پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فیورنتینا-یوونتوس (هفته ی اول سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
154 پاسخ برای این موضوع

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
به نظر من جیلاردینو تا فصل قبل بازیکن خیلی خوبی بود،هیچ وقت نامبر وان نشد اما یه چیزی شاید فراتر از آمائوری بود!!!

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
مشکل ما الان خط دفاعمونه که همچین مطمئن نشون نداده... خداکنه تو این بازی مثل بازیهای دوستانه نباشن ... تو این بازی عیار خط هافبک مشخص میشه. خیلی محک سختیه برای یوونتوس اولین بازی ، خارج از خونه مقابل تیم فوق العاده آماده ایی به نام فیورنتینا با 5،6 تا مصدوم و محروم... خداکنه از این بازی سخت سر بلند بیرون بیان...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
واقعا دقت کنید اندراده - زانتی - کیه لینی - زبینا - سیسوکو - ترزگل 6 تا از بازیکنان اصلیمون بالا هستند و این خیلی کار رو سخت می کنه ولی این نکته باعث مشه بازیکنان ذخیره برای خودنمایی هم که شده انگیره لازم رو داشته باشند و این موضوع ادم رو اسوده خاطر می کنه

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
خیلی جالبه امروز بازی یوونتوس و فیورنتینا هست و فقط 3 صفحه بوده و همه اکثرا تو انجمن هستن ولی بحث نمیکنن یکی بحث داغی بیاره بابا

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب عزیزم این اولین بازی هست و مطمئن باش بعد از بازی استقبال زیادی می شه و هر چه لیگ جلو تر بشه انگیزه بچه ها هم بالا تر می ره

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

خیلی جالبه

امروز بازی یوونتوس و فیورنتینا هست و فقط 3 صفحه بوده و همه اکثرا تو انجمن هستن ولی بحث نمیکنن

یکی بحث داغی بیاره بابا

همیشه بحث ها بعد از بازی انجام میشه ! من پیش بینی میکن این تاپیک حتی تا 8 یا 9 صفحه هم بره.

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال
بابا این سیسوکو کی مصدوم شد ----اون وسط زمین دلمون به یک نفر خوش بود که اونم پرید

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
یوونتوس میبازه؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

بابا این سیسوکو کی مصدوم شد ----اون وسط زمین دلمون به یک نفر خوش بود که اونم پرید

مصدوم نیست،محرومه.هفته ی آخر اخراج شد.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

مصدوم نیست،محرومه.هفته ی آخر اخراج شد.

رضا جان به غیر از محرومیتش اندکی هم مصدوم هست و نمی تونست بازی کنه اگه محروم نبود اما جدی نیست

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال
فکر میکنم با این مشکلاتی که داریم رانیری تیم رو یکجوری بچینه که مساوی بگیریم فقط خدا کنه گل زود هنگام یا ابکی نخوریم هر چی از زمان بازی بگذره وضعیت به نفع ما تغییر میکنه

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
داشتم شبکه ی یوونتوس کانال رو نگاه میکردم العا داشت تمرینات یوونتوس رو نشون میداد جالبه بدنید رانیری از همه سرحال تر بود :D

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
نتیجه ی 2 دیدار سال قبل رفت فیورنتینا 1 1 یوونتوس برگشت یوونتوس 2 3 فیورنتینا جالبه بدونید یوونتوس تا جایی که من یادمه از سال 2001 به اینور از فیو نباخته بود ولی پارسال باخت

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فکر کنم علاوه بر موتو فیورنتینا مونتولیو رو هم نداره. بهرحال غایبان یوونتوس اینقدر زیاد هستند که با فیو جا داره 6 بازیکن اصلی دیگش هم مصدوم بشه ;D ترکیب اصلی خط هافبک زانتی-سیسوکو که نیست، مهاجم اصلی ترزگه که نیست. دفاع اصلی کیه لینی نیست ! یعنی دقیقا در هر پست یه بازیکن کلیدی نیست ! بازی با آرتمیدا داشتم برای امین تعریف میکردم، کامورانزی مثل این میمونه که با Sniper سانتر میکنه ! چند ضربه ی کاشته ی اطراف محوطه رو خیلی خطرناک فرستاد که یکی رو لگرو باید گل میکرد چون توپ خیلی دقیق اومد روی سرش ولی نتوست گلش کنه. به نظر من کلیدی ترین بازیکن یووه کامورانزی خواهد بود. و نقطه ضعف یووه هم عملکرد کلی خط دفاع ! درضمن من دیشب خواب دیدم یووه 2-1 می بره و هر دو گل هم تیاگو زد ! ;D

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
اصلا همین که موتو نیست خودش خیـــلیه! و اگه مونتولیو هم نباشه که دیگه عالیه!
من فکر می کنم با وجود همه ی این مصدومایی که داریم، بازم توان برد فیو ی بدون موتو رو داشته باشیم...! من شدیدا بابت موتو نگران بودم که حالا که دیگه نیست...اوضاع خیلی بهتر خواهد بود! خیلی!

درضمن من دیشب خواب دیدم یووه 2-1 می بره و هر دو گل هم تیاگو زد ! ;D

عجب خوابی دیدی رضا!!! ;D هیشکیم نه و تیاگو!! ;D ;D

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
نبودن موتو خیلی برامون خوب شده اما اونا پاتزینی رو دارن و جیلاردینوی مفت خور که هر لحظه امکان داره گل بزنن دفاعهای فیورنتینا خوبن اما بیشتر دفاعهای کناریشون خطرناکن یعنی پاسکوآل و  وارگاس ،  آلساندرو گامبرینی و داینلی هم  در مرکز دفاع کم اشتباه میکنن و یک دروازبان خیلی خوب به اسم سباستین فری  خط هافبک فیورنتینا  در این بازی احتمالا از سانتانا در راست ، یورگنسن در چپ و زوج گبی و دونادل در میانه میدان استفاده میکنه که البته گبی به جای مونتلیوو قرار میگیره روی نیمکت مهره های خوبی مثل زائوری و سمویلی رو دارن و سرجیو آلمیرون که بعیده در این بازی به میدان بیاد ....... ترکیب پیشنهادی من برای یووه هم اینه:                                                                                                                         بوفون دچلیه                                نزویچ                                  لگروتالیه                    گریگرا                                                                                   پولسن                                      سالی حمیدزیچ                ندود                                                                    کامورانزی                                       دل پیرو                                یاکویینتا ذخیره ها:منینگر-ملبرگ-مولینارو-تیاگو-اکدال-جووینکو-آمائوری --- در مورد فیورنتینا یه چیزی رو یادم رفت الآن میگم: خطرناکترین قسمت فیورنتینا روی نیمکته یعنی چزاره پراندلی                          **                       

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
به نظر من ترکیب اینطوریه بوفون مولینارو ملبرگ لگروتالیه گریگرا ندود پولسن تیاگو کامو الکس امائوری اینطوری باشه بهتره

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من هزار دفعه گفتم باز هم می گم من به شخصه اصلا از فیورنتینا نمی ترسم بلکه فقط و فقط اسم پراندلی که میاد تنم می لرزه به خدا !!!! ارزو دارم از فیورنتینا بره و بیاد یوونتوس

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
فیورنتینا در 5 بازی قبلش : یک تساوی + چهار پیروزی یوونتوس در 5 بازی قبلش : 4 تساوی + یک پیروزی ترکیب احتمالی یوونتوس : Buffon Grygera Mellberg Legrottaglie Molinaro Camoranesi Poulsen Marchisio Giovinco Trezeguet Del Piero ترکیب احتمالی فیورنتینا : Frey Zauri Gamberini Kroldrup Vargas Kuzmanovic Melo Montolivo Jovetic Osvaldo Gilardino

pintorico

pintorico

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 72 ارسال
ترزگه و مارکیونی که مصدومن و ترکیب بالا قطع به یقین رد میشه.ظاهرا ترکیب احتمالی اینه: بوفون، گریگرا، ملبرگ، لگروتالیه، مولینارو، کامورانزی، پولسن، مارکیزیو، ندود، دل پیرو، امائوری مصدومین : زبینا، ترزگه، کیه لینی، مارکیونی، زانتی محرومین : سیسوکو فکر میکنم بازی مساوی میشه چون با این شرایط مصدومها وسیسوکو که محرومه بعید میدونم بشه فیورنتینای پراندلی رو برد!!!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی