پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اینتر میلان 1 - یوونتوس 0 (هفته سیزدهم سری آ) دربی ایتالیا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
148 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
راجب ایبرا از ندود پرسیدند توی یه مصاحبه و یه تیکه خیلی خدا و معنی دار بهش انداخته ! خیلی حال کردم. ندود گفته : ایبرا این مدت خیلی خوب بوده برای اینتر و واقعا کمک زیادی بهشون کرده،من باهاش بازی کردم و بازیش رو از نزدیک دیدم،فکر می کنم در آینده موفقیت های انفرادی زیادی بدست بیاره :D :D :D :D یعنی با اینتر هیچی بدست نمیاره :D

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
عجب کلام زیبایی :D :D باید این رو طلا گرفت زد سر در باشگاه ملعون اینتر ;D

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
قکر کنم همه ما میدونیم که اینتر هیچ چیز نیست ....................... پس جای بحثی هم نمیمونه !!!! باید جلوی تمام اسکودتو هاشون علامت سئوال گذاشت .... ;D

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
اینتر نفرت انگیزه ! یه تیمی که حتی از اسمش هم مشخصه که ایتالیایی نیست و بین المللی هستش و مایه ننگ فوتبال ایتالیاست . درسته یووه رقبای زیادی مثل میلان ، رم ، لازیو و فیورنتینا رو در ایتالیا داره ولی بدون شک هیچکدوم به اندازه اینتر منفور نیستن . این مشکل رو تنها طرفداران یوونتوس در قبال اینتر ندارن و بقیه تیمها هم از نراتزوری بیزارن ! بی صبرانه منتظرم تحقیر شدن بازیکنان اینتر هستم . قیافه مایکون ، ویرا ، ساموئل و چیوو وقتی که دریبل میخورن از الکس و مائورو دیدنی هستش . چقدر خوب میشه اگر دل پیرو یه ضربه آزاد وارد دروازه سزار بکنه تا آدم بشه ! من نتیجه بازی رو 2-0 پیش بینی میکنم و بنظرم آمائوری و دل پیرو برای یووه گل میزنن .

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
حقیقتا اینتر منفورترین تیم محسوب می شه واسه ما! تو اینکه شکی نیست! از طرف دیگه! حضور زلاتان که احتمالا خیلی خیلی با انگیزه ظاهر می شه، و از طرفی جنگ روانی ای که مورینیو از همون اول فصل راه انداخته، این بازی ـُ حسابی تحت شعاع قرار می دن! مصدومای یووه هم که البته خیلیاشون بهترن، ولی خب بازم نمی تونن مثل همیشه باشن ، یه ذره می تونه اثر بذاره رو بازی که البته با توجه به بازی فوق العاده عالی یووه تو چندوقت اخیر و شکست رئال تو برنابئو و ... حداقل خیالمون از این یکی یه ذره راحتتره! هرچند که بازم، بخوایم نخوایم تاثیرشو می ذاره! به علاوه ،از وقتی اون دوتا اسکودتو ی یووه رو دادن به اینتر که دیگه واقعا این حس نفرت افتضاح زده بالا! کلا همه چی خیلی حساسه! من از الان منتظر بازیم که آخرش قیافه ی مسخره ی مورینیو و زلاتان رو ببینم! امیدوارم همه چی خیلی خوب پیش بره! یه جوری هم بشه که حال زلاتان حتما گرفته شه، شدید...این خیلی مهمه! خیلی! به امید شکست تحقیر آمیز اینتر تو مه آتزا!

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال
اینتر تیمی بی شخصیت =http://www.parsfootball.com/Italy/866.html

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

یک نکته مهم : ;D

تصویر

این جریانش چیه؟

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
معلومه دیگه! اون راستیه اینتره! ;D دست چپیه یوونتوس کبیر! اِل او اِل!!! ;D

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
سمت راستیه یعنی جنس چینیه! تقلبیه! اما سمت چپیه اصل و اورجینال خوده ایتالیاست! اگه هم ما رو سر کار گذاشتی که دیگه هیچی! ;D

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
این چند هفته بهترین هفته های من بودند . پیروزی پرگل یووه و قبولی تو داشگاه و اگه ایران میبرد که خوب میشدو مساوی هم خوبه ولی اگه یووه اینتر رو ببره نور الا نور میشه دیگه میشه هفته ی رویایی .

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من از الآن سراسر هیجان هستم . هروقت نزدیک این بازی میشیم یجوری میشم . یووه به هرکی میبازه ببازه ولی اینتر رو باید تحقیر کنه . اونا 17 سال تو حسرت جامی سوختن که ما هروقت اراده میکردیم میگرفتیمش ولی اونا اون 2 قهرمانی مارو دزدیدن و حالا یبار دیگه بعد از دوبار تحقیری که در فصل پیش کردیمشون باز هم لهشون میکنیم و تو سن سیرو تمامی اینتر و آرزوهاش رو دفن میکنیم برای همیشه . یه درسی شنبه شب به نراتزوری بدیم که هروقت اسم یوونتوس اومد از ترس بلرزن .

[move]یووه آبرو و شرف تاریخ فوتبال ایتالیا[/move]

الکس باید گل بزنه یوونتوس حمله ... اینترو آتیش بزنه یوونتوس حمله

29 Scudetto

ADEL

ADEL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1011 ارسال
به امید نابودی اینترچینی :o توسط یووه ایتالیائی :D

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

من از الآن سراسر هیجان هستم . هروقت نزدیک این بازی میشیم یجوری میشم . یووه به هرکی میبازه ببازه ولی اینتر رو باید تحقیر کنه . اونا 17 سال تو حسرت جامی سوختن که ما هروقت اراده میکردیم میگرفتیمش.

اینو ولش،می دونی اینتر 40 ساله فینال لیگ قهرمانان رو ندیده ؟ :D
قبل از اون 2 بار دیده :D

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
اینتر هم مثل رئال تحقیر میشه.برنامه های هجومی اینتر هیچ پیچیدگی ای ندارن و به راحتی میشه راه های گلزنی رو به روشون بست.توی حمله فقط به زلاتان تکیه دارن که با توجه به حضور لگروتالیه و کلینی که هر دو جنگنده هستن بعیده بتونه کاری بکنه. اینتر به جز مانسینی که معمولا توی ترکیب ثابت جایی نداره بازیکن تکنیکی دیگه ای نداره.با توجه به اینکه سیسوکو و تیاگو تخریب کننده های قدرتمندی هستن تنها راه نفوذ اینتر کناره ها و با اتکا به سرعت مایکون و زانتی هست.با پوشش مناسب از هافبک های کناری و کمک به مدافعین این راه هم بسته میشه.یوونتوس از همه نظر برتر هست و برگزار شدن بازی در سن سیرو هم هیچ کمکی به اینتر نخواهد کرد.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
فقط باید مراقب وحشی بازی و حاشیه سازی های اینتری ها باشیم . البته بازیکنان یووه باتجربه تر از این حرفها هستند ولی باید تو این بازی خیلی باهوش باشن بخصوص زمانی که اینتر بازی رو عقب باشه با کثیف ترین حربه ها در فکر جبران هستش . بازی دو فصل پیش والنسیا و اینتر رو یادتون بیاد که وقتی به والنسیا باختن چجوری جنجال به پا کردن و یا حرکات زلاتان در فصل پیش در برابر کیلینی . ولی خیلی باید مراقب زلاتان بود چون از یووه و طرفدارانش زخم خورده هستش و میاد که هرطور شده جبران کنه . کوآرشما هم به واسطه تکنیک و سرعتش خطرناک هستش بخصوص که احتمالاً جلوی مولینارو بازی میکنه ! آهان ، این کروز هم خیلی جلوی یووه خطرناک بوده همیشه ! چه زمانی که در بولونیا بازی میکرد و چه بعدش که به اینتر اومد جلوی یووه خوب گل زده و بازی کرده .

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
از والتر ساموئل در مورد الساندرو و آمائوری پرسیدن که گفته : آمائوری یک مهاجم حرفه ای و قدرتمند هستش که به سوی گل زدن حرکت میکنه . خیلی سخت تلاش میکنه و متوقف کردن اون کار بسیار مشکلی هستش . همچنین در مورد الکس گفته : خولیو سزار ضربات آزاد الکس رو تماشا نخواهد کرد حتی اگر از جانب سمبل فوتبال ایتالیا باشه . ( معلومه حسابی اینتری ها از ضربات آزاد الکس وحشت دارن ) .

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

همچنین در مورد الکس گفته : خولیو سزار ضربات آزاد الکس رو تماشا نخواهد کرد حتی اگر از جانب سمبل فوتبال ایتالیا باشه .

( معلومه حسابی اینتری ها از ضربات آزاد الکس وحشت دارن ) .

همچین چیزی نگفته! ;D
وقتی نظرش رو در مورد الکس خواستن گفته :
سزار مراقب ضربات آزاد الکس خواهد بود اما (به هر حال) این بازیکن ایتالیایی سمبل فوتبال هست.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
نه بابا برای من اونو گفته بود ;D شاید برای بازی فصل پیش بوده ;D

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
من فکر کنم اگه شما تو ایتالیا بودین هر چی اینتری بود رو قتل عام میکردین..... میزان نفرت از نراتزوری به شدت بالاست...

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
داور بازی نیکولا ریتزولی هستش . لوچیانو آریولدی و فیچیتو دی میراندولا هم کمک هاش هستند .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی