پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-پالرمو(هفته ششم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
100 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نه که تو بردی بالا ؟؟ نوشتی یوونتوس ارزش یک کفش کریس رونالدو هم نداره، بزارم هر مزخرفی دلت خواست بگی؟ کی داره طرفداری می کنه ؟ همه داریم نقد می کنه،همه داریم میگیم افتضاح بود،نمی بینی ؟ خوب درست نگاه کن. خیلی ممنون که با توهین به یوونتوس ارزش بحث کردن رو می بری بالا و خیلی هم منطقی حرف می زنی.از تهه دل ممنونم. برو خوشحال باش که فقط پاک می کنم.همه ی پست هات هست،با استناد به همین پست ها میشه بنت کرد. برو حداقل چیزی نگو دیگه.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
واقعا که من نمیدونم این مدیران فروم طرفدار مدیران یوونتوس هستند یا طرفدار حق؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
اگر پست هاشون رو بخونی کاملا متوجه میشی. پست من،مانی و امین یک کلمه به هواداری و تعریف از یوونتوس توش نبود، اگر بود من شخصا همین الان یوزرم رو پاک میکنم. تو یک کلمه طرفداری و حرف نا حق ببین،من همین الان یوزرم رو پاک میکنم. ولی اگر پیدا نمی کنی،پس حرف الکی نزنید برای خودتون. هرکسی هرچقدر دلش خواست انتقاد کنه،اگر یکم خونده باشید می بینید تا الان هیچکس هم به اندازه من انتقاد نکرده ازین بازی. ولی یک کلمه توهین و بی احترامی باشه پست رو پاک می کنم.

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
در کل تیم از بالا مشکل داره، یعنی از مدیریت >:( مربی هم که دیگه حرفی واسه گفتن نداره :-X . . . . . . کی این وضع تموم میشه؟

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
خیلی ممنون از مدیریت سایت و حرف قشنگشون :D

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
سلام بابت تاخیر چندین هفته ایی که داشتم شرمنده ناچار بودم البته این هم آخرین ارسال من خواهد بود,بگذریم. متاسفانه بلایی که من از فصل قبل پیش بینی کرده بودم سرمون اومد و تازه این ابتدای کار است البته فصل قبل هنوز ما توی شوک سقوط و صعود بودیم و هنوز تنمون داغ بود واسه انتقام از اینتر و صعود به چمپیونز که با هر بدبختی بود و البته با انگیزه بسیار زیاد بازیکنان صورت گرفت و همون موقع مشخص شد که این مربی لیاقت این تیم  و سمت رو نداره و البته اون برای اینکه بی لیاقتیش رو نشون بده در تایستان تفکرات مبتدیانه اش رو در انتخاب سیستم و خرید بازیکن به رخ همه کشیدو نشون داد که هیچی نداره هیچی! اما برای من خیلی جالب بود که در همین فوروم خودمون بودند و هستند افرادی که وقتی از نحوه بازی,خریدهای تابستانی,انتخاب سیستم ,تعویضها و خیلی از مسائل فنی این مربی انتقاد میشد آنچنان فیلسوف مابانه با انسان برخوردهای زشت میکردند و خود را علامه دهر نشان میدادند که آدم به چشمهای خودش هم شک میکرد و میگفت نکنه من دارم حرف مفت میزنم؟؟؟؟؟ در همین هفته اول لیگ امسال و با از دست رفتن آن برد باد آورده خیلی چیزها مشخص شد وقتی بنده انتقاد کردم تعدادی از متخصصین فوتبالی فوروم ناراحت شدند مثل اینکه ما یا آنها تاثیر مستقیم در نتایج تیم داریم و این انتقادها تیم را به حاشیه خواهد برد. یک پست مدیریتی در فوروم چنان آقایان را مدیون کرده بود که اجازه انتقاد را هم به دلسوخته هایی که از نتایج بد تیم چزانده شده بودند نمیدادند اصلا" لازم نیست که بخواهید درباره تیم صحبت کنید چون تیم فعلی هیچ چیزی ندارد و صحبت از مربیان جدید هم چاره ساز نخواهد بود چون  مربی فعلی با کوته فکری چنان دست مربیان احتمالی بعدی را بسته و در انتخاب بازیکن ناشیگری بخرج داده است که هیچ مربی حاضر به پذیرش این لشکر شکست خورده نخواهد شد مگر مربیانی مثل خودش که آرزو داشتند روزی از درب باشگاه رد شوند چه رسد به سرمربیگری ,که در آن صورت هم تکلیف مشخص است نتایج بدست امده گلهای زده شده و نوع بازی یوونتوس همگی بیانگر یک سیستم بسیار متزلزل و مبتدیانه و بی ارزش است استفاده از ارسالهای بلند از جناحین ممکن است در کوتاه مدت نتیجه بدهد اما متناسب بازی یوو نیست و این سبک بازی فقط در فوتبال انگلستان نتیجه میدهد و هوادار دارد که در آنجا هم چوب اینکار را تیم ملی انها خورده و به هیچ جا نرسیده آقایان فوتبال شناس !! استفاده از بازی مستقیم و ارسالهای متعدد طبیعی است که احتمال رسیدن به گل وجود دارد اما  احتمال عدم نتیجه گیری بسیار بیشتر است استفاده از ترکیبهای دونفره,سه نفره و حتی گاها چهار نفره در فوتبال امروز جهان غیر قابل انکار است عدم استفاده از یک طراح نشان دهنده این بود که تیم دچار شکستگی در میانه میدان است و تیم به دو فاز مجزای دفاع و حمله تقسیم شده است که طبیعی بود نتیجه ایی جز از دست رفتن میانه میدان و در نتیجه شکست نخواهد داشت استفاده از دو مدافع میانی بلند زن که هیچکدان عنصر سرعت را ندارند بیانگر این است که مربی محبوب !!کماکان در حال و هوای فوتبال هوایی انگلستان است بگذریم امیدوارم دوستانی که از تابستان و هنگام خریدهای تابستانی مدام بنده را به باد انتقاد گرفته وادعا میکردند که ((بجز انتقاد چیز دیگری از بنده ندیده اند))و یا در مقابل انتقادهایم با لحنی زشت  و تمسخر آمیز صحبت میکردند و تازه طلبکار هم بودند,موفق شوند تیم را سروسامان دهند و ما را هم خوشحال کنند!! خیلی دلم از دست تیم,سرمربی, مدیران و البته بعضی از مدیران فوروم به درد آمده است و حالا هم بعد از مدتی طولانی که ارسالی نداشتم ,این آخرین ارسالم خواهد بود و با اجازه دوستان منبعد سعی میکنم در صورت امکان فقط بیننده ارسالهای دوستان باشم و اگر هم ناراحت میشوند که دیگر همین کار را هم نخواهم کرد ببخشید که این اخرین ارسال بنده اینقدر تند و دل آزار بود بهر حال خداحافظی شیرینی نبود رضا جان شخصا" از مدیریت شما لذت بردم و کاملا" با تفکرات شما موافق بودم دلم نمی اومد از رضا تشکر نکنم و برم چون انصافا" منطقی بوده وهست و مدیریتش خوب بود **

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
بچه ها راستي امسال خيلي از تيم ها شرايطي مثل يووه دارن . بايرن كه نيازي به توضيح نداره . رم هم از يووه بدتره . تاتنهام با اون مربي شاخش و اين همه بازيكن امروز هم تو زمين خودش به هال سيتي باخت. تازه همشون مربي خوب دارن ولي يووه نه مربي داره نه بازيكن . اميدوارم به سرنوشت ميلان پارسال گرفتار نشيم.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
راستی یوونتوس با این باخت و احتساب بقیه نتایج به رده ی 11 هم جدول سقوط کرد.

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
اگه دیر بجنبم رانیری یووه رو به هلاکت میرسونه همون کاری که قبلا با والنسیا کرد!

بازی با رئال نزدیکه شکست در این بازی امید به صعود رو کمتر میکنه
تا دیر نشده باید یه فکری به حال تیم کرد! تفکرات رانیری یا خیلی بچگانه و پیش پا افتاده است (مثل این بازی) یا برای تیمهای دیگه کاملا مشخص و روئه!

ناپولی آخرین فرصت رانیری

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

اگه دیر بجنبم رانیری یووه رو به هلاکت میرسونه همون کاری که قبلا با والنسیا کرد!

بازی با رئال نزدیکه شکست در این بازی امید به صعود رو کمتر میکنه
تا دیر نشده باید یه فکری به حال تیم کرد! تفکرات رانیری یا خیلی بچگانه و پیش پا افتاده است (مثل این بازی) یا برای تیمهای دیگه کاملا مشخص و روئه!

ناپولی آخرین فرصت رانیری

نکته ی عجیب،اینه که رانیری،سیسوکو که کمی خلاقیت داره رو توی دل خط دفاعی بازی داده،
و 2 هافبک دفاعی دیگه رو متمایل به اطراف،یعنی مارکیزیو به راست و پولسن چپ،
نه پست تخصصیشون بود،و نه کارایی داشتند در این پست !

درضمن،اون جلو،جوینکو پشت سر آمائوری و دلپیرو یه مثلث تشکیل می داد که خیلی به اطراف نمی رفتند،در نتیجه،
اگر هم دو هافبک دفاعی کناری می خواستند با دفاع کناری جلو برند،اون جلو هم یه جور تاکتیک موثر نمی تونستند داشته باشند،
هر از گاهی فقط آمائوری یا الکس میومد کنار،ولی واقعا کاری نمی شد کرد،با اینکه واقعا پالرمو تیم قوی نشون نمی داد ! و حتی 100 درصد تدافعی هم نبود.به تناسب حمله هم می کرد.

می خوام بگم،واقعا بی برنامه ترین یوونتوسی بود که دیدم ! هیچ حرفی برای گفتن نداشت.
واقعا هرچی فکر میکن،جز برگردون الکس یا شوت مارکیزیو که هیچکدوم موقعیت گل نبودند یوونتوس حمله ای نداشت !!

درصورتی که حالا شاید بعضی ها دلپیرو رو قبول نداشته باشند،ولی آمائوری آمادست دیگه ؟
صحنه ای که آمائوری توی محوطه توپ گرفت،ولی به هر سمت خواست بره دید راهی نیست ! رفت رفت،نزدیک به 1 دقیقه حفظ توپ کرد،
ولی دید هیچکس نزدیکش نیست،محاصره هم شد،برگشت شوت که به دروازه !

و مثلا،آخر بازی،مارکیزیو به خاطر چه ویژگی خاصش فرستاد اون جلو توی شلوغی و کامورانزی رو گذاشت عقب ؟
مارکیزیو که دریبل زن و تکنیکی نیست،بیشتر یه بازی ساز و پاسوره،ولی برعکس،کامورانزی حتی اگر افت کرده باشه ولی بهرحال قابلیت هاش مشخصه،دریبل زنه و قدرت نفوذ داره !!

مارکیزیو بره اون وسط گیر کنه و کامورانزی عقب به ایسته تا توپ های که به وسط زمین میاد رو برگردونه ؟
این کار رو پولسن هم بلد بود انجام بده،نیازی به تعویض نبود !

واقعا تصمیمات رانیری رو نمی فهمم گاهی.شاید به قول سجاد انگلیسی فکر می کنه،
چون دقیقا یادمه بعد از یکی از بازی ها توی سایت یووه گفت بازی خیلی سخت و سنگین به سبک فوتبال انگلیس بود.

بهرحال،دلیل افت بازیکن ها هم می تونه این سیستم چرخشی بازی کردنشون باشه،
علنی یا غیر علنی،خواسته یا ناخواسته رانیری عملا داره چرخشی بازی میکنه.

نه ندود،و نه کامورانزی مصدوم نبودند.کامورانزی حتی خسته هم نبود.چون اخیرا زیر فشار نبوده.
پس تنها دلیل نیمکت نشینی می تونه تفکرات رانیری باشه.که فکر میکنم باخت در خونه،به تیم نه چندان قوی مثل پالرمو به اندازه کافی گویای نتیجه این تفکرات باشه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
واقعا هیچ تعریفی از این بازی نمی شه کرد !!! گفتی ها رو بچه ها گفتند ! راستی بوفون و کامو هم مشکل پیدا کردند و فردا خبر نهاییش میاد بوفون 6 - گریگرا 6 - ملبرگ 5/5 ( صالی امیجیچ 5/5 )- نزویچ 5 - ده چلیه 5/6 - مارکیزیو 6 - پولسن 5/5 ( کامورانزی 5 ) - سیسوکو 4 - جووینکو 5/6 - دل پیرو 5/6 - امائوری 6 - رانیری 5/4

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال
حیف که فحش بر خلاف قوانین سایت است و گرنه چند تایی روانه رانیری می کردم.به یاد ندارم که یووه 11 جدول باشه.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
گفتم الان بیام فروم ، همه خوشحالند بعد از 3 تا بازی نتیجه نگرفتن اما ...... ********************************* خدا کنه حالا که رانیری مربی فراز ونشیبیه به قول رضا ، چنان بفته سرازیری که از شرش هرچه زودتر راحت بشیم کاری کرده که ستارگاه بزرگ و قیمتیه یووه ، بازیکن های درجه دوم ایتالیا هم به نظر نرسند و هماهنگی هم که یختی !!! *************8 ولی این جدول قهرمانی ها که گذاشته بودید خیلی واسم جالب بود من تا الان فکر می کردم جنوا از این تیم درپیت هاست که بین سری آ و ب برو بیا داره ، ولی دیدم 9 تا قهرمانی داره کفم برید تورینو هم 8 تا و بولو نیا  !!! چه چیزا !!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دونستن نظرات دیگر یوونتوسی های دنیا هم خالی از لطف نیست.اینا رو فقط برای انتقال نظر اونا میگم.

یه تاپیک درسته شده توی یوونتوز به اسم " جانشین احتمالی رانیری " و نظر افراد رو خواستند.

یکی از مدیران یوونتوز با 12 هزار پست نوشته :
Ive supported Ranieri .Ive supported the managment.

But i was wrong.
راست میگه،این خیلی حمایت می کرد از رانیری و مدیرها.

یکی هم یه پست باحال داده گفته :
رفقا،ما امروز رسما به درجه "بحران" رسیدیدم،تبریک میگم !!

راجب جانشینی فرارا خیلی بحث شده،مخالف ها خیلی واضح میگند فرارا چیزی فراتر از رانیری نداره،
و تعویض مربی هفته ی ششم کاری رو درست نمی کنه.

ولی موافق ها می گند یوونتوس نیاز به تغییر داره،ما به وضوح با رانیری چیزی بدست نمیاریم پس چیزی برای از دست دادن نداریم،
فرارا یه تغییره،می تونه جواب بده،ولی جواب هم نده برای کوتاه مدت ضرر نداره.

یکی از مدیرهای فروم هم گفته،درسته همه الان ناراحت هستیم،ولی به علت اینکه توهین به رانیری،مدیریت و بازیکن ها چیزی رو حل نمی کنه،
اخطار می کنم که با این توهین ها برخورد خواهد شد !

اکثر بحث ها راجب موندن یا رفتن رانیری بوده که نظر سنجی زیر هم زده شده با 85 موافق و 5 مخالف تنها چند ساعت بعد از بازی :

[img width=480 height=232]http://img03.picoodle.com/img/img03/3/10/5/f_sssam_f5bfd3a.jpg[/img]

این پست Alen مدیر یوونتوز راجب بن کردن اولین کاربر خیلی باحاله :

One banned.
Anyone wants to join him ?

باید ازش الگو بگیرم ;D ;D

یکی دیگه از یوونتوزی ها هم گفته،
من 7 ساله دارم هفته به هفته بازی های یوونتوس رو میبینم،
یوونتوس بد دیدم،خوب دیدم،یوونتوس با نتایج خیلی ضعیف دیدم،با نتایج خیلی خوب دیدم،
ولی هیچوقت یوونتوس رو اینقدر دست و پا بسته ندیده بودم !

یکی دیگه هم گفته،هوادارها اخیرا قدرت خودشون رو نشون دادند توی انتقالات،و با چند تومار امضا شده ی دیگه فشار زیادی به رانیری خواهند آورد.و خیلی از برکنار شدندش نا امید نباشید.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
اتفاقا رضا به نظر من تا کار از کار نگذشته باید رانیری رو بندازیم بیرون !!! نیم فصل یا هفته 25 که دیگه 15 امتیاز از اینتر و بقیه عقبیم چه فایده داره !!! ولی اگه الان ردش کنیم بره ، دندون خراب رو زودتر از اینکه به عصب برسه کشیدیم !!

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
با دعوا بین کاربرهای فـــروم هیچی درست نمیشه ! مشکل رانیریه , مربی اگر مربی بود همون پولسن رو کاری میکرد که وقتی میاد تو زمین از شدت فعالیت درازکش بیاد بیرون. به نظر من خیلی نسبت به رانیری بی تفاوت شدن و اون رو دست بالا گرفتن.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
مانی جان! اینقدر که من دخالت تو پست هام دیدم که منم با فوروم همرنگ شدم!!! گویا اینجا نمیشه فقط بیایی و نظرت رو بگی و بری! حتماً باید به پست این و اون گیر بدی که بتونی تو فوروم زندگی کنی! چون غیر این باشه تو زنده نمی مونی و این دیگران هستن که بهت کلیک میکنن و ول کنت نیستن. یک زمانی سو تفاهم واسه صدرای عزیز پیش نیاد. من کلی حرف زدم. ---- به نظرم تو بازی با رئال غیرت و تعصب بازیکنامون حرف اول و آخر رو میزنه و احتمال میدم به همین شیوه رئال رو زمین گیر میکنیم

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

مانی جان! اینقدر که من دخالت تو پست هام دیدم که منم با فوروم همرنگ شدم!!!

گویا اینجا نمیشه فقط بیایی و نظرت رو بگی و بری! حتماً باید به پست این و اون گیر بدی که بتونی تو فوروم زندگی کنی! چون غیر این باشه تو زنده نمی مونی و این دیگران هستن که بهت کلیک میکنن و ول کنت نیستن.

یک زمانی سو تفاهم واسه صدرای عزیز پیش نیاد. من کلی حرف زدم.

----

به نظرم تو بازی با رئال غیرت و تعصب بازیکنامون حرف اول و آخر رو میزنه و احتمال میدم به همین شیوه رئال رو زمین گیر میکنیم

دوستان من عاشق یووه بودم . هستم و خواهم بود ....................

شما نمیدونید من موقعه بازی چقدر عصبانی بودم و واقعا خودم احساس میکردم که دمای بدنم رفته بالا !!!!!!!

و در حالی که تو فروم 180 درجه بر عکس شدم !!!!!!!!!!

چون به خودم گفتم الان همه از دست تیم شاکیین و برای اینکه منم جو رو بدتر نکنم هیچی نگفتم چون دوست نداشتم از تیمم به ظاهر دفاع نکنم (من تو خودم داشتم میمردم)

ولی گفتم ظاهر رو حفظ کنم ............

منم از همون اول گفتم امید چیز خوبی و شاید بهترین چیزها ...............................................................

من حتی اگه تو جهنم هم باشم باز هم به تلاشم ادامه میدم تا به بهشت برم و هیچ (هیچ هیچ هیچ هیچ هیچ) وقت ناامید نخواهم شد ...........

منم کل حرفم این بود.....................با این باخت ما باید بیشتر از تیممون دفاع کنیم ................

راستش من از اون هوادارا نیستم که هر سال هر تیمی قویتر باشه با اون باشم .........من در سختترین بحران ها با تیمم و من قلبم برای یووه میتپه .........

من در بردها با تیمم هستم و خوشحالم ولی در باختها بسیار شدیدتر با تیمم هستم و هیچ موقع حمایت خودم رو در باخت ها رها نخواهم کرد.

فقط همین

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
اقا این حرفا چیه اخه؟؟؟؟؟ تا تیم نتیجه می گیره همه به به چه چه میکنن تا 1 باخت میده همه میگن این ادم نیست و از این صبتا. هر تیمی بالاخره به بحران می خوره و تو بحران فقط 1نفر تقصیر کار نیست. یادتون رفته جلو منچستر مساوی کردیم همش به به چهچه می کردید؟؟؟؟ ما همون تیمیم . بر می گردی به اوج قدرت دوباره...

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3773 ارسال
فقط متاسفم من پیش بینی این روزها رو میکردم این مدیران و رانیری با بازیکنای ضعیفی که اوردن چاله ای کندن که خودشون هم توان پر کردنش رو ندارن پارسال تیاگو و امسال ملبرگ وپولسن بیچاره سیسوکو هم کنار این پولسن داره از بین میره اصلا چیزی به عنوان حمله نداریم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی