پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-پالرمو(هفته ششم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
100 پاسخ برای این موضوع

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
حرکات نوچرینو آخر بازی خیلی مسخره بود چنان خوشحالی می کرد انگار تک ستاره تیمش بوده واقعا ً خدا رو شکر به مفتضحانه ترین شکل فروختیمش

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
من برای خودم متاسفم وقتی کار خودم را تعطیل کردم بیام چنین تیمی ببینم از دیدن بازیهای سری بی اینقدر ناراحت نشده بودم حداقل ما را فرستادند سری بی ولی این تیم داره چوب بی لیاقتی خودمون رو میخوره

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران

اقا این حرفا چیه اخه؟؟؟؟؟
تا تیم نتیجه می گیره همه به به چه چه میکنن تا 1 باخت میده همه میگن این ادم نیست و از این صبتا.
هر تیمی بالاخره به بحران می خوره و تو بحران فقط 1نفر تقصیر کار نیست.
یادتون رفته جلو منچستر مساوی کردیم همش به به چهچه می کردید؟؟؟؟
ما همون تیمیم .
بر می گردی به اوج قدرت دوباره...

بعضی وقتها ستاره ها تو اوج نیستن گاهی اوقاتم تیم به پشت تیم هایی میخوره که یک دفعه شاخ شدن
این اتفاقم میافته که دچار بدشانسی بشیم،اما الان متاسفانه تیم الان به طرز میخره ای بد بازی میکنه
تن بازی های آسون دست کم میگیرن،بازی ها نسبتا خوب هم بی تاکتیک بازی میکنه این دیگه تقصیر مربیه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مثل اینکه این قضیه یووه نیست !! رم که چهاردهمه جدوله و اوضاعش خرابه، امروز هم میلان نتونست کالیری بدون امتیاز رو شکست بده !!! یعنی کالیری اولین امتیاز فصلش رو از میلان گرفت :D

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
خطار - زمانی که شما در حال تایپ بودید موضوع جدید ارسال شده است. شما می توانید مجددا نامه خود را ببینید.

بابا کار از این چیزا گذشته ما مدیرانمون باید عوض بشن تا بعدش رانیری عوض بشه تا این مدیرا هستن

رانیری جا خوش کرده
و نمیدونم چرا دوستان یوونتوس رو با دیگر تیم ها مقایسه میکمنند ما یوونتوسیم نه رم میلان اینتر پالرمو فیو لاتزیو ???

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran

[color=red]و نمیدونم چرا دوستان یوونتوس رو با دیگر تیم ها مقایسه میکمنند ما یوونتوسیم نه رم میلان اینتر پالرمو فیو لاتزیو ???

دقیقاً حرفی که من میخواستم بزنم!
خوبه صدرا اون جدول رو گذاشت!

تو رو خدا یوونتوس رو با تیمی مثل رم مقایسه نکنید . حتی اون بایرن رو هم نباید با یووه مقایسه کنید. همون بایرن اونقدر از یووه خورده بود یادمه تو چمپیونز وقتی تو مونیخ 2-1 (اگه اشتباه نکنم) باختیم انگاری کاپ قهرمانی رو به کان و مونیخی ها داده بودن.

ما همیشه تو اوج بودیم و اصلاً برامون قابل هضم نیست که تیم 11 جدول باشیم.
یک زمانی هر کس اسم بانوی پیر ایتالیا رو میشنید مو به بدنش سیخ میشد.

چند روز پیش ما بچه ها بحث فوتبالی می کردیم!هیچ وقت نشده که من اینجور مواقع ساکت بشینم ولی وقتی دوستم گفت که میلان رونالدینیو و ... رو گرفته هیچی به زبونم نیومد! خواستم بگم که ما هم ملبرگ و پولسن رو گرفتیم ولی دیدم سنگین ترم که حرفی نزنم.

اما همچنان منم به تیم یوونتوس امید ندارم البته نه به تیم رانیری!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

دقیقاً حرفی که من میخواستم بزنم!
خوبه صدرا اون جدول رو گذاشت!

تو رو خدا یوونتوس رو با تیمی مثل رم مقایسه نکنید . حتی اون بایرن رو هم نباید با یووه مقایسه کنید. همون بایرن اونقدر از یووه خورده بود یادمه تو چمپیونز وقتی تو مونیخ 2-1 (اگه اشتباه نکنم) باختیم انگاری کاپ قهرمانی رو به کان و مونیخی ها داده بودن.

ما همیشه تو اوج بودیم و اصلاً برامون قابل هضم نیست که تیم 11 جدول باشیم.
یک زمانی هر کس اسم بانوی پیر ایتالیا رو میشنید مو به بدنش سیخ میشد.

چند روز پیش ما بچه ها بحث فوتبالی می کردیم!هیچ وقت نشده که من اینجور مواقع ساکت بشینم ولی وقتی دوستم گفت که میلان رونالدینیو و ... رو گرفته هیچی به زبونم نیومد! خواستم بگم که ما هم ملبرگ و پولسن رو گرفتیم ولی دیدم سنگین ترم که حرفی نزنم.

اما همچنان منم به تیم یوونتوس امید ندارم البته نه به تیم رانیری!

من مقایسه نکردم والا،خواستم اوضاع جدول رو بگم و اینکه کلا هنوز جدول شکل نگرفته.
ما اگر یازدهمیم با 3 تیم اول 4 امتیاز فاصله داریم.

بهرحال،اگر میگم رم چهاردمه این معنی رو نمیده که یوونتوس خیلی کارش درسته که یازدهمه ! این مقایسه است ! که مطمئنا منظور من نبود.

من که خودم تو فکر جانشین رانیری ام فعلا :D

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
بچه ها اینجا رو داشته باشید !!! رانیری بعد از بازی گفته فقط اومدم تا از هواداران عذر خواهی کنم !!! تیم مشکل داره ولی درست میشه -- بنده خدا با چهره ای غمگین و ناراحت در ادامه گفته : لحظات واقعا سخت هست ولی واکنش نشون می دیم و جبران می کنیم

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال

بچه ها اینجا رو داشته باشید !!! رانیری بعد از بازی گفته فقط اومدم تا از هواداران عذر خواهی کنم !!! تیم مشکل داره ولی درست میشه -- بنده خدا با چهره ای غمگین و ناراحت در ادامه گفته : لحظات واقعا سخت هست ولی واکنش نشون می دیم و جبران می کنیم

دلم سوخت !!!

باید تا بیش از این آبروش نرفته خودش استعفا بده و فلنگ رو ببنده !!

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
این دیگه کیه بابا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟@@@@!!!! خدایی با چه رویی اومده با گزارشگر ها مصاحبه کرده

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال

این دیگه کیه بابا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟@@@@!!!!

خدایی با چه رویی اومده با گزارشگر ها مصاحبه کرده

بابا اینجا که ایران نیست ببازه نیاد و بره خبرنگار رو بزنه !!! باز هم خوبه اشتباهات رو قبول کرده دیگه ---- باز هم خوبه چند روز لیگ تعطیل هست و دیگه فکر کنم زمان مصدمیت یک هفته ای زبینا و زانتی هم به پایان رسیده !!!! به بازی بعدی امیدوار باشید

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
یه بازیکنی مثل پولسن انگار تو پارک قدم میزنه واقعا این بازیکن چقدر خونسرده و بی غیرته هیچ کاری نکرد . عدم فعالیت این بازیکن در میانه میدان باعث شد تا سیسوکو زیاد این طرف و ان طرف بره و دست اخر اخراج بشه. فراموش نکنید که پولسن توسط رانیری انتخاب شد. نمی دونم چرا این قدر هافبک خوب تو اروپا است رفته پولسن انتخاب کرده. درد ما از رانیری است اما در خصوص بازیکن ها هم باید یه تغییراتی انجام بشه. امروز که گیگلی گفته ما پشت رانیری هستیم. این حمایت تا کی ادمه پیدا می کنه؟ سوال اصلی این است. در ضمن رانیری امروز هم حرف از بدشانسی زد. سکو می گفت که ما تا حالا خوب کار کردیم چون تا حالا نباختیم!!! اقای سکو الان چه میگی؟ یه مدیر فنی ناپل داره که کارش غوغا است مارینو. در مجموع بی انکه منکر عدم صلاحیت گینیری برای تیم بشم باید بعد از اون هم دید این که چه کسی باید جایگزین اون بشه. شاید این مدیران احمق برن یه کسی بدتر از اون رو بیارن.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
وای! ببین کارمون به کجا رسیده که از بازگشت زبینا باید خرسند باشیم! رانیری اینو نگه پس باید چی باید بگه؟ ناراحتی و سر افکندگی واسه هوادارا نشد امتیاز! خب این بازی که تموم شد و رفت حالا بعد از این روی بازی های آینده فکر بشه و ما ها هم نظراتمون رو در مورد بازی های بعد بگیم...

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
من می گم نتایج خوبی که یووه گرفت و ناشی از تلاش های بازیکنان قدیمی و تعصب ان ها بود باعث شد تا مدیران فکر کنند که با همین بازیکن ها میشه در سری ا چهره کرد و این محاسبه الان مشخص شد که درست نبوده. البته درسته که ما در فصل قبل مقام خوبی گرفتیم اما این رو باید در ذهن داشت که فاصله میان تیم ها دوم و سوم گاه تا بیش از ده امتیاز می شد و همین شکاف ضرورت ترمیم تیم و گرفتن بازیکن ها تازه رو مطرح می کرد که متناسفانه بازیکن های خوبی گرفته نشدن. امروز تو ورزشگاه مالکان باشگاه هم بودن که خیلی هم جوون هستمند نمی دونم اینها میان سر کیسه رو شل کنند و بازیکنان خوبی بگیرند و گینیری!! را اخراج کنند.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

وای! ببین کارمون به کجا رسیده که از بازگشت زبینا باید خرسند باشیم!

دقیقا !!

دیروز به برادرم گفتم،ببین چقدر وضع خراب شده که من منتظرم زبینا برگرده !!
آخه زمان کاپلو خیلی به زبینا فحش می دادم !

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
یادش بخیر زبینا پاس گل میداد تو بازی رک و لاتزیو به مهاجمان لاتزیو :D حالا شده سنبل یووه :D

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
ببین یوونتوس بزرگ به چه روزی افتاده...چیزی که 3 سال پیش تو خواب هم نمیدیدیم. الان دیگه دارم به اون چیزی می رسم که خیلی از بچه ها قبل فصل می گفتن و اونم هم وضعیت اسفناک تیم تو این فصله. درست بود اون حرفها. نتیجه گیری پارسالمون به خاطر انگیزه و و حس انتقام بازیکنهای قدیممون بود که اون انگیزه هم این فصل کم شده و بازیکنها جدید هم که اصلا در حد و اندازه هایی نیستن که بخوان تیم رو از این وضعیت نجات بدن. رانیری هم که وضعش معلومه. فقط خدا خدا میکنم یه شوک اساسی به تیم وارد بشه و از این وضعیت خارج بشه. با بر کناری رانیری هم کاری درست نمیشه تو این وضعیت تعویض مربی جواب نمیده بدتر باعث میشه تیم از هم بپاشه.

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال
ما الان 11 هستیم؟!!!!!!!!!

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
متاسفانه بله... متسفانه اشتباهات پياپي و بدشانسي هاي مكرر و از همه بدتر خريد هاي مسخره‌ي تيم باعث شده تا اولين باخت رو بديم و 11 جدول بشيم.اينكه باختيم زياد برام سنگين نيست و مطمئنم تا آخر فصل هم قطعا بهتر مي شيم و بالا ميايم اما مطمئنا با يه همچين تيمي نمي شه به يوونتوس بزرگ فكر كرد...

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3772 ارسال
مشکل بی شک از مدیریت باشگاه ناشی میشود این تیم و مربی دستپخت انهاست

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی