پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-پالرمو(هفته ششم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
100 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خدا رو چه دیدی شاید نزویچ هم شد مثل استنداردو فصل پیش که به دفعه بهش بازی رسید و ترکوند !!! چیزی که خوبه بازگشت بوفون هست !!! هر چند منینگر خوب بود ولی خوب بوفون همیشه بوفونه دیگه !!! در مورد ترکیب هم من احتمال می دهم الکس رو بزاره بالا و یاکی و امائوری بازی رو اغاز کنند بوفون - ده چلیه - نزویج - ملبرگ - گریگرا - جووینکو - سیسوکو - پولسن - کامو - یاکی - امائوری

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال
مشکل اصلی ما خط هافبک است که نمی توانند برای فوروارد هامون توپ های خوبی را بسازد ما مشکل گلزنی داریم که اگر رفع بشه به خط دفاع هم فشار زیادی وارد نخواهد شد البته امیدوارم رانیری توی ارنج تیم دچار اشتباهات ناشیانه نشود به امید پیروزی ...

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
زامپا رئیس باشگاه پالرمو گفته آمائوری مهاجم خوبیه و گل های زیادی در این فصل میزنه،اما جلوی ما نمیتونه گل بزنه....طرف خواسته جنگ روانی راه بندازه،دفاعمون که به خودیه خود مشکل داره،حالا میخواد خط حمله رو هم اینجوری از کار بندازن(عمرا البته)

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
پارسال یووه 5 تا به پالرمو زد و توی اون بازی خیلی خوب بازی کردیم اما از اون ترکیب فصل گذشته در بازی امسال فقط بوفون - کامو - دل پیرو و شاید ندود بازی کنند !!!! و بقیه عوض شدند زانتی - کریشیتو - مولینارو - زانتی - نوچرینو - ترزگه - پالادینو - لگروتالیه بودند که در بازی امسال نیستند !!!!

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
اون بازی پارسال گذشت. همه چیز اون پارسال تموم شد. فقط باید این رو فراموش نکرد که ما پارسال به این تیم باختیم. امسال هم که تا اینجا افتضاح بودیم پس بنابراین با انگیزه یه برد پر گل به زمین بریم. هر چند که با این حال و روز تیم احتمالش ضعیفه.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال

قبول كه با هر مساوي از قهرماني دور مي شيم اما كم نبودن تيم هايي كه اوايل فصل كلا بد بودن اما آخر فصل فوق العاده شيدن بالا و قهرمان شدن.ليگ انگليس توي چند سال اخير رو نگاه كن...يووه با همين دارايي شم مي تونه قهرمان بشه پس سعي نكنيم نااميد جلوه كنيم...

من میگم با توجه به نوع و کیفیت مهره های تیم های مقابل شانس یووه برای قهرمانی کم است.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
توي اين بازي برگ برنده‌ي پالرمو ميكولي هست كه مهاجم فوق العاده ايه و مي تونه از دفاع تازه‌ي يوونتوس يعني زوج نزويچ و ملبر كه كمي نامطمئن تر از قبل هست استفاده ببره كه اميدوارم نبره.از طرفي حضور بالزارتي در پالرمو هم اين تيم رو داراي يه مدافع كه يوونتوس رو خوب مي شناسه كرده و مي تونه براي دفاعشون يه نكته‌ي مثبت باشه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خوب کیه لینی رسید،ولی یاکوینتا نرسید.و دعوت هم نشده. عجیبه که الان یک ماه قرار یه هفته دیگه زانتی و زبینا برسند،ولی سایت یووه امروز به جای هفته ی دیگه گفت،بعد از بازی های ملی احتمالا می رسند ! این لیست : 1 Buffon 3 Chiellini 4 Mellberg 7 Salihamidzic 8 Amauri 10 Del Piero 11 Nedved 13 Manninger 15 Knezevic 16 Camoranesi 18 Poulsen 19 Marchisio 20 Giovinco 21 Grygera 22 Sissoko 27 Ekdal 28 Molinaro 29 De Ceglie 30 Tiago 32 Marchionni

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
من فکر می کنم رانیری و یووه با 3 تساوی اخیر به خودشون اومده باشند

و فهمیده باشند که همه چیز کشکی کشکی هم نیست

و شانس بد پالمویی ها ، فصل پیش هم در چنین وضعی بهشون خوریدم !!

امیدوارم فکر من درست باشه ویووه به خودش اومده باشه وپیروز بشه ، چون در صورا از دست دادن امتیاز فاصلش از صدر جدول زیاد

میشه و جبرانش سخت!

من نمی فهمم چرا صدای اعتراض همه بلند شده !!! تازه 5 هفته سپری شده بابا و یووه 10 امتیاز داره !!! مگه بقیه چندتایی هستند ؟ پیروزی مقابل پالرمو می تونه بازگشت دوباره یووه به بالای جدول باشه

اعتراض من به شخصه اصلا به خاطر امتیاز یووه نیست !!

من هم دوست دارم امتیاز بدیم تا رانیری اخراج بشه ، چون سبک بازی تیمش رو دوست ندارم !!!!

یووه ی رانیری حتی خیلی مواقع از یووه کاپلو هم زشت تر ، خشک تر و کثیف تر بازی می کنه !!

منی که یووه لیپی رو یادمه ، تحمله این بازی های مسخره یووه رانیری برام سخته !!

برای همین حاضرم یووه 3 امتیاز بده ولی رانیری اخراج شه

و اصلا هم این بی تعصبی نیست !

اصلا و ابدا !

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال

من نمی فهمم چرا صدای اعتراض همه بلند شده !!! تازه 5 هفته سپری شده بابا و یووه 10 امتیاز داره !!! مگه بقیه چندتایی هستند ؟ پیروزی مقابل پالرمو می تونه بازگشت دوباره یووه به بالای جدول باشه

ولي من فكر ميكنم 9 امتياز داريم نه 10 تا.

به هر حال بايد پالرمو رو در هم بكوبيم.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

یووه ی رانیری حتی خیلی مواقع از یووه کاپلو هم زشت تر ، خشک تر و کثیف تر بازی می کنه !!
منی که یووه لیپی رو یادمه ، تحمله این بازی های مسخره یووه رانیری برام سخته !!

واقعا چند بازی یوونتوس رو دیدی ؟!

تیم رانیری اتفاقا خیلی تهاجمی و قشنگ بازی می کنه،هرچند که افت کردن هاشو داره،
تیم رانیری گل زن ترین تیم فصل سری آ بود ها !!! چطور کثیف و زشت و بدتر از کاپلوئه ؟؟

حتی از امار گل زنی تیم لیپی هم بیشتره،من الان توی این سایت که آرشیو سری آ از 99 به اینور رو داشت نگاه کردم،
هیچ فصلی یوونتوس به اندازه ی فصل قبل گل نزده بود ! یعنی توی دهه ی اخیر،بیشترین گل زنی رو تیم رانیری داشته.

ایراد داره تیم،ولی اینایی که شما میگی اصلا راجب یوونتوس صدق نمی کنه.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
خوبه با اومدن كيه‌ليني مي شه به دفاع اميد بيشتري داشت و بيشتر بايد چشم دوخت به ميانه‌ي زمين و سعي كرد توي اون قسمت بازي رو در دست گرفت.اينجوري كه پيش ميره احتمالا تنها مشكلمون حضور ميكولي هست كه وب گل مي زنه وگرنه مي شه بقيه‌ي پالرمو رو توي دست گرفت.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
در ده دیدار گذشته دو تیم یووه 6 بار پیروز شده و 2 بار مساوی کرد و 2 بار هم باخته !!! جالب اینجا است 24 گل زده و 10 تا خورده در کل دیدارها هم 45 بار با هم بازی کردد که 27 پیروزی - 12 تساوی و 6 شکست داشتیم 99 تا زدیم و 44 تا خوردیم

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
اینم از ترکیب بازی فردا :

یوونتوس:

تصویر

پالرمو:

تصویر

تصویر

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
برای من مهم این نیست که تیم گل زیادی بزنه. اگه یووه زیاد گل زده در فصل قبل نگاه کن که چه قدر گل خورده. برای قهرمانی استحکام خط دفاعی مهم است. در واقع وقتی یه تیم گل های زده و خورده اش زیاد است نشون میده که اون تیم همه اش مساوی کرده یا باخته و امتیاز از دست داده. خب این به چه درد می خوره.

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
بابا بیخیال این بحثا شین تو این تاپیک! اون از یوونتوز که تو تاپیک یوونتوس -پالرمو ، همه دارن راج به این حرف می زنن که این یارو طرفدار مولینارو، مامانشه، یا خودش...یا خاله ای چیزی...؟!! اینم از اینجا! *می گم بچه ها من به نتیجه ای مشابه پارسال هم راضیما!! ;D حالا که جورجو هست، ترکیب خط دفاعی هم بد نمی شه...فکر کنم این بد نباشه: ده چلیه جورجو ملبرگ گریگرا کاش مولی رو بازی نده!! واسه میانی هم کاملا با این مورد که عمو پاول فیکس نباشه موافقم...فورواردها هم...چه حیف که یاکی نیست...همون دل پیه رو - آمائوری خوبه... امیدوارم هر 5 تای امسال ـُـ [!! ;D ] آمائوری بزنه...!!!! ;D ;D

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
نیمه اول که تمام شد ملبرگ مصدوم شد سیسوکو اخراج شد و دل پیرو گل زد و پولسن هم طبق معمول(...).1-1 من فکر کنم این بازی رو ببریم ولی چه طوری نمیدونم حداقل ب شانس.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
یوونتوس نیمه اول بدون شک از بی نظم ترین و بی برنامه ترین یوونتوس های چند فصل اخیر بود!من تا همین دقیقه آخر بازی هم نتونستم بفهمم پست هر بازیکن چیه. مارکیزیو هافبک راست بود!!خود به خود متمایل به وسط بازی می کرد و توی دفاع هم نسبتا موثر بود.یعنی به عبارتی داشت جای پولسن بازی می کرد و پولسن هم طبق معمول قدم می زد. چرا صالی آمیجیچ یا مارکیونی یا کامو نباید از اول بازی کنند و یه بازیکنی که پست اصلیش اون نیست باید جاشون رو بگیره؟! نزویچ و ملبرگ خیلی مبتدیانه بازی کردند.هر جا یه مقدار بازی فشرده می شد هر جا که توپ زیر پاشون بود می فرستادن برای بوفون بدون در نظر گرفتن شرایط بوفون! سیسوکو هم بالاخره روز بدش رو نشون داد!خیلی خشن و عصبی بازی می کرد و البته تنها بازیکنی بود که داشت سر پست خودش بازی می کرد! یوونتوس ده نفره کارش خیلی سخته.من همه امیدم به بازیکن هایی مثل الکس یا کامو هست که بتونن در یک لحظه نتیجه رو تغییر بدن وگرنه من که تاکتیک خاصی برای گلزنی ندیدم!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بازی عجیبی بود !! رانیری با سیستم جدیدی و با 3 هافبک دفاعی بازی می کرد که اینطوری بود : دچلیه     نزویچ    ملبرگ     گریگرا                 سیسوکو  پولسن                    مارکیزیو                  جووینکو         دلپیرو            آمائوری نه ندود،نه کامورانزی نبودند و کلا همه این چیزا باعث شد یوونتوس 1 حمله هم نیمه اول نداشته باشه.تک گل تساوی بخش هم دلپیرو ضربه ی آزاد زد. اصلا یوونتوس قدرت جلو رفتن نداره به هیچ وجه !! وسط که خیلی شلوغه،کناره ها هم کسی نیست !! یوونتوس گیر کرده !! سیسوکو اینقدر عقب بازی می کرد که عملا تاثیری در حملات نداشت،چسبیده به خط دفاع، ساختار دفاعی یوونتوس هم به شکل عجبی مضحک بود !! کلی فضای خالی داشت و بارها پالرمو حمله کرد،روی گل اول بوفون شوت بازیکن پالرمو رو از توی شش قدم گرفت، ولی ریباندش هم کسی نبود دور کنه،دوباره زدند و اینبار گل شد. ملبرگ که مصدوم شد و حمیدزیچ به بازی اومد و گریگرا با وسط رفت. ازون طرف هم سیسوکو به دلیل زیاد بودن خطاهاش اخراج شد.به نظر من اخراجش کمی عجیب بود و خیلی منصفانه نبود. بهرحال وقتی مجبوره جای 5 نفر دفاع کنه همینطوری میشه،اون پولسن که خودش رو با دفاع کردن خسته نمی کنه ! آخرای نیمه یه بازیکن پالرمو رو محاصره کردند بودند تا ازش توپ بگیرند،خیلی راحت از سمت پولسن رد شد رفت و حمله کرد !! کلا بازی جالبی نیست ! و خدا به خیر بگذرونه با این تیم و تاکتیک عجیبی که داریم می بینیم ! -- راستی بازی افتضاح نوچرینو هم که فقط پاس اشتباه میده و خطا می کنه جالبه ! تو یوونتوس کمی می دوید،ولی اینجا حتی اینم انجام نمیده. اون بالزارتی هم یه سوتی خیلی ضایع داد،فهمیدیم چقدر مدافع خوبیه !!!!! **

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
خدا به داد برسه با این شکلی که شما میگید سیسوکو اخراج شده خوب الان گل دوم رو هم خوردیم به رانیری تبریک میگم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی