پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ناپولی-یوونتوس(هفته هفتم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
147 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
توی بازی های ملی مصدوم شد،ولی مشخص نشد مصدومیتش جدی بود یا جزیی.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
تا دیروز حدود 9000 بلیط بازی فروخته شد !!!! حتما تا روز بازی ورزشگاه پر خواهد شد !!!

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
من از این ناپولی میترسم فکر کنم نتیجه ای بهتر از مساوی در این ورزشگاه با جو خرابش نتونیم بگیریم به امید یه بازی خوب

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
باید ببرن، مردم این چیزا سرشون نمیشه فقط برد

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
مدیر اول تیممون هم در مورد این بازی گفته : تیم شرایط ارمانی خودش رو خیلی خوب به دست اورده و از وقفه ای که افتاد به صورت کامل استفاده کردیم و می بریم

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
اگر نبرد باشگاه رو باید رو سر گیلی بلانک سکو و رانیری خراب کنند این طرفداران بی غیرت ایتالیایی یوونتوس اگر اونا غیرت داشتن نمیذاشتن یوونتوس این بلاها سرش بیاد و هر کی یه تلنگور به یووه بزنه

xsx-juve

xsx-juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 533 ارسال
همه حرف ها درست هر بحرانی که میخواد بیفته بیفته فقط ... فقط بازی با رئال رو ببریم بازی با ناپولی هم اونقدر ها سخت نیست فقط یه خوبی داره این که می تونه به این همه جر و بحث تا مدتی خاتمه بده البته اون ور قضیه رو هم باید دید که حتی با یک تساوی هم میتونه این شرایط دوبرار بدتر شه ! :-\

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
عزیزم شک نکن اگر بازی با ناپولی مساوی هم بشه رانیری خودش دیگه مربی نیمشه مگر اینکه روش سنگ پا قزوین باشه تصویر

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
پیش بینی من اینه که یووه نمیبره و رانیری هم مربی میمونه تا اخر فصل

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
رانیری به احتمال زیاد نیم فصل تعویض می شه اگر همین جوری ادامه بده.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
من هم همین نظر رو دارم امدیوارم در نیم فصل اخراج بشه و رافائل بنیتز مربی جدید یوونتوس بشه و ما را قهرمان سری آ بکنه.

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال
قول میدم اگه مساوی بشه یا ببازیم رانیری بمونه

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
اگر رانیری استعفا نده بعد از بازی به هیچ وجه تا نیم فصل مربی تغییر نمی کنه چون اگر در آستانه بازی بزرگی مثل بازی با رئال مربی اخراج بشه اوضاع یووه از اینی که هست آشفته تر میشه و تا مربی بعدی بخواد بیاد تیم رو جمع کنه لیگ قهرمانان از کف یووه رفته ولی بازهم می گم یووه جلوی ناپولی کارش حتی سخت تر از پالرمو هست و اگر بخواد عین بازی های اخیرش بی برنامه باشه ،حتما می بازه !

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
این مربی این قدر رو داره که نگو ولی من فکر نمیکنم طرفدارهای در ایتالیا بگذارند بمونه.این قدر انتقادات ازش بالا بره که گریش بیفته.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
با این همه مصدوم و نبود سیسوکو واقعا برد کار سختی هست و اینجاست مربی تیم باید به کمک تیم بیاد

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال
با این همه مصدوم رانیری تو این دو بازی نشون میده که مربی خوبیه

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
رانیری به نظر من میتونه ببره حتی با این همه مصدوم اگه هدفشب برد هست و میخواهد یوونتوس را قهرمان کنه.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
رانیری نمی بره و اخراج هم نمیشه و برای ترمیم تیم چند بازیکن متوسط تو جانویه خریداری میشه

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال
تو جانویه خرید داریم اما مثل خرید های قبل المیرون و .. تا جانویه خیلی مونده اگه بخواهیم منتظر جانویه باشیم همه چیز را از دست دادیم

xsx-juve

xsx-juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 533 ارسال
من نمیذونم چرا همه شما یادتون رفته حتی شما بیانکنری های اصیل :-\ یوونتوس تیمی بود که وقتی سری آ شروع می شد همه تیم ها فکر قهرمان شدن تو سرشون نبود همه حتی میلان چند سال پیش برای کسب مقام دوم با اینتر می جنگید در جام باشگاهای اروپا وقتی با رئال رو برو میشدیم هیچ کس نمی توانست نتیجه را حدس بزند با این حال که رئال پر ستاره ترین تیم بود ولی حالا. >:(.................. همه ما به امید سعود از گروهمون در جام باشگاها ! دوم یا سوم شدن در لیگ ! و یا بردن در بازی های حساس و.... :( هیچ کس هم در این میان به فکر قهرمانی نیست و یا حدهاقل در آرزو هایش مرور می کند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی