پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ناپولی-یوونتوس(هفته هفتم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
147 پاسخ برای این موضوع

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
بچه ها شما یه لیوان رو در نظر بگیرید وقتی پرش کنید دیگه جا نداره و اگه بخواهید بیشتر بریزد داخلش سرازیر میشه

و العا هم جریان یوونتوس مثل همین لیوانه ظرفیت ما تکمیله و این توان ماست بیشتر از این هم نمیشه

العا با این باخت شدیم زنگ تفریح دیگر تیم ها

نصف تیم مصدوم هستند بقیه هم با کارتهایی که گرفتند محروم شدند
بازی بعدی باید تیم جوانان بازی کنه تو سزی A !!!!!

یوونتوس اگه با تمامی مهره هاش هم بازی کنه نمیتونه کاری بکنه چون حد یوونتوس تموم شده و سلطنت ما بر ایتالیا نابود شد و ما العا تیم درجه 3 هستیم و اگر یه باخت دیگه بیاریم باید بریم دسته 2 ایتالیا بازی کنیم

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
در کل باخت دور از انتظاری نبود واقعا من سر از تعویض های این رانیری نیاوردم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
جالبه ! کسایی که بازی رو ندیدند یکی از استثناهای فوتبال رو از دست دادند،اون بازی با 2 مدافع چپ به مدت 15 دقیقه !!!!! و رانیری این مسخره بازی رو تا خوردن گل دوم ادامه داد !! گاهی مولینارو میومد جلو گاهی دچلیه !!! من واقعا تاحالا ندیده بودم تیمی با 2 مدافع چپ بازی کنه !!! یوونتوس "نمی تونه" حمله کنه !! بازی کنا هرچقدرررررررر خودشونو به آب آتیش میزنند وسط هافبک های حریف گیر کرده اند. شاید بشه گفت روی یه اتفاق هم گل زدیم.وگرنه نه قبل گل و نه بعدش نمی تونستیم به ناپولی حمله کنیم. شاید خوش شانس بودیم که 3 تا نخوردیم و اون ضربه از روی سر منینگر نرفت توی گل. دلپیرو هم افتضاح بود ! چند تا موقعیت خیلی خوب رو هدر داد،یک صحنه فقط دروازه بان جلوش بود توپ رو تقریبا پاس داد به دروازه بان ! درحدی که دروازه بان شیرجه هم نرفت و فقط خم شد توپ رو برداشت ! یکی دوبار خیلی ساده توپ لو داد. پولسن...پولسن...پولسن نیمه دوم داشت ذات فوتبال رو می برد زیر سوال !! نه تحت فشار بود،نه کسی اطرافش بود،با تمرکز کافی، توپ رو پاس میده به لاواتزی !!!! نزویچ هم روی گل دوم کم مقصر نبود. آخرای بازی چند بار تصویر قیافه ی غمگین و بغض آلود الکس رو نشون میداد روی نیمکت که با یه نگاه سرد به بازی نگاه می کرد...

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
آخه این احمق چرا تو یوونتوسه ؟؟؟؟ این بی فکر ، تیم مساوی ، نیاز به برد داره، این خرفت احمق مهاجم رو میاره بیرون و مدافع رو می فرست تو بازی !!!!!! چرا تو یوونتوس هست؟؟؟؟ من با این که از مربی گری هیچی نمی دونم، اما این رو می دونم که این احمق از مربی گری هیچی بلد نیست.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
من نمی دونم چرا بازی اینقدر راحت از دست رانیری در می ره! رانیری که می دونست توی این بازی فقط و فقط برد مهمه بعد از به ثمر رسیدن گل باید هر کاری می کرد تا حفذش کنه اما هیچ کاری نکرد.جالبت تر اینکه بعد از مساوی شدن بازی باز هم تغییری برای تبدیل کردن نتیجه به برد انجام نداد. نزویچ فاجعه بود!توپ رو به بدترین نحو ممکن دور کرد.واقعا نمی فهمم چرا این کار رو انجام داد.خیلی راحت می تونست توپ رو بزنه توی اوت یا حتی کرنر بده. سیستم بازی یووه هیچ پیچیدگی نداره.هر مربی ای میتونه بفهمه هدف یووه چیه و از کجا می خواد به گل برسه و از چه راه هایی برای دفاع استفاده می کنه. یعنی رانیری فقط با همین سیستم با تیم تمرین کرده؟!یعنی هیچ وقت فکر اینکه روزی احتیاج به زدن گل بیشتر هم هست رو نکرده؟!فقط ۴-۴-۲؟!نمی دونم والا! هر چی فکر می کنم نه دلیل تعویض هاش رو می فهمم و نه دلیل اصرارش به بازی یکنواخت و همیشگی رو!

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

باید بریم دسته 2 ایتالیا بازی کنیم

شاید دیگه اونجا نبازیم!!!
وقتی رو نیمکت را نگا میکنه میبینه بازیکنای رو نیمکت فوق ستارن قاتی میکنه مدافع بیاره یا مهاجم شاید اگه ادامه داشت خودش میرفت تو زمین!!

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

بچه ها شما یه لیوان رو در نظر بگیرید وقتی پرش کنید دیگه جا نداره و اگه بخواهید بیشتر بریزد داخلش سرازیر میشه

و العا هم جریان یوونتوس مثل همین لیوانه ظرفیت ما تکمیله و این توان ماست بیشتر از این هم نمیشه

العا با این باخت شدیم زنگ تفریح دیگر تیم ها

یوونتوس اگه با تمامی مهره هاش هم بازی کنه نمیتونه کاری بکنه چون حد یوونتوس تموم شده و سلطنت ما بر ایتالیا نابود شد و ما العا تیم درجه 3 هستیم و اگر یه باخت دیگه بیاریم باید بریم دسته 2 ایتالیا بازی کنیم

نه این یوونتوس نیست.
این رانیری و تفکرات پوچش که تو بازی به بازیکن تحمیل می کنه.

یه تیم هرچه قدر که بازیکن خوب داشته باشه، با تفکرات بی معنی یه مربی از یه تیم بی مهره هم بدتر می شه.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
شده مثل وزیر کشور ;D اینقدر ضایع بازی در میاره که اخراجش کنن :D اگه ابله نباشه استعفا نامش باید الان امضا شده باشه ::)

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
بابا تیم تاکتیک نداره به خدا توی 90 دقیقه بازی یه حرکت تیمی خوب ندیدیم !!! همه سنگین و بی عرضه بودند به خدا هیچ کسی نمی دوست باید چیکار کنه هر کسی بلد بود یا توپ لو بده یا خطا کنه !!!!

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
واسه این که تحت فشار روحین!!!! خدا کنه دشام یا رایکارد بیان تنها حسنش اینه که دیگه کیمنتی و نزویچ نمی خرن نه نیمکت درست حسابی داریم نه تیم درست درمون

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
دیگه خبری از اون یوونتوس پرقدرت زمان لیپی و کاپلو نیست ای خدا کی زمان بدشانسی یووه به پایان میرسه و ما شاهد یوونتوس پرقدرت هستم

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
خوبه حالا با این وضع بازی با رئال رو ببریم ... چی می شه... یوونتوس می شه قهرمان اروپا و ایتالیا... (البته این فقط یه خواب بود) با رانیری این ها هم شدنی، البته توی خواب...

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
با ناپولی هیچی برای گفتن نداشتیم هیچ این تیمی هست که رانیری بسته بازیکن خوب یا بد رانیری خواسته که با تیم باشند

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
همه بازیکن های یووه با انگیزه ی زیاد می خواستند بازی رو ببرند،حتی اوت برای ناپولی که می شد آمائوری می دوید توپ رو می گرفت و می داد بهشون.ندود سر جووینکو داد می زد سریع تر سانتر کن ! کیه لینی میومد جلو سر بزنه... همه می خواستند ببرند... ولی واقعاااااا هیچکس نمی دونست چیکار کنه... وقتی هر 4 تا دفاع میان برای سر زدن و فقط یه هافبک دفاعی می مونه عقب و روی ضد حمله ی ناپولی با خوش شانسی گل نمی خوریم یعنی تیم داره برای خودش بازی می کنه ! یعنی حساب بازی از دست رانیری خارج شده.... آمائوری چقدر توپ بگیره و هی با قدرت بدنی بچرخه و ببینه هییییییچ کاری نمی تونه کنه چون تا 9 کیلومتریش کسی نیست ! اصلا یوونتوس انگار اره حمله کردن رو بلد نیست ! کاملا مشخصه دستش رو شده است برای همه.

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

بابا تیم تاکتیک نداره

شاید میخوان برای بازیهای حساس فصل تاکتیکشون افشا نشه!!

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
خوب خوب خوب .........................

این بازی هم تمام شد و ما باختیم و بسیار با بازی با رئال پر انگیزه هستیم و رئال هم که برد در بازی با ما کاملا بیانگیزه خواهد بود .....................

اقا من که میگم ما باید مثل لیورپول کار کنیم (در این فصل) ما که سری ا رو تا دلتون بخواد بردیم پس از همین امروز پر امید به فکر بازی با رئال خواهیم بود .............

خوب بازی عجیبی بود ...................................

برا من جالب که امائوری گل میزنه (نمیدونم چرا؟؟؟؟)(شاید به احترام تماشاگرها ???) بعدا اون ها گل میزنن عین گل ندیدها !!!!!!!!

فقط من از همین الان به تمام تیفوسی های جهان قول میدم که بازی برگشت کاری کنیم که هامسیک به جای اینکه موهای ... درست کنه بره موهای باباش و درست کنه .....

داریم براتون ...........................

منینگر: بدک نبود و در حد خودش خوب کار کرد

کیلینی:عالی بود و اگه نبود الان لپامون از شکست تاحقیر کننده گل میانداخت (هر چند که دست کمی نداشت)

مولینارو:خیلی خوب بازی کرد و از اون چیزی که ما انتظار داشتیم بهتر بود

گریگرا:نه میشه گفت بد نه میشه گفت خوب ولی در کل خوب دفاع کرد

پولسن:بازی بهتری نصبت به قبل انجام داد ولی اشتباهاش زیاد بود

ندود:شاید اگه مسئولین اصرار نداشتن امسال بازی کنه بهتر بود ولی هر چی باشه پاول...

حمید زیچ:متوسط بود :-X

مارکیزو: بد نبود ولی خوب اصلا جای زانتی رو نمیتونه پر کنه (کجایی زانتی!!!!!)

امائوری : بهترین بازیکن یووه بود و هم عقب میومد وتوپ میگرفت هم گل زد هو روی دفاع حریف فشار میاورد

دل پیرو: خوب بازی کرد این قدر روش خطا شد و داور (ما..................!!!!!) نگرفت که من شاکی بودم (همش میگفتم خدا کنه مصدوم نشه ::))

رانیری :خوب بود (بنده خدا 10 تا از بهترین بازیکناش مصدوم بودن و بازی هم در خانه ناپولی بود !!!!) (پارسال در این جهنم با کمکهای داور به اونا 1_3 باختیم :'()

قبول دارم ولی با بازگشت بازیکنا درست میشه .........................................

داور:به نظرم بازی مس و صبای قم رو قضاوت کنه بهتر باشه ;)

در پایان هم بگم همانتور که قبلا گفته بودم : دوست دارم به تمامی بحران ها در بازی با رئال خاتمه بدیم(ممکنه ..................................) ::)

امید وار هستم حتی اگر در دوزخ باشم (برای رفتن به بهشت).................................امید وار هستم حتی اگر ..............

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
فقط خدا رو شکر کنین که سه شنبه به جای رئال با چلسی نیستیم 5-0 میلز بورو رو توی خونه ی اونا برد اگه با چلسی بودیم حتما تعدا گلای خوردمون دو رقمی میشد

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

این بازی هم تمام شد و ما باختیم و بسیار با بازی با رئال پر انگیزه هستیم و رئال هم که برد در بازی با ما کاملا بیانگیزه خواهد بود

رئال نبرد دقیقه نود رو ضربه آزاد گل خورد حالا دو تیم با انگیزه هستن البته فکر نکنم دیگه رئال نیاز به انگیزه داشته باشه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

رئال نبرد دقیقه نود رو ضربه آزاد گل خورد حالا دو تیم با انگیزه هستن البته فکر نکنم دیگه رئال نیاز به انگیزه داشته باشه

دقیقه ی 96 هم گل پیروزی رو زد.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
نمی دونم چرا بعضی ها علاقه دارند ساز مخالف بزنند مطمئنا اینده رانیری بستگی به بازی رئال داره اگه ببازیم که باید کاسه کوزه رو جمع کنه بره

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی