پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فیورنتینا-یوونتوس (هفته ی اول سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
154 پاسخ برای این موضوع

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
دوستان همچین خط دفاعی رو به چهار میخ کشیدن که انگار از رجینا گل خوردن . بابا ما با فیورنتینا تکرار میکنم فیورنتینا تو آرتمیو فرانکی مساوی کردیم استادیومی که پارسال اکثر بزرگا باختن به فیو . امسال هم میبازن مطمئنا فیورنتینا حرفای زیادی هم تو ایتالیا هم تو اروپا برای گفتن داره تازه با این دفاع ناقص یووه خیلی عالی در مقابل این تیم بازی کرده . و هیچ گناهی هم نمیشه به گردنشون انداخت . در ضمن این تمام بضاعت تیم یوونتسه پس دیگه گله کردن ندارن . **

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان

در ضمن این تمام بضاعت تیم یوونتسه پس دیگه گله کردن ندارن .

واقعا بضاعت یوونتوس اینه ؟؟؟!

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
بحث فقط گل خوردن نيست اگه مهاجمان فيورنتينا واقعاگ گلزن بودن الان خيلي از ماها دل و دماغ اومدن توي فروم رو نداشتيم و اينجوري براي اين پنير سوئيسي سينه چاك نميكرديم شما بختهاي مسلم گلزني فيورنتينا رو مرور كنيد و ببينيد اشتباهات فردي و تاكتيكي تيم چقدر زياد بوده تازه اين بضاعت كه از نظر رانيري عاليترين حالت تيمه پس لطفا" بحث بضاعت و نبود يار رو نكنيد

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
خدایش بضاعتمون بیشتر از اینه؟؟؟؟؟ یعنی رانیری اینقدر احمقه که از تمام داشته هاش برای بردن فیورنتینا استفاده نکنه ؟؟؟؟؟ واقعا دستش بستس و مصدومیت کیه لینی هم مزید بر علت!!! ببین اصلا قصد حمایت از رانیری رو ندارم چون ازش خوشم نمیاد . ولی شما خودت کلاتو قاضی کن . اینتر با اون بضاعتش جلو سامپدوریا مساوی کرد یووه هم با این بضاعت جلوی فیو مساوی کرد . پس باید بگیم که زانیری سگش شرف داره به مورینیو.

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
مورينيو 3 ماهه كه اومده ولي رانيري فصل دومشه اين بزرگترين اختلافه و ديگه اينكه وقتي ما ميدونيم بضاعت اينتر از ما بيشتره بايد از اين غفلتهاش نهايت استفاده رو ببريم بنظرم بهتره ادامه نديم و منتظر بازيهاي بعدي باشيم به اميدقهرماني يوونتوس كبير

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
پس احتمالا ً فرگوسن که یه قرنه توی منچستره الآن دیگه گل هم نباید بخوره تیمش !!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
البته خود رانیری هم گفته احمقانه باختیم. ببینید،از یه چیزی نبایدغافل شد،یوونتوس و با کلا تیم های ایتالیایی ویژگیشون اینه که قدرت حفظ نتیجه رو دارند.یعنی ساختاری دفاعی از وسط زمین.یوونتوس قبنا چقدر 1-0 برنده می شد ؟ که حتی مسخره می کردند.چون قدرت حفظ برتریش رو داشت. الان،برای این میگم رانیری تاکتیکش تاکتیک برنده بود،چون اگر یوونتوس یه تیم کامل و تکمیل بود،ما بازی رو برده بودیم. فقط مدافع،من توی همین تاپیک گفتم فشار زیادی روی دروازه است،گل می خوریم. حالا فرض کنید با همین بضاعت یووه،سیسسوکو زانتی و کیه لینی بودند.ساختار دفاعی و فشار روی خط دفاع کم نمی شد ؟ بعضی وقت ها واقعا تعداد مصدوم ها اینقدر زیاد هست که کمی از تقصیرات مربی هم کم میشه.نمیشه که 40 بازیکن برای یه تیم گذاشت. می گید رانیری بازیکن تدافعی می آورد،تدافعی ترین بازیکن موجود فکر کنم اکدال بود ! بضاعت یووه بیشتر از اینه،یووه در هر پست حداقل یک یار کلیدی رو نداشت.ولی با این حال 90 دقیقه از فیورنتینا توی خونه اش جلو بود.90 دقیقه تونست به هرشکلی این فشار رو تحمل کنه.اونم جایی که بهش می گند جهنم فلورانس. درسته به قول لگروتالیه،بعضی مساوی ها مثل باختن می مونه. ولی اینقدر هم بزرگش نکنید.من خودم دارم فروم یونتوز رو می خونم این روزا بیشتر صحبت از بدشانسی و بداقبالی. می خوام بگم تساوی بدی بود،ولی خیلی نباید بزرگش کرد.چون پیدا کردن مقصر هم کار سختیه. **

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
به خدا حرف منم همینه !

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
ماني جان باز هم كه قياس مع الفارق شد عزيزم يعني شما منكر نياز يك مربي خارجي به گذشت زمان هستي تا بتونه تفكرش رو در تيم تزريق كنه؟ اين يكي ديگه خيلي از شما بعيده شما تمام اصول بديهي فوتبال رو زير سئوال داري ميبري من فكر ميكنم بحثهاي ما حالت كري گرفته تا بحث فني و ديگه اينجا منطق حاكم نيست بلكه بحث كم اوردن يا نياوردن مطرحه كه من از خودم وشما خيليخيلي بعيد ميدونم عزيزم ما دوتا دوست هستيم و داريم بحث فني ميكنيم همين و بس من هم كاملا" موافقم كه كسب يك تساوي در زمين حريف نتيجه خوبيه اما در شرايطي كه با يك ترفند ساده ميشد كسب نتيجه كرد واقعا" حيف بود در كل اميدوارم اخرين اشتباه و بد شانسي !!! باشه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
البته سجاد جان منظور من از بدشانسی،شانس نبود چون به شانس اعتقاد ندارم،هدفم فقط بیان این موضوع بود که اونا رو ندیدم که این باخت رو بزرگ کنند،و دنبال مقصر بگردند. اون شب بازی تاپیک تیاگو شلوغ ترین تاپیک بود و تاپیک بازی هم بعد ابراز ناراحتی دیگه خیلی دنبال نشد. جدا حرکت تیاگو خیلی بحث بیشتری پیدا کرده بود تا مساوی یووه ;D

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
شما قیاس عددی کردی منم با عدد جواب دادم چرا اینطوری فکر می کنین ؟ چرا همش همدیگه رو متهم به کری خونی بکنیم ؟

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
ببین با یه قسمت حرف رضا موافقم اونم اینه که دنبال مقصر نگردیم . از نظر من نتیجه مساوی برای این تیم یوونتوس تو خونه فیورنتینا که در فصل نقل و انتقالات هم از ما بهتر کار کرده کمتر از برد نیست. مطمئنا اگه کیه لینی و سیسوکو هم بودن یووه خیلی قدرتش زیاد نمیشد .

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

مطمئنا اگه کیه لینی و
سیسوکو هم بودن یووه خیلی قدرتش زیاد نمیشد .

با اینجاش کاملا مخالفم!
من فکر میکنم اگر کیلینی بود و صحنه های بازی عینا در اون شرایط هم تکرار میشدند احتمال گل خوردنمون به صفر می رسید!
اگر بازی رو نمی دیدم و از اتفاقاتی که افتاد بی خبر بودم می گفتم تساوی در هفته اول در زمین فیورنتینا و با این همه مصدوم نتیجه خیلی خوبیه.اما باز هم میگم که یووه حقش برد بود و هیچ چیز هم کم نداشت و فقط روی یک اشتبته فردی گل خورد.به هیچ وجه نمی تونم رانیری رو توی باخت مقصر اصلی بدونم.شاید اگربازیکن روی نیمکت داشت و زودتر تعویض میک رد و هزار تا اگر و اما دیگه یووه می برد اما این ها همش حدس و گمانه!چیزی که ما دیدیم این بود که فیورنتینا با سه ضرب به گل رسید!و ملبرگ هم مقصر اصلی بود.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

من بازی رو ندیدم و از صحبتهای دوستان به این نتیجه رسیدم ؛ من میگم باید همه چیزو دید ، یعنی اگه اشتباهات رانیری رو میبینیم باید یه نیم نگاهی هم به نیمکت عجیب غریب خودمون بندازیم ! الان ممکنه بازم بگید که خود رانیری اینا رو خریده ولی آیا این همه ی تیم رانیری بود ؟؟؟ 6 تا مصدوم رو اگه کاپلو هم داشت مطمئن باشین به تساوی راضی میشد ! تنها اشتباه رانیری هم به نظرم همین بود که به تساوی راضی شد !

]

ببين عزيزم.يه مربي كه بازي رو با نتيجه‌ي 1-0 توي آرتميو فرانكي جلوئه و مي تونه ببره به مساوي راضي نمي شه حتي اگه اكبر ميثاقيان باشه و 11 تا بازيكن مصدوم هم داشته باشه...

رانيري مي خواد (((اداي مربيان بزرگ))) رو در بياره و بگه به بازيكناي خودم اعتماد دارم...

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
از این بازی در آرتمیو فرانکی 40 هزار و 560 نفر دیدن کردن .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی