پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فیورنتینا-یوونتوس (هفته ی اول سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
154 پاسخ برای این موضوع

m_khales_raper

m_khales_raper

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 1 ارسال
به نظر من مساوی تو زمین اونا نتیجه خوبیه!! البته بد نیس چون حریفامونم خراب کردن ;D

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

نتیجه ی بازی عادلانه بود اینم امار و ارقام بازی که خودم تهیه اش کردم

http://mojtabajuvent... fio 1 .rar

پیشنهاد میکنم دانلود کنید

یوونتوس خوب بود در مجموع

من ادم نتیجه گرایی هستم و اصلا با درصد مالکیت و...... کاری ندارم چون معتقدم امار برا تیم باعث نمیشه که تیم به جایی برسه

mahsa

mahsa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
چه حیف. :( هرچند به عنوان یک بازی خارج از خانه نتیجه ی بدی نیست اما گل خوردن دقیقه ی 87 خیلی اعصاب خرد کنه.

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3772 ارسال
اقا  ما خودمون رو  به درو  دیوار زدیم  که یک  هافبک بازیساز  بگیرن  ولی....    وقتی  فشار  روی تیم    هست  مدافعان  میزنن زیرش  ما کسی رو نداریم(نبود زانتی و  سیسوکو  هم مزید بر علت شد)  توپ  که بهش رسید تیم رو  هدایت کنه به جلو    حالا یا با کمک کناره ها    (کامو و ندود)  یا با پاسهای عمقی مهاجمان رو راه بندازه  در  نتیجه  مهاجمان میان عقب وبعد از 60 دقیقه  میبرند  و  فاز  حمله از کار میافته  بنابر این  تیم حریف با  7 یا 8  نفر حمله میکنه  و... استاد سکو  از زحمات شما  برای حضور استاد ملبرگ  متشکریم... متاسفانه  توی ضد حمله  خیلی ضعیفیم    وگر نه وقتی  1 بر0  از فیورنتینا    در زمین حریف پیش  می افتیم    باید    براحتی توی ضد حملات گلها ی بعدی رو بزنیم هنوز نفهمیدم  چرا نباید  یاکی    فیکس بازی کنه **

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
اینم شکلی از ترکیب و تعویض مربیها:

[img width=480 height=173]http://i36.tinypic.com/vp94bl.jpg[/img]

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
شاعر میگه: زرشک .... .... آب زرشک خوردم راستش شعرش رو بلد نیستم فقط این دوتا کلمه از شعر رو یادم بود :D

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال

من ادم نتیجه گرایی هستم و اصلا با درصد مالکیت و...... کاری ندارم چون معتقدم امار برا تیم باعث نمیشه که تیم به جایی برسه

خوب دوست عزیز شما نداری

میگی من چیکار کنم

من واسه کسی گذاشتم که دوست داشته باشه ببینه

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3772 ارسال
امسال سری ا بسیار سخت و سنگین و حساس دنبال خواهد شد چون فاصله تیمها کم شده وحداقل 10 تا تیم خوب و قوی در این رقابتها حضور دارند

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
شانس رو ببین ... بازی برده مساوی شد... این برد میتونست یوونتوس رو برای قهرمانی پرانگیزه تر کنه... اما بازهم مساوی خوبه با یه لشگر غایب و تو زمین حریف... ولی آدم از این میسوزه که تا آخر بازی 3 امتیاز رو گرفتیم یهو همون آخر با یه اشتباه و یه گل فقط 1 امتیاز برات میمونه و حسرت موقعیتی که از دست رفت.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
نیمه دوم بازی واقعا خیلی بد بود تیم رانیری قبل از اینکه بره زیر فشار نیاز به تعویض داشت ولی رانیری دوباره این کار رو نکرد تا پراندلی یووتیک رو اورد تو بازی و یووه رو بیچاره کرد - توی این بازی اگر به کسی نخواهیم ایراد بگیریم می شه اما ملبرگ واقعا به درد نمی خوره اشتباهتش یکی دو تا هم نبود که ادم بگه حواسش نبوده یا ... رانیری بعد از اینکه دید تیم حریف ده نفره شد خواست غافلگیر کنه و گل دوم رو هم با استفاده از کمبود نفرات بزنه ولی رو دست خورد و پراندلی دوباره مغلوبش کرد پراندلی هم بعد از بازی گفته : این مساوی ارزش یک پیروزی بزرگ رو برای ما داشت در ضمن لگرو و جیلا بهترین بازیکنان شدند

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
ترکیب اولیه چی بود ؟

مولینارو هم باید مثل آلمیرون بفرستن بره !؟

[img width=480 height=410]http://b.imagehost.org/0991/11_10.jpg[/img]
حالم از رانیری بهم میخوره ! از خریدهاش , نحوه ادامه دادن بازی و .....

[img width=480 height=320]http://b.imagehost.org/0346/j3.jpg[/img]
اگه این دو اسطوره رو نداشتیم معلوم نبود چی میشد !

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
من نميدونم اين نمرات رو كي به بازيكنان ميده؟ و ملاك نمره دادن چيه؟در ضمن اون متني رو كي روي سايت هست كي نوشته؟ من كه كار خارق العاده يي از الكس و يا آمائوري نديدم،پس ملاك اين نمرات چي بوده؟ در عوض ماركيزيو كه به نظرم عالي بود اون نمره رو بهش دادن و پولسن كه نمود كمتري نسبت به اون داشت نمره بهتري گرفت ديگه اينكه امان از دست اين ملبرگ،من مطمئن بودم كه اين خريد كاملا" افتضاحه و اصلا" تعجبي نكردم از نحوه بازيش چون بيشتر از اين چيزي نداره و تازه اين اخر هنرشه!!رانيري نشون داد واقعا" هيچي از فوتبال نميفهمه و فقط براساس ظواهر بازي ،كارش رو ادامه ميده كامو داشت عالي كار ميكرد و با هنر دريبل زني و توپ نگهداريش ميتونست اين دقايق آخر رو هم واسه تيم حفظ كنه اما رانيري.... با تعويض اون و حضور ياكوئينتا بجاي اون نشون داد كه يك مربي جو گيره و اصلا" حس نكرد كه تيم زير بار فشار حريفه و دفاع يوو بشدت ضعيفه اون ميتونست با خروج الكس و اضافه كردن يك هافبك ديگه (مثلا" ماركيوني)و ارسال كامو به يك خط جلوتر ،بازي رو درز دست بگيره **

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
کامورانزی رو به خاطر مصدوم نشدن باید زودتر می کشید بیرون حتی خطر دریافت کارت زرد دوم هم مثل همیشه واسه کامورانزی وجود داشت می تونست تعویض یاکوئینتا زودتر از این انجام بشه تیم فیورنتینا به خاطر خستگی ناشی از دوندگی زیاد نیمه اول می تونست تحت فشار قرار داده بشه من هنوز نفهمیدم خدا چرا به ملبرگ پا داده !!! هنوز نمی تونم اون چرخش ملبرگ رو هضم کنم پولسن پاس های خوبی می داد که می تونه امیدوار کننده باشه من از تلاش آمائوری خوشم اومد و نشون داد اگه واسه ش موقعیت ساخته نشه خودش می تونه این کار رو بکنه الکس هم نیمه اول خیلی خوب بود ولی خب با توجه به مصدومیت جزئی که هفته قبل داشت طبیعی بود نیمه دوم از فعالیتش کم بشه کلا ً نتیجه بدی نبود ولی بازی تیمی به جز مواردی در نیمه اول چنگی به دل نزد موضوع ناراحت کننده این بود که می تونستیم بازی رو ببریم **

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
من فقط تونستم موقعیت های حساس بازی رو ببینیم رو گلی که زدیم گریگرا خیلی قشنگ نفوذ کرد و پاس بسیار زیایی هم داد که ندود قدرشو دونست و درباره تک به تکی که الکس شد خیلی قشنگ از دست مدافع رو به روش فرار کرد ولی من نفهمیدم چرا اینقدر توپ رو به کناره برد تا موقعیت 100% رو به دستان دروازه بان بزنه و گلی هم خوردیم به نظر من مقصر اصلی ملبرگ بود من نمیفهمم این چطور بازیکن حریف گرفتن هست اینقدر پشت سر جیلا وایستاد تا اون چرخید و توپ را داخل دروازه کرد

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من ناراحتیم از اینه که چرا یه مترسک بهمون گل زد هنوز معتقدم هرچی پست گریگرا به دروازه حریف نزدیک باشه بهتره

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال

کامورانزی رو به خاطر مصدوم نشدن باید زودتر می کشید بیرون
حتی خطر دریافت کارت زرد دوم هم مثل همیشه واسه کامورانزی وجود داشت
می تونست تعویض یاکوئینتا زودتر از این انجام بشه
تیم فیورنتینا به خاطر خستگی ناشی از دوندگی زیاد نیمه اول می تونست تحت فشار قرار داده بشه
من هنوز نفهمیدم خدا چرا به ملبرگ پا داده !!!
هنوز نمی تونم اون چرخش ملبرگ رو هضم کنم
پولسن پاس های خوبی می داد که می تونه امیدوار کننده باشه
من از تلاش آمائوری خوشم اومد و نشون داد اگه واسه ش موقعیت ساخته نشه خودش می تونه این کار رو بکنه
الکس هم نیمه اول خیلی خوب بود ولی خب با توجه به مصدومیت جزئی که هفته قبل داشت
طبیعی بود نیمه دوم از فعالیتش کم بشه
کلا ً نتیجه بدی نبود ولی بازی تیمی به جز مواردی در نیمه اول چنگی به دل نزد
موضوع ناراحت کننده این بود که می تونستیم بازی رو ببریم

;D ;D خیلی پست باحالی بود! ;D
منم کاملا موافقم که تعویض کامو کار درستی بود، ولــــــــــی چرا با یاکی؟!! آخه تو اون زمان یاکی بیچاره رو میاره تو که چی بشه؟!! می تونست یکی دیگه رو انتخاب کنه! واقعا هدف رانیری چی بود از این حرکت؟!!
* ملبرگ و مولینارو واقعا دستشون درد نکنه! گل کاشتن دوتایی... ای خداااااااااااااااا!!
* ندود هم عالی بود...خیلی! واقعا من خودم همینجوری مونده بودم! مرسی عمو پاول!
* گریگرا هم با توجه به اشتباهاتی که داشت ولی انصافا جلوی اسوالدو خوب کار کرد...ضمن این که تو صحنه ی گل هم فوق العاده بود!
*بوفون...خیلی خوب بود...مثل همیشه...سر صحنه ای هم که گل خورد واقعا اصلا مقصر نبود!
*مارکیزیو... همچنان پر انگیزه و پر انرژی نشون داد...هر چند که عالی نبود! ولی خب... آینده ی روشنی داره!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
اگه کیلینی بود می بردیم خداییش نیمه دوم ملبرگ را دیدید دو تا سوتی داد که یکیش و جیلا دروازه بان را دریپ کرد و زد بیرون دومی در گل. واقعا نبود کیلینی احساس میشد.

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
به هر حال براي شروع تساوي در زمين فيورنتينا اون هم در شرايطي كه تا آخر بازي جلو بوديم بد هم نيست. هر چند يووه كمبود بازيكن بزرگ داره و در سالهاي گذشته به خصوص خط دفاعي تقويت نشده ولي بايد به بازي هاي بعد اميدوار باشيم.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
امروز که بهش فکر میکنم،اگر اشتباهات فردی تیم نبود تاکتیک رانیری تاکتیک پیروز بود. ولی بهرحال وقتی می دید تیمش تحت فشاره و پر اشتباه،باید چاره ای پیدا  می کرد،جیلاردینو ممکنه یکی خراب کنه،دو تا خراب کنه،10 تا خراب کنه،بالاخره یکی رو می زنه توی گل ! یاکوینتا یه بازیکن خیلی سرعتی بود و توی ضدحملات به کار یووه میومد، سال پیش رانیری کامورانزی کشید بیرون و هافبک دفاعی آورد تو،ولی تعویض امسالش خیلی بهتر از پارسال بود،چون کسی رو آورد که روی ضدحملات و "مخصوصا" پاس های بلند پولسن توی بازی های دوستانه بارها گل زده بود. البته بعد از بازی خودش گفته بود کامورانزی احساس ناراحتی می کرد توی ماهیچه ی پاش (شاید به دلیل دوندگی زیاد) و برای جلوگیری از مصدومیت آوردمش بیرون. نیمه اول الکس عالی بود.نیمه اول خیلی خوب بازی کرد.ولی نیمه دوم بعد حمله ی یووه محو شد.الکس هم مثل بقیه عناصر تهاجمی خاصیتش رو از دست داد.اینجور مواقع بد نیست یاکوینتا بیاد،چون خیلی سرعت بالایی داره و توی ضد حملات به  درد می خوره. **

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
رضا اون موقعی که تیم تحت فشار بود رانیری باید تعویض می کرد و تیم رو از زیر فشار خارج می کرد نه اینکه بیاد مدافع چپ رو با مدافع چپ عوض کنه عزیزم البته رانیری دستش توی این بازی کاملا بسته بود ولی خوب وقتی تیم می ره زیر فشار شدید حملات تیم مقابل یه تعویض می تونه خیلی چیزها رو عوض کنه تعویض پراندلی رو به یاد دارید ؟؟ هم توی بازی برگشت پارسال و همین دیشب

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی