانیری رو مغلوب کنه و بس ! یوونتوس توی بازی های گذشته خودش به چند سبک مختلف گل زده بود ولی مورینیو توی این دیدار تمام راه های نفوذ یووه رو بسته بود و رانیری هم ادمی نیست که بتونه در حین بازی سیستم و تاتکیک حودش رو به طوری عوض کنه که تیم حریف غافلگیر بشه !!!

ADEL

ADEL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1011 ارسال
در اینکه رانیری ضعیفه شکی نیست!!اما شما بگین مثلا اگه سیسوکو اسیب می دید کی بجاش میومد!! اصلا اگه قرار بود تغییر تاکتیک بده با کدوم بازیکنها این کار ومی کرد؟!!

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
بارز بود که رانیری این تیم رو بی برنامه فرستاده تو زمین اینو میشد از همون دقیقه اول بازی فهمید و تیم با این وضعیت میباخت و همینطور هم شد و مشکل بازیکنان از نظر من هم نبودند و فقط سیستم رانیری مشکل داشت تازه تیم اینتر با باهوشی حتی یه خطا هم پشت 18 نکرد و این نشون میده که مورینیو اینو سپرده به همه!! داوری هم به نظر من خیلی بد بود خیلی به ضرر یوو سوت میزد به نظر من باخت با یک گل عادلانه بود

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
حضور تیاگو می تونست خیلی در کنترل بازی به یوونتوس کمک کنه.درسته که سیسوکو به خوبی میانه زمین رو در دست گرفته بود اما مارکیزیو خیلی محو بود.مخصوصا توی حملات که کاملا احساس می شد یوونتوس یک یار کم داره!البته ضعیف بازی کردن ندود هم در عدم موفقیت یووه خیلی نقش داشت.اصلا دوست ندارم ندود رو توی این شرایط ببینم مخصوصا در بازی های بزرگ! توی این بازی شاید جمعا ۱۰ توپ توی یک سوم دفاعی اینتر به مهاجمین یووه نرسید!توی همچین شرایطی به بازی اومدن یاکوئینتا خیلی برام جالب بود!بازیکنی که به هیچ وجه نمی تونه برای خودش خلق موقعیت بکنه و قدرت حمل توپ هم نداره.وقتی یاکوئینتا کنار زمین اومد انتظار داشتم جای مارکیزیو رو بگیره تا یووه از تمام داشته هاش برای گلزنی استفاده کنه اما رانیری دست به تعویض تکراریش زد. در هر صورت اینتر مربی بهتری داشت و برد!

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال
منینگر: یه دروازه بان با تجربه و باهوش اول توپ را دفع میکنه بعد نگا ه میکنه بیبینه افسایده یا نه امائوری :فقط خطا کرد و توی تمام نبرد های فیزیکی مغلوب بود گریگرا :هنوز تو جو گل بازی قبلی مونده بود و فقط توپ را میداد به تماشاگر ها رانیری:خوب بود فثط با مصدومیت تیاگو برنامه هاش به هم ریخت اصلا قبول ندارم رانیری از مورینیو کمتره اگه مورینیو هم مثل رانیری مجبور بود به جای تیاگو یه بازیکنی را بیاره که تا حالا تو این جو به این سنگینی بازی نکرده و غیر از مولینارو و گریگرا مدافع کناری دیگه ای نداشته باشه وضعش بدتره رانیره حق انتخاب تو همه پست ها به غیر از حمله نداره در حالی که مورینیو در هر خط چندین حق انتخاب داره پس به هیچ عنوان مشکل رانیری نیست اگه بازیکنی بد بازی کرد و برنامه هاش را اجرا نکرد کی را بیاره؟؟

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
اُه...چقدر بد شد...! یعنی شانس در حد... خیلی بد شد تیاگو مصدوم شد! هنوز قبلیا خوب نشدن، باز داریم مصدوم می دیم، همینجوری پیش بریم واقعا ممکنه به تیم فوتسال برسیم!! خدایااااااا.... مارکیزیو اصلا خوب نبود.. اصلا معلوم نبود داره چی کار می کنه، اصلا به چشم نیومد! *چرا زلاتان و استانکوویچ نیمه اول تو آفساید وایستاده بودن، احمقا!! ;D هی توپ میومد واسه شون، ولی تو آفساید بودن! البته خیلی هم بد نبودن، چون یه چندباریم تونستند از آفساید درآن و موقعیتای خوبی داشتن تقریبا با همین شگردشون...! ضمن اینکه به نظر من منینگر بیچاره بد کار نکرد خیلی! چند تا خروج خیلی خوب داشت! البته بماند که خروج ناموفق هم داشت، ولی خدا رو شکر به خیر گذشت!! *خطای نیکولا و کارتی که گرفت، مسخره بود... می تونست خطا نکنه... واااای...اونجا که مولی نتونست کامل توپ استانکوویچ ـُ بزنه وحشتناک بود....یه لحظه گفتم تمومه! جورجو چه دادی زد سرش! خیلی با این داده حال کردم! **زلاتان متاسفانه عااالی بود! خیلی خوب می تونست مدافعامونو رد کنه، کلا ایده هم زیاد می زد... یه جاهایی یه کارایی می کرد که من به شخصه فکّم رو زمین بود! چقدر بد شد که تقابل زلاتان بیشتر با نیکولا بود تا جورجو! خیلی دوست داشتم ابرا رو مقهور جورجو ببینم/... ** وااااای گریگرا چه اعتماد به نفسی داره! چند بار سانتر کرد که واقعا افتضاح بود، ولی باز دفعه بعد خودش می زد... یه شوتم زد که واقعا بد بود! خب نزن دیگه ! پاس بده! اه! کلا من گریگرا رو خوب ندیدم اصلا! ضمن اینکه واقعا به این نتیجه رسیدم که اگه کامو باشه، گریگرا خوبه فقط!! اگه نباشه، نفوذاش افتضاحه! اصلا هم با مارکو هماهنگ نبود!! ** این مونتاری هم دیوونه استا... تو اون صحنه که مارکو رو زد تو محوطه جریمه شون، چرا اون جوری کرد؟!! ??? ... قیافه مارکو خدااا بود ولی تو اون صحنه!! **دفاع اینتر خیلی خوب کار کرد! کثافتا اونقدر تو دفاع پر تعداد بودن که هر چی میزدیم، یا بلوکه می شد، یا می گرفتن خودشون! اه! دیگه اعصابم خورد شده بود!! >:(.. وقتی هم که توپ بلند می فرستادیم، با وجود اینکه آمائوری بلنده و فیزیکش خوبه ، ولی بیشتر مدافعای اینتر می زدن توپ ـُ... اه !! کلا فکر می کنم که اینتر خیلی بهتر بود! ولی گلی که زدن انصافا خیلی مرده خوری بود! حیف شد!

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
مينينگر تووووووپ كامل از بغل پاش رد شد من سوختم اين توپ چي جوري رفت تو گل؟؟؟؟؟؟؟؟ :o :o :o دفاع وسط خوب بود (به استثناي سوتي اي كه نيكولا داد)اما بغلا زياد جالب نبود مخصوصا تو نفوذا :-\ هافبكها هم سيسوكو خيلي خوب بود اما حيف شد كه تياگو مصدوم شد اگه بود خيلي به دفاع كمك ميكرد کلودیو مارکیزیو انتظار بيشتر از اين نميشه ازش داشت در حد خودش خوب بود ميشه گفت يكي از تك موقعيت هاي يوونتوس با ضربه ي فني اي كه زد ايجاد كرد ندود من چيزي نميگم چيزي نداشت براي گفتن ماركيوني هم به همين ترتيب كامورانزي من خودم بازيشو نديدم چون ديگه واقعا نتوستم تا آخر بازي رو نگاه كنم :'( زدم يه شبكه ديگه اعصابم ريخت به هم آمائوري هم نميتونست كاري بكنه چون يكي بايد يه توپي بهش برسونه دلپيرو هم همينطور (البته تو يكي دو تا صحنه خودش خواست موقعيت سازي بكنه اما يه تنه كه نميشه كاري كرد) بازم بيشتر از همه دارم از اين ميسوزم كه چي جـــــــــــــــــــــــــــــــــــــوري توپ رفت تو گل :'( :'( :'( :'( :'( :'(

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
تعویض اجباری هم خیلی بد شد. اول بازی یه بازیکن فیکسمون رفت و یه بازیکن معمولی >= مزخرف جاش اومد که من اصلا چیزی ازش ندیدم. حق یووه تو این بازی باخت نبود. من هنوزم از حرکت آماتور منینگر شاکی ام. بوفون همیشه تو این صحنه ها که مشکوک به آفسایده یا حتی سوت آفساید میخوره میاد جلو و واکنش نشون میده اما این ابله صاف وایستاد و نگاه کرد.

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال

تعویض اجباری هم خیلی بد شد. اول بازی یه بازیکن فیکسمون رفت و یه بازیکن معمولی >= مزخرف جاش اومد که من اصلا چیزی ازش ندیدم.

حق یووه تو این بازی باخت نبود. من هنوزم از حرکت آماتور منینگر شاکی ام.

بوفون همیشه تو این صحنه ها که مشکوک به آفسایده یا حتی سوت آفساید میخوره میاد جلو و واکنش نشون میده اما این ابله صاف وایستاد و نگاه کرد.

يعني هر چي بگي از منينگر حق داري اما کلودیو مارکیزیو يه جوون زياد ازش انتظاري نميره اونم وقتي يه دفعه وقتي آمادگيش رو نداري بايد بري بازي كني

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
مارکیزیو بد نبود انصافا!معمولی بازی کرد.ضمن اینکه اولین بازیش بعد از مصدومیت بود و کلا سبک بازیش طوری هست که کاملا در خدمت تیم هست و به همین دلیل خیلی مواقع بازیش به چشم نمیاد. در ضمن فکر می کنم کلودیو فصل پیش با پیراهن امپولی مقابل اینتر در سن سیرو بازی کرده بود پس نمیشه گفت اولین باری بود که این همه تماشاگر می دید!می دونم که جو این بازی فرق داشت اما مارکیزیو هم به اندازه ای بی تجربه نیست که تحت تاثیر ورزشگاه قرار بگیره.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
مشکل اصلی یووه دفاع وسط هاش بودند که روی همه توپ ها ارسالی از زمین اینتر در مقابل ادریانو و زلاتان بازنده بودند. یوونتوس کلا با ترس بازی می کرد ترس رو تو چهره تمام بازیکنا میشد دید اینتر مثل چلسی زمان مورینیو بازی می کرد مالکیت توپ زیاد در اختیار اینتر نبود ولی با بازی مستقیم و با تکیه بر مهاجم هایی با قدرت بدنی بالا که تو اینتر زلاتان و تو چلسی دروگبا بودند به دفاع حریف فشار وارد می کردند به هر حال برد حق اینتر بود به خاطر اینکه مربی با هوش تری داشتند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی