پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ناپولی-یوونتوس(هفته هفتم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
147 پاسخ برای این موضوع

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
این که دیگه تقصیر ما نیست دیگه یووه قدرت سابق رو نداره از ما که کاری بر نمی اد؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
لطفا هر بحث رو توی تاپیک خودش انجام بدید ! اینجا هم تاپیک بازی با ناپولیه !

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
این بازی رو هم می بازیم.از وضع تیم معلومه... یه لشکر مصدوم و یه ابر سیاه بدشانسی بالای سر تیم.

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
متاسفانه این بازی یوو هم پخش مستقیم از شبکه 3 نمیشه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
انگیزه یووه توی این بازی می تونه برگ برنده شاگردان رانیری باشه !!! همه تیم می دونند که صبر هواداران رو به اتمامه و برای اعاده حیثیت هم که شده بهترین نمایش خودشون رو به اجرا می زارند ! من به این بازی خوشبنیم !!! درسته تیم مقابلمون ناپولی هست با اون همه بازیکن خوب و حرفه ای ولی من انگیزه و حس برتری که توی یووه هست رو برگ برنده می بینیم !

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
مگه یووه چاره ای هم جز برد داره!

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

من نمیذونم چرا همه شما یادتون رفته حتی شما بیانکنری های اصیل :-\
یوونتوس تیمی بود که وقتی سری آ شروع می شد همه تیم ها فکر قهرمان شدن تو سرشون نبود همه حتی میلان چند سال پیش برای کسب مقام دوم با اینتر می جنگید در جام باشگاهای اروپا وقتی با رئال رو برو میشدیم هیچ کس نمی توانست نتیجه را حدس بزند با این حال که رئال پر ستاره ترین تیم بود
ولی حالا. >:(.................. همه ما به امید سعود از گروهمون در جام باشگاها ! دوم یا سوم شدن در لیگ ! و یا بردن در بازی های حساس و.... :(
هیچ کس هم در این میان به فکر قهرمانی نیست و یا حدهاقل در آرزو هایش مرور می کند

اولا اینجا تاپیک بازی با ناپولی !!!!! ;)

دوما این قهرمانیهایی که واسه شما ارزو برای ما به خاطره تبدیل شده :o

سوما اصلا کی گفته ما به فکر 2_3 تو لیگ هستیم و صعود به دور بعد ....................... ???

من خودم به قهرمانی در 3 جام با همین تیم فکر میکنم (تعجب کردی ............. :o !!!!!!! ولی حقیقت برا من همینه که من همیشه امیدوارم هستم چون اگه امیدورا نباشم از قبل باخته هستم........................)

و اگه امیدم رو از دست بدم در این زندانی که سایر تیم ها برام ساختن اسیر خواهم بود

FEAR CAN HOLD YOU PRISONER HOPE CAN SET YOU FREE

و امیدوارم که فکر نکنی من ادم خیال اندیشی هستم .......

ولی من دارم میگم ما که همه جامها رو بردیم ....... حالا هم امیدوارم با این شرایط (امسال) هر 3 جام رو ببریم تا پاسخ محکمی بر دهان تمام منتقدان بزنیم ........................................

I HOPE ...

یه سری حرفا هم هست که الان دوست ندارم بزنم و پایان سال خواهم گفت تصویر

اول ایمنی بعدا کار :تصویر
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!تصویر

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
اینم از ترکیب بازی با ناپولی:

یوونتوس:

تصویر

بازیکنان دعوت شده برای دیدار یوونتوس - ناپولی
کیه لینی، صالی امیجیچ، امائوری، دل پیرو، ندود، کیمنتی، منینگر، نزویچ، پولسن، مارکیزیو، جووینکو، گریگرا، اکدال، مولینارو، ده چلیه، مارکیونی، مارونه، روسی، اریائودو و پینسولیو

ناپولی:

تصویر

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
البته احتمالاً مارکیونی از ابتدا بجای کامورانزی مصدوم بازی میکنه . در ضمن بازی دادن به مولینارو هم دوباره اشتباه بزرگ و احمقانه ای هستش . با توجه به بازی حساس برابر رئال باید انرژی بازیکنان تقسیم بشه پس باید شاهد تعویض های خوبی هم باشیم بخصوص برای ندود و دل پیرو . در کل نباید 3 امتیاز حساس این بازی فدای بازی با رئال بشه .

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال

انگیزه یووه توی این بازی می تونه برگ برنده شاگردان رانیری باشه !!! همه تیم می دونند که صبر هواداران رو به اتمامه و برای اعاده حیثیت هم که شده بهترین نمایش خودشون رو به اجرا می زارند ! من به این بازی خوشبنیم !!! درسته تیم مقابلمون ناپولی هست با اون همه بازیکن خوب و حرفه ای ولی من انگیزه و حس برتری که توی یووه هست رو برگ برنده می بینیم !

منم موافقم که انگیزه ی بازیکنا تو این بازی می تونه همه چیزو تغییر بده...و امیدوارم که واقعا این طور باشه...
خط دفاعمون نسبتا متزلزل به نظر می رسه...استفاده از نزویچ و مولینارو می تونه شدیدا به ضرر یووه تموم شه....وقتی بوفون تو دروازه بود هم حتی این خط دفاعی خطرناک بود، چه برسه به الان که منینگر دروازه بانمونه...
خط میانیمون هم آن چنان که باید خوب نیس... این که کامو نیست وحشتناکه... و حتی شاید اینکه پولسن هست!! ;D
در ضمن ، منم مارکو رو به حسن ترجیح میدم...
فورواردامونم که خوبن دیگه.... [البته من شدیدا با بابک موافقم که الکس باید تعویض شه !]

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
به دلیل مصدومان زیاد 4 بازیکن از جوانان برای بازی فردا دعوت شدند !!! تیاگو هم آخرین لحظات مصدوم شده.20 نفر دعوت شدند،یعنی کل ترکیب اصلی یوونتوس 16 نفره ! با احتساب 11 نفر که بازی میکنند یعنی الان یوونتوس فقط 5 تا تعویضی داره ;D نمی دونم چرا اینقدر مصدوم میدیم. راستی اکدال هم توی لیست دیده میشه بعد از مدت ها،نمی دونم این مدت کجا بود ! کیه لینی، صالی امیجیچ، امائوری، دل پیرو، ندود، کیمنتی، منینگر، نزویچ، پولسن، مارکیزیو، جووینکو، گریگرا، اکدال، مولینارو، ده چلیه، مارکیونی، مارونه، روسی، اریائودو و پینسولیو

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
داور بازی هم ماسیمیلیانو ساکانی از شهر مانتووا هستش . استفانو آریولدی و فلاوینو لانچیانو هم کمک های اول و دوم هستند .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
رانیری هم در مورد این بازی حرفهای جالبی زده : می دونم با تیم خوبی بازی داریم که توی خونه خوب نتیجه می گیره ولی خوب ما هم یووه هستیم و به دنبال پیروز شدن توی این بازی و خروج از فشار های اخیر هستیم !!!

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
با این همه مصدوم معلوم نیست یووه می خواد چی کار کنه!!! خدا کنه این بازی رو ببره

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
من حاضرم این بازی رو ببازیم ولی رئال رو بترکونیم. چون هم اون بازی پخش مستقیم میشه... بیشتر مورد توجه قرار میگیره و هم در صورت برد میتونه استارت خوبی برای موفقیت های بعدی باشه. بردن تو این بازی میتونه تیم رو 100 برابر بیشتر از برد مقابل ناپولی احیا کنه. امتیازهای دیدار ناپولی هم خیلی اهمیت داره اما در مقابل بازی با رئال اهمیتش کمتره. امیدوارم تو این یکی بازی دیگه مصدوم ندیم.

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
بازی مضحکی میشه

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

من حاضرم این بازی رو ببازیم ولی رئال رو بترکونیم. چون هم اون بازی پخش مستقیم میشه... بیشتر مورد توجه قرار میگیره و هم در صورت برد میتونه استارت خوبی برای موفقیت های بعدی باشه. بردن تو این بازی میتونه تیم رو 100 برابر بیشتر از برد مقابل ناپولی احیا کنه. امتیازهای دیدار ناپولی هم خیلی اهمیت داره اما در مقابل بازی با رئال اهمیتش کمتره. امیدوارم تو این یکی بازی دیگه مصدوم ندیم.

من همیشه دوست دارم بازی رو ببریم (این هم خوب طبیعیه)

مطمئنم که این بازی رو میبریم(ولی اگر هم نبردیم بدم نمیاد تمام بحران ها رو تو بازی با رئال به فراموشی بسپاریم)

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال
قسمت بعد سریال ماجراهای مولینارو دیدنش خالی از لطف نیست

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
iهمین بازیکن های جوون بهتر از پیر و پاتال ها هستند.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
متوجه هستی داری درباره چی صحبت می کنی ؟ پیر و پاتال یعنی چی ؟ می دونی توی یوونتوس سن چه بازیکنایی بیشتر از همه ست ؟ الکس , ندود , ترزگه و بوفون از همه مسن تر هستن تو داری به اسطوره های باشگاه میگی پیر و پاتال ؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی