پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اینتر میلان 1 - یوونتوس 0 (هفته سیزدهم سری آ) دربی ایتالیا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
148 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آیا الکس این رو تکرار میکنه :

[img width=480 height=319]http://edicola.tuttosport.com/newsmem/tuttosport/20081116/ttsnaztut161108107a.pdf.0/img/Image_3.jpg[/img]

بابا شما چقدر بی ذوقید !
من از حالا نگران بازی ام !

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال

آیا الکس این رو تکرار میکنه :

[img width=480 height=319]http://edicola.tuttosport.com/newsmem/tuttosport/20081116/ttsnaztut161108107a.pdf.0/img/Image_3.jpg[/img]

بابا شما چقدر بی ذوقید !
من از حالا نگران بازی ام !

خوب وقتي ميدونيم تيممون ميبره بهش اطمينان داريم نميايم بگيم ما ميبازيم كه آقاي الجزيره ;D :D

من الان دارم به اين فكر ميكنم يه جوري با جملاتم برم تو مخ هواداراي اينتر تو پارس فوتبال :D :D :D

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

یوونتوس حمله ... الکس باید گل بزنه ... یوونتوس حمله ... اینترو آتیش بزنه یوونتوس حمله ... الکس باید گل بزنه ... یوونتوس حمله

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

به امید :

[img width=480 height=318]http://www.picestoon.com/out.php/i39146_AleAmaurivsmadrid.jpg[/img]

تصویر

میبینم که یک نفر تو فروم امیدوار بودن رو بالاخره یاد گرفت ............................. ;D

خدا رو شکر که یکی با ما هم صدا شد :-\

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

یوونتوس حمله ... الکس باید گل بزنه ... یوونتوس حمله ... اینترو آتیش بزنه یوونتوس حمله ... الکس باید گل بزنه ... یوونتوس حمله

بابک جان حرص نخور به خاطر دل شما هم که شده به اینتر و مورینیو میفهمونیم که تیمی هم هست و وجود داره که با امید و خوش بینی و خوش رفتاری و نهایت غیرت بر سایر تیم ها غلبه کنه !!!!!

I HOPE

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
زلاتان دیشب دوتا گل خوب و قشنگ زد . کلاً با توجه به اعتمادی که اینتری ها بهش دارن خیلی خوب بازی میکنه ولی بعید میدونم جلوی کیلینی و لگروتالیه کاری بتونه انجام بده ! اینتر مطمئناً از جنگ روانی و درگیری فیزیکی برای رسیدن به برد استفاده میکنه . با توجه به اینکه کلاً تیم خشنی هستند و بازیکنانش تعادل روانی ندارن میشه انتظار بازی درگیرانه و خشنی رو داشت که شاید باعث مصدومیت بازیکنان تکنیکی ما مثل دل پیرو و کامورانزی بشه . در ضمن کیلینی و سیسوکو هم نباید اسیر جنگ روانی بشن بخصوص جورجو که قطعاً تقابلش با زلاتان دیدنی و مهیج هستش .

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
پارسال که جورجو نزدیک بود دعواش شه با زلاتان تو بازی رفت امیدوارم فقط مونتاری ادم باشه به اضافه ی ماتراتزی وقتی ماتراتزی فوتبال بازی میکنه من تعجب میکنم چون واقعا در حد یه راسو شعور نداره

adel_6747

adel_6747

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 1 ارسال
يوونتوس مي بره ، من مطمئنم خيلي دوست دارم دلپيرو بازم گل بزنه( مطوئنم ميزنه) و اون خوشحالي توپشو نشون بده به اميد پيروزي (:

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
خوشبینی بیش از حد کار دست تیم میده... به هر حال نباید فراموش کرد که اینتر الان صدرنشین سری است و تو زمین خودشم بازی داره... و مهمتر از همه حمایت داور و فدراسیون ایتالیا رو هم پشت سر خودش داره...

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
یک نکته مهم : ;D

تصویر

====

یک نمونه از چندصد نمونه ویران شدن حریف همیشه سوراخ :

تصویر

تصویر

تصویر

+

یک نمونه دیگه برای تاکید بیشتر :D

تصویر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
:D :D Made in china :D :D چندروز پیش هم یه چیز باحال دیدم تو یوونتوز، داشتن بحث می کردند سر اینکه بالوتلی باید ایتالیایی باشه یا نه، بعد یکی عکس بالوتلی رو زده بود (طبیعتا با لباس اینتر) و نوشته بود این چطوری ایتالیاییه ؟ یکی جواب دادی بود : ازون چیزی که تنش هست ایتالیایی تره :D :D :D

ADEL

ADEL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1011 ارسال
عجب عکسی بود عشق کردم دمت گرم واقع اینتری هااسکودوتوشون مثه جنس های چینی می مونه قلابی

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
یوونتوس باز هم مثل همیشه بازی رو می بره.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
بدون شک خطرناک ترین بازیکن این روزهای اینتر ، زلاتان هستش که حتی انگیزه هم برای بودن در لیست نهایی 3 نفره مردان سال فوتبال اروپا و جهان پیدا کرده . زلاتان جلوی یووه انگیزه بالایی هم داره و مطمئناً باید روش حساب جداگانه ای باز بشه . اگر استانکوویچ هم در ترکیب باشه باید مراقب شوت های راه دورش باشن . در ضمن تکنیک و سرعت مانسینی و کوآرشما هم در دو جناح میتونه دردسرهایی رو برای دو سمت خط دفاع نه چندان مستحکممون ایجاد کنه . ولی خوبی خط دفاع اینتر اینه که کلاً دریبل خوردنشون خوب هستش و زود عصبی میشن و این میتونه موجب خطاهای زیادی و حتی اخراج بازیکنانشون بشه . مطمئناً الکس و مائورو و حتی مارکیونی میتونن خیلی خط دفاع اینتر رو اذیت کنن . یاد بازی برگشت فصل پیش بیفتید که دل پیرو چجوری ماتراتزی رو دریبل میکرد . به قول مانی خیلی سخته که از بین ندود ، مائورو و مارکیونی دوتاشون بازی کنن ! ولی بنظرم مارکیونی روی نیمکت باشه بهتره تا در نیمه دوم و وقتی که دفاع اینتر خسته میشه بتونه از سرعتش استفاده کنه .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
ابرا امروز بهترين بازيكن سال كشورش هم شد و اين انگيزه‌ي تازه رو به بدنش دميد اما بازم خيلي راحت مي تونيم اونو كنترل كنيم اگه بخوايم. يه چيز جدا از بازي : من سر صبحانه و ناهار و شام يكشنبه‌ي بعد از بازي با سه نفر اينتري شرط بندي كردم.از الان تصميم دارم چيزي نخورم تا اونروز بتونم با تمام وجود سه نوبت غذايي رو از اينتري ها بگيرم و بخورم...

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
یه کیلینی برای ایبرا زیاد هم هست.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
اتفاقا کیه لینی یه ایراد بزرگ داره خیلی راحت خطا میکنه تو محوطه اصلا نباید دور زلاتان بره فقط باید بسپردش به نیک لگرو

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
خیلی دوست دارم چهره ضایع شده اون موراتی کثافت و اون زلاتان خائنو وقتی تو سن سیرو میبازن ببینم.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
مگه پارسال ندیدی؟ ;D

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال
اگر همون اوایل بازی دو سه تا حمله قوی رو دروازه انها بزنیم بدجوری تمرکزشون بهم میخوره و با ترس و لرز حمله میکنند من معتقدم باید از مارکیونی که الان کاملا سرحاله فیکس استفاده کرد.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی