پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ناپولی-یوونتوس(هفته هفتم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
147 پاسخ برای این موضوع

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال
فقط و فقط این گره به دست هواداران باز میشه و بس انها باید اعتراض خودشون به وضعیت باشگاه رو علنی اعلام کنند یعنی این همه هوادار توی تورین - ایتالیا و دنیا نمی توانند توی تصمیمات مالکان باشگاه تاثیر گذار باشند

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
همه ( هوادار- دشمن-کارشناس-تماشاگر-حرفه ای - آماتور و .... ) دارن به اتفاق میگن یوونتوس با مربیـــــــگری رانـــــــیری گــــــــــند زده ! من نمیدونم چی میخواد به مربیها ثابت بشه ؟ از خدا معجزه میخوان ؟ باخت باخته دیگه ؟ ولی باخت رانیری در سمت مربیگری قهرمان پرافتخار ایتالیا یه طعم دیگه ای داره ؟ در کل رانیری و مدیران یوونتوس دارن : آبرو و شرف چندین و چندساله هــوادارها و بزرگان یــــوونتوس رو میبرن !

amir_alex

amir_alex

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 3 ارسال
بچه ها دیدین این رانیری چه گندی به یووه زده....جون من کسی بازی رو از ماهواره نگاه میکرد؟درست زمانی که یووه لازم بود پیروز بشه الکس رو از بازی بیرون آورد.اصلا این آقا اومده رسما گند اساسی بزنه به یووه تیم دشام رو دوباره ببره به سری b.اصلا این آقا به درد مربیگری شموشک نوشهر هم نمیخورهاین تیم هافبک طراح نداره.دفاع حرفهای نداره.حالا یووه شده زنگ تفریح این تیم و اون تیم...واقعا" متاسفم. رئال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟رئال مادرید؟؟؟؟؟؟؟؟؟نه عزیزان...این همون یوونتوسی نیست که با جنگندگی ندود و داویدز زیدان رو از کار بندازه انشاء.....که رئال رو ببریم ولی........چشمم آب نمیخوره...حداقل با این وضع و اوضاع قمر در عقربی که یووه دچارش شده...

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال

بچه این تیکه اول حرف مربی عزیز تیممون هست بعد از باخت :

بحرانی وجود ندارد و من از این مسئله مطمئن هستم، می بایست به کار و تمرین بیشتر ادامه دهیم،

اینقد تمرین و کار بیشتر میکنه که تا اخرش تیمو به سر منزل سری ب برسونه !!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این هم نمرات بازیکنان از دید خود من : منینگر 6 - گریگرا 6 - نزویچ 5 - کیه لینی 5.5 - مولینارو 5 - حسن 5.5 - مارچسیو 5 - پولسن 5.5 - ندود 5 - امائوری 6.5 - دل پیرو 5.5 - رانیری 4

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال

این هم گوشه ای از صحبت های هواداران یوونتتوس در ایتالیا
زمان ان فرا رسیده تا یک انیلی واقعی یووه را مدیرت کند ، الکان نمی تواند نام خانوادگی انیلی را به خوبی ایفا کند

به نظر من هر چه الکان تو کارخانه فیات موفق بوده تو باشگاه یوونتوس ناکام

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من که فکر نمی کنم یووه جزو اولویت های اولشون باشه و شاید سوم و چهارم باشه !! البته در این رابطه اصلا چیزی منتشر نشده ولی حدس شخصی خودم این هست !!!

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
همون چیزی که انتظارش رو داشتم اتفاق افتاد: باخت به مفتضحانه ترین شکل. یه نمایش نا امید کننده و فاجعه بار. حالا درسته که بازیکن مصدوم داشتیم اما این دلیل نمیشه که از تیمهای سری بی هم ضعیف تر بازی کنیم.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی