پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اینتر میلان 1 - یوونتوس 0 (هفته سیزدهم سری آ) دربی ایتالیا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
148 پاسخ برای این موضوع

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
این مورینیو که من میبینم چنان جنگ روانی راه میندازه که فقط خدا میدونه چیکار می خواد بکنه...

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
يوونتوس حمله الكس بايد گل بزنه يوونتوس حمله ميلان رو آتيش بزنه يوونتوس حمله خوزه بايد داد بزنه(از درد باخت) يوونتوس حمله كلود بايد جيغ بزنه(از خوشحالي) منتظرم كه اينتر هم مثل رئال به بدترين نحو ممكن تحقير بشه و بفهمه يوونتوس يعني چي...

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
اینم لیست بازیکنان فرداشب :

3 Chiellini
4 Mellberg
8 Amauri
9 Iaquinta
10 Del Piero
11 Nedved
12 Chimenti
13 Manninger
16 Camoranesi
19 Marchisio
20 Giovinco
21 Grygera
22 Sissoko
27 Ekdal
28 Molinaro
29 De Ceglie
30 Tiago
31 Nocchi
32 Marchionni
33 Legrottaglie

اینم ترکیب احتمالی دو تیم :

منینگر . لگروتالیه . کیلینی . گریگرا . مولینارو . ندود . تیاگو . سیسوکو . کامورانزی . دل پیرو . آمائوری .

ژولیو سزار . ماتراتزی . خاویر زانتی . مایکون . ساموئل . مونتاری . ویرا . استانکوویچ . کامبیاسو . زلاتان . کروز .

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
بنا به ترکیب احتمالی : منینگر > سزار لگروتالیه < ماتراتزی کیلینی > زانتی گریگرا ؟ مایکون (نمی دونم مایکون کیه؟) مولینارو + ساموئل = 0 ندود > مونتاری (اینم نمی دونم کیه ولی دیگه از ندود بهتر که نیست) تیاگو < ویرا سیسوکو > استانکوویچ کامورانزی > کامبیاسو دلپیرو ;D ابراهیمویچ امائوری > کروز از این نظر هم که نگاه کنیم به قضیه یوونتوس برنده است...

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
باختن تو این مسابقه سخته !!! فقط باید اینتری ها ضربه آزاد به الکس ندن که نمیشه !!!! کروز کله پوک مثل همیشه به یووه گل می زنه و زلاتان زرافه هم هیچ غلطی نمی تونه بکنه !! کیلینی همیشه مقابل اینتر می ترکونه !!!!!

linkin_park

linkin_park

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 618 ارسال
البته حمید منینگر همچین بهتر از سزار هم نیست .... خیلی امیدواری بهش !

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال

بنا به ترکیب احتمالی :

لگروتالیه < ماتراتزی

از این نظر هم که نگاه کنیم به قضیه یوونتوس برنده است...

اين يكي اصلا درست نيست كي گفته اون دراز ييلاق از نيكولا بهتره >:(

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
حمید یه خورده زیادی ماتراتزی و منینگرو تحویل گرفتیا!!! ضمنا مایکون 100% از گریگرا بهتره واقعا نفوذاش حرف نداره مونتاری هم یه الاغ بی شعور به تمام معناس من تعجب میکنم وقتی نشونش میدن که هم داره راه میره ه حرف میزنه!!!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
جای تره زگه و بوفون بدون شک تو این بازی خالی هستش . بخصوص بوفون که میتونست یک برگ برنده بزرگ برای یووه باشه . بازیکنان اینتر شوت زن هستند و باید فضا رو ازشون گرفت تا نتونن از شوت های راه دور و نزدیک دروازه رو تهدید کنن . البته با توجه به داشتن مومو خیلی امیدوار و خوشبین هستیم که راه های شوت زنی از پشت محوطه بسته بشه . استانکوویچ و رلاتان بدون شک شوت های قدرتمند و دقیقی دارن و مایکون ، زانتی و کروز هم شوت های بدی نمیزنن . با توجه به حضور کروز باید خیلی مراقب سانترها و بازی هوایی باشیم . درسته جورجو و نیکولا خوب هد میزنن ولی مولینارو روی بازی هوایی ضعیف هستش و حتی گریگرا هم همین مشکل رو داره و نمیتونن به خوبی پوشش بدن .

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
فضای پشت سر مولینارو خیلی خالی می مونه!البته از بازی رئال به این ور یک مقدار بهتر کار کرده اما توی همون بازی با رئال هم اگر یادتون باشه یک موقعیت صد در صد گل رو به راموس داد!سیسوکو خیلی به مولینارو کمک می کنه و توی دفاع فضاهای اطرافش رو پوشش می ده اما روی سانتر هایی که خصوصا روز ضد حمله ها روی دروازه یووه فرستاده میشه تنها بازیکن مسئول خود مولینارو هست که اجازه نده کسی از پشت سرش ضربه بزنه

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
بچه ها چی شده ؟ چرا اینقدر اینتر اینتر میکنید ؟ اوووووووه ! باور کنید اصلا قابل فکر کردن هم نیستن ! چرا اینقدر از مورینیو میترسید ؟ باور کنید ذهنش الان درگیره که چجوری جلوی یووه به زور تساوی بگیره ! { دقیقا نشون داده که خودش هیچی بارش نیست که چند بار بازیکنهاش کمکش کردند } ایبرا و کروز هم هیچی نیستن ! با خیال راحت برید به کارهاتون برسید و من به شما قول میدم بعد از بازی فردا شب بیایید بگید " این اینتر چرا اینقدر ضعیفه ؟ "

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
ما که هر چی دیدیم تو این تاپیک این بوده که اینتر له میشه و کتلت میشه و آبگوشت میشه...ندیدم کسی از اینتر یا مورینیو بترسه یا بزرگش کنه. اینجا که همه به خونشون تشنن.ولی خب زیاد هم نباید دست کم گرفتشون...حریف قدری هستن به خصوص تو زمین خودشون.

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
برتری نفرات نمیتونه فاکتور برنده بودن باشه. اینکه بازیکنان ما در پستهای مختلف به اینتر سر هستن نمیتونه پیروزی ما رو تضمین کنه. تو ایجور مسابقات و دربی ها تیمی که هماهنگی بین نفراتش بیشتر باشه و روحیه مناسبی داشته باشه بهتر بازی میکنه حتی اگه سطح بازیکنانش از تیم مقابل پایین تر باشه. یوونتوس الان از نظر روحیه و هماهنگی به درجه خوبی رسیده که می تونیم امیدوار باشیم تو زمین اینتر بازیه خوبی از تیممون ببینیم.

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال
مولینارو آخرش کار دستمون میده خدا کنه امشب خودش نباشه

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
شما هم کلید کردی روی این بنده خدا بزار بد بازی کنه بعد بهش گیر بده حالا که چند تا بازیه داره خوب بازی می کنه بی خیال شو دیگه

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
آره بابا ! دیگه از من که کسی مخالف تر نبود نسبت به مولینارو ! ولی انصافاً چندتا بازی هستش خیلی بهتر بازی میکنه و امیدوارم بهتر هم بشه . به هرحال بازیکن زحمتکشی هستش ولی همچنان ضعف هایی مثل دیر تصمیم گیری و عدم جاگیری مناسب رو داره که به امید خدا امشب خوب بازی میکنه هرچند دچلیه رو ترجیح میدم ولی مولینارو هم پیشرفت کرده .

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
چقدر با این شعار حال میکنم . یک هفته هستش دارم میخونم و یه حسی بهم القا میشه . همه نفرتم از اینتر و عشقم به یووه رو حس میکنم این شعار بیان میکنه ...

یوونتوس حمله الکس باید گل بزنه یوونتوس حمله اینترو آتیش بزنه یوونتوس حمله الکس باید گل بزنه یوونتوس حمله

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
اینتر رو به همراه "آقای خاص" آتیش بزنه. بیشتر از اینتر از سرمربیش بدم میاد.

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال
به نظر من رانیری یه مربی هست که اگه فرصت داشته باشه بین بازی ها تیم را خیلی خوب میچینه واسه این بازی 8 روز فرصت داشته

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
راستی قبل از بازی مورینیو چی گفته؟ نکته خاصی؟ یا اینکه باز ادعای مزخرفی کنه؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی