پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-پالرمو(هفته ششم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
100 پاسخ برای این موضوع

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
یکشنبه 14 مهر 1378 (ساعت 16:30 به وقت تهران)
هفته ششم سری آ ایتالیا
یوونتوس-پالرمو(ورزشگاه المپیک تورین)
سایر مسابقات هفته ششم سری آ ایتالیا
شنبه 13 مهر (تمامی ساعت ها به وقت تهران هست)
لاتزیو-لچه (ساعت 19:30)
اینتر-بولونیا (ساعت 22)
یکشنبه 14 مهر
اودنیزه-تورینو (ساعت 16:30)
جنوا-ناپولی
یوونتوس-پالرمو
سیه نا-رم
اتالانتا-سمپدریا
کیه وو -فیورنتینا
رجینا-کاتانیا
کالیاری-میلان (ساعت 22)

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
اگه این بازی رو نبریم دیگه کار مشکل می شه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب توی این بازی هم یک مصدوم دیگه اضافه شد و لگروتالیه رو نداریم !!!!

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
رانیری این بازی رو باید خیلی خوب ببره! نمی خوام بگم اگر این اتفاق نیفته سریعا اخراج میشه اما اگر بازی با پالرمو رو هم خراب کنه کار برای خودش تا حدی سخت میشه که احتمالا تا چند هفته دیگه اخراجش میکنن! الان تیم به یک برد پر گل احتیاج داره و هوادار ها هم باید یک بازی فوق العاده زیبا و امیدوار کننده از یووه ببینن تا دوباره امیدوار بشن. رانیری باید از هر بازیکن یا وسیله ای که داره استفاده کنه تا یه برد خیلی باشکوه به دست بیاره

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال
اگه قراره یه برد بیاریم بعدش دوباره سریال نتایج بد تکرار بشه بهتره ببازیم تا این ادم بره پی کارش

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
حس ششم میگه که چون احتمالاً میلان و اینتر و رم بازیهاشونو میبرن ما هم این بازی رو میبریم. (بازیه قشنگ رو از رانیری نخواستیم(چه آرزوهای بزرگی رو از رانیری میخواستیم!) حالا 3 امتیاز رو بگیره به هر قیمتی که شده)

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب حالا رسیدیم به این بازی رانیری توی این بازی باید دوباره توی تیمش تغییر ایجاد کنه !!! بوفون خدا رو شکر مشکلش حل شده و به دروازه بر می گرده توی خط دفاع هم فقط باید ملبرگ به جای لگرو به بازی بیاد خط هافبک یووه هم معلوم نیست واقعا !!!!زی گزینه زیاد داره ندود - سیسوکو- پولسن - مارچسیو - جووینکو - کامورانزی که 4 نفر از این ها بازی خواهند کرد و حدس خود من ندود - سیسوکو - پولسن - کامو هست در خط حمله هم احتمال می دهم یاکی و امائوری بازی کنند حالا می رسیم به پالرمو !!! تیمی که داره خوب نتیجه می گیره !!!! انگیزه بازیکنان سابق یووه که الان اون طرف بازی می کنند نباید نا دیده گرفته بشه !!! ولی به امید برتری قاطع یووه

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
منم شدیدا امیدوارم که این روند افتضاح با این بازی تموم شه... خب ، خدا رو شکر دیگه بوفون ــُ داریم...و چه حیف که لگرو نیست..ولی خب، ملبرگ خیلیم بد نیست...امیدوارم به مولینارو بازی نده و همچنان از ده چلیه استفاده کنه... رانیری باید این بازی ــُ عاااالی ببره...!! درسته که پالرمو داره امسال خوب پیش می ره، ولی به هرحال، این بازی برا ما یه بازی خونگی محسوب می شه...و با توجه به این چندبازی اخیر که خراب کردیم، می تونه و باید یه نقطه ی اوج گیری باشه...جای هیچ اشتباهی وجود نداره!... منتظر حضور پرانگیزه ی بازیکنام من! اینو دیدین؟؟!! نوچرینو گفته که چرا اگه به یووه گل بزنم نباید خوشحالی کنم؟!! من فقط اگه به ناپولی گل بزنم، خوشحال نمیشم!!!!! [همون بهتر رفت...اون از بازیش..اینم از سخنان پربارش!!] ولی آمائوری گفته که اگه گل بزنم ، شادی نمی کنم.... دارین مرام ـُـ!!؟؟!! ;D ;D

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یه چیز جالب ! پالرمو از اول فصل تقریبا یکی در میون بازی هاشو برده و باخته ! با این حساب این هفته نوبت باختشه ;D و درضمن،نتایج این تیم بدون احتساب برنده توی این 5 هفته اینطوری بوده : 3-1 3-1 2-1 2-1 1-0 احتمالا این بای 1-0 میشه ! پس 1-0 به نفع یووه ;D

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
لگرو که نیست،کیه لینی هم توی تمرینات توی زانوش احساس درد کرده و فردا تست میده، احتمال نداشتن کیه لینی هم زیاد شده.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
امائوری هم گفته اگه گل بزنم شادی و خوشحالی نمی کنم !!!! ولی در عوضش نوچرینو گفته خوشحالی می کنم بوفون هم گفته : واسه اینکه پاسخ انتقادات رو بدیم به زمین می ریم و با قدرت پیروز می شیم

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
من فکر می کنم پالرمو با داشتن سیملسیو و میکولی یه امتیاز یووه بگیره

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
حاضر هستید که یووه جلوی پالرمو شکست بخوره یا دوباره تساوی کنه تا رانیری به سمت در خروج باشگاه نزدیک تر بشه ؟!

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
اره حاضر هستم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

اره حاضر هستم.

من فکر کنم می شه اسم شماها رو بی تعصب گذاشت !!!! من حاضر نیستم برای اینکه رانیری یک قدم به اخراج نزدیک بشه حتی یک امتیاز از دست بره چه برسه به شکست !!!! تازه مطمئن باشید دست کم تا نیم فصل مدیران هیچ اقدامی انجام نخواهند داد اگر نتایج ضعیف باقی بمونه !!!

من نمی فهمم چرا صدای اعتراض همه بلند شده !!! تازه 5 هفته سپری شده بابا و یووه 10 امتیاز داره !!! مگه بقیه چندتایی هستند ؟ پیروزی مقابل پالرمو می تونه بازگشت دوباره یووه به بالای جدول باشه

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
چون هدف یووه قهرمان شدن است با هر مساوی ما یک اپسیلون از قهرمانی دور می شویم. به اعتقاد من با رانیری به هیچ جا نمی رسیم. بی تعصب بودن یک اتهام و انگ بیش تر نیست. این که می گین 5 هفته گذشته سفسطه است تنها در صورتی می توان این ادعا را مطر کرد که بازی های اینده با برد همراه شود اما بعید می دونم این طور بشه چون رانیری یک مربی بازنده است.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
قبول كه با هر مساوي از قهرماني دور مي شيم اما كم نبودن تيم هايي كه اوايل فصل كلا بد بودن اما آخر فصل فوق العاده شيدن بالا و قهرمان شدن.ليگ انگليس توي چند سال اخير رو نگاه كن...يووه با همين دارايي شم مي تونه قهرمان بشه پس سعي نكنيم نااميد جلوه كنيم...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
به غیر از مصدومان قبلی ( ترزگه،زانتی،زبینا،لگروتالیه) در این بازی احتمال خیلی کمی وجود داره که کیه لینی و یاکوینتا بتونند بازی کنند. توی سایت یووه نوشته بهرحال شانس بازی براشون وجود داره،ولی جواب تست پزشکی این 2 بازیکن فردا داده میشه. در پالرمو هم 5 یوونتوسی سابق بازی می کنند.میکولی،لانزافامه،نوچرینو،بالزارتی و کاسانی

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
پس فردا بدون شک روز سختی برای یوونتوس خواهد بود!بازی کردن همزمان ملبرگ و نزویچ در مرکز خط دفاع مهم ترین دلیلش هست. با تمام این سختی ها تیم رانیری باید برنده باشه چون اینطوری هم فشار از روی تیم و مربی برداشته میشه و هم هوادارها تا حدی خیالشون راحت میشه

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
دفاع برای این بازی واقعا افتضاحه،تنها نکته مثبت عقب زمین برگشتن بوفون هستش اما دفاع....

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی