پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فیورنتینا-یوونتوس (هفته ی اول سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
154 پاسخ برای این موضوع

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
بازم دقیقه 90 از فیورنتینا گل خوردیم

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
لعنتی گل خوردیم

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
بیچازه شدیم دیگه! 10 نفره بهمون گل زدن! ما هم مساوی کردیم تا نتونیم از رقبا پیشی بگیریم! جیلا هم گل زد

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
داشتیم عالی شروع می کردیم خاک بر سرشون

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااي بدبخت شديم رفت

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
واقعا حیف شد !!!!!!! گفتم دیگه تمومه ها!!!!!!!! فکر کنم خود حسین هم غافل گیر شد از لحن نوشتنش معلوم بود !!!!

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
اینطوری که از گزارش بر میاد بازم ملبرگ اشتباه کرده

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال
1-1 Gilardino Min.89
Click Here for Video

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
تو روح این جیلاردینوی بی....... گفتم این خطرناکه ااااااااااااااااااااااااه

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
اه . دوباره دقيقه 90 از فيورنتينا گل خورديم. اون از بازي رفت و پنالتي پارسال و اون گل دقيقه 93 اوسوالدو و حالا هم اين گل . چرا بايد همش دقيقه 90 از فيورنتينا گل بخوريم؟

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
ملبرگ نشون داد اصلا دفاع بزرگی نیست خیلی بچه گانه کار کرد

Dorina

Dorina

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 195 ارسال
اااااااااااااااااااه! چقدر حیف شد!!

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
ضد حال !

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
من جای ملبرگ بودم اینجوری جا نمی موندم اه اینتر چه جوری مساوی کرد ما چه جوری البته لگرو هم مقصر بود که ضربه سر اول رو نزد

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
نیمه دوم خوب نبود.حداقل به خوبیه نیمه اول نبود. از همون ابتدا فیورنتینایی ها بازی رو در دست گرفتند و کلا مهاجمان یووه خیلی کم صاحب توپ شدند. مولینارو مثل نیمه اول خوب نبود و در اواخر نیمه جاش رو به ده چلیه داد.پائولو بیشتر در کار های تهاجمی شرکت کرد که موفق هم نبود.دو بار توپ رو روی دروازه سانتر کرد که هیچ کدومشون به بازیکن های یووه نرسید! گریگرا خیلی دوید اما مثل همیشه وقتی حمله می کرد پشت سرش کاملا خالی میشد و دیر برمی گشت.کل بار خط دفاع روی دوش لگروتالیه بود که انصافا هم خوب کار کرد اما ملبرگ به اندازه ای بد بود که یوونتوس گل بخوره. ملبرگ خیلی کند بازی میکنه و همچنان به سبک انگلیسی ها دفاع میکنه یعنی یه فاصله دو متری با مهاجم مقابلش می گیره که در فوتبال فشرده ایتالیا این روش اصلا جواب نمیده.در صحنه ای که گل خوردیم هم اینقدر کند بود که وقتی جیلاردینو مسیر توپ رو عوض کرد فقط با سر توپ رو تماشا می کرد! شاید عجیب باشه اما نقطه روشن زمین خط هافبک بود!مارکیزیو در نیمه دوم اصلا پا به توپ نشد و در حملات نقشی نداشت اما عالی دفاع کرد.چند بار خیلی خوب تکل زد و جلوی حملات فیورنتینا رو گرفت.کلا باهوش بازی میکنه و بازیکن شجاعی هم هست. پولسن خیلی خوب بود.توی دفاع در کنار مارکیزیو موفق بود و توپ های سردرگم در میانه زمین رو هم خوب جمع می کرد.در کل واقعا بهتر از بازی های قبلیش بود و تا حدی میشه امیدوار بود به مهره قابل اتکایی تبدیل بشه.البته همچنان در حملات نقش زیادی نداره و بیشتر پاس های بلند و قطری میده. ندود و کامو از بقیه بازیکن ها بیشتر صاحب توپ شدند اما در رسوندن توپ به مهاجمین موفق نبودند.کامو خیلی عالی دریبل می زد و حرکت می کرد اما عجیب بود که سانتر هاش دقیق نبودند و نتونست توپی رو برای آمائوری فراهم کنه. الکس هم بیشتر بر میگشت تا توپ بگیره.حتی تا زمین خودی عقب میومد و توپ می گرفت و به هافبک ها میسپرد اما اون ها نمیتونستن خلق موقعیت بکنن. آمائوری خیلی پرتلاش بود و در دقایق آخر چیزی نمونده بود گل هم بزنه اما کلا تا زمانی که بهش توپ خوب نرسه موفق به گلزنی نمیشه. این نتیجه حق یوونتوس نبود!به راحتی می تونستیم این بازی رو ببریم.حتی فیو ده نفره هم شد اما به خاطر اشتباه خط دفاع گلی دریافت کردیم که دو امتیاز رو به راحتی ازمون گرفت

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

تو روح این جیلاردینوی بی.......
گفتم این خطرناکه
ااااااااااااااااااااااااه

جیلا رو میگی ؟ :D :D :D
جیلاردینو 500 تا موقعیت خراب کرد ! صحنه ای که بوفون هم دریبل کرد و فقط یه بغل پا می خواست بزنه توی گل ولی چمن رو شوت کرد !!! یه تیکه چمن پرت شد تو هوا !!! یه بار موقعیت عالی روبه دروازه اومد استپ کنه توپ از پاش جدا شد رفت تو اوت ! جیلا که افتضاح بود.

درواقع باید بگی وای به حال دفاعی که جیلاردینو بهش گل بزنه !

ملبرگ به سادگیییییییییییییی گول خورد و به جایه اینکه پوشش بده می خواد دور بزنه جیلا رو و توپ رو بگیره ! ملبرگ خیلی بد بازی میکنه نمی دونم چرا ولی اصلا سبک دفاع کردنش به درد یووه نمی خوره !

پراندلی نیمه دوم تاکتیک عوض کرد و بازم یووه رو ناکام گذاشت.تمام نیمه دوم دست فیو بود،
چطوری بازی به این راحتی از دست رانیری در میره ؟ بازی که به این خوبی در اختیار داشت ؟

تمام نیمه تحت فشار بودیم و خوش شانس بودیم که بازیکنای اونا اونقدرا حرفه ای نبودند ! گفتم که جیلاردینو بوفون هم دریبل کرد ولی چمن ورزشگاه رو شوت کرد ! من داشتم از خنده می ترکیدم !

هرچقدر نیمه اول خوب بودیم،نیمه دوم اصلا بازی نکردیم.
خلاقیت و حملات از بین رفتند.مولینارو و گریگرا دیگه جلو نیومدند و کامورانزی و ندود کاملا تنها شدند.

داور هم تاب داشت ! اصلا یه چیزیش میشد ! کامورانزی توپ رو زد،توپ رو برد،حتی پاش هم بالا نبود،چرا کارت گرفت ؟
کوچکترین برخوردی با یارو نداشت.توپ رو با کناره پاش زد.یه ندود خطا نکرد واقعا ! که نزدیک بود گل هم بخوریم سر همون.

من نمی فمم چرا تیم رانیری عقب کشید و دیگه نفوذ نکرد و سیستم تهاجمیش بهم ریخت.چرا فشار نیاورد و از مون لحظه ی اول تحت فشار بود ؟درحالی که نیمه اول فیورنتینا نفس نکشید ؟

**

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
وااااااااایییییییییییییی نمیتونم تحمل کنم خیلی بد گل خوردیم تو دقیقه 87؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ ااااااهههههههههههههههههه

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
نمیدونم چی بگم باید قبول کنیم کسی اشتباه نکرد :o جیلاردینو عالی کار کرد .......................این جیلاردینو رو من به عنوان کسی که میچرخه وضربه رو میزنه میشناسم (یک تمام کننده ایدال) واقعا نمیدونم این دو ساله بازی با فیورنتینا دیر گل میخوریم و حالمون گرفته ................. داور هم که گند زده به بازی با این داوریش .....................................!!!! این مولینارو واقعا بلد نیست اوت بندازه .......! شاید به خاطر چشمش که ضعیفه :D و فاصله رو تشخیص نمیده :( نمیدونم چرا یاکینتا رو دقیقه 88 میاره تو ??? میخواد تحقیرش کنه یا روحیش رو خراب کنه و در اخر بگه ........... : ما این بازی رو به داور باختیم :-X

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
نتیجه ی بازی عادلانه بود اینم امار و ارقام بازی که خودم تهیه اش کردم

http://mojtabajuvent... fio 1 .rar

پیشنهاد میکنم دانلود کنید

یوونتوس خوب بود در مجموع

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

جیلا رو میگی ؟ :D :D :D
جیلاردینو 500 تا موقعیت خراب کرد ! صحنه ای که بوفون هم دریبل کرد و فقط یه بغل پا می خواست بزنه توی گل ولی چمن رو شوت کرد !!! یه تیکه چمن پرت شد تو هوا !!! یه بار موقعیت عالی روبه دروازه اومد استپ کنه توپ از پاش جدا شد رفت تو اوت ! جیلا که افتضاح بود.

درواقع باید بگی وای به حال دفاعی که جیلاردینو بهش گل بزنه !

ملبرگ به سادگیییییییییییییی گول خورد و به جایه اینکه پوشش بده می خواد دور بزنه جیلا رو و توپ رو بگیره ! ملبرگ خیلی بد بازی میکنه نمی دونم چرا ولی اصلا سبک دفاع کردنش به درد یووه نمی خوره !

پراندلی نیمه دوم تاکتیک عوض کرد و بازم یووه رو ناکام گذاشت.تمام نیمه دوم دست فیو بود،
چطوری بازی به این راحتی از دست رانیری در میره ؟ بازی که به این خوبی در اختیار داشت ؟

تمام نیمه تحت فشار بودیم و خوش شانس بودیم که بازیکنای اونا اونقدرا حرفه ای نبودند ! گفتم که جیلاردینو بوفون هم دریبل کرد ولی چمن ورزشگاه رو شوت کرد ! من داشتم از خنده می ترکیدم !

هرچقدر نیمه اول خوب بودیم،نیمه دوم اصلا بازی نکردیم.
خلاقیت و حملات از بین رفتند.مولینارو و گریگرا دیگه جلو نیومدند و کامورانزی و ندود کاملا تنها شدند.

داور هم تاب داشت ! اصلا یه چیزیش میشد ! کامورانزی توپ رو زد،توپ رو برد،حتی پاش هم بالا نبود،چرا کارت گرفت ؟
کوچکترین برخوردی با یارو نداشت.توپ رو با کناره پاش زد.یه ندود خطا نکرد واقعا ! که نزدیک بود گل هم بخوریم سر همون.

من نمی فمم چرا تیم رانیری عقب کشید و دیگه نفوذ نکرد و سیستم تهاجمیش بهم ریخت.چرا فشار نیاورد و از مون لحظه ی اول تحت فشار بود ؟درحالی که نیمه اول فیورنتینا نفس نکشید ؟

**

تو اون صحنه جیجی خیلی جیلا رو اذیت کرد و اگه کسی دیگه بود جیلا گل میکرد توپ رو ..........................

در ضمن من یه جورای احساس میکنم 4 تا مهاجم خوب با هم زیاد سازگاری ندارن ............................(امیدوارم اشتباه فکر کنم)

به نظرم تیم باید 3 مهاجم خوب و 1 ذخیره جوان با انگیزه داشته باشه

با بازگشت مومو و جورجو همه چیز به حالت اولیه باز خواهد گشت ;)

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی