پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اینتر میلان 1 - یوونتوس 0 (هفته سیزدهم سری آ) دربی ایتالیا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
148 پاسخ برای این موضوع

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
این مارکیزیو نمیدونم اون وسط چیکار میکرد.هیچ نقشی نداشت. راستی از تیاگو خبری ندارید؟؟؟؟؟

atlass13

atlass13

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1177 ارسال
چرا آخه این اتفاق باید به ضرر یوونتوس میشد منینگر چرا اون اشتباه رو کرد!!!! اونکه اونهمه خوب توپ ها رو دفع میکرد و موقعیت ها رو از اینتری ها میگرفت یهووو یه اشتباه خیلی ساده رو کرد!!!

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
عجب فوتبالی بود نتیجه تا حدودی به حق بود کثیف ترین بی شعور ترین زشت ترین .و .... بازیکن اینتر گل زد تو حمله و هافبک واقعا یووه کنده واقعا کنده کاش بتونه شواین اشنایگرو بگیره حتی برای فصل بعد واسه خط حمله من هنوزم رو ال نینو به طرز عجیبی اصرار دارم حتی اگه یاکینتا و ترزگلو لازم باشه بدن روی مولینارو و لگرو باید یه تجدید نظر بکنم چون روی گل مثل پت و مت عمل کردن مدافعای بی شعور اینتر امروز به شکل عجیبی با هوش ظاهر شدن و خطا نکردن و باید بگم این یووه با این مهره ها نمیتونه قهرمان شه تو هیچ جامی هر کسی هم که مربی تیم باشه فرق نمیکنه ودر اخر زلاتان به مراتب بهتر از امائوری هست الکی خودتون گول نزنین و منصفانه قضاوت کنین ببینین کدوم بهتر بودن

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من فکر می کنم تمرکز بیش از اندازه کیلینی و لگروتالیه روی زلاتان کار دستمون داد بارها مونتاری از نقاط کور خط دفاعی ما رد شد تا آخر به گل رسید مارکیزیو هم که توی بازی گم بود واقعا ً هنر سیسوکو بود که یک تنه خط میانی اینتر رو کنترل می کرد ندود آماده نبود و این لطمه بزرگی به تیم زد خطای مونتاری روی مارکیونی هم می تونست پنالتی باشه چون هم با زانو و هم با دست مارکیونی رو شارژ کرد به هر حال این بازی تمام شد و باید به فکر بازی های بعد بود

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من نمیفهمم چرا کامورانزی از ابتدا بازی نکرد ! وقتی ما به یه بازیکن سرعتی احتیاج داشتیم اون وقت مارکیونی نبود ! الکس 70 دقیقه در غیاب مائورو بازیسازی میکرد . لعنت به این دوتا دفاع کناری بخصوص گریگرا که بلد نیست یه سانتر بکنه !

mahsa

mahsa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
حيف! باختيم. چه گل بدي خورديم. --- Forza JUVE JUVE For EVER

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
نه برد حقمون بود و نه باخت! مساوی بهترین نتیجه برای این بازی بود کاش اون بازی که با رئال کردیم رو تو بازی امشب به نمایش میذاشتن. مفت ترین گلی که میشد بخوریم ، خوردیم!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بابا بیخیال از مارکیزیو چه انتظاری میره ؟ جوون بدبخت شاید اولین بارش باشه همچین جمعیتی رو ضد خودش می بینه ! به نظر من اونقدر کسی شایسته ی انتقاد نیستی، بازی توی خونه ی حریف بود. تنها اشتباهی فاحشی که می بینم بازی نکردن کامو بود.واقعا اگر کامو بود حساب کار فرق می کرد.

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
منینگر سر صحنه گل واقعا آماتور بود ! ( اگه جی جی بود به فکر آفساید توپ رو نگاه نمیکرد ) مولینارو بد بود. گریگرا هم همینطور. حیف شد تیاگو مصدوم شد ولی مارکیزیو هم خیلی خوب بود ( خدا را شکر برگشت ) مارکیونی خوب بود. سیسوکو و کیه لینی عــــــــــــــــــــــــــــــــــالی بودن. آمائوری بد بود.

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
به نظر من منینگر راحت می توانست توپ رو بگیره ه ه ه ه آخه بگو توب بگیر اگه آفسایت بود داور میگره اگه هم نبود توپ رو گرفتی . کامو باید زود تر میمد ندود همه می توانسا از گزینه های تعویض باشه

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
یه سوال بزرگ دارم من: چرا صالی امیجیچ نباید به جای گریگرا بازی کنه؟؟؟لااقل میتونست تعویضش کنه که...

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
کمبود بازیکن داریم. تو دفاع های کناری.و مخصوصا تو خط هافبک. تو هافبک که به شدت کمبود داریم.با مارکیزیو و مارکیونی نمیشه هیچ کاری کرد.البته مارکیونی خوبه.ندود دیگه مثل چند سال پیش نیست. به نظر من به شدت کمبود و ضعف تو خط میانی داریم.با خرید 1بازیکن مثل شواین اشتایگر میتونیم 1 تقویتی بکنیم این خط رو.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
چون مصدومه گزارشگر رای هم گفت

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
فکر کنم صالی امیجیچ مصدوم بود

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
خوب خیرش بر این بود که ببازیم من واقعا خوشحالم از این باخت ...!!!!!!!

چون بازی برگشت هم در کار خواهد بود ! ;D

واقعا داشتن از خوشحالی میمردن !!!!

ای کاش بازیکنامون رو زرر پیرنی شون همچین چیزی میزاشتن .....

[img width=480 height=176]http://i33.tinypic.com/2rwustt.jpg[/img]

واقعا کسی که از این باخت ناراحت باشه وخودشو ببازه ادمی که جلوی پاشو نگاه میکنه نه راه طولانی تا اخر فصل رو ...............I HOPE

برا من افتخارات مهمه .....!!!

افرین به اینتر که بازی رو برد ولی بازی برگشت داره موراتی !!!!!!

در اخر باید بگم من با این باخت امیدم برای هر 3 جام 3 برابر شد ................

موراتی ...Why So Serious Son

[img width=480 height=319]http://i33.tinypic.com/2ztiuk2.jpg[/img]

Lets Put An Smile On That Face.......

تصویر

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
فکر نمی کنم درست باشه دوباره برگردیم سر بحث تمام شدن بعضی بازیکنها ندود یه امشب خوب نبود ولی توی یک ماه اخیر بهترین بازی ها رو واسه یوونتوس کرده یا آمائوری و لگروتالیه و مارکیونی و ... این باخت زیاد دور از ذهن نبود بازی توی ورزشگاه خانگی اینتر با اون جمعیتی که همون اندازه که ما از اینتر نفرت داریم اونا هم از ما دارن

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
باخت خیلی ناراحت کننده بود اما دلایل زیادی وجود داره که بشه این باخن رو پذیرفت:بازی تو سن سیرو،مقابل مورینیو و تیم یک دست اینتر نبود بوفون،لشتباهات داوری و...... فکر میکنم بازی خوبی بود اما اشتباه منینگر واقعا عجیب بود!!!!!!

atlass13

atlass13

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1177 ارسال
ولییی از چیزی به اندازه ی خوشحالی بعد بازی این موراتی حالم بهم نخورد! مردیکه مفنگییی

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
مارکیزیو خیلی هم خوب بود ! دیدید تو چه شرایطی چه شوتی زد که قیافه سزار هم از تعجب کج شد ؟

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

فکر نمی کنم درست باشه دوباره برگردیم سر بحث تمام شدن بعضی بازیکنها
ندود یه امشب خوب نبود ولی توی یک ماه اخیر بهترین بازی ها رو واسه یوونتوس کرده
یا آمائوری و لگروتالیه و مارکیونی و ...
این باخت زیاد دور از ذهن نبود
بازی توی ورزشگاه خانگی اینتر با اون جمعیتی که همون اندازه که ما از اینتر نفرت داریم اونا هم از ما دارن

اینتر فراموش نکن با اسکودتوهای ما زنده شدی و زندگی می کنی.......................

برا چی باید از ما نفرت داشته باشن .........

چون دوباره به زندگی برشون گردوندیم !!!!!!!!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی