پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-پالرمو(هفته ششم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
100 پاسخ برای این موضوع

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
به به!چه چه! تو خونه نباخته بودیم که باختیم! آفرین! تیم یوونتوس و آقای رانیری واقعاً ازتون ممنونیم که ما رو همچنان سربلند نگه داشتید! به به!

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
با این مربی و با این شیوه ترکیب چینی و با این نتایج کاملا داریم به کورس سقوط کننده ها به آخر جدول نزدیک میشیم.

خــــدایا این رانیـــری رو از یـــــوونتوس بــــگیر :-\

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
حالا کی میاد به گه تقصیر رانیری نبوده.کی دیگه بدتر از این همین امشب اخراج میشه و دشام جای گزین وی خواهد شد و تمام.

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
[center]

از اقای رانیری بزرگ و دوست داشتنی متشکریم که تونست تیم یوونتوس رو در خونه ببازونه و باعث خرسندی هواداران میلان و اینتر بشه

همچنین از جناب اقایان انیلی متشکریم که اصلا قصد نابودی یوونتوس رو ندارن :D

از اقای سکوی عزیز و دوست داشتنی همچنین کابولی گیلی و بلانک بسیار سپاسگذاریم و دست بوسشان هستیم که این تیم رو اینطوری تحویل دادن

و از دیگر کارکنان زحمت کش یوونتوس سپاسگذاریم

و از اقای موجی بسیار متنفریم که یوونتوس رو نتونست قهرمان بکنه

و همچنین به ریش همه ی هواداران عزیز و دوست داشتی یوونتوس میخندیم که مارو یاری میکنن در ادامه ی ناکامی های یوونتوس

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
من نمیدونم چی بگم حالا برم مدرسه به دوستانم چی بگم.به فامیلهایی که طرفدار منچستر - چلسی - بارسلون - میلان و آرسنال هستند اونها همشون تیمهاششون نتیجه گرغتند جز ما حالا ببینید ما مثل میلان پارسال شدیم ولی اونها رفتن بازیکنهای رونالدینهو-شوچنکو و زامبروتا رو گرفتند ولی ما..

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خوب سیستم مضحک و خنده دار رانیری نتیجه اش رو داد،گفتم خدا به خیر کنه،مثل اینکه دعام مستجاب نشد !! دفاع یوونتس در این بازی وجود خارجی نداشت !!! سیسوکو امروز بد بود (فشار زیادی هم روش بود) ولی وقتی سیسوکو رفت بیرون دیگه ساختار دفاعی وجود نداشت که بخواد خوب باشه یا بد !! تازه باید 3-1 می باختیم،دقیقه آخر بازیکن پالرمو اگر 1 پا داشت و کور هم بود باید اون توپ رو گل می کرد !!! ولی زد تو آسمون. کلا بازی مسخره ای بود،90 دقیقه یوونتوس 1 حمله هم نکرد !!!! یادم نمیاد تاحالا بازی از یوونتوس دیده باشم که 1 موقعیت گل هم نداشته باشه !!! دقیقا 80 ندود رو میاره تو !!!! می خوای ندود تو 10 دقیقه معجزه کنه برات ؟؟ باز کامورانزی رو هافبک دفاعی بازی داد و مارکیزیو رفت جلو،که کامورانزی به نفع احسنت چند پاس اشتباه انجام داد در دقایقی که توی زمین بود. این پولسن تا قبل از بیرون رفتنش از زمین هرچی فحش بود از من خورد، بعید می دونم 1 حرکت مثبت هم انجام داده باشه،برای من سوال،چرا نمیره توپ گیری کنه ؟ چرا دفاع نمی کنه ؟؟؟؟؟ همینطور ایستاده تا بقیه توپ بگیرند !!! دقیقا ایستاده و آروم راه میره !! آمائوری و الکس هم هر بار صاحب توپ می شدند حداقل 3-4 نفر دورشون بودند. هیچکاری نمی تونستند کنند. پالرمو به هیچ وجه تیم قوی نشون نداد،پر اشتباه بودند،گیج بودند،پاس اشتباهشون خیلی زیاد بود، ولی اصلا یووه نتونست جلو بره که بهشون فشار بیاره ! باخت یووه به خاطر قوی بودن پالرمو نبود،با خاطر فاجعه بودن یوونتوس بود. **

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
زیاد اظهار نظر در مورد تیم و رانیری نکنید که به مدیرای فوروم بر میخوره!اخه این تیم رو واسه خودشون میدونن و هرگونه نظری که مثبت نباشه واکنش نشون میدن!! مثل مجتبی بیایید فقط تمجید کنید و برید. با این وضعی که تیم داره جای حرف باقی نمیذاره.

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

من نمیدونم چی بگم حالا برم مدرسه به دوستانم چی بگم.به فامیلهایی که طرفدار منچستر - چلسی - بارسلون - میلان و آرسنال هستند اونها همشون تیمهاششون نتیجه گرغتند جز ما حالا ببینید ما مثل میلان پارسال شدیم ولی اونها رفتن بازیکنهای رونالدینهو-شوچنکو و زامبروتا رو گرفتند ولی ما..

همیشه یادت باشه کسی نمیتونه برا ما شاخ شه مخصوصا این تیم هایی که گفتی:

[img width=480 height=476]http://i35.tinypic.com/n52793.jpg[/img]

به منچستری که میتونی گل ثانیه 30 الکس رو در اورترافورد یاد اوری کنی

به میلانی اون عکسی رو که گذاشتم نشونش بده (تازه 2 تاشم برا این که 3 ستاره نشیم ازمون گرفتن :o)
گر اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی
بارسلونایی ها هم که در برابر همیشه ناکام بودن....

چلسی هم بعد از 50 سال تونست اون جام مسخره انگلیس رو ببره .....

کسی ناراحت نباشه .......................این بازی هم ما به سیسوکوی عصبانی و داور باختیم و مصدومان زیادمان باختیم و .....

در ضمن تازه هفته 6ام هست ;)

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
گواردیولا سر مربی بارسلونا که تا حالا هیچ کارنامه ی سرمربیگیری نداره بعد از بازی که بد بازیکردن حالا داره تمام میبره هیچ کارنامه ی مربی گری نداره و لی اونوقت این آقا...........خداااااااا من چه گناهی کردم که طرفدار یوونتوس شدم. الاآن که دارم اینو مینویسم میخواهم از ته دل گریه کنم.از ته ته دل.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
صدرا توئم نظرات خاص خودت رو داری! مثل بچه ها دلیل و منطق نیار! ما در زمان حال زندگی میکنیم و نه در گذشته! اگه اونا هم بخوان با دلیل و منطق تو حرف بزنن پس میلانی ها باید بگن که تو فینال چمپیونز بردیمتون! منچستری ها میگن که 4 تاییتون کردیم و ... یکی مثل تو الباقی اتفاقات زمین رو بهونه میکنه! مقصر داور بود! مقصر شانس و اقبال بود! مقصر باد بود که به ضرر ما بود! مقصز زمین المپیکو بود که به سمت دروازه ما شیب داشت. بس کن دیگه این حرفا رو!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
راستی داوری بازی هم واقعا مزخرف بود. فکر کنم به این داور گفته بودند هروقت کسی افتاد زمین خطا بگیر،کاری نداشته باش چی شده ! آفساید های اشتباه برای یوونتوس و پالرمو،خطاهای الکی،کارت های الکی، آخی بازی آرومی مثل این بازی 7 کارت زد باید می داشت ؟

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
خدایی فقط کم داشتیم میکولی به ریشمون بخنده اقای گریگرا هم که یه دندونشو از دست داد و دندونشو شکست که خداییش متاسفام براش در تکمیل اون حرف رضا که گفت باید 3-1 میباختین اینم بگم اون موقع که پاس عرضی داد به سیمپیسیو کنزویچ داشت راه میرفت و فقط نگاه میکرد کامورانزی هم مصدوم شد متاسفانه و داشت میلنگید و مشخص بود که امادگی حضور در بازی رو نداشت همچنین ندود خدایی باید شرم کنه که میخواست تقصیر رو سر بازیکناش بندازه رانیری با اوردن ندود و کامو کسی نیست بگه تنها کسی که تو بازی داشت میدوید و خوب بازی میکرد رو چرا تعویض کردی خدایی اونایی که بازی رو دیدن میفهمن که جوونیکو فقط میدوید و به فکر تیم بود حمیزیچ رو که نمیدونم واسه چی بازی داد من نمیدونم چرا وقتی بازی ره تیاگو نمیرسه اونو نفروختن و به جاش یه بازیکن درجه 2 بیارن درجه 1 که نمیتونن بیارن حداقل درجه 2 بیارید دهن ادم دیگه باز میمونه با بازی بسیار زیبای یوونتوس تو این بازی الکس امائوری دی چلیه جوونیکو فقط بد بودند بقیه افتضاح بودن اینم بگم 2 ساعت از وقت با ارزشمون واسه بازی یوونتوس صرف شد دیگه نمیدونم چی بگم

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

همیشه یادت باشه کسی نمیتونه برا ما شاخ شه مخصوصا این تیم هایی که گفتی:

به منچستری که میتونی گل ثانیه 30 الکس رو در اورترافورد یاد اوری کنی

به میلانی اون عکسی رو که گذاشتم نشونش بده (تازه 2 تاشم برا این که 3 ستاره نشیم ازمون گرفتن :o)
گر اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی
بارسلونایی ها هم که در برابر همیشه ناکام بودن....

چلسی هم بعد از 50 سال تونست اون جام مسخره انگلیس رو ببره .....

کسی ناراحت نباشه .......................این بازی هم ما به سیسوکوی عصبانی و داور باختیم و مصدومان زیادمان باختیم و .....

در ضمن تازه هفته 6ام هست ;)

این تازه تازه گفتنا تا کی باید ادامه داشته باشه، تازمانی که اینتر قهرمان بشه، تازمانی که میلان و رم و لاتزیو و فیورنتینا از یووه جلو بزنن و دیگه نشه بهشون رسید یا تا زمان رسیدن به سری بی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//
در ضمن می گی ثانیه 30 دل پیرو و...
بابا الان داریم چیکار می کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
گذشته ها گذشته الان باید فکر چاره بود ، تو گذشته بودن دردی رو دوا نمی کنه عزیزم!!!!!!!!!!!!!!1

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

صدرا توئم نظرات خاص خودت رو داری!
مثل بچه ها دلیل و منطق نیار!

ما در زمان حال زندگی میکنیم و نه در گذشته! اگه اونا هم بخوان با دلیل و منطق تو حرف بزنن پس میلانی ها باید بگن که تو فینال چمپیونز بردیمتون!
منچستری ها میگن که 4 تاییتون کردیم و ...

یکی مثل تو الباقی اتفاقات زمین رو بهونه میکنه! مقصر داور بود! مقصر شانس و اقبال بود! مقصر باد بود که به ضرر ما بود! مقصز زمین المپیکو بود که به سمت دروازه ما شیب داشت.

بس کن دیگه این حرفا رو!

اولا که میتونی نتیجه 6_1 رو به هواداران میلان که در ورزشگاه سنسیرو بدست اومد یاداوری کنی

دوما ما این همه به فینال CL رفتیم ولی خوب تو فینالها نتیجه نگرفتیم .........

سوما : امید چیز خوبی و شاید بهترین چیزها :: تیمی مثل ما با 1 _2 بازی بد که از هم شکسته نمیشه من به همه قول میدم که در بازی های اینده به همان یوونتوس دوست داشتنی بز خواهیم گشت :)

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بازی افتضاحی بود، ولی این چیزایی که میگی معنی نمیده ! نمی دونی چرا حمیدزیچ رو بازی داد ؟ چون ملبرگ مصدوم شد.و گریگرا رفت وسط بازی کنه.کیو بازی می داد دیگه ؟ تو بگو کیو بازی می داد. جووینکو هم مثل بقیه افتضاح بود،چه حرکتی مثبتی انجام داد ؟ ندود رو جای کی می آورد ؟ تو که می دونی بگو جای کی بیاره ؟ تیاگو هم همه می دونند،یوونتوس می خواست بفروشتش ولی خودش حاضر نشد بره.قرارداد داره.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
نیک خودت بارها همین جا گفتی نظر هر کس محترمه پس چرا الآن که صدرا داره نظرش رو میگه بهش میگی بچه ؟ ===================================== واقعا ً دلیل نشستن این همه ستاره روی نیمکت چی بود ؟ نمیشه یه مرتبه همه با هم استراحت کنن که حداقل باید تعادل ایجاد می کرد که مجبور نشه دقایق آخر با دستپاچگی همه رو بفرسته تو واقعا ً هیچی واسه گفتن نداشتیم امروز هر چی فکر می کنم نمی دونم چرا رانیری فکر کرد جای مارکیزیو و کامورانزی رو باید عوض کنه وقتی شما یک گل عقبی و می خوای بی محابا جبران کنی چطوری یه هافبک دفاعی قراره این نقش رو بازی کنه ؟!!! من روی گل اول بوفون رو بی تقصیر نمی دونم هرچند که دچلیه جا موند البته فکر می کنم کنزویچ بیشتر حواسش به بیرون زمین بود تا یار مقابلش ضربه ای هم که منجر به اخراج سیسوکو شد خطرناک بود ولی اصلا ً به پای یار حریف برخورد نکرد

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
[center] ویرایش شد . سپاسگذارم

linkin_park

linkin_park

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 618 ارسال
من با نظر آقا حسین موافقم ... اگه قرار بشه اخراج بشه نیم فصل این اتفاق میوفته . ایتالیا مثل ایران نیست مربی رو با خفت از کارش برکنار کنن ... مصدومین تو شکست تاثیر داشتن دستش خیلی بسته بود . اما باز هم نمیشه این نتایج بد رو سرپوش گذاشت .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من طرفداری کردم ؟ اگر یک کلمه طرفداری پیدا کردی یا چیزی پیدا کردی که معنی طرفداری رو بده هرچی خواستی بهم بگو. -- لحظه ی اولی که ترکیب رو دیدم اول بازی،به خودم گفتم این رانیری داره سیستم چرخشی چلسی رو توی یووه اجرا می کنه دقیقا ! دقیقا هر چند بازی یه بار به چند بازیکن استراحت میده و چند بازیکن جدید میاره ! ا چرا یدفه این همه بازیکن رفتند روی نیم کت و یکدفه تیم پر شد ذخیره ؟! بابا تیاگو فصل پیش بد بود،هرچی بود بارش کردن، اما جنازه ی تیاگو بهتر از پولسن بازی می کنه !! ولی باز پولسن رو باید هر بازی ببینیم !!

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
من نمیدونم چرا پستم رو پاکش کردید اصلا ما اومدیم اینجا چیکار کنیم اومدیم مثل دوستان از یوونتوس فقط طرفداری کنیم و فقط حرف خوب بزنیم باید یکی جلوی زیاده روی های شمارو بگیره که بی دلیل و منطق دارید حرف میزنید پست اولی رو که پاکش کردید درست بود این یکی رو چرا پاکش کردید نشون دادید که خیلی ........... اصلا ارزش بحث کردن تو فروم رو اوردید پایین

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی