پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اینتر میلان 1 - یوونتوس 0 (هفته سیزدهم سری آ) دربی ایتالیا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
148 پاسخ برای این موضوع

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

[img width=480 height=288]http://files.myopera.com/soheilataee/albums/555284/inter-juve.jpg[/img]

تصویر

هفته سیزدهم سری آ
شنبه 22 نوامبر 2008 میلادی - 2 آذر 1387 خورشیدی
ساعت : 23 به وقت ایران

تصویر

سایر دیدارها:

تصویر شنبه ساعت: 20:30
تصویر یکشنبه ساعت: 17:30
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
http://liveonsat.com/fix/fix_42663.png یکشنبه ساعت:23
  • alexdelpiero از این پست تشکر کرده است

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
مطمئنی یوونتوسی هستی!؟ ;D

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
به خاطر گل روی شما درستش کردم ;) :D :jester:

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
دست گل خودت هم درد نکنه

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
اینتر رو راحت میبریم شک نکنید اونم با اختلاف

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
بازي قطعا سختيه.به نوعي جنگ براي اعاده‌ي حيثيت خواهد بود.اينتر در فصل قبل مقابل يوونتوس يك برد و يك باخت و دو تساوي رو بدست آورده اما همه گفتن اينتر از پس همه‌ي تيم هاي ايتاليايي بر اومد غير از يوونتوس...پس حالا مياد تا دهن همه رو ببنده(اما نمي تونه).يووه هم مي خواد نشون بده 8 برد پياپي شانسي نبوده و علت داشته...( و ميتونه)

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال
یوونتوس - اینتر روزی که کابوسهای موراتی و مورینیو تعبیر میشود .

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
این مسابقه در هفته سیزدهم سری آ برگزار میشه همینطور هفدهمین مسابقه رسمی یوونتوس بعد از شروع سری آ هست سیزده واسه ما ایرانی ها و 17 واسه ایتالیایی ها عدد نحس محسوب میشه امیدوارم این نحسی یقه اینتر رو بگیره ;D

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
آخ که نمیدونی چقدر دوست دارم یووه این بازی رو ببره. فقط به خاطر آقای خاص. دوست دارم وقتی که قیافش شده عین .... خشک شده ببینمش. کلا در مورد یووه زیادی زرزر کزده. به هیچ مسابقه ای به اندازه این حساس نیستم. جوری بشه که یادش باشه قبل از حرف زدن در مورد بچه های یووه بیشتر فکر کنه.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
هر چی فکر می کنم نمی تونم توجیه بشم درمورد اینکه یه نفر از بین کامورانزی , مارکیونی و ندود توی این بازی بیرون بشینه ندود رو واسه این میگم که مارکیونی قابلیت بازی در سمت چپ رو هم داره البته میشه ندود رو به وسط آورد تا از هنر مارکیونی هم بتونیم استفاده کنیم ولی اون موقع تیاگو که این روزا در نقش تخریب چی خوب عمل می کنه باید بیرون بشینه وقتی فکر می کنم که ممکنه نیمه دوم کامورانزی ممکنه خسته بشه و مارکیونی جاش رو بگیره می بینم حیفه کامورانزی خسته بشه خلاصه کلی روانی شدم واسه خودم ;D

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

هر چی فکر می کنم نمی تونم توجیه بشم درمورد اینکه یه نفر از بین کامورانزی , مارکیونی و ندود توی این بازی بیرون بشینه
ندود رو واسه این میگم که مارکیونی قابلیت بازی در سمت چپ رو هم داره
البته میشه ندود رو به وسط آورد تا از هنر مارکیونی هم بتونیم استفاده کنیم
ولی اون موقع تیاگو که این روزا در نقش تخریب چی خوب عمل می کنه باید بیرون بشینه
وقتی فکر می کنم که ممکنه نیمه دوم کامورانزی ممکنه خسته بشه و مارکیونی جاش رو بگیره می بینم حیفه کامورانزی خسته بشه
خلاصه کلی روانی شدم واسه خودم ;D

به اینا می گند مصائب شیرین اقای رانیری دیگه عزیزم ;D

ولی من که یه جورایی مطمئن هستم کامو و ندود باز می کنند و مارکو بالا می شینه !
در مورد بقیه نفرات هم مشکل خاصی وجود نداره و همون بازیکنان بازی قبلی خواهند بود

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
به نظر من ترکیبش این باشه منینگر لگرو جورجو مولی گریگرا عمو پاول تیاگو مومولامینه کامو اله اما واقعا ترکیب ایده الیه ;D

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
من واقعا دلم می خواد یووه این بازی ـُ ببره! چون کلا بردن اینتر یه چیز دیگه است! مخصا اگه تو مه آتزا باشه بازی و سرمربی شون مورینیو!
بهترین و قشنگترین بازی فصل قبل اون بازی ای بود که یووه 2-1 اینتر ــُ زد... واقعا چه حالی داد بعد 2 سال بهمون! عالی بود!
یکی از بدترین خاطره ها هم شاید باختن از اینتر تو کوپا بود...
به هر حال اینکه خیــــــــــــلی مهمه اینتر ـُ بزنیم...رانیری باید هر چی داره رو، رو کنه!
به علاوه کل کلای رانیری و مورینیو هم خیـلی جالب بوده تا حالا و امیدوارم که پیروز میدان رانیری باشه و روی این یارو رو کم کنه!

به نظر من ، بازی ـُ باید با کامو و ندود شروع کنیم ... چون بازی خیلی حساسه! و حالا شاید وسطای بازی مارکو رو بیاره تو! ولی چیزی که مسلمه اینه که مارکیونی نباید فیکس بازی کنه چون بعضی وقتا واقعا اشتباه داره!

لگرو جورجو مولی گریگرا

تو چرا مولی رو گذاشتی اون وسط؟!! نمی گی آخه اون بیچاره اون همه فشار ـُ چه جوری تحمل کنه؟!! ;D
من ملبرگ ــُ می ذارم جای مولی تو خط دفاع!
شدیدا هم امیدوارم که مدافعامون سوتی ندن که من اصلا دلم نمی خواد که زلاتان بهمون گل بزنه!

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
سوسکه !!! واسه این پست امتیاز می خوام ) همون طوری که فصل قبل تو میلان بردیمشون ، الانم می تونیم !!! تازه الان همه و الکس رو فرم تر هم هستند !!!!!!! واقعا اگر یووه ببره 100 برابر از برد رئال شیرین تره !!!! پارسال که یووه ، اینتر رو برد ، فروم خراب بود ، نتونستیم شادی کنیم حیف اما ایندفعه شادی می کنیم

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

لگرو جورجو مولی گریگرا

تو چرا مولی رو گذاشتی اون وسط؟!! نمی گی آخه اون بیچاره اون همه فشار ـُ چه جوری تحمل کنه؟!! ;D
من ملبرگ ــُ می ذارم جای مولی تو خط دفاع!
شدیدا هم امیدوارم که مدافعامون سوتی ندن که من اصلا دلم نمی خواد که زلاتان بهمون گل بزنه!

این مولی کنار بازی میکنه اینهمه از دستش هرس میخوریم وای به حال روزی که وسط بازی کنه !!!!!
------
در کل سوسکش میکنیم یعنی سوسک که هست از این سوسک ریزا میکنیمش
"واسه این پست 26 تا امتیاز میخوام اگه 26 نشد رندش کن بکنش 45 امتیازمو :D "

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال
اینتر توی این فصل هنگام حمله بسیار متکی به زلاتانه و همچنین مانسینی اگر جورجو نزدیک به زلاتان بازی کنه و گوشهای دفاعیمون کمتر حمله کنند مسلما اینتر فلج میشه و بعد ... من به این بازی بسیار خوشبینم .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
به امید :

[img width=480 height=318]http://www.picestoon.com/out.php/i39146_AleAmaurivsmadrid.jpg[/img]

تصویر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
2 نکته : کوردوبا با کارت زردی که دیشب گرفت مقابل یووه محروم خواهد بود ! گزینه های دیگر برای بازی کنار ساموئل تازه از مصدومیت برگشته ماتراتزی و بوردیسو خواهند بود :D :D :D :D نکته دوم، الکس پنالتی رو داد به یاکوینتا،بازی قبل هم گل نزد، نکنه می خواد گل 250 مش رو حتما به اینتر بزنه ؟ ;D

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال

2 نکته :

کوردوبا با کارت زردی که دیشب گرفت مقابل یووه محروم خواهد بود !

گزینه های دیگر برای بازی کنار ساموئل تازه از مصدومیت برگشته ماتراتزی و بوردیسو خواهند بود :D :D :D :D

نکته دوم،
الکس پنالتی رو داد به یاکوینتا،بازی قبل هم گل نزد،
نکنه می خواد گل 250 مش رو حتما به اینتر بزنه ؟ ;D

اين دومي نكته بود يا پرسيدي؟؟؟؟ ;D :D

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
زلاتان مادرش مرده یا مادربزرگش(منظورم نامزدشه)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ;D
چرا خودشو میزنه؟؟ ;D
:D

به امید :

[img width=480 height=318]http://www.picestoon.com/out.php/i39146_AleAmaurivsmadrid.jpg[/img]

تصویر

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی