پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فیورنتینا-یوونتوس (هفته ی اول سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
154 پاسخ برای این موضوع

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
حسین.خودت هم داری میگی که دست رانیری بسته بود.دیشب به جز یاکوئینتا هیچ بازیکن دیگه ای نبود که به بازی بیاد! حتی اگر دقت کرده باشی یاکی از دقیقه ۷۵ ایستاده بود بقل رانیری و منتظر بود به زمین بیاد.اما رانیری داشت تصمیم می گرفت به جای کدوم بازیکن به زمین بیاردش. روی نیمکت یووه هیچکس نبود!زانتی و سیسوکو و مارکیونی که میتونن بازی رو عوض کنند روی نیمکت نبودند. درضمن جووینکو هم به هیچ وجه بازیکنی نیست که بتونه توپ رو نگه داره یا جریان بازی رو عوض کنه.نسبتا راحت توپ رو از دست میده پس فکر نمیکنم انتقادی در این مورد که چرا جووینکو نیومد وجود داشته باشه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال

حسین.خودت هم داری میگی که دست رانیری بسته بود.دیشب به جز یاکوئینتا هیچ بازیکن دیگه ای نبود که به بازی بیاد!
حتی اگر دقت کرده باشی یاکی از دقیقه ۷۵ ایستاده بود بقل رانیری و منتظر بود به زمین بیاد.اما رانیری داشت تصمیم می گرفت به جای کدوم بازیکن به زمین بیاردش.
روی نیمکت یووه هیچکس نبود!زانتی و سیسوکو و مارکیونی که میتونن بازی رو عوض کنند روی نیمکت نبودند.
درضمن جووینکو هم به هیچ وجه بازیکنی نیست که بتونه توپ رو نگه داره یا جریان بازی رو عوض کنه.نسبتا راحت توپ رو از دست میده پس فکر نمیکنم انتقادی در این مورد که چرا جووینکو نیومد وجود داشته باشه

عزیزم اصلا بحث من جووینکو نیست !!!!! ولی رانیری می تونست کاری کنه که یووه از زیر فشار در بیاد یا نه ؟؟؟؟ تیمی 25 دقیقه زیر فشار باششه و مربیش نه تعویض کنه نه تغییر تاکتیک بده اصلا درست نیست به نظر من !!!!!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
وقتی ابزار تغییر تاکتیک وجود نداره چطوری میشه تغییر تاکتیک داد ؟ تنها کاری که رانیری می تونست انجام بده این بود که یاکوئینتا رو یا به جای مهاجم ها و یا به جای یکی از هافبک های کناری به زمین بیاره با مشکلی که احتمال داشت واسه کامورانزی پیش بیاد و حتی خطر اخراج شدنش تنها گزینه ممکن همین بود من خودم هی می گفتم باید به جای کامورانزی بیاد مخصوصا ض اینکه بازی رو کامورانزی بد شروع کرد ولی رفته رفته بهتر شد و این واقعا ً تصمیم گیری رو سخت می کرد البته ورود یاکوئینتا نمی تونست فشار رو کم کنه چون این وظیفه هافبک های میانی بود که قادر به انجامش نبودن

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
بهترین راه برای عوض کردن جریان بازی آوردن یک بازیکن سرعتی در کناره ها یا یک مهاجم با قدرت حمل توپ خوبه. به جز یاکوئینتا هیچ بازیکن دیگه ای نبود که حداقل یکی از این مشخصه ها رو داشته باشه!یاکوئینتا قرار بود خیلی زودتر به بازی بیاد و قرار بود به جای الکس هم وارد زمین بشه.از لحظه ای که آماده بود و کنار نیمکت ایستاده بود دوربین روی الکس بود و گزارشگر هم منتظر تعویض این بازیکن ها بود اما انگار مشکل کامو مهمتر بوده.درضمن همون دقیقه ۷۵ اگر یاکوئینتا به جای کامو به بازی میومد احتمال گل خوردنمون بیشتر بود چون مائورو عالی بازی می کرد و توپ رو جلو می برد. دیروز که پراندلی تعویض می کرد من همش از خودم می پرسیدم این بازیکن ها چرا از اول تو زمین نبودند؟!پاتزینی و کوزمانوویچ از بازیکن های اصلی فیورنتینا در فصل پیش بودند اما پراندلی اینقدر بازیکن داره که این ها رو هم نیمکت نشین کنه و در این جور مواقع ازشون استفاده کنه.

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
به نظر من در هر حال تعویض کامو با یک مهاجم غلط بود،وقتی تیم تحت فشاره باید وسط زمسن رو بدست میاوردیم،میشد به جای کاپیتان الکس یاکوئینتا رو اورد که سرعتی هستش و به جای کامو یک هافبک،یا حتی میتونستن توی اسن موقع الکس رو به عقب بکشونن و یاکی رو جلو بفرستن!

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

ولی رانیری می تونست کاری کنه که یووه از زیر فشار در بیاد یا نه ؟؟؟؟ تیمی 25 دقیقه زیر فشار باششه و مربیش نه تعویض کنه نه تغییر تاکتیک بده اصلا درست نیست به نظر من !!!!!

كلا آن شدم كه فقط همينو بگم.
درسته كه يووه خيلي از بازيكناي اصليش رو نداشت و نمي تونست درست هم تعويض كنه اما حتي يه تيم آماتور هم وقتي مي بينه بيش از يك ربع زير فشار همه جانبه و يازده نفره‌ي حريف(تازه با جو ورزشگاه دوازده نفره‌ي حريف) قرار گرفته سعي مي كنه از زير فشار خارج بشه نه اينكه بخواد بگه به تيمش اعتماد داره و تعويض نكنه...

pintorico

pintorico

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 72 ارسال
ببینید به نظر من ابزار هر مربی واسه بردن یه بازی یا حفظ نتیجه بازیکناشه که دیشب رانیری این ابزار رو به خوبی نداشت من فکر میکنم از این همه بازیکنایی که دیشب مصدوم بودن فقط کیلینی و سیسوکو بودن یووه مجبور نمیشد تقریبا 30 دقیقه دفاع کنه!!! درسته دیشب رانیری نمیتونست تعویض هایی بکنه که تیمو از زیر فشار در بیاره ولی میتونست با همین بازیکنا و تعویض یاکوئینتا با کامو و اینکه الکس رو یه خط عقب بیاره و کاملا در خط میانی قرار بده دوباره نبض بازی رو به دست بگیره!!! که خب نکرد یا نشد که بکنه...

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
به نظر من تمامی بازیکنان یووه عالی کار کردن.
اما از نظر هماهنگی خطوط هافبک و حمله عالی، اما هنوز خط دفاعی یووه آمادگی و هماهنگی کامل رو نداره، با عنوان این مطلب که تک تک مدافعین خوب کار کردن.
با توجه به مصدومیت ها و بودن بازی در زمین تیم حریف به نظر من نتیجه خوبیه.

www.bianconeri1897.blogfa.com

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
من متوجه نميشم وقتي تيم تحته فشاره و مدافعين وسط پشت سرهم سوتي ميدن و جناحين كاملا" رو به جلو داره بازي ميكنه و تيم عملا" به دو فاز مجزاي حمله و دفاع تقسيم شده اين تغيير بي معني چي بود؟؟تعويض يك بازيكني كه خودش عنصر خلاق و تاثير گذاري در فاز حمله است با يك مهاجم كه نياز داره تا توپ بهش برسه يعني چي؟/ وقتي هافبكهاي ما بازي رو دادند اضافه كردن مهاجم چه لزومي داره؟اون حتي اگر يك هافبك جوون رو هم به تيم اضافه ميكرد بهتر از خارج كردن كامو بود،حتي اگر كامو مصدوم ميشد يا اخراج ميشد چون ما به اين امتياز خيلي نياز داشتيم و استارت خوبي ميشد در كل اين حرفها را كه كنار بگذاريم بنظرم يوو يك چيز مهم رو از دست داده و نميدونم اون چيه اما حتما" بايد بهش فكر كرد چيزي كه باعث ميشه تيمي به صلابت يوو نتونه يك بازي رو با يك بازيكن بيشتري و براي 10 يا 15 دقيقه ببنده و برنده خارج بشه بنظر شما اون چيز مهم چي ميتونه باشه؟؟

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

حتي اگر كامو مصدوم ميشد يا اخراج ميشد چون ما به اين امتياز خيلي نياز داشتيم و استارت خوبي ميشد

زمانی که هفته اول هست و همه تیم های بزرگ امتیاز از دست دادند و بازی هم تو زمین حریفه واقعا ارزشش رو داشت که یکی از بهترین بازیکن های تیم رو حدافل برای یک بازی از دست بدیم؟!
من خودم قبلا گفتم که حق یووه برد بود و خیلی راحت هم میشد به دستش بیاره اما نه به قیمت از دست دادن کامورانزی!

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3772 ارسال
دوستان من هنوز معتقدم یاکی باید فیکس باشه  وخیلی بهتر از امایوری بازی میکنه  تازه تمام کننده بهتری هم هست----- باز هم میگم  مشکل  یووه  نداشتن یک هافبک  توانا  در مرکز زمینه  که بتونه  ریتم بازی تیم رو  تنظیم کنه  این جوونهایی که داریم بد نیستن ولی نمیشه توقع داشت که معجزه کنن  اینها  حالا خیلی کار دارن  تا بازیکن بشن    .... درسته که دفاع ضعیفی داریم  که خیلی اشتباه دارن  ولی روی  بهترین خط دفاع دنیا هم  اگر 30 تا 40 دقیقه  فشار باشه سوتی میدن  مشکل ما همونه  که گفتم  به علت  نداشتن  هافبک  خلاق  در وسط زمین برای  طراحی حملات ونظم  دادن به بازی تیم  فاز حمله  تیم در نیمه دوم  به کل خوابید **

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
ملبرگ میتونست از بازی زودتر خارج بشه. وقتی رانیری میبینه ملبرگ توان مقابله با حملات فیورنتینا رو نداره باید زودتر تعویضش میکرد حتی اگه اگه تو اون منطقه حسن رو هم میذاشت بازهم بهتر از این میتونست کار کنه. مدافع انگلیسی بدرد ایتالیا نمیخوره...دفاعی که سالها تو فوتبال باز انگلیس بازی کرده نمیتونه از پس بازی نزدیک و فشره ایتالیایی بر بیاد. اونم با اون حملات سنگینی که فیورنتینا انجام میداد و جو وحشتناک آرتیمو فرانکی.

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
اتفاقا" امين جان من دقيقا" بخاطر همين مسئله گفتم كه ما بايد اين بازي رو ميبرديم چون تمام رقباي اصلي ما امتياز از دست داده بودند و ما هم با يكي از همين رقباي اصلي نبرد ميكرديم و برد در اين بازي ،يك تير با سه هدف زدن بود:1- پيشي گرفتن از رقبا در هفته اول 2- كنار زدن يكي از رقباي اصلي 3- نشان دادن قدرت و اقتدار تيم در هفته اول و زهر چشم گرفتن چون ما فصل پيش رو كه با اون اقتدار شروع كرديم اونطوري به پايان رسونديم و ديديم كه تيم در ميانه هاي راه كم آورد پس بايد از همين ابتدا ،فاصله خوبي ايجاد كرد تا بعد حسرتش رو نخوريم

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
ولی آقا سجاد فکر کنم شما دقت نکردین که اون تعویض دقیقه 88 انجام شد یعنی بیرون موندن 2 دقیقه ای کامورانزی اینقدر می تونست توی روند بازی موثر باشه ؟ خوردن گل توی اون دقیقه فقط از بدشانسی رانیری و یاکوئینتا بود وگرنه اون جناح هیچ ارتباطی با گل دریافت شده نداشت خود گل رو نمی گم منظورم مصادف شدن گل با ورود یاکوئینتاست این تعویض فقط می تونه به خاطر جلوگیری از مصدومیت کامورانزی انجام شده باشه

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
ماني جان خروج كامو ممكنه تاثيري در خوردن گل نداشته باشه اما عدم ورود ياكي ميتونست تاثير داشته باشه يعني اينكه بجاي اينكه كامو رو از بازي خارج كنه الكس رو از بازي خارج ميكرد و بجاش يك بازيكن با خاصيت تدافعي رو قرار ميداد در جلوي مدافعين و يا اينكه با خروج الكس و حضور ياكي بجاي اون تيم حريف رو كه ده نفره هم بود از همون جلو تحت فشار قرار ميداد و با تعويض يكي از دو بازيكن مياني يا حتي ندود (كه درباره خود ندود و تاثير بازيش بر مولينارو هم حرف دارم9يك بازيكن تدافعي تر مي آورد من نميدونم اگه وقتي تيمي در دو دقيقه مونده به پايان بازي و با يك يار بيشتر از حريف يك گل ميخوره و برد رو از دست ميده مربيش مقصر نباشه ،پس كي مقصره؟؟حتما" ميخوايد بگيد ملبرگ؟خوب همين ملبرگ رو كي پسنديده و توي ارنج ثابت هم گذاشته؟اونهمه سوتي رو مگه نديد؟اگر هم ميخواست تعويضش نكنه اشكالي هم نداشت اما لازم نبود رويايي فكر كنه و دو دقيقه مونده به پايان بازي مهاجم اضافه كنه.كشتي فردين معصومي و اون خاك آخر در 3 ثانيه به پايان رو يادتون هست؟؟

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
وقتي يك بازيكني مثل جيلاردينو در ظرف 15 دقيقه 3 تا 4 موقعيت مناسب گلزني پيدا ميكنه يعني اينكه يكجاي ساختار دفاعي ايراد داره وقتي بوفون مجبور ميشه در مقابل همين يك مهاج هم خودش بار خط دفاعي رو به دوش بكشه يعني اينكه اين دفاع قابل اطمينان نيست باز جاي شكرش باقيه كه موتو نبود حتما" دوستان فكر ميكنند كه ما هم كيه ليني رو نداشتيم ؟درسته اما اين دفاع بازي كه من ديدم با دوتا كيه ليني هم راه نميفته و بايد در تفكر دفاعي تيم تجديد نظر بشه

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
اینجوری که از بحث و جدل ( ;D ) دوستان برمیاد یعنی بازی فوق العاده دیدنی بوده :D اما چیزی که من فهمیدم این بوده که نیمه ی مربیان رو پراندلی برده اونم با یه تیم 10 نفره ! از این طرفم رانیری کسی رو نداشته که بخواد اضافه کنه پس میتونیم بگیم فقط درصدی از ناکامی ( به نظرتون تساوی تو خونه ی حریف واقعا ناکامیه ؟!!!! ) این بازی متوجه رانیریه نه همش ! گرچه اگه بخوایم تیفوسی فکر کنیم باید انواع و اقسام الفاظ مودبانه و غیر مودبانه رو در مورد رانیری بکار ببریم اما فکر میکنیم توی این مقطع یوونتوس بیشتر از اینکه به یه تیفوسی احتیاج داشته باشه ، به یه هواداری احتیاج داره که شرایط رو درک کنه ! تعصب به تیم در شرایط کنونی صبر و هواداریه نه کوبیدن تیمی که بعد از 2 سال داره تو CL بازی میکنه ;)

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
قاسم جان درسته كه تساوي در خونه حريف نتيجه بدي نيست اما ميدونيم كه همه چيز نسبيه يعني تساوي به نسبت باخت بهتره و برد نسبت به تساوي كاملا"" بهتره درسته ما توي زمين حريف مساوي كرديم اما در نظر بگيريد كه ما تا 2 دقيقه به پايان برنده بوديم و حريف هم ده نفره بوده،حالا اين نتيجه خوب بوده؟ من موافق حمايت هستم اما بايد واقع بين هم بود رانيري همچين هم دستش خالي خالي هم نبود اما با تمام اين تفاسير اميدوارم كه اين اخرين باري باشه كه ما مجبور ميشيم درباره رانيري بحث كنيم و بازيهاي سخت بعدي هنرش رو نشون بده

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال

اما چیزی که من فهمیدم این بوده که نیمه ی مربیان رو پراندلی برده اونم با یه تیم 10 نفره ! از این طرفم رانیری کسی رو نداشته که بخواد اضافه کنه پس میتونیم بگیم فقط درصدی از ناکامی ( به نظرتون تساوی تو خونه ی حریف واقعا ناکامیه ؟!!!! ) این بازی متوجه رانیریه نه همش !

من با این یه تیکه ی حرفت موافقم... ببینین دوستان... تعویض کامو اصلا اصلا کار اشتباهی نبود...چرا اینجوری فکر می کنین!؟؟...کاملا مشخص بود که کامو نیاز داره تعویض شه...من مشکلم سر این بود که چرا یاکی ـُ اون موقع اورد تو... که خب اینم که می گین دستش بسته بوده درسته..!!
ولی قاسم! آقا سجاد درست می گه...تساوی تو خونه ی حریف، اونم چه حریفی، فیورنتینا، با اون همه مصدوم که ما داشتیم ، بد نیست...ولی باید به این نکته توجه کنی که بازی برده رو باختن ، اونم گل خوردن تو دقیقه ی 88 افتضاحه... ضمن اینکه واقعا تو نیمه ی اول بازی دست ما بود..چرا باید یهو اینقدر شرایط تغییر کنه؟!!

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان

من با این یه تیکه ی حرفت موافقم... ببینین دوستان... تعویض کامو اصلا اصلا کار اشتباهی نبود...چرا اینجوری فکر می کنین!؟؟...کاملا مشخص بود که کامو نیاز داره تعویض شه...من مشکلم سر این بود که چرا یاکی ـُ اون موقع اورد تو... که خب اینم که می گین دستش بسته بوده درسته..!!
ولی قاسم! آقا سجاد درست می گه...تساوی تو خونه ی حریف، اونم چه حریفی، فیورنتینا، با اون همه مصدوم که ما داشتیم ، بد نیست...ولی باید به این نکته توجه کنی که بازی برده رو باختن ، اونم گل خوردن تو دقیقه ی 88 افتضاحه... ضمن اینکه واقعا تو نیمه ی اول بازی دست ما بود..چرا باید یهو اینقدر شرایط تغییر کنه؟!! 

من بازی رو ندیدم و از صحبتهای دوستان به این نتیجه رسیدم ؛ من میگم باید همه چیزو دید ، یعنی اگه اشتباهات رانیری رو میبینیم باید یه نیم نگاهی هم به نیمکت عجیب غریب خودمون بندازیم ! الان ممکنه بازم بگید که خود رانیری اینا رو خریده ولی آیا این همه ی تیم رانیری بود ؟؟؟ 6 تا مصدوم رو اگه کاپلو هم داشت مطمئن باشین به تساوی راضی میشد ! تنها اشتباه رانیری هم به نظرم همین بود که به تساوی راضی شد !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی