پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ناپولی-یوونتوس(هفته هفتم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
147 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ناپولی توی سن پائولو تاحالا 2-1 فیورنتینا و 2-1 پالرمو رو برده. توی خونه ی رم هم با این تیم 1-1 کرده. بقیه بازیهاش هم 1 بازی هاشم 1-0 بولونیا رو برده،با اودینزه 0-0 کرده و هفته پیش از جنوا و تیم گاسپرینی (مربی که 7-8 سال مربی جوانان یووه بود) باخته ! تنها باخت این فصلش مقابل جنوا بوده هفته ی پیش. ولی توی سن پائولو ناپولی یه چیز دیگه است.چون توی سومین ورزشگاه بزرگ ایتالیا،یه جور دربی شمال-جنوب برگزار میشه. و دلیل حساسیت زیاد بازی های یوونتوس هم همین رقابت یک تیم جنوبی با یک تیم شمالی بوده.اینطوری هم که گاتزتا نوشته برای بلیط بازی توی ناپل صف های طولانی تشکیل شده ! اینطوری که پیش بینی شده،خط هافبک رو : ندود - پولسن-مارکیزیو - صالیحمیجیچ تشکیل خواهند داد !! باید دید چقدر درست خواهد بود.

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
یووه هم ناپولی رو میبره هم رئال رو(اگر پیش بینی هام اغلب غلط بود) در ضمن چرا به با تجربه ها میگین پیر و پاتال اگه همینا نبودند الان یووه تینجا نبود. دیگه نگیا ok.

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
ترکیب امشب چیه؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال

ترکیب امشب چیه؟

منینگر، گریگرا، نزویچ، کیه لینی، مولینارو، صالی امیجیچ، پولسن، مارکیزیو، ندود، دل پیرو و امائوری

البته احتمالی هست و شاید ده چلیه و مارکو به جای مولینارو و حسن بازی کنند !

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
واقعا مولی بازی می کنه ادمین گرامی

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
به به مثل اینکه تیاگو نیست من خیلی به این بازیکن علاقه دارم پس چرا بازیش نمیده حداقل بعض پلسن هست دیگه و یا مارکیزیو با تجربه و عالی این مربی یووه هم (...)هست.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال

به به مثل اینکه تیاگو نیست من خیلی به این بازیکن علاقه دارم پس چرا بازیش نمیده حداقل بعض پلسن هست دیگه و یا مارکیزیو با تجربه و عالی این مربی یووه هم (...)هست.

تیاگو توی اخرین تمرین مصدوم شد !!!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
بابا اینها کی بازی میکنند کی مصدوم میشند دیگه واقعا تقصیر رانیری است.

hunter

hunter

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 5 ارسال
من یه سوال دارم میگم چرا اینقدر بازیکنان یوونتوس مصدوم میشن؟بالاخره باید یکجای کا ایاد داشته باشه درسته؟ جالبترش هم اینه که کا÷یتان که اکثرا" مصدومه حالا جزء مصدومها نیست!!

hunter

hunter

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 5 ارسال
خوب بالاخره ÷ولسن یک کاری کرد دقیقه 24- کارت زرد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نیمه اول تمام ! توی یووه همه به سختی تلاش می کنند ! همه با شدت و انگیزه ی زیادی بازی می کنند،حتی مولینارو و پولسن هم روز بدی نداشتند تا اینجا ! ولی تاکتیک رانیری واقعااااااااااااااااااااا ناکارآمده !! 60 درصد مالکیت توپ ناپولی 40 درصد یووه ! این آمار آخر نیمه اول بود ! کل بازی یووه ارسال توپ بلند از زمین خودی برای آمائوری بود.تا توپی کی گرفتند سریع ارسال می شد برای امائوری ! ناپولی هم از دوطرف محوطه خیلی حمله می کرد و چندین سانتر خطرناک روی دروازه داشتند که 2 تا رو به خوبی گرفت منینگر. هیچکس توی یووه بد نیست،ولی هیچکس هم کاری از دستش بر نمیاد،مربی ناپولی با سیستم 3-5-2 بازی می کنه و با شلوغ کردن وسط زمین کاملا بازی یووه رو ازش گرفته.و کاملا تاکتیک رانیری رو شده است برای همه،درحدی که گزارش گر بازی گفت رانیری هم با هون 4-4-2 معروفش بازی می کنه !!! جو ورزشگاه وحشتنااااااکه ! هر چند لحظه صدای انفجار میاد ;D مرتب تشویق می کنند به شدت. بازی هم رو به خشونت میره،این آخرا خیلی خطا های بد داشت.فکر کنم کار به اخراجی هم بکشه.

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
تو نیمه اول که رو دل پیرو بیشترین خطا صورت گرفت.

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
یوونتوس میتونست یه گل بزنه ولی نشد متاسفانه از مولینارو خوشم اومد با تعصب بود ولی پولسن به رمق بازی میکرد

انشاالله نیمه دوم بتونیم یه گل بزنیم تصویر

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
من مسافرت بودم و دیر رسیدم ولی همون اواخر نیمه اول را دیدم پولسن یک کارت زرد و چند پاس اشتباه و یه بارم هم خیلی ساده توپ را لو داد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آره مولینارو کاملا از نظر روحی احیا شده،مرتب جلو میره و دستش رو بلند می کنه بهش پاس بدند.و خیلی هم تلاش میکنه، خوب و عالی هم نبوده،ولی بهرحال بد بازی نکرده و تلاشش رو کرده.این عالی نبودن احتمالا بر میگرده به تاکتیک رانیری که اصلا معلوم نیست وظیفه هرکس چی تعیین شده !! همه سردرگم بازی میکنند. شاید بشه گفت بهترین یووه کیه لینی بود که روی حملات اونا بی نقص عمل کرد.بدترین هم شاید...ممم...کسی زیاد بد نبود ولی ندود و حسن خیلی توی بازی تاثیر نداشتند.و از جریان بازی خارج بودند. راستی اول بازی الکس می تونست یه گل بزنه،توی محوطه به جای توپ هوا رو شوت کرد ;D

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
نیمه اول ۰-۰ تموم شد. بازی یووه نسبت به بازی های قبل پیشرفت خوبی کرده.هنوز بازی خیلی روان و هدفمندی ارائه نمیشه اما در کل بد هم نیست!بدون شک اگر سیسوکو و کامورانزی بودن نتیجه خیلی بهتر از این بود.یوونتوس مشخصا با کمبود بازیکن مواجه هست.مثلا الکس کاملا نقش کامورانزی رو بازی می کرد و عملا یوونتوس داشت با تک مهاجم بازی می کرد.صالی آمیجیچ به هیچ وجه نقش پر رنگی نداشت و شاید اگر به عنوان یک گوش راست کلاسیک ازش بازی گرفته بشه بهتر جواب بده. این کلینی فوق العادست!هیچ توپی ازش رد نشد و حتی فضای پشت سر مولینارو رو هم به خوبی پوشش داد.نزویچ هم چند بار جلوی حملات ناپولی رو گرفت و در کل بی اشتباه بود. ضعیف ترین نقطه میانه زمین هست که با وجود حضور پولسن و مارکیزیو هیچ خلاقیتی نداره!همه حملات از کناره ها انجام شد و این دو بازیکن فقط نقش دفاعی داشتن که موفق هم نبودن با توجه به اینکه نیمکت نشین سرشناسی هم نداریم رانیری باید شیوه بازی رو طوری تغییر بده که با همین ترکیب به نتیجه برسیم --- راستی کجا نوشته بود برای خرید بلیط این بازی توی ناپل صف کشیدن؟!نصف استادیوم خالی بود که!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خالی نیست،فدراسیون فوتبال ایتالیا اجازه نداده برای 2 Curve یا همون خم پشت دروازه ها بلیط فروشی بشه.اگر توجه کنی اون 2 پشت یکپارچه خالی هستند. این چیزی بود که گزارشگر بازی گفت.گفت به دلیل حساسیت نمی زارند ورزشگاه پر بشه.

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
ندود چطور بود؟

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
منینگر شاید یکی از روزهای خوبش باشه خدایی یه ضربه سر همسیک رو عالی گرفت

ندود چطور بود؟

ضعیف

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
الکس خیلی عصبی بود از یه طرف خیلی میزدنش از یه طرف بازیکنان خودی اصلا خوب نبودن حتی یه بار مارچیسیو یه توب رو خراب کرد و دل پیرو هوارو یه مشت زد و نشون داد خیلی شاکی از یوونتوسی ها

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی